Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na únor 2020

6.únor 2020
Sex horoskop na únor 2020

Jste zvědaví, co si pro vás nachystal druhý měsíc roku 2020? Chystá se něco zajímavého ve vašem sexuálním a milostném životě okolo Valentýna? Přečtěte si náš sex horoskop na měsíc únor a zjistěte, na co se budete moci těšit. Stačí si níže vyhledat své znamení horoskopu...

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

V únoru bychom si ještě měli užívat sníh a mráz a zatím se počasí podobalo spíše tomu dubnovému. Nicméně meteorologové slibují na další dny sněžení a mrznutí a v takovém počasí se člověk chce zachumlat s někým pod deku. A toto nutkání budou ještě zvyšovat vibrace, které nám bude vesmír posílat. Jedná se o sexy, žhavé vibrace, které nás v průběhu února budou doprovázet.

Venuše se 7. února přesune do Berana a to způsobí, že v posteli budete chtít převzít velení. S nikým nebudete diskutovat o tom, co chcete, protože to tak nebo tak dostanete. Poté se 9. února na obloze objeví úplněk a vy budete toužit po vášni, která možná v poslední době z vašeho života trochu vyprchala. Určitě se nebojte udělat něco pro to, aby se zase navrátila. Budete překvapení, jak žhavý váš sex může být.

Když se Slunce 18. února přesune do znamení Ryb, začnete ve svém milostném životě toužit po něčem víc. Asi hned nebudete vědět, o co konkrétně se jedná, a bude to chtít se trochu zamyslet. Až na to přijdete, budete se moci přizpůsobit a udělat vše pro to, abyste toho dosáhli. Možná to bude běh na delší trať a nebude se jednat pouze o záležitost tohoto měsíce, ale nenechte se odradit.

To rozhodně není vše. Co dalšího vás bude čekat v průběhu února 2020? Dozvíte se níže v našem sex horoskopu.

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, občas se (nejen) v milostném životě stává, že věci vám tak nějak sami vychází a přesně to se stane během úplňku 9. února. Pokud jste single, vyrazte někam do společnosti, užívejte si, bavte se a samo od sebe pak přijde to, že vás bude chtít mnoho lidí poznat blíž. Stačí, abyste se uvonili a byli sami sebou. 

Jste-li v současné době ve vztahu, tak mějte na paměti, že před koncem měsíce by se v něm mohlo objevit nějaké napětí. Možná budete mít pocit, že vás váš partner trochu přehlíží, nebo se budete hádat stále dokola o jedné věci. Ať už se bude jednat o cokoliv, tak řešením bude to, když se spolu trochu uvolníte, pobavíte se nebo si spolu pohrajete (třeba pod peřinou). To dokáže obrátit vše o 180 stupňů. Na samém konci měsíce byste měli strávit pár chvilek bez svého partnera, užít si nějakou vlastní aktivitu. Díky tomu budete mít k sobě blíž.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, asi moc dobře víte, jak dokáže být hrozné, když se vás někdo snaží dostat z vaší komfortní zóny, že? Abyste udělali něco, co normálně neděláte. Tak právě tento měsíc byste to měli zkusit. Samozřejmě s veškerou opatrností, a pokud budete chtít zkoušet něco úplně nového, nejdříve si o tom nejlépe něco přečtěte. V posteli můžete vyzkoušet velkou spoustu různých praktik, poloh, erotických hraček,... Fantazii se meze nekladou. Ale nemusíte to vztahovat pouze na sexuální život, klidně vyrazte na nějaké místo nebo ochutnejte něco netradičního. Vše ale společně s partnerem. I když se vám zpočátku moc nebude chtít, nakonec se vám to bude líbit.

Jste-li single, trochu popřemýšlejte nad tím, co chcete a naopak nechcete od vztahu. Jaké jsou vaše požadavky? Rozmyslete si to ještě před tím, než do nějakého nového vztahu skočíte po hlavě. Opravdu nechcete mít v budoucnu tu trapnou konverzaci o tom, že vám to nefunguje a že byste se spíš měli jeden druhému vyhýbat. A pozor! Tento měsíc se ve vašem zorném poli bude pohybovat nějaký kamarád/milenec a možná to nebude poprvé. Tak buďte ve střehu.

