Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na září 2019

4.září 2019
Sex horoskop na září 2019

Prázdniny jsou pryč, a dokonce už začala škola! Ať už máte děti školou povinné, sami ještě školu navštěvujete, nebo jste třeba učiteli, nový start vás velmi ovlivní. A vy ostatní nebojte, i pro vás to bude znamenat spoustu nových vzrušení. Vkročte do podzimu co nejlépe - vyplňte si ho sexem, na který nezapomenete! Je tu pro vás sex horoskop, který vám prozradí, co můžete očekávat...

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Ať už jste si v létě sexuálně užívali, nebo ne, teď to budete chtít někam posunout. A samozřejmě směrem kupředu, zkrátka chcete něco víc, než jste měli doposud. Nebojte vesmír vám bude nakloněn, a tak se můžete na následující měsíc opravdu těšit. Když se Merkur a Venuše  okolo 14. září přesunou do znamení Vah, budete toužit po pohodlí s vaším partnerem. Ale díky úplňku, který bude 14. září, budete trochu tvrdohlaví. Budete něco strašně moc chtít a zrovna v tuhle chvíli a váš partner to nebude moci pochopit. Copak je na tom něco těžkého? Tato otázka se vám bude honit hlavou. Možná, že tento den vaše přání vyslyšeno nebude, ale nebojte.

Díky novoluní, které proběhne 28. září, budete připraveni se soustředit na to, díky čemu se cítíte dobře. Takže můžete třeba vytáhnout pěkné spodní prádlo a předvést se v něm, i kdybyste to měli udělat jen sami pro sebe. Přibližně v této době také budete připraveni na vytváření nových známostí a je jedno, zda to budete dělat za účelem rychlovky v baru, nebo chcete najít nový vztah. Ale toto nejsou jediné dvě možnosti... Můžete i upevňovat váš vztah se současným partnerem, nebo dokonce hledat někoho společně do trojky.

Zatím tento měsíc zní celkem žhavě, že? Pokud chcete vědět, co dalšího vás v září v milostném a sexuálním životě čeká, najděte si níže své (nebo partnerovo) znamení a přečtěte si svůj sex horoskop na září 2019.

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, tento měsíc budou vaši mysl trochu zaměstnávat otázky týkající se vašeho milostného života. Když se Venuše a Merkur okolo 14. září přesunou do znamení Vah, budete dumat nad tím, zda jste v tom správném vztahu, resp. zda je právě tento vztah pro vás vhodný a dává vám vše, co si zasloužíte. Cítíte se šťastni a naplněni, nebo by se spíše dalo říci, že je tu nějaký prostor pro nápravu?

Pokud jste single, budete uvažovat nad tím, zda v nějakém vztahu vlastně chcete být, nebo ne. Zjistěte odpověď rychle, protože se okolo vás bude ochomýtat někdo nový a dost zajímavý. Pokud ale ve vztahu už jste, vězte, že vám tento měsíc vesmír posílá vibrace, které vám usnadní komunikaci, abyste se mohli v klidu vyřešit každou vaši hádku nebo neshodu. 

To celé se ještě zdvojnásobí 28. září, kdy přijde novoluní, a bude to velmi silné období pro váš vztah. Měli byste vzít svého partnera někam ven a užít si spolu trochu romantiky, abyste se oba cítili sexy. Nakonec to povede k něčemu velmi krásnému, o čem se vám ani nesnilo...

Býk (21. dubna - 21. května)

Váš milostný život momentálně běží pěkně hladce, Býci, ale i přesto budete mít v prvních týdnech v měsíci chuť přijít s nějakým vylepšením, abyste svůj vztah dotáhli k dokonalosti. Jste single? Pak vás ovlivní úplněk 14. září, který se bude nacházet ve vaší sféře přátelství. Díky tomu se můžete potkat s někým novým díky svému kamarádovi. 

Novoluní 28. září přinese do vašeho vztahu také něco navíc. Vytvoříte si novou, dobrou a zdravou rutinu, se kterou budete oba spokojeni. Budete navíc velmi tvrdě pracovat na tom, abyste našli rovnováhu mezi svou kariérou a sexuálním životem. Trochu času vám to zabere, ale když se budete snažit, bude to mít uspokojující výsledky (třeba i doslova). Také se zamyslete nad místem na vašem těle, které vám dopřává slastné pocity a trochu se na něj zaměřte, to vám určitě neuškodí, ba naopak.

Blíženci (22. května - 21. června)

Život občas přijde se způsobem, jak všechny věci udělat tak, aby nebyly sexy. Každému se to občas stává. Ale víkend 14. a 15. září to vše napraví a vy se s partnerem budete moci zase odvázat a trochu si užívat. Jeďte o tomto víkendu na výlet, zajděte si na zmrzlinu nebo si spolu domluvte jakoukoliv jinou aktivitu. Dokud spolu budete prožívat hezké chvilky a budete spolu relaxovat, bude to všechno v pořádku. 

