Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na září 2018

2.září 2018
Sex horoskop na září 2018

Letní prázdniny už definitivně skončily a během září bude končit i samotné léto se všemi jeho výhodami, které nám v sexu každoročně poskytuje. Na co se můžete těšit v posledních letních a prvních podzimních dnech? To vám prozradí sex horoskop na měsíc září.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

V září se budete muset připravit na jednu věc - v hlavě budete mít především lásku a můžete za to poděkovat vesmíru. Již 3. září přejde Venuše, planeta lásky a peněz, do stínu, kde se bude pohybovat retrográdně. Bude trochu roztěkaná a nerozhodná a vy díky tomu také. Budete přemýšlet o tom, zda váš milostný život, který právě teď prožíváte, splňuje vše, co byste chtěli. Zamyslíte se nad tím, zda by se v něm dalo něco zlepšit. 

Na konci měsíce bude Pluto putovat vpřed, což nejen do vašeho sexuálního života přinese intenzitu a vášeň. Díky úplňku, který se objeví 24. září, budete chtít někam utéct, stejně tak ale budete pociťovat chuť na romantiku, přičemž se vám v hlavě zrodí skvělý plán, a to zmizet někam se svým partnerem. 

Na co dalšího se můžete těšit během září v oblasti milostného a sexuálního života? Vyhledejte si své znamení a dozvíte se to!

Beran (21. března - 20. dubna)

Venuše, planeta lásky, peněz a sexu, se 9. září bude přesouvat do Štíra. Díky tomu ve vás bude bublat sexy energie. Ujistěte se, že tuto skvělou energii nepromrháte, nakupte si nějaké nové spodní prádlo nebo vymyslete nějaký zajímavý plán na večer. Možná vás zaskočí, že budete mít chuť se se svým partnerem hádat. To bude kvůli tomu, abyste si poté mohli užít vášnivý usmiřovací sex. Jen si dávejte pozor, aby hádka nezašla moc daleko a vy byste pak místo usmiřovacího sexu nezažili spíše několik dní tiché domácnosti. Musíte vědět, kde je ta hranice. Jestliže to nevíte, raději se do toho ani nepouštějte, protože vám to za to nestojí. Díky úplňku, který se na obloze objeví 24. září, budete mít šanci poznat někoho nového. Takže pokud jste single, znamená to pro vás jediné - vyrazte si někam ven.

Býk (21. dubna - 21. května)

Novoluní, které se bude konat 9. září, se bude nacházet ve vaší sféře romantiky a randění. Měli byste využít všechny výhody, které vám to bude nabízet. Pokud jste single, určitě si udělejte čas na to, abyste se svými kamarády někam vyrazili a promluvili si s pár sexy cizinci. Pokud hledáte někoho nového, tak bude jen na vás, zda vám to vyjde nebo ne. Zkuste svému objevu koupit třeba drink na baru nebo jestliže se jedná o kamaráda, se kterým byte chtěli být něco víc, kupte bednu piv, nějaké jídlo (pizza, čína, indie, hamburgery), pokecejte a užijte si spolu pěkný čas. Nikdy nevíte, kam to celé může nakonec vést. Jste zadaní? Pak si se svým partnerem naplánujte rande, ale opravdové rande, a trochu se společně nažhavte. Musíte si ale na tom dát opravdu záležet, to znamená výběr pěkného místa nebo uvaření romantické večeře doma, svíčky, pěkné oblečení a nezapomenout na pěkné spodní prádlo

Blíženci (22. května - 21. června)

Když Saturn, planeta zodpovědnosti, změní svůj směr 6. září z retrográdního na přímý, začnete přemýšlet nad tím, zda jsou věci ve vašem sexuálním a milostném životě v rovnováze. Koncekonců, obecně spíše dáváte, tak se musíte ujistit, zda i něco přijímáte zpět. Je toho dostatek? Pokud máte jakékoliv pochybnosti, nebojte se na toto téma navést konverzaci. 22. září se Slunce přesunuje do znamení Vah a vy budete pěkně nakopnutí na to, abyste si začali se svým partnerem pořádně užívat. Úplněk 24. září se bude nacházet ve vaší sféře přátelství, což z tohoto víkendu udělá perfektní příležitost pro dvojité rande. Jste-li v současné době bez partnera, měli byste se svými kamarády navštívit bar, protože tam by se mohl naskytnout někdo zajímavý. Bude se vám nabízet tolik možností, až z toho budete sami překvapeni...

