Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na září 2021

2.září 2021
Sex horoskop na září 2021

Září si v letošním roce 2021 pro nás přichystalo spoustu zajímavého. Obzvláště náš partnerský život nezůstane opomenut, ale ani žhavé hrátky nás neminou. Na co všechno byste se měli připravit? To vám prozradí náš horoskop.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Září se bude hodně věnovat lásce a vztahům. Měsíc začíná Venuší ve znamení Vah. Budete toužit po partnerovi, který do vašeho života vnese lásku, harmonii a celkově velmi pohodovou atmosféru. Jste již v partnerském vztahu? Tak to vám bude obzvláště záležet na tom, aby vše probíhalo hladce a bez hádek.

Když se však Venuše 10. září přesune do znamení Štíra, věci se posunou do úplně jiné stratosféry. Najednou budete ve svém milostném životě toužit po intenzitě a vášni a nepřestanete, dokud toho nedosáhnete. Chcete to, co chcete, a kdy to chcete. Je to tak špatné? Není!

Jen vás upozorňujeme: V polovině měsíce buďte trochu opatrní. Můžete se cítit trochu více majetničtí a dokonce žárlivější než obvykle. Pokud k těmto intenzivním pocitům není žádný skutečný důvod, snažte se je držet na uzdě, abyste se vyhnuli mega hádce.

Až se 14. září Mars přesune do znamení Vah, budete v milostném životě připraveni na akci. Jste-li nezadaní, půjdete bez váhání za každým, kdo vám padne do oka. Pokud jste v dlouhodobém vztahu, budete chtít vědět, kam věci směřují. Měli byste nechat vypršet nájemní smlouvu, abyste si mohli pořídit společné bydlení, nebo na to ještě nejste připraveni?

Měsíc uzavírá Slunce ve znamení Vah, které k vám vyšle kvalitní vztahové vibrace. Nebraňte se jim a poddejte se.

Určitě to není všechno, co vás v průběhu září čeká. Objevte další astrologické předpovědi vašeho milostného a sexuálního života tohoto měsíce v našem sex horoskopu tak, že si níže vyhledáte své znamení podle data narození.

Beran (21. března - 20. dubna)

Venuše se prvních deset dní měsíce bude nacházet naproti vašemu znamení, což vás bude nutit přemýšlet, kde najdete ty příjemné potenciální partnery. Protože vy stále čekáte a oni se nikde neobjevují.

Až se Venuše 10. září přesune do znamení Štíra, budete více než připraveni na staré dobré válení se v peřinách. Takže popadněte svého partnera a pusťte se do toho. Tento měsíc budete mít také velkou chuť nechat věci ve svém milostném životě jen tak plynout. Budete dělat malá milá gesta, jen abyste udrželi klid. Mimochodem, pokud jste nezadaní, vesmír vám do konce měsíce pošle do cesty někoho výjimečného. Je čas se na to připravit.

Býk (21. dubna - 21. května)

Jste připraveni na pořádnou romantiku? Novoluní 6. září přinese všechny druhy vibrací, takže vezměte svého partnera a naplánujte si opravdu velkolepou noc. Jste nezadaní? Věnujte nějaký čas přemýšlení o tom, co od partnera chcete a co ne. Chcete někoho, kdo hladce zapadne do vašeho života, a ne naopak. Je to příliš velké přání? Snad ne, uvidíte...

Až se Venuše 10. září přesune do znamení Štíra, přeskočí mezi vámi a někým jiskra, ať už to bude nováček ve vašem životě, nebo vaše stálá láska. A nechceme to nijak dramatizovat, ale pokud jste ve vztahu, věci budou více než úžasné. Vy dva si prostě padnete do noty a splynete jako nikdy předtím.

