Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex na vánočním večírku: Ano, ne, jak?!

7.prosinec 2018
Sex na vánočním večírku: Ano, ne, jak?!

Nastala doba vánočních večírků. Možná na něj jdete s tím, že se jen trochu najíte, maličko popijete a půjdete domů, na co se zdržovat s lidmi z práce, když v práci nejste. Ale často to dopadá jinak, než si představujeme a někdy mnohem, mnohem hůř...

Běžně se na pracovištích stává, že se člověk zaplete se svým kolegou nebo kolegyní a dřív nebo později je z toho malér. Zpočátku se to může zdát jako super věc, protože se vidíte i v práci a po pár měsících společného chození i doma, ale právě na tom většina takovýchto vztahů zkrachuje. A kdy se lidé nejčastěji zapletou s některým z kolegů? Když se blíží vánoční svátky. Lidé jsou šťastní, pozitivně naladění, mají vánoční náladu a člověk má takovou tendenci si to ještě trochu vylepšit, popřípadě to s někým sdílet... A není lepší možnost, než někoho takového sehnat na vánočním večírku.

Tedy, lepších možností je spoustu, naopak vánoční večírek není úplně ideální volbou. Ale nemusí to dopadnout úplně katastrofálně, když si budete dávat pozor na pár věcí a budete dodržovat následující rady. Nemusí to mít ani tak dopad na vás a vaši psychiku, ale především na vaše zaměstnání a na to, zda v něm zůstanete.

Co na to odborníci?

"Je přirozené, že nás přitahují lidi, se kterými pracujeme," říká Gail Saltz, Ph.D., autorka and profesorka psychiatrie na Weill-Cornell School of Medicine v New Yorku. "Pokud ale nechcete litovat toho, že jste si přes svátky užívali, budete muset postupovat s opatrností." A jaká opatrnost by to měla být? Čtěte dále, poradí vám další odborníci.

Základní pravidla 

Vyberte si osobu, která není váš šéf nebo zaměstnanec

Rozdat si to se svým nadřízeným nebo podřízeným, obzvláště pak přímo v kanceláři, vzrušuje nejednoho člověka. Ale i když je to velmi žhavá fantazie, stejně tak se to celé může proměnit ve válku. "Soudní proces je to poslední, na co lidé myslí, když si začnou užívat na vánočním večírku," říká April Masini, odbornice na vztahy a autorka knihy Myslete a randěte jako muži. "Ale když už něco takového chystáte, zaměřte se na lidi, kteří jsou vaši spolupracovníci a nacházejí se na stejné pracovní úrovni jako vy, nebo ještě lépe na někoho z úplně jiného oddělení," dodává Masini.

Dávejte pozor, kolik toho vypijete

Asi víte, že když to přeženete s alkoholem, tak pak přijdou i sexuální problémy, a to především u mužů problémy s erekcí, u žen to jsou problémy dosáhnout orgasmu. Také člověk dělá velmi ukvapená rozhodnutí v takovém stavu, takže byste mohli udělat nějakou chybu, která by se vám další dny v práci těžko vysvětlovala a cítili byste se hloupě. Držte se proto od alkoholu dál, dejte jeden nebo dva drinky a zbytek večera se oddejte nealku.

Vánoční večírek může skončit úplně jinak, než jste si představovali

Buďte nenápadní

I když vám to asi bude připadat otravné, budete si i přesto muset uvědomit, že tento vánoční večírek v podstatě představuje vaši kancelář a že všichni po všech koukají a všímají si, co kdo dělá, takže budete muset být nenápadní. "Pokud nemůžete se sexuálním užíváním počkat do doby, až bude po večírku (co by to pak bylo za zábavu, že ano?), pak se ujistěte, že můžete jít do nějaké místnosti, ve které vás nikdo nebude moci spatřit," doporučuje Saltz. A to je hodně dobrá rada, protože věřte, že při dalším meetingu nechcete myslet na to, zda si vás šéf představuje polonahé, užívající si s někým z kolegů.

Držte se svých mezí

Není nic špatného na tom, že si chcete před Vánoci dopřát nějaké to malé rozptýlení v posteli. Nezacházejte ale dál, než sami chcete, neměli byste se nechat do ničeho zatlačit, nikdo by vás neměl do ničeho nutit. "Ačkoliv toto pravidlo by mělo platit u každé sexuální zkušenosti, tentokrát byste se měli mít opravdu na pozoru. Vidíte totiž tohoto člověka (pravděpodobně) každý den a pokud byste nepřekousli, že viděl vaše intimní partie, tak byste mu je raději neměli ukazovat," radí Saltz.

