Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na září 2020

1.září 2020
Sex horoskop na září 2020

V září nás rozhodně čeká víc než usadit děti do školních lavic. I když tento měsíc ve většině lidí evokuje nástup chladu, nebude se to týkat vašeho intimního života. Ten bude naopak vzkvétat jedna radost. Přečtěte si o tom více v našem sex horoskopu na tento měsíc.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Tento měsíc byste měli obzvláště myslet na to, že vztahy nejsou jednoduché a je potřeba na nich neustále pracovat. Samo o sobě to nebude tak náročné, nejtěžší na tom bude najít si čas a chuť. Když to ale uděláte, váš vztah bude zase o něco lepším. A nemluvíme tady pouze o vztazích mileneckých, ale prakticky o všech druzích.

Merkur se přesune 5. září do znamení Vah a vy byste měli znovu promyslet způsob, jakým s druhými lidmi komunikujete. Budete přemýšlet nad tím, jak mluvit se svým partnerem a také jak sdělit některé věci příjemnějším a milejším způsobem. Ve stejnou dobu budete také ochotni přistoupit na kompromis, což se bude skvěle doplňovat s přechozím. Vyjednávat kompromisy vám půjde velmi dobře. V posteli si tak budete moci užít to, po čem už dlouho toužíte, a stejně tak váš partner nezůstane ochuzený o splnění svých tužeb.

Když se Venuše přesune 6. září do znamení Lva, budete mimořádně milující a štědří. Budete chtít pouze následovat své srdce a čekat, kam vás zavede. Není na tom nic špatného, počkejte si, jak to celé dopadne! Tento měsíc byste si taky měli vyhradit nějaký prostor pro zábavu. I když život může být někdy opravdu těžký (ano, rok 2020 se zrovna moc nepovedl...), najděte si čas, abyste se mohli zasmát se svými kamarády. Jednou za čas to potřebuje každý, je to skvělá relaxace.

Co víc vás čeká v milostném a sexuálním životě v průběhu měsíce září 2020? To se dozvíte, když si vyhledáte níže své znamení zvěrokruhu.

Beran (21. března - 20. dubna)

Některé měsíce vám přijde, že neděláte nic jiného, než že chodíte na rande a stejně nikoho nenajdete. Tento měsíc si ale dejte na čas. Pár rande, ale kvalitnějších, je mnohem lepší než hrozné rande každý den. Úplněk 2. září způsobí, že se budete chtít s partnerem jen povalovat u televize a nic nedělat a neřešit. Kamaráda vám bude dělat lahev vína a budete šťastní. 

Venuše se přesune 6. září do vaší sféry randění, romantiky a milostných aférek. Chce vám dát najevo, že randící život má být především o zábavě. Ve stejnou chvíli vám také dojde, že většina věcí z této oblasti je jen a jen na vás. Pokud budete dostatečně motivovaní, potkáte někoho úžasného, případně posunete váš vztah na další úroveň, pokud již v nějakém jste. Musíte se jen rozhodnout, jestli se vám do toho chce.

Energie, která bude pocházet z Merkuru, vám bude navrhovat myšlenku, že někdo z vašich přátel by se chtěl stát něčím víc. Chcete tuto hranici překročit, nebo ne? Jen se ujistěte, že před tím, že budete konat, to dobře promyslíte (ať už si vyberete jakoukoliv možnost).

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, vždycky jste ke svým kamarádům milí a jste jim dobrými přáteli, ale tento měsíc budete chtít být ještě lepší. A vyplatí se vám to, protože oni vám na oplátku představí někoho velmi zajímavého. Jestli z toho bude jen sex na jednu noc, krátkodobý úlet nebo něco většího, to už bude záležet jenom na vás. Když se Marsův směr 9. září změní na retrográdní, připomene vám to, že byste se měli poučit ze svých chyb. Žili jste pouze skrze svůj vztah, tak proč pořád děláte ty samé chyby dokola? Když přijdete na to, jaká jsou vaše slabá místa v lásce a především s tím něco opravdu uděláte, bude to mít na váš milostný život obří pozitivní efekt.

22. září se Slunce bude pohybovat ve vaší sféře randění a romantiky, což vám má připomenout, že byste si měli svůj milostný život o trochu víc užívat. Má to být zábava a ne drama. Takže pokud to u vás tak není, udělejte změnu.

Blíženci (22. května - 21. června)

Merkur se bude nacházet v průběhu měsíce ve znamení Vah, a to pro vás bude znamenat, že vám to ve vztazích opravdu půjde samo. Budete se snažit (a bude se vám to dařit) udržet ve svém vztahu klid a budete se velmi snažit porozumět svému partnerovi prakticky v každé situaci. To vám hodně pomůže a vyhnete se díky tomu ošklivým hádkám.

