Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na únor 2019

1.únor 2019
Sex horoskop na únor 2019

Víte, co nás v únoru krom jiného čeká? Den sv. Valentýna! A ten nemusí být nutně o zamilovaných dvojicích, které si dávají dárky z lásky. Může to být i o sexu, sexu a sexu. A přesně takové to i bude. Nevěříte? Přečtěte si, co si vesmír připravil na měsíc únor!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Měsíc únor nastartujete postojem ohledně svého sexuálního a milostného života "A koho to zajímá". Bude vám jedno, jestli někoho máte nebo budete mít a o sexu nebudete moc přemýšlet. To vše se ale změní 3. února, kdy se Venuše přesune do Kozoroha. Najednou začnete svůj milostný život brát mnohem vážněji. Budete přemýšlet nad tím, zda směřuje tam, kam byste chtěli. Položte si tuto otázku, ale zase se jí nenechte úplně pohltit. Tento začátek měsíce bude následován dodržováním závazků a respektováním hranic. Bude to v tomto měsíci hrát opravdu velkou roli. Novoluní 4. února vás bude inspirovat k tomu, abyste svého partnera přijali takového, jaký je, místo toho, abyste se ho snažili změnit. Když se poté, 14. února, Mars přesune do Býka, vytvoří to smyslnou energii přesně hodící se na Den svatého Valentýna.

Okolo 22. února se možná na sebe budete muset trochu zaměřit. V tento čas totiž Venuše a Pluto povzbudí intenzitu vašeho vztahu. Pokud zjistíte, že jste až nezdravě posedlí svým vztahem nebo milostným životem, zhluboka se nadechněte a raději se zaměřte na věci, které můžete řídit.

To ale samozřejmě není všechno, v únoru nás toho čeká mnohem více. Vyhledejte si níže své znamení a zjistěte, jak bude tento měsíc ovlivňovat váš sexuální a milostný život.

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, oči byste měli v únoru mít otevřené především na událostech, které se budou týkat vaší práce. Někdo nový, s kým byste mohli trochu zaflirtovat, se objeví hned okolo 3. února, a to díky Venuši v Kozorohu. Pokud již jste v nějakém vztahu, vyviňte veškerou snahu, abyste svému partnerovi mohli věnovat nějaký čas, a to ačkoliv vaše práci bude proti, protože toho budete mít hodně. Věřte, že to váš partner velmi ocení. To ostatně i uvidíte na tom, co vás bude čekat v posteli. Jste single? Pak vám možná bude připadat, že už jste dávno připraveni na nějaký vztah a budete si chtít co nejrychleji nějaký najít, protože jinak budete mít pocit, že vám něco uteče. Ale zklidněte se na chvíli. Když budete na něco takto spěchat, nikdy se vám to nevyplatí, ba naopak - a to nikdo nechce. Po Valentýnu budete mít chuť koupit svému poslednímu člověku, se kterým jste si užívali sex, nějaký dáreček. Stojí vám za to? Jen vy znáte odpověď, tak nad tím popřemýšlíte, než se do něčeho vrhnete.

Býk (21. dubna - 21. května)

Poslední dny jste byli neustále zaneprázdněni vánočními svátky a povánočními povinnostmi. Už je ale únor a můžete si konečně oddechnout. Konečně je ten vhodný čas na to, abyste si se svým partnerem oddychli a vzdálili se co nejvíce veškerému stresu. To může vypadat různě, od romantického víkendu na horách po "pouhé" válení se spolu v posteli po celý den s vypnutými telefony. Domluvte se a něco podnikněte. Jestliže jste bez partnera, v tomto měsíci byste měli s vašimi kamarády někam vyrazit. Budete překvapeni, do čí náruče vás to zavede. Nechte si ale zadní vrátka, protože okolo 14. února se někdo z vašeho okolí může proměnit v něco víc. Tak ať si máte mezi čím vybírat. Úplněk, který se bude konat 19. února, vás bude inspirovat k tomu, abyste trávili více času se svými přáteli a milenci, proto se perfektně hodí si na tento čas naplánovat dvojité rande.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, je na čase, abyste si se svým partnerem udělali chvilku pro sebe v soukromí. Venuše, planeta lásky a vztahů, se bude nacházet ve vaší sféře, která reprezentuje hluboké propojení v intimním vztahu. To je celkem jasné znamení, co byste měli dělat... V tomto měsíci budete hodně vášniví, ale zároveň budete mít stále na paměti vaše hranice. Jestliže je váš partner nerespektuje tak, jak by se vám líbilo, nebude mu to u vás zrovna procházet. Ale nebojte se - na konci měsíce budete připraveni se vrhnout na romantiku, takže najděte svíčky a třeba i nakupte nějaké pěkné nové spodní prádlo. Povede to k mnohem větším a lepším věcem. 