Rak (22. června - 22. července)

Raci, tento měsíc nebudete mít čas na žádné hlouposti a obzvláště se to bude týkat vašeho milostného života. Když se Saturnu 6. září změní směr z retrográdního na přímý, vy budete donekonečna přemýšlet o tom, jak vážné to je mezi vámi a vaším "kamarádem", se kterým momentálně spíte. Chcete nebo nechcete být ve vztahu? Budete si to muset promyslet a především to také společně probrat. Když se 9. září Venuše přesune do Štíra, s někým (nebo něčím) výjimečným se hodně sblížíte. Budete pak schopni mnohem lépe zkoumat svou sexualitu - hlouběji a smyslněji než se vám dařilo v minulosti, takže rozhodně tuhle příležitost nepromrhejte.

Lev (23. července - 22. srpna)

Novoluní, které proběhne 9. září, vás velmi ovlivní. Bude se nacházet ve vaší sféře rodiny a domova. Jste už konečně připraveni představit svého partnera svým příbuzným? Popřemýšlejte o tom, možná odpověď bude ano. Pokud jste bez partnera, potkáte někoho, kdo se vás bude ptát na mnoho osobních otázek, a díky tomu vás velmi hluboce pozná. Možná je to brzo ještě takhle říkat, ale opravdu by to mohlo vést k něčemu velkému. A jestli to bude vztah nebo velká věc ve vašem sexuálním životě - to už se nechte překvapit. Úplněk, který se bude konat 24. září, vám přinese romantické vibrace, díky kterým se vám bude chtít někam vypadnout s někým opravdu sexy. Zda to bude mimo město nebo do postele, to už bude na vás, stejně tak zda budete oblečení, či nikoliv.

Co prožijete v sexuálním a milostném životě v průběhu září 2018?

Panna (23. srpna - 22. září)

Saturn se 6. září dostane do vaší sféry romantiky, díky čemuž budete chtít nějakou prožít. Jestliže máte partnera, pak spolu budete plánovat nějakou sexy dovolenout nebo možná jenom tulení se pod peřinou, každopádně budete spolu a budete si to pěkně užívat. Jste single? Pak byste měli mít oči otevřené dokořán. Pracovní konference (nebo jakákoliv jiná pracovní sešlost) by mohla vyústit v jednorázový sex, který jste vůbec nečekali. Nechte se unést, je to skvělý pocit, ale nechtějte nic víc, protože víc z toho nikdy nebude. Úplněk 24. září vám přinese velmi sexy energii a vy budete mít skvělou příležitost, abyste si řekli, co chcete v posteli, což jste pravděpodobně stále ještě neudělali. Na co ještě čekáte? Uvidíte, že to bude stát za to a ještě k tomu se vám uleví, protože z vás spadne břemeno.

Váhy (23. září - 23. října)

Když se Venuše 9. září dostane do znamení Štíra, bude vás to vnitřně navádět k tomu, že budete chtít ve svém sexuálním životě pocítit hloubku. A tím nemyslíme pořádné přírazy. Spíše oční kontakt nebo svíčky a podobné věci. Mars se dostane do vaší sféry romantiky a uspokojení 10. září, a proto se z této části měsíce stane ideální doba pro randění a užívání si jednorázového sexu. Díky úplňku 24. září vyvstane otázka, zda se právě nachází v partnerském vztahu, po kterém jste vždy toužili. Jestliže se dopracujete k negativní odpovědi, je čas na to, abyste si to opravdu přiznali, celou situaci pochopili, s partnerem si to vyříkali a šli jste dál. Ať už to bude znamenat s ním, nebo bez něj. Každý se musí pro toho druhého trochu obětovat, ale musíte sami poznat, kdy se už obětujete až moc a druhý vůbec.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, začnete se sami sebe ptát a přemýšlet nad tím, co chcete od vztahu. Chcete někoho, kdo se podobá vašemu/vaší ex nebo byste se tentokrát měli zaměřit na někoho úplně jiného? 6. září se mění Saturnův směr na přímý a rovnou vstoupí do vaší sféry komunikace, což vám bude velmi usnadňovat sdělování svých přání, která se týkají sexuálního života. Co chcete v posteli? Svěřte se! Novoluní 9. září se bude nacházet ve vaší sféře přátelství a bude vám signalizovat, že máte nějakého kamaráda, který by chtěl být něco víc než pouhý kamarád. Přemýšlejte ale před tím, než takovému kamarádovi dáte šanci, protože by to mohl být opravdu velmi komplikovaný vztah... 

