Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex o svatební noci - existuje?!

24.únor 2019
Sex o svatební noci - existuje?!

Každý ví, že o svatební noci má přicházet i novomanželský sex. Sex, na který některé páry čekají i několik let a představuje to jejich první společný (nebo vůbec úplně první) sex. Jaká je realita? Mezi lidmi totiž panují různé názory...

Jestliže jste někdy na nějaké svatbě byli, tak víte, jak moc se na takové události slaví. Hodně se jí, hodně se pije, tancuje a směje. Je to zkrátka velkolepá událost, na které se baví nejen všichni příbuzní, známí a kamarádi, ale samozřejmě i samotní novomanželé. A často to má své následky. Nevěsta nebo ženich "odpadne" ještě před desátou hodinou a o nějakém novomanželském sexu si mohou nechat jenom zdát (doslova). A co říkají statistiky?

Ve studii, které se zúčastilo 3030 lidí, více než polovina (konkrétně 52 %) přiznala, že se jim při první noci, kterou měli možnost strávit jako novomanželé, nedostalo žádných sexuálních hrátek. Těm, kteří měli více štěstí a sex si užili, to ale také ne vždy vyšlo podle jejich představ. 11 % z nich to nestihlo do postele a rozdali si to rovnou na oslavě tak, že se vytratili z dohledu hostů. Ať už tak nebo tak, vždy je to každého věc a ať už se to stane podle vašeho plánu nebo ne, pamatujte si z tohoto dne jen to dobré a to, co se vám nelíbilo, můžete další den napravit. A když už se tu bavíme o statistikách, měli bychom ji něčím zajímavých doplnit. A jak lépe to udělat než reálnými příběhy, které se novomanželům staly?! Jdeme na to!

Je sex o svatební noci mýtus?

Jean, 29 let

"Když naše svatební oslava skončila, odebrali jsme se všichni do nedalekého baru, kde slavení pokračovalo (a pokračovalo). Skončilo to tak, že já a můj manžel jsme toto místo okolo 3. ráno zavírali, pak jsme se vrátili do našeho novomanželského apartmá a on okamžitě usnul. Já jsem byla stále vzhůru a skončila jsem tak, že jsem si otevřela lahev šampaňského, která se tam povalovala ještě z rána, společně s mou novou rodinou, která si udělala after-after párty dole v hale. Nelituji toho."

Lizzie, 29 let

"S manželem jsme zjistitli, že máme v našem novomanželském apartmá soukromou koupelnu, takže jsme se během oslavy plné jídla a pití vyplížili právě do ní na skvělou, neplánovanou (a velmi žhavou) rychlovku. Později ten večer jsme to pak ještě dělali v hotelovém pokoji a byla to ta nejromantičtější a nejlepší chvilka, kterou jsme kdy jako pár společně zažili. Přistihla jsem svého muže, jak na mě nějakou dobu jen tak zírá, a zeptala jsem se ho, co to dělá, načež odpověděl, že si chce napořád zapamatovat, jak jsem přesně v tento moment vypadala - ano, dostalo mě to. Celou noc jsme zakončili pizza párty v pokoji jedné z mých družiček s partou našich kamarádů."

Gabrielle, 36 let

"Byli jsme velmi vyčerpaní, ale zvládli jsme to! Rozhodně to pro nás bylo krásnější než kdy jindy, ale nemůžeme přijít na to, zda to bylo proto, že celý tento den pro nás byl velmi výjimečný - a my jsme byli tak zvědaví, jaký bude náš první sex jako manžela a manželky - nebo jestli opravdu proběhla nějaká změna."

Je pro vás sex o svatební noci samozřejmostí nebo ne?

Megan, 25 let

"Naše oslava končila okolo 11. hodiny večer, takže jsme se ještě přesunuli do baru poblíž. Doprovázelo nás asi 50 dalších hostů, přátel a členů rodiny. Pili jsme a bavili jsme se až do zavíračky, to bylo okolo druhé ráno. Bar byl v docházkové vzdálenosti od většiny hotelů, ve kterých byli naši hosté ubytovaní, takže jsme zašli do lobby jednoho z nich a pro všechny jsme objednali pizzu. Asi o hodinu později jsem se rozhodla jít do postele bez mého manžela, protože ten chtěl kouřit cigarety se svými kamarády. A popravdě si nemůžu vůbec stěžovat, protože jsem okamžitě usnula, a dokonce jsem ho neslyšela ani o hodinu později přijít! Sice jsme o svatební noci sex neměli, ale všechno jsme si to vynahradili na líbánkách o týden později."

Christine, 29 let

"S manželem jsme měli svatbu v hezké destinaci. Celkově jsme si užili naši svatbu, oslavu i after párty. Skončili jsme okolo čtvrté ráno a šli jsme do našeho pokoje s vířivkou vyzdobeného okvětními lístky a balónky. Svlékla jsem se do svého svatebního prádla a šla jsem do postele. Nevím, jestli to bylo alkoholem, vyčerpáním nebo úlevou, ale usnuli jsme během sekund. Probudila jsem se ráno (spodní prádlo, které jsem měla ten večer na sobě, se tak akorát hodilo) a završili jsme naši svatbu."