Jste single? Nebojte, i pro vás něco máme. Hlavz vzhůru, protože v září potkáte někoho zajímavého, kdo bude mladší než vy. Neodpište je hned kvůli věkovému rozdílu, mohlo by z toho opravdu něco být... A to si přeci nenecháte ujít! Kdyý se Venuše přesune do znamení Vah, konkrétně se tak stane 22. září, budete připraveni vzít svého partnera někam ven a užít si nějakou tu zábavu. Možná si vyrazíte na road trip nebo na diskotéku či koncert - pokud to situace s koronavirem umožní. A když ne, udělejte si aspoň nějakou taneční zábavu doma ve dvou. Budete rádi dělat všechno, co bude opak vážnosti a řešení problémů.

Rak (22. června - 22. července)

Ve svém vztahu se snažíte svému partnerovi vždy pomoci, ale v září budete mít velkou motivaci k tomu, abyste svému partnerovi pomohli co nejvíce se hodit do pohody. Každý ví, že když je člověk psychicky v pořádku, nejen, že se s ním lépe vychází, ale také je s ním větší zábava (a to i v posteli). Tak kupte velký kyblík zmrzliny nebo pár piv a snažte se naslouchat tomu, co se vám bude snažit říct. 

Když se Jupiterův směr 12. září změní z retrográdního na přímý, budete si moci říct, co chcete v posteli, protože už se nebudete stydět. Pokud jste bez partnera, tato energie vám pomůže přijít na to, co vlastně hledáte. Novoluní 17. září se bude nacházet ve vaší sféře komunikace. I když vaše komunikace bude stále na dobré úrovni, váš partner bude mít trochu problém vám porozumět, a tak mu některé věci budete muset vysvětlit o dosst důkladněji. Nakonec se ještě přesvědčte, že vás opravdu pochopil.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, připravte se, protože se blíží velmi sexy měsíc. Všechno to začne úplňkem 2. září, který se bude nacházet ve vaší sféře intimity. Zhruba v této době bude kontakt s vaším partnerem hodně fyzický a osobní, takže se můžete těšit na úžasný sex.

Jestli ale teprvě s někým randíte a nejste ve vážném vztahu, nemusíte se bát, že byste si tohle období neužili. Bude plné hlubokých konverzací s někým novým, které vás přivedou blíž k sobě, ale především vám dají možnost nahlédnout na to, jak by asi mohla vypadat vaše budoucnost. Venuše se bude po většinu měsíce nacházet ve vašem znamení a bude vás nutit k tomu, abyste převzali ve vašem milostném životě iniciativu. Víte, co chcete a potřebujete, tak si za tím jdete.

Co vás čeká v průběhu září v oblasti sexu a vztahů? Sex horoskop vám na to odpoví

Panna (23. srpna - 22. září)

Úplněk 2. září se bude nacháte ve vaší sféře vztahů a bude ze září dělat měsíc, který bude vyplněný láskou. Budete se svým partnerem velmi soucítit a empatie vám nebude cizí. Může se to týkat všech částí vztahu, od rozbitého hrnku, který určitě nerozbili schválně, po vážnější věci. Taková věc se může přihodit všem a vy to tento měsíc budete chápat. Jupiter změní 12. září svůj směr na přímý a bude se nacházet ve vaší sféře romantiky a milostných aférek. To vám bude připomínat, že byste do svého vztahu měli vložit i nějaké úsilí.

A co tu máme pro nezadané Panny? Ty potkají v průběhu září nějakého umělce. Venuše vám sešle energii do vaší sféry věcí, které zůstávají skryté. Někdo ve vašem okolí je pro vás perfektní, vy to ale zatím nevidíte... Chce to trochu trpělivosti.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, máte určité potřeby, stejně jako všichni ostatní, ale tento měsíc je ne úplně každý pochopí. Když Mars změní 9. září svůj směr na retrográdní, bude vám připadat, že váš partner vás odrazuje od toho, co opravdu chcete dělat. Ať už se bude jednat o novou sexuální polohu či praktiku v posteli nebo o nějaký drahý výlet, sedněte si spolu a upřímně si o tom promluvte. Snažte se domluvit na kompromisu tak, aby to bylo fér vůči oběma stranám.

Jste single? Venuše se 6. září přesune do znamení Lva a bude se nacházet ve sféře přátelství. Bude to skvělá příležitost, abyste se zeptali, jestli neznají někoho, kdo by se k vám hodil. Jupiter vám ke konci měsíce sešle vibrace, díky kterým si budete chtít svou ložnici ještě více zútulnit. Sami nebo se svým partnerem můžete v jeden večer zkouknout nové dekorace, postele, povlečení a jiné drobnosti. Bude to velmi romantické a budete mít radost ze zařizování této vaší svatyně.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, měli byste si uvědomit, že fantazie na světě existují z určitého důvodu. Nevíte? Mají vám pomoci si uvědomit, co doopravdy chcete. Úplněk 2. září se bude nacházet ve vaší sféře romantiky a randění a vy budete přemýšlet nad tím, jak by asi vypadal perfektní milostný život. Ve finále vás to donutí vyrazit na další rande, i když to bude "jen" se svým stálým partnerem.

