Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex párty ve třech - 1. díl

24.červenec 2021
Sex párty ve třech - 1. díl

Probudila jsem se do dusného rána. Přede mnou byl víkend a já začala ještě v posteli přemýšlet, co provedu s volným časem. Vyrušilo mě zvonění telefonu, který jsem otráveně zvedla.

„Haló?“ Z telefonu se ozýval chichot a nikdo se neozýval. Bylo slyšet jen cinkání skleniček a tlumený smích. „Halóóó!!!!“

Až po důrazném vyzvání se ozvala Marcela, moje dobrá kamarádka:
„Jéžiši promiň, tady Macek, nechceš dojet?“ a spustila zase ten svůj chichot.
„Marci, co se děje? Jsi nějaká veselá.“
„Ále prosím tě, ani mi nemluv. Včera se stavil známej, trošku jsme popili a skoro jsme nespali. Pokračujeme dál, a tak jsem si říkala, že když je víkend, tak bys možná mohla dojet a pomoci nám s pitím. Venku je děsný vedro, a tak bychom strávili den u bazénu, co ty na to?“

Nabídka se mi líbila, a tak jsem hned souhlasila. Představa, že ve svých 20 letech si budu lámat hlavu, co se svým volnem a nakonec zůstanu stejně doma u televize, mě děsila.

„Do hodiny jsem tam,“ odpověděla jsem a rozloučila se. Při končení hovoru jsem ještě ve sluchátku zaslechla Marcelu, jak tomu svému kamarádovi chichotavě sděluje, že jsem na cestě. Zašla jsem do koupelny, osprchovala se, zabalila do ručníku a stoupla si k zrcadlu. V duchu jsem nad sebou vyvrátila oči. Měla bych se sebou něco začít dělat. Ručník se mi vepředu rozevíral, protože moje prsa rostla přívalem kil navíc, bříško se mi také klenulo a čičinka vypadala, jako by ji nikdy nikdo nechtěl. Byla zarostlá, a i když byla chtivá jako nikdy, vypadala smutně. No jo, jenže holit se nemůžu, protože mě potom kůže pálí a bolí. Jsem ráda alespoň za upravená třísla. Však nevadí, uklidnila jsem se a šla si chystat věci na sebe a s sebou.

Marcela říkala, že budeme u bazénu, takže začínám u plavek. Jenže ouha. Loňské plavky jsou mi trošku těsné, tak tak je obléknu. Ale však budeme v soukromí a Marcela sama není žádná Twiggy, tak se snad nemusím moc stydět. Oblékla jsem spodek bikinek, a zavázala na bocích, do kterých se trošku nepřirozeně zařízly. Pak následovala podprsenka, kterou tvořily dva trojúhelníky, sotva zakrývající bradavky. Smutně a zároveň naštvaně jsem na sebe koukala do zrcadla, prohlížela si rostoucí špíčky a bědovala nad sebou. Ale pohled na prsa mi poněkud spravil náladu. Sama jsem si je musela pochválit, protože, ač měla velikost 6 a byla sice poněkud prověšená, vypadala velmi dobře.

„Jsou jak zralé hrozny. K něčemu ta kila navíc jsou přece jen dobrá,“ pomyslela jsem si.

Na plavečky jsem nasoukala sukýnku a na vršek tílko, obula si ťapky, vzala si kabelku a zavolala taxíka. K Marcele jsem skutečně přijela do hodiny a hned mezi dveřmi jsem si vyslechla pochvalu, jak dobře vypadám. Dostala jsem políbení na tvář a vyfasovala orosenou sklenici s míchaným nápojem. Zvedlo mi to sebevědomí, takže jsem se krásně vypnula a vešla do domu. Marcela byla už v plavkách a volala na nějakého muže.

„Rudo, tak už je tady, pojď se seznámit.“

Mrkla na mne s než Ruda došel, stihla mi zašeptat: „Je mu 59, ale šuká, jako by mu bylo 30.“

O Rudovi jsem už od ní občas slyšela v souvislosti s výborným sexem, takže jsem byla dost zvědavá. „Aspoň ho poznám,“ těšila jsem se v duchu a při té myšlence jsem malinko zrudla, protože pikantnostmi Marcela nikdy nešetřila, takže o jejich orgiích jsem věděla skoro všechno do detailu. Ruda přiskotačil s pivem v ruce a já nevěřila očím. Marcela byla čtyřicátnice s postavou baculaté třicítky. Před ní klobouk dolů. Ale Ruda mi k ní absolutně neseděl. Byl to klasický pantáta s pivním pupíkem, chlupatou hrudí, pleší a knírkem. Byl opálený a na zarudlé kůži mu svítil zlatý náramek a řetěz, za který by se nestyděl leda nějaký kolotočář.

Podal mi ruku, stiskl mi ji silně tak, že jsem málem sykla, a přitáhl si mne k polibku, který mi na seznámení připadal až zbytečně dlouhý. Z jeho dechu jsem ucítila něco jako směs nikotinu, piva a něčeho, co jsem znala, ale nevěděla honem, k čemu to přiřadit.

„Tak seznámení máme za sebou a teď se půjde pít a slunit se,“ dirigovala nás Marcela a připadala mi ještě víc veselá, než předtím v telefonu. Z Rudy to sice táhlo, ale chování měl střízlivé.
„Asi vydrží víc,“ řekla jsem si.

U bazénu jsme si nalili další drinky a pak jsme se s Marcelou rozvalily na lehátka. Ruda odešel do domu pro nějaké občerstvení a já zůstala s Marcelou sama. Hned začala štěbetat:

„Holka, to ti musím vyprávět! On je kanón, to se musí nechat. Přijel včera navečer a měl tak rajcovní choutky, připomínky a řečičky, že jsem se málem udělala jen z těch jeho keců. Pak vášnivá noc plná orgasmů a já pořád nemám dost. On když pije, tak má problém se udělat, ale to mi nevadí. Hlavně, že moje kundička dostane pořádně zabrat.“ A začala se smát.

