Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex o svatební noci vás může velmi překvapit

17.červenec 2019
Sex o svatební noci vás může velmi překvapit

Svatbu si všichni představujeme s lehkými odchylkami. Někdo chce klasickou, někdo v přírodním stylu, někdo bohatě zdobenou, někdo v kostele a jiný na úřadě. Ale všichni se těšíme, až to celé skončí, lidé se rozjedou do svých pokojů nebo domovů a my se se svým partnerem také odebereme prožít naši svatební noc...

Máte před svatbou a také se těšíte na svou první noc, když již budete oficiálně manželé? Většina lidí to tak má, protože očekává, že tato noc bude plná vzájemného jiskření, intimity a smyslné atmosféry. Někteří dokonce čekají na svůj první sex právě na tuto noc, takže jejich radost z tohoto dne ještě stoupá, protože se dá očekávat, že se na toto vzájemné spojení nejen před lidmi, ale i v soukromí, těší.

Překvapení o svatební noci? Milé i nemilé

Ale samozřejmě protože nežijeme v pohádce, ve které je všechno dokonalé, může nás spoustu věcí překvapit, zaskočit, nebo se zkrátka něco zvrtne. A abychom řekli pravdu, nestává se to zřídka, ale spíše je to tak, že se téměř pokaždé něco objeví. No a naprosto dokonalé svatební noci jsou naprostou výjimkou. Roli v tom může hrát spoustu faktorů, které člověk více či méně opomene při představě krásné, společně strávené noci. A některé si dokonce ani nechceme přiznat, protože to má být přeci náš nejkrásnější den a noc v životě, že? Takové dokonalé svatby a svatební noci jsou spíše velkou výjimkou než pravidlem.

Jaká milá překvapení vás mohou čekat při svatební noci?

Začneme trochu negativně, protože těch milých překvapení zas tolik nebude. Jestliže spolu budete mít sex poprvé, můžete být mile překvapeni třeba velikostí penisu vašeho partnera, ale to je málo pravděpodobné, protože jste ho pravděpodobně už někdy předtím viděly i tak. Tak jedině můžete být překvapeni tím, jak spolu budete dokonale synchronizovaní a sex vám půjde velmi snadno a předčí vaše očekávání (pokud byla nízká). Ale jak je toto pravděpodobné, když se nebudeme nacházet v romantickém filmu?

Za milé překvapení můžete s partnerem považovat i to, že vám sex půjde dobře nebo že ho vůbec budete mít. Možná si ale pro vás váš protějšek připravil něco skvělého. Napuštěnou vanu se svíčkami a okvětními lístky, vířivka pro dva nebo cokoliv, co ví, že byste po náročném dni ocenili.

Jaká nemilá překvapení vás mohou čekat při svatební noci?

Bohužel tady bude výčet větší. Když opět začneme partnery, kteří spolu doposud sex neměli, může nastat mnoho nepěkných situací. Z prvního sexu mohou být tak nervózní, že se muži nepostaví nebo že se do ženy nebude moci dostat, protože bude stažená. Pokud tyto dvě záležitosti budou v pořádku, tak pak mohou zjistit, že mezi nimi chybí jakási chemie, která je k pěknému a uspokojivému sexu potřeba

Nečekejte, že o svatební noci budete mít energii převlékat se do sexy prádla

Každému páru se pak může stát, že se na sex sice těší, ale už ho nezvládnou. Není se čemu divit. Na svatbu člověk vstává v brzkých ranních hodinách, aby se stihl přichystat, zařídit poslední detaily, partneři jsou nervózní, často i ve stresu. To celé opadne, když přijde na řadu hostina a následné slavení. Ale celé to člověka neskutečně vyčerpá, takže není výjimkou, když například nevěsta odejde ze svatby dřív, protože už usíná, nebo že sice dva dojdou do pokoje ve stejnou chvíli, ale na intimnosti už nezbývá síla. Také se můžete nacpat všemi dobrými jídly a zákusky na hostině a budete mít tak plné břicho, že budete rádi, že se odkutálíte do postele.

Další součástí svatby je alkohol, se kterým se to dá vždy přehnat (většinou neplánovaně, tu si musíte připít s tatínkem, tu se strýčkem, tu s kamarádem a najednou nevíte o světě). To může mít za následek více věcí, buď vám bude špatně nebo znenadání v posteli usnete nebo se muži nepostaví. No a nádherná svatební noc plná intimních chvilek je v tahu. 

Ale nezoufejte. Tohle je úplně normální, akorát se o tom moc nemluví a lidé si tak mylně staví v hlavě vzdušné zámky. Sice nás v tom filmy a knihy podporují, někde se dokonce hlásá, že vás bude čekat nejlepší sex vašeho života, ale je na čase, aby se lidé dozvěděli realitu. 

Internetový deník Metro se zeptal nastávajících nevěst, jaké mají ze svatební noci pocity a zda jim přijde, že je na ně vyvíjen nějaký tlak.