Když se Venuše 6. září přesune do znamení Lva, začnete si všímat někoho nového a zajímavého. Určitě si v tuto dobu nezapomeňte hlídat zprávy na sociálních sítích. Když se Slunce přesune 22. září do znamení Vah, budete se snažit přijít na to, jak to udělat, abyste měli dostatek času jak pro sebe, tak i na svůj milostný život. Je to možné, jen to bude chtít trochu naplánovat.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, měli byste si ve svém kalendáři vyhradit prostor na válení se u televize a sledování svých oblíbených seriálů a filmů. Úplněk 2. září zapůsobí velmi romantickou atmosférou, takže si budete chtít užívat se svým partnerem pěkne v pohodlí domova tyto krásné chvilky. Když se Venuše přesune do znamení Lva, vytvoří to harmonickou energii ve vašem milostném životě. Nehledě na to, co se dělo předtím, teď bude všechno pěkně plynout.

Když Mars 9. září změní svůj směr na retrográdní, budete si připadat, že se vám plní jak emocionální, tak fyzické potřeby. I jupiterovi se změní směr, konkrétně se tak stane 12. září. Na rozdíl od Marsu ale bude přímý a dodá vám sebevědomí jít si za tím, co chcete - ať už to bude oslovení někoho nového, nebo uspokojení svých sexuálních potřeb se stálým partnerem.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Vesmír se snaží, aby vám dopomohl k tomu nejlepšímu, ale nikdy nic není dokonalé. Když Mars změní 9. září svůj směr na retrográdní, může vám připadat, jako by váš partner udělal pár kroků dopředu a pak zase jeden krok zpět. Může se jednat o hádku, přes kterou se nemůžete dostat, nebo se vám nepovede rande tak, jak jste si ho naplánovali. Ať už se bude jednat o jakýkoliv problém, promluvte si o něm.

Když se Jupiterův směr 12. září změní na přímý, váš pohled na milostný život se změní. Najednou budete klidnější. Ano, sice nemůžete vědět, co se v budoucnu stane, ale budete to brát v pohodě a budete připraveni na všechno, co si pro vás budoucnost přichystá. Když se i Saturnův směr změní na konci měsíce na přímý (konkrétně se tak stane 29. září), začnete se svým partnerem přemýšlet o budoucích plánech. Jste připraveni se k sobě nastěhovat, nebo mít dokonce dítě? Možná, že se bude teprve schylovat k prvnímu sexu... Ve všech případech se ujistěte, že na danou situaci máte oba stejný názor.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Když Jupiter změní 12. září směr, objevíte okolo svého milostného života snovou energii. Budete si představovat dokonalého partnera a perfektní vztah. A kdo ví, možná se něco z těchto představ a snů i splní. Jste single? Pak udělejte první krok 6. září, kdy bude nejvhodnější soba, aby se věci někam pohly.

Váš partner vás bdue chtít tento měsíc vést, i když to bude tak na první pohled nedůležité rozhodnutí, jako kam si vyrazit na večeři. Poddejte se mu a dovolte mu, ať je po jeho. Novoluní 17. září se bude nacházet ve sféře intimity a vy se díky tomu můžete těšit na spoustu sexy záležitostí. Vaše plány by rozhodně měly zahrnovat čas strávený v posteli, hodně se vám to vyplatí!

Ryby (21. února - 20. března)

Vztahy rozhodně potřebují kompromisy, toho jste si vědomi, ale někdy byste rádi, aby bylo po vašem. Nebojte se příště ozvat, až nebudete s partnerem v něčem souhlasit. Na vašich názorech také záleží a vy i váš partner si to musíte trochu připomenout. 6. září se Venuše přesune do Vaší sféry každodenní práce a rutiny, což znamená, že potkáte novou osobu právě při nějaké běžné činnosti.

Novoluní 17. září vám připomene, že byste měli ve svém životě udělat nějaké změny. Dostali jste se do rutiny? Pokud ano, co by se dalo udělat pro to, abyste si ten život trochu okořenili? Když se Slunce přesune 22. září do znamení Vah, budete si mít se svým partnerem blíže než kdy dřív. Udělejte si tedy určitě čas na nějaký pomalý, krásný sex a dlouho posexové povídání. Bude se vám to oběma moc líbit.

Užijte si poslední chvilky léta, načerpejte sílu z posledních teplých dnů a užijte si třeba i nějaký ten sex venku v přírodě. A pokud si to nemáte s kým rozdat, zaregistrujte se na online erotické seznamce!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.