Erotická povídka Sex párty ve třech - 1. díl

„Čemu se Marci zase hihňáš?“ zeptal se Ruda, který se vrátil s plnou flaškou vodky a talířem chuťovek. Nevěřícně jsem na něj zírala a v duchu se sama sebe ptala, co mě k němu proboha táhne?!
„Nalij mi jako včera, Rudouši,“ řekla Marcela, zaklonila hlavu a otevřela pusu dokořán. Ruda si stoupl za ni, dal si flašku mezi nohy, odšrouboval víčko a lil to do Marcelky, která lačně polykala.
„Pak se můžu divit, že jsi vláčná,“ řekla jsem jí se smíchem. A Marcelka jen kývla na Rudu a řekla:
„Teď nalej i jí, ať není tak trapně střízlivá.“

Ruda přistoupil ke mně zezadu, za vlasy mi zvrátil hlavu co nejvíc dozadu a stejným stylem do mne lil proud ledově vychlazené vodky, že jsem sotva stačila polykat. Pak znovu Marcele, sobě a ještě jednou mně, až byla flaška skoro prázdná. Tak! A teď, na tom přímém slunci, ji mám jako z praku během pár minut.

Stačí mi málo a k tomu tímto tempem a jsem úplně vláčná. Najednou jsem se začala chichotat jako Macek a Ruda měl evidentně radost z dobře odvedené práce. Marcelka navrhla, že se půjdeme smočit a trochu si zapinkat balónem. Vlezli jsme do vody a zablbli si jako malé děti. Po chvíli Marcelka začala zívat a zavelela, že teď si na chvíli lehneme. Poskládali jsme se na na lehátka a já se těšila, jak se opálím. Zavřela jsem oči a oddala se slunci. Ale po chvíli mě probral pocit, že mě někdo pozoruje. Taky že ano! Marcela ležela na boku a koukala na mě.

„Mám nápad,“ řekla mi.
„Sundáme si plavky“ a začala se soukat z podprsenky.
„Marci, nezlob se, ale to ne,“ zrudla jsem.
„Prosím tě proč ne? Rudo dej ji ještě cucnout!“

Ruda snaživě přiskočil a osvědčeným stylem do mne opět nalil dobrou decku.
„Já se stydím, neblbněte,“ smála jsem se už nahlas. Marcela se na mě nechápavě zadívala a zeptala se, za co bych se, proboha, měla stydět?! Jen jsem ji ukázala směrem dolů a pěstí jsem naznačila chuchvalec chloupků.
„Protože nejsem vyholená,“ zašeptala jsem rozpačitě. Vyskočila na lehátku do kleku, s roztaženými stehny a odtáhla stranou okraj bikinek. Vykoukl trs černých chlupů, za které zatahala prsty a zasmála se nahlas:
„Jako já?“

Zůstala jsem ohromená a zároveň mi to dodalo odvahu. Nahlas jsem si odhodlaně oddechla, pohodila hlavou, vyskočila na nohy a rozvázala všechny šňůrky, které jsem na sobě měla. Plavky sklouzly, vysvobozené šestky se trochu zhouply a prdelka se zatřepala. Marcela s výskotem udělala to samé a opět jsme si lehly. Najednou jsem cítila, že chci víc než jen sundání plavek. Měla jsem najednou chuť dělat všechno, co mi kdo dovolí. Ležela jsem na zádech a sledovala Marcelu, jak si vychutnává mazání a zároveň masáž od Rudouše. Ten sice pracoval pilně, ale oči mu jezdily po mém těle. Když jí hnětl zadek, oblizoval se a mrkal na mne. Byla jsem vzrušená, pička mi vlhla a pouštěla milostnou šťávu.

„Marcela nám usnula,“ řekl Ruda a přiklekl ke mně.
„Namažu tě taky, ať se nám nespálíš, kočičko.“

Nalil si olej do dlaně a začal. Kde jinde, než u mých prsou. Ukazoval mi, že mám být tiše, abychom paní domu nevzbudili a já poslušně poslechla. Prsa mi masíroval s neobvyklým citem a zručností. Bradavky mi ztuhly a naběhly a on vždy, když přes ně přejížděl, cvrnkl do nich palcem. Pak pomalu, ale nesmlouvavě, jel stále níž, až narazil na chloupky. Zašeptal, ať roztáhnu stehna a já jsem zase poslechla, jak smyslů zbavená. Jednou rukou mi roztáhl pysky, které byly nalité vzrušením, povytáhl za chloupky nahoru, a tak se vyloupl na světlo Boží poštěváček, který stál a bažil po doteku. Naklonil se nad moji pičku a těsně nad poštěvákem zamrskal ve vzduchu jazykem. Mrkl na mne a šibalsky zašeptal: „Chtěla bys to, co?“

Jen jsem zasténala a vyzvedla mu pičku blíž k obličeji. Ale on se zase o kousek odtáhl.
„Ukaž mi sama, jak si to děláš,“ pobídl mě.
Bojácně jsem se dotkla ukazováčkem špičky nadrženého poštěváka.
„Neboj se ničeho a přidej,“ pobídl mě znovu a začal si hladit ocas přes plavky, při čemž nespustil oči z mé chlupaté pičky. Olizoval se jako by se těšil, že se každou vteřinu s chutí zaboří do moji frndičky. 

Jaké vzrušující věci se budou díl dál? To se dozvíte příští sobotu! Sledujte sekci Erotické povídky na naší sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.