Pokud jste bez partnera, září je skvělý měsíc, ve kterém můžete potkat někoho nového (a mimochodem - neměli byste říkat ne kamarádům, kteří vám budou chtít domluvit rande naslepo, i když se toho třeba budete děsit). Když se Slunce 23. září přesune do znamení Vah, budete velmi, velmi zaneprázdnění vším možným. Ujistěte se, že v tom chaosu nezapomínáte na svého partnera a také se mu trochu věnujete. Zkuste si aspoň na pár hodin vypnout telefony, vklouznout do peřin a nechat se unášet proudem vášně.

Rak (22. června - 22. července)

Raci, váš partner neumí číst vaše myšlenky, a tak je naprosto nezbytné, abyste mu naprosto přesně vysvětlili, co se odehárá ve vaší hlavě a použili na to správné výrazy. Zkusil v posteli něco nového a není to nic pro vás? Měli byste mu to říct a navrhnout nějakou nápravu, nejlépe formou kompromisu. 14. září proběhne úplněk a vy byste si o něm měli někam vyrazit, tak už teď mrkněte na Airbnb nebo třeba na Booking a zarezervujte si ubytování.

Saturn se 18. září přesune do vaší sféry vztahů. Bude to skvělá příležitost, abyste popřemýšleli nad tím, co byste mohli udělat pro to, abyste do svého vztahu přinesli víc harmonie a naplnění. Jestliže jste single, Saturn, který se bude pohybovat přímým směrem, vás bude nutit přemýšlet nad tím, v co budete v dalším vztahu doufat. Opravdu potřebujete, aby měl váš další partner dokonalé vlasy vašeho oblíbeného zpěváka/zpěvačky, nebo vám bude stačit, když bude mít skvělý smysl pro humor? Popřemýšlejte nad tím včas, protože v dohledné době se někdo ve vašem životě objeví, tak ať máte jasno dopředu. 

Lev (23. července - 22. srpna)

Je na čase, abyste začali poslouchat své instinkty, Lvi. Obzvláště to bude platit v posteli. Úplněk 14. září se bude nacházet ve vaší sféře intuice a sexu, což bude vytvářet vhodnou dobu na to, abyste se věcem v posteli trochu oddali. S vaším partnerem budete vytvářet silné spojení díky tomu, že se budete řídit svými instinkty. Určitě byste neměli nad něčím dlouho přemýšlet. Když něco chcete udělat, tak to udělejte a nezpochybňujte to.

Venuše a Merkur se přesunou okolo 14. září do sféry komunikace. To zapříčiní, že si se svým partnerem sednete, dáte si skleničku vína a budete si povídat. Jste single? Pak mějte oči otevřené především v období okolo 18. září, protože se Saturnu mění směr na přímý, a to pro vás znamená, že potkáte někoho nového a vzrušujícího, když si budete vyřizovat nějaké záležitosti.

Co vás čeká v průběhu září ve vašem milostném a sexuálním životě? Přečtěte si sex horoskop na září 2019!

Panna (23. srpna - 22. září)

Být ve vztahu je krásné, o tom není pochyb, ale občas potřebujete i čas sami na sebe. Tento měsíc bude především o balancování mezi uspokojováním vás samotných a mezi tím, abyste si našli čas také na svého partnera. Také budete mnohem asertivnější, když si budete chtít říct o to, co chcete. V průběhu měsíce se vám může stát, že potkáte někoho, kdo bude vypadat velmi mile, ve frontě v obchodě, v kavárně nebo na jiném veřejném místě. Proč nezačít konverzaci?

Úplněk, který proběhně 14. září, vás donutí přemýšlet nad tím, jak by měl vypadat váš ideální vztah - a zda se v něm teď nacházíte, nebo ne. Saturnu se 18. září mění směr na přímý a bude se nacházet ve vaší sféře romantiky a milostných aférek. Najednou si velmi dobře uvědomujete oblasti svého milostného života, které by mohly být trochu vylepšeny. Ve stejnou chvíli si také uvědomíte, co byste měli a naopak neměli tolerovat. Nebojte se během tohoto období promluvit, vy a váš partner byste na těchto problémech měli pracovat společně.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, i když je skvělé být se svým partnerem, měli byste s ním strávit i nějaký opravdu kvalitní čas. A ta doba, kdy byste to měli uskutečnit, právě nastala, protože Venuše se nachází ve sféře ustupování. Vyrazte se svým partnerem na jednodenní výlet nebo třeba jen několik hodin ležte v posteli a mazlete se. Můžete se také zabavit tím, že budete dělat něco, co děláte jen vy dva spolu a znamená to pro vás něco víc. To vás hodně sblíží jako pár.

