Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex hotel v Mexiku - Jaké to v něm je?

14.listopad 2018
Sex hotel v Mexiku - Jaké to v něm je?

Zajímá vás, jak to vypadá v sex hotelu v Mexiku? Pak si nenechte ujít dnešní článek, který vás do toho zasvětí. Třeba se vám zalíbí a hned budete vědět, kam poletíte příští rok na dovolenou. Byla by toho škoda nevyužít, když se nám to nabízí, no ne?

Tento sex hotel v Mexiku navštívila bloggerka Elizabeth Blasi, která svou cestu do detailu popsala. Nebude se díky tomu jednat jen o obecné informace, které se můžete dočíst třeba na oficiálních webových stránkách.

Zážitek Elizabeth Blasi

Být cestovatelem vás může dostat na vrcholky hor, k plavání v oceánech, ochutnávání jídel, jejichž název nelze vyslovit, na trzích v odlehlích vesnicích. Ale na zážitek z pobytu v sex hotelu vás žádné přechozí zážitky a zkušenosti připravit nemohou. Před 13 měsíci jsem se rozhodla změnit svůj život od základu. Prodala jsem vše, co jsem vlastnila (nebo co se mi podařilo vlastnit v bytě o rozloze 14 m2 na Manhattanu), skončila jsem v práci, rozjela kariéru na volné noze a rozhodla se cestovat. A také jsem cestovala. Zamířila jsem do Evropy, Asie, Jižní a Střední Ameriky a nakonec jsem se dostala do Mexika. 

V průběhu toho zhruba roku cestování jsem sjížděla písčité duny, letěla horkovzdušným balónem nad starobylými chrámy v Myanmaru a skákala z útesu v Chorvatsku. Dalo by se říci, že jsem zaplnila svůj kalendář svými různými "poprvé". Takže když přišla příležitost, že bychom mohly já a moje dvě kamarádky zažít zábavnou jízdu pro single lidi v nudistickém a sex hotelu The Desire Pearl v Cancúnu, nemohla jsem ji odmítnout, protože tohle bylo rozhodně "poprvé". A je to opravdu něco, o čem se vyplatí napsat!

Začátek pobytu

Od té doby, co jsme na hotelu provedly check in, který byl doprovázen úsměvy a zmatením, jsme si všechny připadaly jako podvodnice. Co dělají 3 single hetero holky v nudistickém hotelu plném partnerů? To byla otázka, kterou nám všichni kladli poměrně často v průběhu našeho pobytu, který čítal 3 noci. Tento hotel je především znám jako útočiště všech možných druhů párů, ale pro single ženy se nabízel "Měsíc plný zábavy a sexu". Tyto ženy se mohou k takovýmto párům přidat. Moje kamarádka Bridget se stejně jako já živí psaním a byla vyzvána, aby udělala recenzi na tuto budovu. A jako správné kamarádky jsme jí nemohly nechat jít samotnou. V průběhu hotelu nás personál i hosté označovali jako "3 single holky". 

První den nás oslovily tři ženy, které se zdály být přítelské a populární v tom obřím bazénu plném lidí. Své manžely nechaly vzadu ve vířivce. Ptaly se nás na spoustu otázek, pravděpodobně se snažily zjistit, proč tam jsme. Odhadly jsme, že se asi snažily přijít na to, která z nás by se k nim chtěla připojit. Někteří lidé tady byli, aby obnovili svou chemii se svým partnerem (a pouze se svým partnerem), zatímco jiní preferoavali swinging (výměnu partnerů). Přišly jsme na to, že to tam lidé dokonce považují za životní styl. 

Navštívili byste sex hotel v Mexiku?

Pravidla

Bylo velmi důležité, aby všichni hosté dodržovali daná pravidla tohoto hotelu. Základní a nejdůležitější pravidlo bylo: ne znamená ne. Další pravidlo zahrnovalo mobilní telefony: žádné fotky nebo videa nesmí být na pozemku pořízeny. Muselo se zajistit soukromí všech přítomných. Dokonce nám při check inu obě kamery na telefonech přelepili. Jedním z dalších pravidel, které stojí za zmínku, tedy krom toho, že jste museli mít zahalený zadek při večeři, bylo to, které hlásalo, že všechny sexuální aktivity měly být provozovány v místech k tomu určených. Ukázalo se ale, že toto pravidlo však bylo hodně často porušováno. 

Co hotel nabízel?

Hotel toho nabízel opravdu mnoho - koktejlové hodiny, párty ve dne, oslavy v noci,... Zatímco někteří si užívali spíše skupinové akce (nahý letní tábor pro dospělé), bylo tu i mnoho možností intimity pro dva, pryč z očí ostatních lidí. Každý si přišel na své.