Natálie, 24 let

"S mým manželem jsme se na oslavě velmi opili, takže jsme nemohli řídit zpátky na hotel. Tak jsme se zeptali jeho rodičů, zda nás odvezou. Manžel usnul na zadních sedačkách velmi tvrdě a já jsem ho nemohla vzbudit, takže ho jeho rodiče museli odnést dovnitř a já jsem šla za nimi. Vešli do našeho pokoje a začali mého muže svlékat, jako by byl malé dítě. Poníženě jsem je požádala, zda by mohli odejít a přitom je ujišťovala, že to všechno zvládnu. Ignorovali mě a než odešli, tak ho zakasali. V tu noc jsme sex neměli.

Francis. 29 let

"Po nezapomenutelné noci strávené se svými přáteli a rodinou, jsme se vrátili na hotel v jednu ráno. Moje šaty mi připadaly těžké, na nohou jsem měla puchýře, ale i tak jsme si to oba velmi užívali. S manželem jsme se setkali pohledem a oba jsme věděli, co bude následovat: objednali jsme si hamburgery s hranolkama z pokojového servisu, vyprávěli jsme si divné a úžasné zážitky toho večera. Ani dnes bych to nechtěla jinak."

Kerri, 43 let

S manželem jsme se vzali v jednom newyorském baru. Měli jsme tam 50 členů rodiny a nejbližších přátel a šampaňské teklo proudem. Na konci oslavy nás šli kamarádi vyprovodit do hotelového pokoje. Byli jsme jako bláznivý opilý průvod jdoucí chodbou, což je ta poslední věc kterou si pamatuji. Nechali nás v pokoji a my jsme se probudili někdy následujícího rána po tom, co jsme vytuhli v našem svatebním oblečení."

Někdo prožije o své svatební noci ten nejkrásnější sex, jiný žádný

Beatrice, 43 let

"Můj partner mi udělal překvapení a vybral jako destinaci naší svatby Austin v Texasu. Celé to uspořádal se všemi mými kamarády a oni mě dostali do letadla a já vůbec netušila, kam letím. Dokonce si pamatovali, že se chci vdát v mých kovbojských botách, a tak je některý z mých kamarádů propašoval do Texasu. Vzali jsme se obklopení naší queer rodinou. Byl tam i bazén a vířivka. Jako každá jiná dobrá svatba i tato skončila hosty, kteří svlékali své spodní prádlo a skákali do bazénu a vířivky. Nutno dodat, že než jsme se nasoukali do naší svatební jurty, noc se přeměnila v den a žádný sex nebyl v dohlednu, ale cítila jsem, že jsem hluboce milována jak mým partnerem, tak svou rodinou."

Sally, 37 let

"O své svatební noci jsem měla se svým manželem sex. Jsem dívka vyznávající tradice a cítila jsem, že je nezbytné, abychom dokončili tuto noc. Ujišťuji vás, že jsem toho měla hodně k pití, a to nejen díky oslavě, ale i díky after párty, která probíhala v baru, Po několika rundách jsme šli do našeho pokoje. Můj manžel mi pomohl ze šatů a závoje, měli jsme sex v posteli ( a ne v mé oblíbené poloze ) a udělali jsme to oficiální. Neměla jsem orgasmus, protože jsem byla moc opilá. Pak jsme si dali sprchu a odpadli jsme po tomto obřím, krásném a vysilujícím dni. Na líbánkách jsme si velmi užívali, abychom si vynahradili tuto svatební noc."

Cat, 24 let

"Noc před svatbou jsem nespala, takže kvůli tomu, že jsme už neměli sílu, jsme tuto noc (ke zklamání některých hostů) zakončili v jednu ráno. Když jsme se vrátili do našeho hotelového pokoje, můj partner se svalil na postel a usnul, ale já jsem byla nečekaně nadržená. Tak jsem ho vzbudila a dělali jsme to. Potom jsme usnuli jako mimina a skoro jsme nestihli jít včas na snídani."

Karolína, 28 let

"Sex o svatební noci jsem neměla! Oba jsme zkrátka byli moc unavení. Naše svatba začala v sobotu ve dvě hodiny odpoledne a skončila v šest hodin ráno následují den. Po celé noci tancování, zpívání a zábavy, jsme snili jen o spánku."

Winnie, 31 let

Snažili jsme se! Byl to dlouhý den! Skončili jsme s after párty a mířili rovnou na hotel. Probudila jsem se a můj manžel ležel na mě, úplně oblečený, takže vím, že jsme se o to pokusili. Na líbánky jsme letěli do Mexika a náš první den tam jsme prospali 18 hodin. Svatby a jejich plánování jsou stresující. Nezavršili jsme svůj svazek do dalšího rána." 

Ať už se bude vaše svatba konat v Ústí nad LabemČeských Budějovicích nebo ve kterémkoliv jiném městě, zkuste si udělat na první novomanželský sex čas, abyste tento svazek zpečetili něčím nádherným.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.