Blíženci (22. května - 21. června)

Hlavu vzhůru, Blíženci: Vaše vládnoucí planeta Merkur se celý měsíc bude nacházet ve znamení Vah a bude do vašeho milostného života vnášet pořádnou rovnováhu. Září zahájíte s Venuší ve svém 5. domě romantiky, takže je opravdu vhodná doba na randění. Neodmítejte schůzku s někým novým nebo vezměte svou dlouholetou lásku na skleničku do útulného baru.

Až se Venuše 10. září přesune do znamení Štíra, pocítíte ve svém milostném životě novou intenzitu. Každý polibek, objetí a sex vám budou připadat velmi vášnivé. Merkur 27. září změní svůj směr na retrográdní a bude se nacházet ve vašem domě romantiky a randění, což bude signalizovat, že se do vašeho života vrátí někdo, koho jste už dlouho neviděli. Otázkou je, co s tím uděláte.

Rak (22. června - 22. července)

Tento měsíc vás čeká pořádná romantika, Raci - jste na ni připraveni? Venuše se 10. září přesune do vašeho domu randění a romantiky a vnese do vašich všedních dnů žhavou vášeň.

Zároveň budete přemýšlet, zda je nová osoba ve vašem životě tím, za koho se vydává. Nehraje si jenom s vámi? Pokud jste ve vztahuv posteli se to pořádně rozvášní - a nyní je ideální čas na to, abyste předvedli nějaké nové kousky. Měsíc zakončíte úplňkem v sektoru vašeho horoskopu, který se týká toho, co si myslíte a čemu věříte, takže nastane skvělá doba pro hluboké rozhovory.

Lev (23. července - 22. srpna)

Je snadné udělat si v posteli své a pak jít dál, ale vaše povídání po sexu bude tento měsíc na jedničku s hvězdičkou. To vše díky Venuši, která se bude pohybovat v části vašeho horoskopu týkající se komunikace a sdílení nápadů. Když si s partnerem uděláte chvilku času a budete si jen tak povídat, ještě více vás to sblíží.

Pokud nejste ve vztahu, začnete si psát s někým novým. Desátého se Venuše přesune do znamení Štíra v části vašeho horoskopu týkající se domova, takže bude opravdu vhodná doba přivést někoho k sobě domů. Úplněk 20. září se bude zdržovat ve vašem domě smyslnosti a intuice a bude vytvářet nejrůznější romantické vibrace - nenechte je přijít nazmar.

Zjistěte, co vás čeká ve vašem milostném a sexuálním životě v září 2021

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, mějte oči otevřené, zatímco se věnujete svým obvyklým činnostem - zejména kolem desátého září. Můžete se seznámit s někým novým a zajímavým, stačí, když se budete pohybovat ve svém okolí. Úplněk 20. září se bude nacházet ve vašem domě partnerských vztahů a bude ve vás a ve vašem partnerovi probouzet sladkou, romantickou energii. Naplánujte si proto večeři na "svém" výjimečném místě nebo zapalte svíčky. Bude to velmi oceněno.

Vesmír vám zároveň důrazně připomene, že byste ve vztahu neměli být ničím jiným než svým autentickým já. A opravdu, díky tomu si vytvoříte ještě pevnější pouto.

Váhy (23. září - 23. října)

Ve vašem milostném životě to začne být pořádně žhavé, Váhy. Zvládnete to? Až se Venuše 10. září přesune do znamení Štíra, vnese do sektoru vašeho horoskopu pořádnou vášeň ohledně věcí, po kterých toužíte. Ten člověk, který vám padl do oka na druhé straně baru? Neexistuje žádný důvod, proč byste si s ním neměli jít promluvit. Ta nová poloha, kterou chcete vyzkoušet v posteli se svou drahou polovičkou? Vyzkoušejte ji dnes v noci!

Pozor: Tento měsíc budete zvažovat emocionální důsledky vztahu. Jste připraveni být tak zranitelní, jak je třeba pro vytvoření pevného pouta? Na to si můžete odpovědět jen vy sami. Jen mějte na paměti, že úplněk 20. září vás donutí chtít ještě více lásky na pravidelné bázi. Možná jste přece jen připraveni na hlubší závazek.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Až budete kolem šestého venku, mějte oči otevřené - když se budete bavit s přáteli, možná se přitom s někým seznámíte. Desátého se do vašeho znamení přesune Venuše, která váš život nabije intenzitou a vášní.