Všechno se to pak otočí okolo 14. září, kdy budete chtít být víc venku. Najednou budete asertivnější a připraveni si jít za tím, co opravdu chcete. Bude se to obzvlášť hodit nezadaným. Potkali jste někoho sexy, jak sedí sám v baru? Pošlete mu drink. Když se Slunce přesune 23. září do znamení Vah, budete ve svém milostném životě mnohem otevřenější a sebevědomější. Nebojujte proti tomu, protože z toho vzejdou jenom dobré věci.

Štír (24. října - 22. listopadu)

V životě jsou určité věci, Štíři, o které se zkrátka musíte postarat, jako například vyprat si, jít nakoupit nebo uklidit. Ale bohužel většinou to je pravý opak toho, kdy jste sexy. Ale naštěstí se úplněk 14. září bude nacházet ve vaší sféře romantiky a randění, takže budete připraveni zahodit povinnosti, popadnout svého partnera a vyrazit s ním někam pryč. Pokud jste single, snažte se mít oči neustále otevřené. Někdo po vás touží, jen si to zatím neuvědomujete.

Saturn se bude od 18. září pohybovat přímým směrem a zároveň se bude nacházet ve vaší sféře komunikace, takže ke svému partnerovi buďte upřímní. Mohli byste v budoucnu litovat, že jste se v této době dostatečně nevyjádřili ke svým potřebám, touhám a fantaziím.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, vezměte partnera a začněte tento měsíc tak, ať to stojí za to. Jste více než připraveni na to, abyste si konečně udělali pauzu. To bude platit obzvláště okolo 14. září, kdy budete toužit po tom, abyste se s partnerem jen váleli na gauči a sledovali seriály. Pokud můžete, začněte plánovat výlet na místo, kde se o vás budou pěkně starat. Možná to bude tam, kde jste spolu strávili svou první dovolenou, nebo to bude nějaké městečko, o kterém jste oba vždy snili, že ho navštívíte. Ať už to bude cokoliv, výlet nebo alespoň jeho plánování utuží váš vztah.

Jste v současné době bez partnera? Tak nezoufejte, protože někdo u vás v práci po vás pokukuje. Malé flirtování je naprosto neškodné, ale opravdu si dobře promyslete, kam až budete chtít zajít, před tím, než začnou být věci moc vážné.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, počítejte s tím, že vás váš partner možná překvapí výletem, protože se Venuše tento měsíc bude zdržovat ve vaší sféře cestování. Nemusí to znamenat dovolenou do teplých krajin na konci léta, ale třeba i jen výlet na víkend nebo vyrazit si někam v sobotu večer. Ať už se bude jednat o cokoliv, bude to úžasné. Úplněk 14. září se bude nacházet ve vaší sféře komunikace a vy díky tomu budete otevření sdílet své pocit. Nebojte se mluvit se svým partnerem nebo s někým jiným, kdo se vám líbí, protože vás to velmi sblíží.

Když se Saturnu změní 18. září směr na přímý, začnete přemýšlet, jestli je váš vztah tam, kde byste ho měli mít. Pokud ne, co s tím uděláte?

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Jestliže jste již nějakou dobu ve vztahu, je jednoduché ho jen tak nechat plynout. Tento měsíc ale budete mít nějaké otázky. Kolik toho ve skutečnosti sdílíte se svým partnerem a jak moc se mu můžete otevřít? Také budete opět přemýšlet nad tím, co děláte jeden pro druhého. Jistě, vy nemáte problém s tím drbat svému partnerovi záda, ale oplatí vám to někdy? A samozřejmě to není pouze o zádech. Také se budete cítit trochu nejistí ohledně toho, jestli byste raději vztah, nebo nezávislost. A pokud váš partner nechce dělat něco, co si vy moc přejete, je na čase si o tom promluvit.

Nemáte partnera? Úplněk 14. září vám připomene, abyste udržovali věci v rovnováze. Ano, můžete za sebe nechat zaplatit v restauraci, ale měli byste to následně druhému nějak vynahradit.

Ryby (21. února - 20. března)

Září začne čtyřmi planetami ve vaší sféře partnerství a vy se díky tomu budete moci velmi dobře ujistit, zda se váš vztah nachází přesně tam, kde by měl. Úplněk 14. září se bude nacházet ve vašem znamení a to bude opravdu něco! Ukáže vám, co jste v minulých vztazích udělali dobře a co špatně a pomůže vám přijít na to, co musíte udělat, abyste udělali do budoucna pouze pozitivní změny.

Okolo poloviny měsíce se několik planet přesune do znamení Vah ve vaší sféře intimity a intuice, Řiďte se svými instinkty, až se budete snažit někoho sbalit. Někdy věci nejsou takové, jaké se zdají. Okolo 28. září se budete s někým cítit dobře a sblížíte se.

Září nebude vůbec špatný měsíc. Zkuste udělat maximum pro to, aby se váš intimní život zlepšil. Co si třeba založit profil na online erotické seznamce?

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.