Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex o Vánocích je úžasný, nesmí ale být dárkem

22.prosinec 2022
Sex o Vánocích je úžasný, nesmí ale být dárkem

I když jsou lidé ve stresu ze všech těch večírků, rodinných dramat a všeho ostatního, vánoční sex je skvělý způsob, jak upustit páru. Nebo ne?

Mnoho článků, včetně těch našich, tvrdí, že Vánoce jsou fantastickým obdobím pro sex. Ale dnes se krom přesvědčování, proč mít o Vánocích sex, podíváme na to, zda existuje důvod, proč ho NEMÍT. Začneme ale tím příjemnějším...

Lidé mají skvělou náladu, ve vzduchu je cítit romantika díky všem těm nádherným svátečním melodiím a je to skvělý čas pro intimní obdarovávání. Někteří začínají mít sváteční náladu hned s příchodem prosince. Mají tak více času na to, aby si užili vše, co je na Vánocích a všech ostatních zimních svátcích k milování.

Ale tohle je blog o intimitních věcech, že? Co to má společného s Vánocemi a pocitem sváteční nálady? No, jsme tu, abychom vám řekli, že Vánoce jsou skvělým časem pro lásku a sex a sváteční nálada by neměla být tím jediným, co tento měsíc cítíte.

Nejlepší důvody, proč je vánoční sex tak dobrý

Něco je ve vzduchu

Pokud nejste úplný skrblík, pravděpodobně svátky na konci roku milujete. Když se přesuneme přes prosinec do ledna, je to čas zamyšlení nad uplynulým rokem. Pociťujeme vděčnost za lidi v našich životech, kteří pro nás hodně znamenají, a začínáme plánovat, čeho by se nám v roce 2023 líbilo dosáhnout.

Jedním z absolutně nejlepších způsobů, jak někomu ukázat, že vám na něm záleží, je využít nostalgie a romantiky, která je ve vzduchu, pomocí úžasného sexu. Pokud jste ve vážném vztahu, může být vánoční sex o hlubokém spojení.

Pokud jste nezadaní, vězte, že ostatní lidé cítí stejnou přitažlivost k lidem ve svém okolí jako vy. Nikdy není lepší čas na to, abyste si s někým vyrazili. Využijte šance a pozvěte na rande svou tajnou lásku nebo toho člověka, u kterého jste si všimli, že mezi vámi a ním panuje neuvěřitelná chemie. Nikdy nevíte, jestli si brzy neužijete nejlepší vánoční sex svého života. Také je skvělý čas udělat si profil na online seznamce.

Svátky jsou především o projevování a přijímání lásky. Ujistěte se, že o letošních Vánocích ukážete někomu výjimečnému ve svém životě, jak moc ho milujete.

Vánoční sex je lepší než jóga

Dobře, možná záleží na tom, jestli milujete jógu, ale vánoční sex je jedním z nejlepších prostředků proti stresu. Až budete zmoženi všemi těmi oslavami, návštěvami, řízením auta, nakupováním dárků a dalšími aktivitami, zamkněte dveře, abyste se s partnerem mohli zdravě zapotit.

Někteří lidé se během Vánoc snadno přetíží. Děje se toho hodně. Jen si nezapomeňte udělat čas pro sebe a svého partnera. Nezanedbávejte intimitu, protože máte na seznamu úkolů milion věcí.

Udělat si z vánočního sexu prioritu se může proměnit v nejlepší sex vašeho života! S tolika nahromaděným napětím se to určitě projeví v ložnici nebo kdekoli jinde, kde se rozhodnete dát všemu průchod. Vezměte všechen stres a nasměrujte ho do vášně mezi vámi a vaším milencem a on se rozplyne.

Dávání dárků v soukromí může být zábavnější

Rozdávání dárků je jednou z nejlepších výhod svátečního období. Nejenže je zábavné trochu se rozšoupnout pro lidi, které máte rádi, ale je to i skvělý způsob, jak rodině a přátelům ukázat, jak moc vám na nich záleží.

Vánoce jsou také ideální dobou, kdy můžete svému partnerovi darovat něco ostřejšího. Až budou všechny dárky v obývacím pokoji rozbalené, vezměte si svého partnera stranou a dejte mu dárek pro vás oba.

Zde je několik nápadů na nemravné dárky:

  • Spodní prádlo
  • Hromádka karet, které lze odevzdat za sexuální aktivity
  • Špičkové masážní oleje
  • Víkendový pobyt bez dětí
  • Vibrátor nebo jiná erotická hračka

Ať už je to vibrátor nebo nějaká luxusní pouta, bude to jasný signál, že chcete, aby to bylo pořádně žhavé. Nezapomeňte, že tyto dárky jsou opravdu pro dva. Doufejme, že se brzy dočkáte bláznivého vánočního sexu.

