Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na srpen 2021

3.srpen 2021
Sex horoskop na srpen 2021

Připravil si pro vás srpen žhavé chvilky i v posteli? Nakoukněte do sex horoskopu na tento měsíc a přesvědčte se, že se je na co těšit! I váš milostný a sexuální život ovlivňuje postavení hvězd a planet...

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Tento měsíc se můžete oddávat letnímu milování v parku, držet se za ruce na venkovních koncertech a pozorovat hvězdy v noci s někým výjimečným. V souvislosti s vaším milostným životem však můžete přemýšlet i o vážnějších věcech.

Venuše se v první polovině srpna bude zdržovat ve znamení Panny a bude vás nutit, abyste se o svou romantickou budoucnost začali zajímat prakticky. Možná je načase, abyste se svou drahou polovičkou přestali platit dvojí nájem a prostě se k sobě už nastěhovali. Koneckonců, už teď jste u sebe neustále, takže...

19. srpna Uran změní svůj směr na retrográdní a bude vás tlačit k tomu, abyste očekávali nečekané - a dokonce po tom toužili. Budete cítit silnou potřebu dělat něco jiného, ať už jde o testování nové polohy v posteli nebo plánování vzrušující intimní aktivity mimo vaše okolí. Pokud je to nové a neotřelé, jste pro.

16. srpna se Venuše přesune do znamení Vah a vy zatoužíte po opravdové společnosti. Chcete prostě někoho, s kým byste mohli trávit čas a kdo je zároveň naprosto úžasný a zbožňuje vás. Chcete toho snad příliš? Ne, ne. Zároveň budete chtít vyrazit ven s někým výjimečným: koncerty, umělecké festivaly, farmářské trhy... romantiku budete schopni najít v podstatě všude.

A to není všechno! Vaše znamení čeká mnohem víc. Najděte ho níže a zjistěte, co vás v sexu a milostném životě čeká v srpnu 2021!

Beran (21. března - 20. dubna)

Novoluní 8. srpna ve vás vyvolá touhu začít tento měsíc žít svůj vlastní teenagerský sen. Vezměte svou drahou polovičku a bavte se postaru - žádné chytré telefony, žádné řeči o práci, jen motýli v břiše. O tom je přeci láska, no ne?

Venuše se 16. srpna bude pohybovat naproti vašemu znamení v sektoru vašeho horoskopu, který se týká partnerských vztahů, a bude probouzet ve vašem milostném životě klidnou a jemnou atmosféru. Budete naprosto ochotni dělat kompromisy, zejména pokud to vašemu partnerovi udělá radost. Až se 22. srpna Slunce přesune do znamení Panny, budete přemýšlet o tom, jak najít lepší rovnováhu mezi svým milostným životem a vším ostatním. Možná je na čase vyrazit ven a trochu více objevovat na vlastní pěst. Koneckonců to nemůže ničemu uškodit.

Býk (21. dubna - 21. května)

Odpočiňte si a relaxujte, Býci, protože váš milostný život je tento měsíc v plném proudu. Venuše se na začátku srpna bude nacházet ve vašem domě romantiky, takže budete mít chuť chytit svého partnera a prostě si užívat.

Pokud jste nezadaní, vyrazte ven: Všude budete potkávat nové lidi. Slunce se 22. srpna přesune do znamení Panny, čímž v sobě vzbudí romantickou náladu carpe diem. Jako by zbývalo už jen tak málo dní, kdy si můžete udělat útulný piknik se šampaňským pod hvězdami. Konečně zjistíte, že vy a vaše drahá polovička se tento měsíc prostě snoubíte. A opravdu, lepší už to být nemůže.

Blíženci (22. května - 21. června)

Novoluní vám posílá obrovský dar: komunikaci nové úrovně. S partnerem budete na stejné vlnové délce jako nikdy předtím a zažijete spoustu zábavných nočních rozhovorů. Až Venuše 16. srpna vstoupí do znamení Vah, rozproudí ve vás úžasnou energii pro randění - vyrazte tedy ven a seznamte se! Už někoho máte? Se svou drahou polovičkou budete inspirováni k tomu, abyste se společně pustili do nějakých domácích úprav u vás doma. Protože i používání kladiva může být sexy...