Blíženci (22. května - 21. června)

Tento měsíc pro vás bude platit rčení "co na srdci, to na jazyku" a můžete za to poděkovat Měsíci, který bude 9. února v úplňku. Můžete se těšit na hluboké konverzace se svým partnerem nad skleničkou vína, kdy budete naprosto otevřeně hovořit o tom, co se vám honí hlavou. Také se připravte na skvělou sexy energii, jež bude zapříčiněna Marsem, který se přesune do vaší sféry intuice a sexu 16. února. Využijte svou intuici na maximum v tom, abyste dostali věci v posteli na další úroveň! Bude to neskutečně úžasné jak pro vás, tak pro vašeho partnera. Mimochodem, jste-li bez partnera a rádi byste si někoho na sexuální hrátky našli, věnujte pozornost svým přátelům.

Rak (22. června - 22. července)

V únoru byste neměli podceňovat vaši pozornost v práci. Venuše se bude nacházet ve vaší sféře kariéry a to bude zvyšovat šance, že právě ve vaší práci nebo díky ní na někoho narazíte. Mars se 16. února přesune do Kozoroha (mějte na paměti, že se jedná o vaše opačné znamení) a díky tomu můžete očekávat trochu napětí ve vztahu s vaším partnerem. Oba chcete něco jiného a to vám bude způsobovat problémy. Jak to vyřešíte? Nezapomeňte o tom mluvit a zvolit kompromis. 

Zároveň zjistíte, že váš partner vás motivuje více než obvykle, abyste v životě trochu zabrali a posunuli se dopředu. Může se jednat o cokoliv, třeba s vámi začne chodit do posilovny, nebo vás dokope k tomu, abyste se konečně přihlásili na kurz fotografování, o kterém sníte už roky. Nemáte-li partnera, potkáte někoho, kdo bude velmi sebevědomý a jistý sám sebou. Následně vás inspiruje, abyste se přestali tak stresovat a začali si život užívat.

Lev (23. července - 22. srpna)

Poznáte, jak ohromně těžké je najít rovnováhu mezi tím, abyste byli dobrým partnerem a zároveň uspokojovali své vlastní potřeby. Tento měsíc ale zároveň najdete odpověď. Jak moc zahrnujete svého partnera do svých aktivit? A máte nějaký čas i sami pro sebe? Zkuste si zodpovědět tyto otázky. Venuše se bude nacházet ve vaší sféře cestování a učení, takže jestli jste single, můžete očekávat, že narazíte na někoho, kdo nebude z vašeho města a zaujme vás. 

Když se Merkur 16. února stane retrográdním, vaším milostným životem otřese malé drama. Nebojte se svému partnerovi říct, aby trochu upustil od svých požadavků a také dělal to, co chcete vy. A nezapomeňte, že nikdy nedostanete to, o co si neřeknete. Společně si naplánujte zůstat hodně času v tomto měsíci v posteli. Máte dobrou představivost a měli byste ji využít.

Jaký bude váš sexuální a milostný život v únoru 2020 odhalí sex horoskop!

Panna (23. srpna - 22. září)

Vy i váš partner jste poměrně dost zaneprázdnění a je velmi těžké najít si čas na sebe navzájem. Ale jakmile se Venuše 7. února přesune do vaší sféry sexu, všechno se změní a vy si najednou najdete čas nejen na společné trávení času, ale také si to rozdáte kdykoliv, kdy na to dostanete chuť. Merkur se 16. února stane retrográdním (bude se pohybovat zpětně) a vyzve vás, abyste se spojili s někým, koho už znáte. Jste-li ve vztahu, bude to skvělá příležitost si spolu vyjít někam do společnosti a užít si to.

A pokud jste bez partnera, bude to pro vás znamenat, že byste se mohli s někým zajímavým seznámit díky dlouholetému (nebo třeba už i zapomenutému) kamarádovi. Možná vám bude připadat, že jste tento měsíc zavaleni vším možným, ale měli byste si udělat čas i na to, abyste se někdy uvolnili. Váš milostný život právě teď potřebuje závan čerstvého vzduchu, tak mu ho dopřejte.

Váhy (23. září - 23. října)

Doteď jste byli příliš zaneprázdnění, ale tento měsíc se na vaše radaru objeví láska. Úplněk 9. února rozsvítí sféru vašeho milostného života, přátelství, romantiky a randění. Děláte si stále čas na své kamarády, nebo vás naprosto pohltil váš vztah a už je to dlouhá doba, co jste se všichni naposledy sešli? Bude stát za to, když se nad tím zamyslíte a provedete potřebné kroky k nápravě.

Single? Únor je skvělý měsíc pro setkání s někým novým. 7. února se Venuše přesune do znamení Berana, které představuje vaše opačné znamení, takže vás bude přitahovat někdo, kdo bude mít stejnou vášeň jako vy. Současně se objeví žhavé vibrace i u někoho, kdo o vás projeví evidentní zájem. Bude vás chtít, ale budete chtít i vy jeho? Jestliže jste ve vztahu, nevyhnete se tento měsíc kompromisům. Vy chcete něco, ale partner chce zase něco jiného, tak jak z toho ven? Jak se rozhodnete?