Pokud jste nezadaní, poslechněte svůj instinkt v tom, jak daleko chcete s někým novým zajít. Máte již partnera? Prostě si užívejte pocit, že jste spolu. 14. září Mars bude vysílat vážné upozornění na oblasti vašeho života, ve kterých máte tendenci se sabotovat. Zamyslete se nad minulými vztahy a nad tím, co můžete udělat pro to, aby se historie neopakovala. 20. září bude úplněk ve vašem domě randění a romantiky, takže je ideální čas na to, abyste byli s někým výjimečným.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Někdy ty nejlepší vztahy začínají jako přátelství. Venuše se prvních deset dní v měsíci bude pohybovat ve vašem domě přátelství, takže je vhodná doba navázat kontakt s někým, s kým to začne jako přátelství a později se změní v něco víc. Nebudete muset čekat dlouho - věci se rozhoří kolem poloviny měsíce.

Jste již ve vztahu? Najdete geniální způsob, jak trávit čas se svou drahou polovičkou a přáteli, čímž uděláte radost všem. Ale až se Venuše přesune do znamení Štíra, budete připraveni na akci jeden na jednoho, daleko od všech.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Tento měsíc budete mít hodně práce, Kozorozi, ale ne tolik, abyste si nevšimli, že na vaši oběžnou dráhu vstoupil někdo nový. Otázkou je, zda ho chcete jako přítele, nebo jako něco víc.

Pokud jste již ve vztahu, budete připraveni popadnout svého partnera a vyrazit si trochu víc ven. Jistě, pohoda u Netflixu je skvělá, ale někdy si prostě chcete jít zatančit. Úplněk 20. září se bude nacházet ve vašem domě komunikace, takže s partnerem budete vést hluboké rozhovory o budoucnosti. Kde chcete být za pár let a jak můžete zajistit, abyste oba žili svůj nejlepší život? Bude zábavné společně o tom snít.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Máte doma spoustu lubrikantu, Vodnáři? Super, budete ho potřebovat. Novoluní 6. září se bude nacházet ve vašem domě smyslnosti a bude vás připravovat na velmi dobrý měsíc plný sexu.

Až se Venuše 10. září přesune do znamení Štíra, začnete přemýšlet o svých očekáváních ve vztahu. Máte pocit, že jsou splněna, nebo je co zlepšovat? Pokud je to to druhé, měli byste se ozvat. Měsíc zakončíte sněním o dovolené s někým výjimečným. Možná je přece jen čas rezervovat si letenky na dovolenou.

Ryby (21. února - 20. března)

Jste nažhavení, Ryby, a jste připravení vnést do svého milostného života další energii. Budete se snažit dělat svému partnerovi milá gesta, ale samozřejmě budete očekávat, že vám trochu té lásky vrátí.

Venuše se na začátku měsíce bude zdržovat ve vašem domě smyslnosti, takže zatoužíte po férovém a láskyplném vztahu. Ale až se Venuše 10. září přesune do znamení Štíra, pořádně to roztočí.

Takže popadněte někoho žhavého a vyrazte do peřin - bude to moc fajn. Jste svobodní? Vesmír vám posílá sladkou energii, která vám pomůže poznat někoho nového. Naslouchejte svému instinktu - pomůže vám zjistit, zda vám stojí za to věnovat tomuto člověku čas.

Léto nám uteklo jako voda a vy jste se právě dozvěděli, co můžete očekávat od prvního podzimního měsíce v milostném a sexuálním životě. Chtěli byste si tento měsíc konečně najít nějakého partnera na pěkné intimní chvilky? Nemusíte o tom jen snít, zaregistrujte se na sex seznamku a proměňte to ve skutečnost!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.