Ve druhé polovině měsíce najdete úžasný smysl pro rovnováhu ve svém milostném životě. Zjistíte, že můžete strávit den s kamarády a ještě vám zbyde spousta času na romantický večer s partnerem. Zvládnete to levou zadní.

Rak (22. června - 22. července)

Jde o tohle, Raci: Pokud nebudete mluvit o tom, co chcete v posteli, šance, že se vám toho dostane, je mizivá. Naštěstí vás novoluní osmého dne měsíce bude popohánět k tomu, abyste o tom, co chcete, mluvili. A pokud budete mít jasno, dostanete to.

Vídáte se s někým novým? Mějte opravdu jasno v tom, co v životě chcete. Jinak byste mohli oba skončit špatně a celé by to bylo jen plýtvání časem toho druhého. Úplněk 22. srpna pro vás bude mimořádně intimní. Zapalte tedy svíčky a vytáhněte kvalitní spodní prádlo. Bude to nezapomenutelná noc.

Lev (23. července - 22. srpna)

V některých měsících jste k lásce trochu otevřenější, všimli jste si toho? Tohle je jeden z nich. Může za to novoluní 8. srpna, které vám doširoka otevře srdce. Půjdete do toho se svým vztahem naplno, nebo pokud jste nezadaní, budete otevření tomu, abyste do svého života pustili někoho nového. Nebude na škodu, že 22. srpna se bude úplněk nacházet ve vašem domě partnerství.

Je vaše drahá polovička skutečně člověkem, pro kterého jste ochotni udělat cokoliv a naopak, nebo na sobě a na vašem vztahu musíte nejprve trochu zapracovat? Když se 16. srpna Venuše přesune do vašeho domu komunikace, zjistíte, že jste na sebe s partnerem velmi milí. Tento laskavější a jemnější způsob vzájemné komunikace by mohl mít trvalou sílu. Snažte se v tom nepolevit.

Co vás v milostném životě čeká v srpnu 2021?

Panna (23. srpna - 22. září)

Máte plány na 8. srpna? Teď už ano. Vezměte svou drahou polovičku, odložte telefony a prostě se zklidněte. Novoluní vás tlačí k tomu, abyste se odpojili a prostě si užili trochu času s vaším miláčkem. A pokud jste nezadaní, Merkur vás tlačí k tomu, abyste poslouchali svůj instinkt. Možná byste přece jen měli jít na to rande naslepo...

Ve druhé polovině měsíce se díky Venuši budete cítit jako ta nejzářivější a nejkrásnější verze sebe sama. Raději si naplánujte rande - nebo klidně tři. Pokud na konci měsíce budete ve vztahu, nezapomeňte si v posteli říct o to, co chcete. Dostanete to, a ještě něco navíc.

Váhy (23. září - 23. října)

Trávit čas s partnerem je skvělé, to samozřejmě. Ale 8. srpna si připomenete, jaké máte štěstí, že máte někoho, kdo vás skutečně miluje, ať už jde o podivné výstřednosti, nebo o cokoli jiného.

V první polovině měsíce vás Venuše bude popohánět k tomu, abyste si s někým výjimečným uskutečnili výlet, ať už se jedná o víkendový výlet na poslední chvíli, nebo o společné vysedávání ve vaně (i výlet do koupelny se počítá). Ať tak či onak, bude to výjimečné. Jste nezadaní? Jen vás upozorňujeme: Někdo si tajně myslí, že jste skvělý úlovek. Mějte oči otevřené...

Štír (24. října - 22. listopadu)

Znáte ty chvíle, kdy si s partnerem prostě rozumíte? Budete to tak cítit po celý měsíc. Venuše se bude pohybovat ve vašem domě přátelství, takže pokud jste nezadaní, máte ideální příležitost se s někým seznámit prostřednictvím svých nejlepších přátel.