Štír (24. října - 22. listopadu)

Merkur se bude pohybovat retrográdně ve vaší sféře randění. Ale dřív, než začnete panikařit, vězte, že to není tak hrozné, jak to zní. Do vašeho života to vnese energii snění a vy budete přemýšlet o tom, jak přesně by váš vysněný milostný život měl vypadat. To vás připraví, abyste se ve vztahu postavili za to, co chcete, a nespokojli se s ničím míň. 

Jestli máte partnera, tak pak s ním tento měsíc budete chtít trávit společně kvalitní čas. Třeba spolu začnete chodit do posilovny nebo si společnými silami připravíte večeři, můžete si vymyslet cokoliv, důležité bude, abyste tento čas trávili spolu a byli šťastní.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Pokud jste ve vztahu, tak vezměte svého partnera někam na výlet a užívejte si společnost jeden druhého. Venuše 7. února bude procházet vaší sférou romantiky a skvěle vás nažhaví. Jste-li single, tak si na tento víkend naplánujte první rande, bude to jedno z těch, na které se nezapomíná (a to myslíme v tom dobrém slova smyslu). 

V tomto období vám vesmír přinese také vibrace, díky kterým se nebudete bát svěřit s tím, co byste v posteli nebo i mimo ní chtěli. Stejně jako vám pomohou říct druhé osobě, že je vám sympatická. Před koncem měsíce si budete chtít trochu odpočinout od povinností a jen se válet a mazlit se. Dělejte, co vám bude příjemné! Není na tom nic špatného.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, měli byste se trochu víc otevřít ve svém milostném životě. Jestliže jste single a někdo vám nabídne rande, nebojte se na něj kývnout, i když si nejste stoprocentně jistí, zda by vám to mohlo klapat nebo jestli se vám daná osoba vlastně líbí. Takové věci nemůžete odhadnout, dokud tuto osobu nepoznáte blíž.

Kozorozi ve vztahu byste měli se svým partnerem zkoušet nové věci. To, že jste něco ještě nedělali, neznamená, že si to nemůžete zamilovat. Tak hurá do toho! Když se Venuše 7. února přesune do znamení Berana, začne vás váš partner trochu otravovat maličkostmi, které pravidelně dělá. Než se ale pustíte do vyčítání a řeknete něco, co byste nechtěli, přemýšlejte. Když to zkusíte říct jemněji, může mu to pomoci lépe porozumět a pochopit vás.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

V poslední době jste si s partnerem užili až až relaxování u televize, takže je na čase, abyste se zvedli a užili si nějakou zábavu. Venuše se 7. února přesune do vaší sféry komunikace a vy díky tomu budete mít s partnerem hluboké, smysluplné konverzace. Co chcete od života? Jdete stejnou cestou, nebo jste se dostali na scestí? Nikdy neuškodí si to trochu zkontrolovat. Do toho všeho nezapomeňte také na sebe a věnujte čas jen sami sobě. Každý někdy potřebujte trochu prostoru.

Jste-li bez partnera, pak mějte oči otevřené dokořán, když budete se svými přáteli. Někdo nový a zajímavý vás bude chtít poznat. To samé platí také ve vašem každodenním životě. Nikdy nevíte, na koho narazíte při naprosto běžných činnostech, jako třeba ve frontě v obchodě.

Ryby (21. února - 20. března)

Chápeme, že máte nějaká svá oblíbená místa, na která chodíte, když chcete někoho poznat, ale pokud se chcete seznámit s někým novým a zajímavým, musíte navštěvovat i taková místa. Takže se nebojte jít okouknout novou restauraci, kterou zrovna otevřeli, třeba si padnete do oka s číšníkem nebo s dalším hostem. 

Vy, kteří jste ve vztahu, možná budete pociťovat napětí v partnerském životě a příčinou budou peníze. Projeví se to i v intimním životě. Ale nebojte, hned 9. února se to změní a od hádek si s partnerem dáte pauzu. Místo toho vyrazte na pěkný výlet, který vám pomůže znovu načerpat energii, propojit se spolu a budete se vracet domů mnohem silnější.

Únor si pro všechny z nás nachystal zajímavé věci. Je jen na vás, jestli využijete všeho, co vám bude nabízet. Hledáte-li partnera na osvěžení sexuálního života, určitě neuděláte špatně, když se zaregistrujete na erotické seznamce, která vám pomůže do vašeho života někoho takového přivést.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.