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Venuše bude tento měsíc způsobovat opravdu mnoho zajímavých věcí ve vašem sexuálním a milostném životě. Velmi vás ovlivní. Na začátku měsíce očekávejte, že vám trochu nakopne, abyste začali řešit problémy, které jste již nějakou dobu nechávali stranou. Už je čas na to, abyste jim čelili. Poté se Venuše 10. září přesune do vaší sféry tajemství a skrytých romancí. Možná před svým partnerem skrýváte nějaké tajemství, ale možná také skrýváte přímo nějakého milence. Je jedno, o co se přesně jedná. Jen nad tím nepřemýšlejte tak, že by to tak mělo zůstat napořád. Myslete na to, že většinou se moc nevyplácí mít jakákoliv tajemství. Vždy se samy nějak vyplíží a může díky tomu vzniknou nejedna nepěkná situace. Úplněk 24. září bude ovlivňovat vaši sféru romantiky, a díky tomu strávíte moc hezké chvilky v posteli.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, když se bude Venuše 9. září přesouvat do znamení Štíra, najednou si uvědomíte, že něco probíhá mezi vámi a vaším kolegou a není to tak úplně nevinné. Měli byste překročit tuto hranici nebo ne? S tím vám neporadíme, jen nedělejte ukvapené závěry. Díky úplňku, který se bude konat 24. září, budete přehodnocovat to, jak je vyvážený váš pracovní a milostný život. Budete přemýšlet, jak moc se tyto dvě části vašeho života navzájem ovlivňují. Dopřáváte si v posteli všeho, co byste chtěli, nebo jste tak ve stresu z práce, že se nemůžete na nic soustředit a už vůbec ne na uspokojení? Jestliže vám přijde, že se jedná přesně o váš případ, pak je čas na změnu. Bude to pro vaše dobro.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Novoluní 9. září se bude nacházet ve vaší sféře sexuality, což bude ze září dělat skvělou příležitost, abyste se o sebe dělili s někým výjimečným. Když se Mars 10. září přesune do vašeho znamení, Vodnáři, možná se začnete cítit trochu ohroženi časem. Když nemáte čas ani na to se nadechnout, jak můžete plnohodnotně pečovat o svého partnera? Na konci měsíce ale budete opět připraveni na nějakou romantiku a také na to, abyste sebe i svého partnera trochu odměnili - bude na čase vytáhnout to sexy spodní prádlo, které si necháváte na výjimečné události. Protože ta právě nastane a vy si ji velmi užijete!

Ryby (21. února - 20. března)

Ano, chápeme, že toho možná máte poslední dobou hodně, Ryby, ale vždy byste si měli udělat čas na svého partnera a věnovat se svému milostnému životu. Novoluní 9. září se bude nacházet ve vašem opačném znamení, což bude vytvářet perfektní příležitost k tomu, abyste se s partnerem zase spojili dohromady. Zkuste spolu zajít na koncert nebo na festival umění nebo kamkoliv jinam, kam vás to potáhne, zažívejte spolu nové věci a poté se budete spolu cítit skvěle i v posteli. Zároveň se 9. září Venuše dostává do znamení Štíra, což ve vašem milostném a sexuálním životě zapříčiní to, že vše půjde hladce. Co víc si přát?! Slunce se 22. září dostane do znamení Vah, a to bude vytvářet velmi intuitivní a smyslnou energii, určitě byste jich měli využít.

Září není jen měsícem stresu z konce dovolených a počátku školy. Také to bude období, kdy si budete moci užít spoustu sexu, když využijete všech příležitostí, které se vám budou nabízet. Jedna z nich je například ta, že se můžete zaregistrovat na erotické seznamce a najít si vhodného partnera tam.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.