Jste ve vztahu? Nebojte se chodit na dvojité rande. Koneckonců mít přátele v páru je docela výhodné pro budoucí schůzky. Uran se bude nacházet v sektoru vašeho horoskopu týkajícím se partnerství, což vás přiměje k tomu, abyste se svou drahou polovičkou podnikli něco trochu jiného. Ať už jde o zkoušení nových pohybů nebo poloh v posteli, nebo jen o to, abyste se šli najíst jinam než do vaší oblíbené restaurace, bude to zkrátka úžasný zážitek.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Tak jo, Střelci: Kdy jste si naposledy se svou drahou polovičkou sedli a povídali si, aniž byste se rozptylovali? Přesně tak. Vezměte si láhev vína, uvelebte se spolu na gauči a jen tak si povídejte. Bude to pro vás oba nádherný a pohodový večer. Navíc 22. srpna se úplněk bude nacházet ve vašem domě komunikace, takže věci mezi vámi dvěma budou jen tak plynout. Jako byste si navzájem četli myšlenky nebo tak něco.

Jste nezadaní? Druhá polovina měsíce vám otevře nejrůznější možnosti, jak se seznámit s někým novým prostřednictvím přátel. Nezapomeňte se stavit na grilování na konci léta, na které jste dostali pozvání - mohlo by to být mnohem zajímavější, než si myslíte.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Jste si dobře vědomi toho, jak snadné je nechat si zlomit srdce, ale novoluní 8. srpna vás přiměje zamyslet se nad tím, jak moc chcete své srdce otevřít. Cítíte se připraveni udělat další krok s osobou, se kterou se vídáte, nebo potřebujete víc času? Nenechte na sebe nikoho tlačit, abyste se pohnuli rychleji, než jste připraveni.

Jste s někým už nějakou dobu? Udělejte si čas na přehodnocení, zda věci dobře plynou. Co je třeba udělat, abyste měli pocit, že jste dosáhli dokonalosti milostného života? Stojí za to si o tom alespoň promluvit.

Pokud jste nezadaní, Venuše vám pomůže někoho potkat, když se budete učit něco nového. Možná je přece jen na čase přihlásit se na kurz, o kterém již dlouho přemýšlíte...

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Jste stále žádoucí, Vodnáři, ale novoluní 8. srpna se bude odehrávat ve vašem domě partnerství, takže všichni budou chtít být s vámi. V podstatě všude, kam přijdete, se objeví žádosti o schůzku. No není to skvělé?

Jste už v páru? Vaše drahá polovička si bude pamatovat, jaké má štěstí, že je s vámi. Pokud jste nezadaní, buďte otevření novým možnostem. S někým novým si budete povídat dlouho do noci a ucítíte pořádné jiskření. Mimochodem: Váš partner chce prozkoumat něco nového - jinou práci, skvělý nový byt nebo něco jiného. Díky tomu, že ho budete podporovat, si oba uvědomíte, jak skvělý tým tvoříte.

Ryby (21. února - 20. března)

Na začátku měsíce k vám z vesmíru přijdou solidní vztahové vibrace - nenechte je přijít nazmar. Naplánujte si s partnerem sladkou večeři nebo stravte nějaký solidní čas v posteli. Ať už uděláte cokoli, bude to kouzelné... a žhavé.

Vaše drahá polovička vás bude motivovat k tomu, abyste se trochu věnovali něčemu, co vás nadchne. Možná začnete společně trénovat na maraton nebo prozkoumáte nové okolí. Ať už budete dělat cokoliv, společné aktivity vás ještě více sblíží.

Jste svobodní? Během své běžné, každodenní rutiny potkáte někoho nového. Mějte proto oči otevřené v posilovně, při venčení psa, v kavárně... Venuše i Mars jsou v protilehlém znamení a posílají vám do cesty spoustu příležitostí ke vztahům.

Nebuďte smutní, že je polovina prázdnin za námi a snažte se si srpen užít co nejvíc! Chcete-li snadno poznat člověka, který se bude chtít oddávat nádherným intimním chvilkám stejně jako vy, zaregistrujte se na online sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.