Rak (22. června - 22. července)

Tento měsíc bude celý o romantice, Raci, a to vše díky Venuši, která bude 3. února ve vašem opačném znamení. Hned poté, 4. února, se novoluní bude nacházet ve vaší sféře intimity a vy díky tomu budete prahnout po nějaké formě hlubokého propojení s někým dalším. Udělejte si s partnerem pěkný večer s lahví vína a svěřujte se jeden druhému. Na pěkné chvilky může záhy dojít i v posteli. Jestli momentálně nemáte partnera, pak se nebojte si začít povídat s někým, kdo se vám bude zdát zajímavý. Nikdy nevíte, kam by to mohlo vést. Ke konci měsíce vám možná bude připadat, že potřebujete trochu oddych od vašeho partnera (ať už jste ve vážném, dlouhodobém vztahu nebo jen tom sexuálním). Buďte upřímní a sdělte mu, že potřebujete také nějaký čas pro sebe. To vám pomůže znovu vytvořit ve vašem životě rovnováhu.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, vězte že tento měsíc bude celý jen o vás - a není na tom vůbec nic špatného. Novoluní, které proběhne 4. února, bude ve vašem opačném znamení. Díky tomu se budete cítit sexy a připraveni na propojování s ostatními lidmi. Pokud jste single, bude to to pravé období na sex na jednu noc a podobné úlety. Jste-li ve vztahu, udělejte si se svým partnerem v průběhu února čas na to, abyste zažili něco nového a vzrušujícího. Když takto investujete energii do vašeho milostného života, velmi se vám to následně vyplatí v ložnici.

Co vás čeká během měsíce února v milostném a sexuálním životě?

Panna (23. srpna - 22. září)

Jste připraveni na poznání někoho nového? Skvělé, protože v únoru pro vás vesmír bude vytvářet ty nejlepší romantické vibrace. Mars, planeta sexu a akce, se bude na začátku měsíce nacházet ve vaší sféře intimity, což z tohoto období bude dělat perfektní čas na to seznámit se s někým zajímavým. Pokud jste ve vztahu, tak je možné, že se v první polovině měsíce budete chovat trochu jako hlupáci. Ale to nevadí, protože bude následovat usmiřovací sex. Potom se Mars 14. února přesune do Býka a váš milostný život bude zase rozkvétat. Díky úplňku, který nastane 19 února, se budete cítit velmi sexy a naplněni vášní. A bude se jednat o někoho konkrétního, ke kterému budete tyto pocity cítit. Nenechte tuto energii jen tak zmizet...