V lázních jste se mohli nechat hýčkat švédskými masážemi a čištěním obličeje, ale váš pobyt mohl zahrnovat i erotické masáže. Ty byly určené spíše pro páry, aby se zlepšil jejich psychický i fyzický stav a vytvořilo se pěkné, teplé a smyslné prostředí. Po hotelu šly zvěsti, že konec této masáže obsahoval i tajemný box plný erotických hraček, vína a možnost být půl hodiny o samotě. Navíc hotel nabízel i další zajímavé vybavení, pomůcky a nápady k vyplnění vašich fantazií - to zahrnovalo hrátky s jídlem, bondage, soukromé striptéry nebo hodiny pole dance (tance u tyče). 

Pokoje

Vzhledem k velkému množství sexuálního vybavení v celém hotelu The Desire Pearl jsem si představovala pokoje trochu jinak, takže mě překvapily. Představovala jsem si zrcadla na stropě a saténové povlečení (takové, které máme s mým partnerem moc rádi a přijde nám sexy). Nic z toho jsem ale nenašla. Pokoje byly takové květinové, laděné do pastelových barev, součástí byl proutěný nábytek - skoro jako z katalogu Laury Ashley.

V sex hotelu v Cancúnu můžete zažít opravdu zajímavé věci!

Oblečení nebo neoblečení?

Moji přátelé by vám hned řekli, že co se týče mého šatníku, jsem víceméně bezstarostná. Když se mi nechce si na sebe vzít podprsenku (což je celkem často), tak si ji prostě nevezmu, pokud si to mohu dovolit. Mí blízcí mi často říkají, abych nosila delší šaty. Ale v Desire Pearl bylo moje klasické motto "hlavně se cítit dobře ve svém vlastním těle" dost vyzýváno a já jsem si musela zakrývat své přirození, abych se cítila opravdu dobře. Jakmile kráčíte směrem k bazénu nebo na pláž, muži i ženy jsou bez jakéhokoliv oblečení, zkrátka nazí. A nezáleží na tom, zda se opalují, hrají vodní pólo nebo provozují jiné aktivity, které tento hotel nabízí svým klientům. Někteří jsou naprosto nazí, ale mluvila jsem s několika ženami a zjistila, že mnoho z nich se cítí pohodlněji a víc sexy, když si spodek nechají a jsou pouze s nahým hrudníkem. 

Takže po třech tequilách sunrise a zvednutým sebevědomím, jsem se rozhodla si svléknout horní díl oblečení. Cítila jsem se tak nějak divně normálně a pohodlně. Jako by ukazovat veřejně prsa bylo to samé jako odhalit kotníky. Po celý pobyt jsem si ale nechala spodní díl oblečení (kalhotky nebo plavky), tak jsem se cítila naprosto skvěle. Nejhoršími momenty pro mě bylo setkání s personálem. Pedstavte si že si jen tak objednáváte koktejly a barman má naprosto vážný výraz. Byli to opravdoví profesionálové. 'Jasně, vaše prsa jsou všem na obdiv, ale chcete to se zmrzlinou nebo ne?' Tak nějak mi to znělo v hlavě. Vždycky jsem se zkrátka cítila respektovaná a velmi příjemně. 

Co jsem viděla, slyšela a dělala

Kamkoliv jsem se během opalování na pláži nebo u bazénu podívala, tak jsem našla páry, jak se oddávají předehře, orálnímu sexu, tradičnímu sexu, a nebudu lhát, byl to pro mě docela šok. Znovu to jen zdůrazňovalo to, jak je každý jiný a zároveň se ale nebojí se ukázat, co mají rádi. Nestydí se za to. Mluvila jsem tam s mnoha manželskými páry, které spolu byly už více jak deset let a měli děti. Všichni mluvili o tom, jak místo jako je Desire Pearl dokáže změnit jejich vztah k lepšímu. Mnoho z nich navštěvuje tento hotel každoročně, aby si připoměli to pěkné, co ve vztahu mají, a trochu si odpočinuli. 

Další noc jsem se rozhodla, nehledě na to, co si kdo bude myslet, vzít na sebe kostým panenky. Konala se totiž cirkusová/akrobatická show. Na konci večera jsem si dokonce zatanačila u tyče (díky za lekce strávené tancem u tyče v New Yorku).

Závěrem: I když si nejsem úplně jistá, jestli bych vzala svého přítele nebo manžela do takového hotelu, líbilo se mi zjištění, že každému se líbí něco jiného. To mě velmi obohatilo.

Tímto končí vyprávění Elizabeth Blasi, která navštívila sex hotel v Mexiku, který se jmenoval The Desire Pearl. Jestliže vás zaujal, není problém si pobyt zde zarezervovat přes internet a udělat výlet, ať už sám nebo se svou polovičkou. Určitě si tam člověk může užít spoustu pěkných chvilek, pokud bude chtít a budou chtít i ostatní. Člověk přijede obohacený nejen o tyto chvilky, ale i mentálně a možná i s novými názory v oblasti sexuálního života. A jestliže byste raději jeli ve dvou, ale ten druhý vám schází můžete ho nalézt na erotické seznamce na internetu. Je to jednoduché, stačí si založit profil a oslovit uživatele. 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.