Děti jsou zaneprázdněné

Pokud máte malé děti, je těžké najít si čas na sex. I starší děti mohou milování ztížit. Pravděpodobně vědí, co znamenají zamčené dveře a zvuky vycházející z ložnice. S dětmi spousta párů zjistí, že se sex stává rutinou. Je to něco, k čemu může dojít až poté, co si děti vyčistí zuby a skončí večerka.

Užijte si s partnerem sex o Vánocích, ale nepřemýšlejte o něm jako o dárku

Když jsou ale Vánoce, máte šanci na spontánní sex, který jste pravděpodobně neměli celý rok. Děti jsou zaneprázdněné hraním si s hračkami, sledováním vánočních filmů nebo trávením času s kamarády, zatímco jsou ve škole prázdniny. Nepromarněte tuto vzácnou příležitost! Dopřejte si co nejvíce ranního a odpoledního sexu. Dělejte to v jídelně, v prádelně, kdekoliv.

Páry mohou využít prázdninového rozptýlení k ohromnému sexu. Změna načasování a rutiny někdy stačí k tomu, abyste svému sexuálnímu životu vdechli nový život.

Doma nažhaveno, venku sníh

Na mnoha místech o Vánocích mrzne. Lidé trčí doma, protože venku je krutý sníh. Někdy si lidé stěžují, že zima je drsná, protože mohou ven a běhat, dny jsou kratší, protože slunce je méně nahoře, a v důsledku toho mohou být lidé trochu melancholičtí.

Využijte vánoční sex k tomu, abyste zahnali zimní blues. Pokud máte to štěstí, že máte krb, rozdělejte oheň a nalaďte se. Nalijte si víno a pusťte hudbu. Přibližte se ke svému partnerovi a udělejte to. Poslouchejte, existuje důvod, proč je září nejčastějším měsícem porodu. V článku časopisu Time z roku 2017 se uvádí, že vědci z Harvardovy univerzity zjistili, že v letech 1973 až 1999 bylo nejčastějším datem narození 16. září.

Ano, hádáte správně, je to devět měsíců po Vánocích. Lidé milují vánoční sex natolik, že svátky využívají k plození dětí už celá desetiletí. Když je venku zima a vy se cítíte trochu znuděně, není nic lepšího než úžasný vánoční sex, který vám dodá tu správnou náladu.

Proč sex o Vánocích nemít?

Nedostatek sexu v mnoha vztazích se stal komickým tématem. Bolí vás hlava, dnes ne... Ačkoli se může jednat o prostou sarkastickou poznámku, je na ní hodně pravdy. Stává se sex náhradou za dárek? Má se sex provozovat jen při zvláštních příležitostech? Jistě, vše je řečeno s dobrým humorem, ale v tomto svátečním období je důležitější otázka, kterou stojí za to řešit - proč máme sex?

Člověk by si myslel, že to může být jednoduché, protože máme náladu, někdo nás přitahuje, chceme si udělat dítě nebo se milovat s partnerem. Ale zdá se, že právě ta část milování se nakonec zmenšuje, když zůstává v pozadí taková povinnost, jako je motivace. Nebo v tomto případě dávání dárků, které je jen vylepšením povinnosti v sexuálním smyslu.

Je sex jako dárek v pořádku?

Kdo přijímá sex jako dárek nebo při zvláštní příležitosti, má pocit, že je to něco, co by se mělo v ten den udělat, nebo aby byl ten druhý šťastný. Ale co ten, kdo dárek dává? Kdo by chtěl mít sex s někým, kdo se k tomu cítí zavázán? Měl by takto sex skutečně vypadat?

V dlouhodobých vztazích bychom měli mít sex ze zdravějších důvodů. Patří mezi ně, abychom se s partnerem sblížili, cítili se mu blízcí, měli s ním lepší náladu, navázali kontakt, prožívali intimno, cítili potěšení a něco si společně užili. To nejsou věci, kterých nutně dosáhnete tím, že si sex dáte jako dárek nebo ho využijete k oslavě. To jsou věci, které vztah potřebuje, aby se mu dařilo 365 dní v roce, nejen při zvláštních příležitostech.

Nezabývejte se příliš myšlenkou, že budete mít sex 365 dní v roce. Určitě to není norma, ale možná bychom měli uvažovat o tom, že bychom měli mít sex nejen na Vánoce nebo narozeniny. Pokud máte pocit, že je pro vás sex povinností, pak možná nejde jen o typ sexu, který provozujete (a pokud vám není příjemný, možná je na čase se ozvat), ale o vaše postoje k roli sexu ve vašem každodenním životě.

I když doporučujeme mít sex o Vánocích, doporučujeme si ho užívat i ve spoustě jiných dnů. Nejde o dárek 24. prosince, ale o to, abyste si během tohoto náročného období udělali čas na vzájemné sblížení - a sex je nejlepší způsob, jak se pár může sblížit.

A tak mějte klidně sex o Vánocích, ale nejen o nich, ale po celý rok! A někdy si to trochu zpestřete třeba erotickými pomůckami.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.