Obavy budoucích nevěst ze sexu o svatební noci

Charlotte (32), bude se vdávat v roce 2021

"Nejsem nervózní, ale cítím tlak. Chcete, aby to bylo skvělé a nezapomenutelné, skoro jako 'jo! tohle je můj manžel - oficiálně ten jediný chlap, se kterým kdy budu po zbytek života spát!' Je to potvrzení, že dělám to správné rozhodnutí, že si vezmu toho nejlepšího ptáka, co jsem kdy viděla a měla. A chcete, aby se on na vás díval a dotýkal se vás, jako by vám říkal, že vás bude napořád milovat a zároveň že s vámi chce mít sex až do konce vašeho života. Je to ten konečný okamžik, kdy oba chcete vědět, že váš sex je dobrý a že jste udělali správné rozhodnutí, že láska je opravdová a že to všechno bude fungovat. Svatební noc restartuje sexuální hodiny."

Znamená svatební noc sex? Určitě ne!

Emmie (26), bude se vdávat za pár týdnů

"Je to špatně, že necítím vůbec žádný tlak? Sex mám už 13 let a konečně jsem našla někoho, kdo se mi líbí - a vím, že nebudeme mít v tu noc sex! Odnesu svého manžela do postele, protože je hodně lehký. Spíš budu mít sex den předem. Dokonce si ani neplánuju vzít pěkné spodní prádlo. Sezdaní kamarádi mi povídali podobné příběhy - většina z nich neměla sex o svatební noci. Osobně považuji tradiční pojetí 'musíme mít skvělý svatební sex' už za neplatný. Pokud bychom se drželi tradic, žila bych ve hříchu už více jak dekádu."

Hayley (30), bude se vdávat příští rok

"Je tu tlak, že musíte mít sex o svatební noci nebo mít úžasnou svatební noc, a to zejména pro ženy. Je to zastaralé pojetí, které pramení z toho, kdy to byla první noc, kterou páry mohly strávit spolu, a pro mnoho párů západního světa toto neplatí. O svatebním dni jste zaneprázdnění a ve stresu, takže na jeho konci jste spíše unavení, plní a nemůžete se dočkat postele. Na druhou stranu - je tohle způsob, jakým chcete začít svůj manželský život?

Myslím si, že intimita o svatební noci by neměla být očekávána, ale snaha, aby nějaká byla, by být měla. Celý den budete oslavovat vašeho životního partnera a sex je jedním způsobem, jak to oslavit. Je to také pravděpodobně první chvilka, kterou budete za celý den trávit společně. Tohle je váš čas, tak ho neplýtvejte tak, že půjdete spát. Já a můj snoubenec máme zarezervovaný AirBnB s horkou venkovní vířivkou, masáž a pizzu a pravděpodobně odejdeme ze svatby brzy, abychom si tento čas užili."

Anni (36), zasnoubená, ale zatím nemají stanovené datum

"Když přijde na sex o svatební noci, asi by mě to nemohlo zajímat méně. Můj partner se pravděpodobně opije a usne. To nadšení ohledně svatebních nocí mi přijde falešné - je rok 2019, ne 1950. Jsme spolu přes 10 let a sex je sice důležitý, ale není to tou největší prioritou našeho vztahu. Možná to zní trochu depresivně, ale my jsme šťastní, tak co?"

Kvalitní sex o svatební noci si užije málokdo

Jess (29), bude se vdávat v březnu příštího roku

"Bojím se, protože občas se Markovi nepostaví, když toho vypije moc. Ale i když se to stane, bude to v pohodě, protože jsme spoustu sexu měli a spoustu ho mít ještě budeme. Nikdy jsem nepřemýšlela nad tlakem společnosti ohledně svatebních nocí a ani mě to nijak netrápí. S naším sexuálním životem jsem spokojená, takže pokud si jednu noc neužijeme, nebude to taková hrůza v celkovém poměru."

Andrea (25), bude se vdávat na konci srpna tohoto roku

"U nás to bude strašně rychlé. Myslím si, že svatební noc bude vypadat tak, že mně bude totálně špatně, protože nejsem zvyklá pít, takže já si dám pár paňáků a bude mi zle. Partner se samozřejmě opije taky, takže to bude buď tak, že já si půjdu lehnout dřív, nebo si půjdeme lehnout oba dva stejně, ale jakmile se dostaneme do postele, tak usneme. Očekávání nemám opravdu žádná a neznám ani nikoho, kdo by nějakou skvělou svatební noc zažil. Podle mě je to jako se Santou. Hodně lidí na něj věří a mluví o něm, ale nikdo ho nikdy neviděl."

Celý váš společný sexuální život nestojí na jedné noci. Takže se nenechte ovlivnit tlakem médií a společnosti, kteří tvrdí, že svatební noc musí být perfektní. Určitě nemusí. Raději si užijte tento den, oslavte to tak, jak uznáte za vhodné a buďte spokojení. Dní, které můžete celé prosexovat, budete mít před sebou ještě spoustu. Možná ale ještě nemáte ani partnera, natož abyste měli před svatbou, ale sex si chcete užívat také. Co s tím? Můžete se zdarma zaregistrovat na sex seznamce, na které najdete muže i ženy. Najděte si partnera, se kterým si budete rozumět v intimních záležitostech.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.