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, únor pro vás bude znamenat jednu věc - měsíc plný romantiky. I když normálně vás třeba svatý Valentýn vůbec nezajímá, tento rok to bude jinak. Zažijte s partnerem něco úžasného, udělejte si takové plány, abyste zažili něco opravdu speciálního. Pokud jste single a žena, měly byste si něco naplánovat na 13. února, protože den před Valentýnem se "slaví" Galentines Day (od slova gal = dívka). Oslava se spoustou zábavy bude to pravé. Novoluní 4. února se bude nacházet ve vaší sféře romantiky (jak jinak tento měsíc), takže nebuďte překvapeni, když se z vašeho kamaráda stane něco víc. Ale přemýšlejte, než se do něčeho po hlavě pustíte! Nechcete se pak vyrovnávat s následky jednorázového sexu s kamarádem, ke kterému vy ale nic necítíte. Ke konci měsíce ucítíte potřebu kompromisů. Ale je to naprosto v pořádku, bude to výhra pro vás oba, když na tom budete pracovat společně.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Měli byste se připravit na opravdu sexy Den svatého Valentýna, Štíři! Když se 14. února Mars přesune do Býka, budete se cítit velmi smyslní a plní touhy. Pokud jste single, nevěšte hlavu, nebudete na dlouho. Záhy potkáte jednoho nebo i více lidí, kteří probudí váš zájem. Jste-li v současné době ve vztahu, pak vám ke konci měsíce možná bude připadat (a nejen připadat), že se k sobě s partnerem chováte hloupě. Nadechněte se v klidu a popřemýšlejte o tom i z druhé strany. Jaký na to má pohled váš partner a proč? A co můžete udělat pro to, abyste se dál pohnuli jako tým? Budete mít chuť na krásné milování okolo 18. února, kdy si pro vás Slunce v Rybách připraví opravdu velmi romantickou energii. A 19. února na úplněk budete připravení se s někým propojit. Budete velmi vášniví, tak toho využijte.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Tento měsíc nebudete chtít nic víc, než najít někoho, s kým si můžete sednout a v klidu si s ním dlouze povídat. Budete ale velmi překvapeni, protože tato mentální stimulace může nastartovat i jiné oblasti vašeho milostného života. Pokud jste single, možná potkáte někoho, ke komu vás to bude intelektuálně přitahovat a možná se z toho vyvine i něco víc. Pokud jste ve vztahu, měli byste svého partnera vzít na rande, protože potřebujete zažít něco jiného a vzrušujícího. Když to uděláte, přivede vás to oba blíže k sobě, což bude mít pozitivní následky ve všech oblastech vašeho společného života.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, bude ve vás proudit sladká energie. Venuše, planeta lásky a vztahů, se 3. února přesune do vašeho znamení. Skvělé! Budete vypadat dobře, ale hlavně se budete cítit dobře, a to bude mít ohromný vliv na váš milostný a sexuální život. V posteli přeberete vedení a půjdete si po tom, co budete chtít, nehledě na nic dalšího. Váš partner to všechno ocení a bude se mu to líbit. Kdybyste ale náhodou narazili, do ničeho ho nenuťte, to by nebylo správné. Mars se 14. února přesune do vaší sféry romantiky, což bude vyvolávat ještě více dobré sexuální energie. Využijte toho co nejvíce! Najděte to krásné spodní prádlo, povlečení nebo prostěradla, které si šetříte na nějakou speciální příležitost, protože ta právě nastala. Erotické hračky si snad neschováváte na lepší chvíle, ale využít je teď rozhodně můžete také! Nebo můžete klidně koupit nějaké nové, určitě pro ně najdete využití.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, váš milostný a sexuální žiot bude tento měsíc trochu tajemný. 3. února se Venuše přesune do kousku vaší sféry, která reprezentuje věci, které jsou schované. To může znamenat, že se něco skvělého právě nachází přímo před vašima očima, ale vy to prostě nevidíte. Pokud jste ve vztahu, se svým partnerem byste si mohli naplánovat nějaký výlet mimo vaše bydliště. Dobře vás to naladí na sexy zbytek měsíce. Když se Mars, planeta akce a sexu, přesune 14. února do Býka, budete připraveni na strávení více času v posteli. Střídejte se v provádění smyslných masáží, než skočíte na věc. Nebojte se si vychutnat každičký moment. Ke konci měsíce bude úplněk 19. února zdůrazňovat braní a dávání ve vztahu. Mějte na paměti, že i vy byste měli občas dávat a ne jen dostávat.

Ryby (21. února - 20. března)

Tento měsíc byste si měli držet své přátele blízko, Ryby. Možná díky nim totiž vznikne váš nový vztah. Venuše se 3. února přesune do Kozoroha ve vaší sféře přátelství, což bude nějak opravdu dobrý čas pro tyto tři věci: milenci, vztahy na pracovišti, přátelství. 14. února se Mars přesune do Býka a to bude vytvářet silnou, smyslnou energii, když přijde na komunikaci a psaní. Pokud chcete říct něco důležitého svému partnerovi, ujistěte se, že pro to uděláte to nejlepší v každém směru a že to řeknete tak, aby tomu rozuměl. Později, okolo 19. února, se budete ve vztahu cítit velmi sebevědomí, a to díky úplňku. Takže opět neváhejte a řekněte, co máte na srdci. Je to totiž ten jediný způsob, jak můžete dostat to, co opravdu chcete.

Vidíte, že únor bude velmi slibným měsícem. A schází-li vám nějaký sexuální partner, se kterým byste toto všechno mohli podniknout, zkuste se zaregistrovat na erotickou seznamku a tam si najít takového, který se vám bude líbit.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.