Co se stane u kopírky, zůstane u kopírky

Nebo kdekoliv jinde, podle toho, kde budete svůj vánoční večírek pořádat a kam se spolu zašijete. Ale co tím chceme hlavně říct - neříkejte dalším svým kolegům, jak jste se bavili, s kým to bylo, ani pokud je to vaše dobrý/á kamarád/ka a nezdá se, že by to mohl/a nějak použít proti vám. Zkrátka se to stalo, neřešte to a nemluvte o tom. Nejen, že by se to mohl dozvědět celý kolektiv, což by nebylo příjemné ani vám, ani druhému zúčastněnému, ale navíc na vás třeba mohou začít někteří kolegové žárlit nebo si budou myslet, že svou sexualitu chcete použít jako berličku pro kariérní postup

Musíte vědět, co chcete, a sdělit to druhému

Nejprve se ujistěte, že to, co máte v plánu, chcete oba a že jste si vědomi svých činů. Následně byste si měli ujasnit, co od toho oba očekáváte. Pokud se neshodnete, není dobré to riskovat. Ať už si chcete na jednu noc užít nebo pro druhého chováte opravdové city, řekněte mu, jak si to představujete. "Může to být opravdu velmi trapná a nepříjemná situace. Mnohem horší by ale pak bylo, kdybyste ani jeden nevěděli, na čem jste, nebo byste se sobě navzájem nemohli několik dalších měsíců podívat do očí," říká Masini.

Nezapomínejte, že když se člověk opije, má větší chuť na sex

Co se může na vánočním večírku stát?

Opravdu vězte, že vánoční večírky nemusí být nuda. Obzvláště, když se k tomu přimíchá sex. Přesvědčte se sami v následujících příbězích, které se opravdu staly.

"S kolegou jsme se po vypité lahvi vína a nějaké době líbání rozhodli, že by bylo lepší se spolu někam uklidit. Navrhla jsem auto, které stálo na parkovišti. Zrovna, když to začalo být opravdu zajímavé, přijela hlídka policie a neodjeli, dokud jsme se nezvedli a nešli zpátky do budovy. Hned jak byli z dohledu, jsme se do auta vrátili a dokončili to, co jsme předtím začali."

"Spala jsem s jedním kolegou z práce. Byli jsme na vánočním večírku a zrovna ve chvíli, kdy jsme si to rozdávali, svolávala nás všechny šéfova manželka, abychom šli udělat společné památeční foto. Za týden se dostala každému účastníkovi do ruky fotka a všichni tam vypadali skvěle, kromě mě a kolegy - vypadali jsme, jako bychom strčili prsty do zásuvky. Čím to bylo? Všichni jsme si museli na sebe vzít hrozivé vánoční svetry a tím, jak jsme se o sebe při sexu třeli, tak se vytvořila statická elektřina."

"Byla jsem hodně zamilovaná do nového kolegy. Když odešel na záchod, všimla jsem si na židli jeho svetru, a tak mě napadlo, že bych mu hodilla do kapsy lísteček, abychom se potkali v mojí kanceláři a trochu si užili. To jsem také udělala. Ale ukázalo se, že to nebyl tak úplně jeho svetr, takže když jsem čekala v kanceláři, přišel tam Ted z účetního oddělení a tvářil se, jako by právě vyhrál v loterii. No, abych to zkrátila, nakonec jsme se s Tedem vzali."

"Vánoční večírky moc nemusím, a tak se vždy zdržím tak hodinku. Jeden rok to tak ale nebylo. Už jsem měla namířeno ke dveřím, ale v tu chvíli jsem narazila na nejvíc sexy kluka, co jsem kdy viděla. Přesvědčil mě, abych zůstala na skleničku, samozřejmě jsem zůstala na tři. Jedna věc vedla ke druhé a nakonec jsme měli sex v mojí kanceláři na parapetu. Následující pondělí přišel šéf a všem řekl, aby přestali na chvilku pracovat, protože nám jde představit nového internistu. Samozřejmě se jednalo o kluka, se kterým jsem si to rozdávala ani ne dva dny předtím. Pěkně trapné."

"Moje nejlepší kamarádka a zároveň kolegyně se mě snažila dát dohromady s jedním z kamarádů jejího přítele, abych se necítila na vánočním večírku jako třetí kolo u vozu. Tak jsme to rozjeli, dost jsme se opili a pak jsem se začali líbat v šatně. Pak se to ale zvrtlo. Chtěl použít dirty talk, ale protože byl úplně namol, tak z toho vyšlo pouze jedno dlouhé slovo. Pak se mi úplně přisál na dolní ret, jak moc se snažil strčt svůj penis do mé vagíny, a i tak neměl žádný úspěch. To nejhorší ale teprve přišlo jako třešnička na dortu - vypustil tichý, ale zato smrtící prd. Když se mi začal kvůli tomu zápachu zvedat žaludek, snažil se to shodit na mě a rychle utekl!"

"S kolegou jsme měli tajný románek. Říkali jsme, že co se stane v práci, také v práci zůstane. Když jsme ale měli sex na vánočním večírku ve sprchovém koutě, on uklouznul a vykloubil si rameno. Když jsme pak čekali na pohotovosti, řekl, že mu za to dlužím rande. Od té doby se vídáme veřejně, bez tajností."

Už jste měli vánoční večírek a nestihli jste si na něm užít? Pak neztrácejte naději! Stačí se zaregistrovat na erotickou seznamku a pak si budete moci užívat kdykoliv během celého roku!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.