Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na srpen 2020

2.srpen 2020
Sex horoskop na srpen 2020

Polovina prázdnin je za námi, ale to rozhodně neznamená konec teplým letním dnům a sexuálním hrátkám, které můžete provozovat právě teď. Přečtěte si v našem sex horoskopu, co vaše znamení čeká během měsíce srpna! Budete tak nažhavení, že to nebudete moci vydržet...

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Druhý a zároveň poslední měsíc letních prázdnin budete brát jako skvělou příležitost dohnat všechno, co jste od začátku léta (nebo možná už od začátku roku!) opomíjeli. Budete se proto snažit zmáčknout všechno do jednoho měsíce a využít každou sekundu vašeho času. Úplněk, který v srpnu proběhne 3. den měsíce vás bude nutit si se svým partnerem udělat takovou malou soukromou bublinu plnou pouze úžasných věcí. Vypněte proto své telefony, popadněte pár piv a prostě si užívejte společnost jeden druhého. Bude to nádherné.

15. srpna změní Uran svůj směr na retrográdní a vy díky tomu pocítíte spontánní náladu. Místo toho, abyste se věnovali svým každodenním povinnostem, budete se chtít oddávat příjemnějším věcem. Může to být vzpomínání na pěkné intimní nebo romantické chvilky, ale třeba i obnovení těchto vzpomínek. Okolo 18. srpna, kdy se bude novoluní nacházet ve znamení Lva, byste se měli trochu zamyslet nad svým milostným životem. Líbí se vám, kam směřuje? Nebo byste ho rádi něčím okořenili, abyste byli spokojenější? Odpovědi snad naleznete v následujících dnech...

Samozřejmě to není to jediné, co vás čeká. Pro každého z vás tady máme navíc připravený specifický horoskop. Vyhledejte si své znamení zvěrokruhu a přečtěte si, co můžete od srpna ještě očekávat v milostném a sexuálním životě.

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, život je celý o možnostech a vám to bude na začátku srpna více než jasné, a to především díky úplňku 3. srpna. Budete přemýšlet nad tím, jak by váš vztah mohl vypadat, a to ať už v nějakém jste, nebo ne. Novoluní 18. srpna vám do vašeho zorného pole přinese nějakou novou milostnou známost (možná i něco jinak zajímavého). Nestyďte se a seznamte se. Užijete si to. 

Jste již ve vztahu? Budete inspirováni dát do vztahu trochu snahy, aby lépe fungoval. Když se Slunce 22. srpna přesune do znamení Panny, budete chtít být pochopeni, a to především emočně. Připravte se tedy na dlouhé rozhovory nad sklenkou vína. Budou ještě lepší než kdy jindy.

Býk (21. dubna - 21. května)

Komunikace pro vás bude tento měsíc znamenat opravdu hodně. Obzvláště naladeni budete na své pocity a budete přemýšlet nad tím, proč jste se ve svém milostném životě zachovali právě takto. A jakmile na to konečně přijdete, budete do toho moci zahrnout i svého partnera. Pak bude výhra na obou stranách. Jste-li single, pak vězte, že na někoho nového narazíte už jen díky tomu, že se budete poflakovat okolo místa vašeho bydliště.

Mimochodem, Mars, planeta akce, vás bude tento měsíc extrémně motivovat, abyste v posteli dostali to, co chcete, takže se máte na co těšit. Když se Slunce 22. srpna přesune do znamení Panny, všechno ve vašem milostném životě bude bezstarostně plynout. Dejte si ale pozor na hádky, které může způsobit maličkost - nestojí vám to za to.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, fantazie jsou důležité s určitého důvodu. Díky nim můžete lehce přijít na to, po čem ve svém milostném životě toužíte. Začátek měsíce vás bude obklopovat zasněná energie. Jaké by to bylo, kdybyste se vy a váš partner na rok nebo dva přestěhovali na Floridu? Nebo jaké by to bylo, kdybyste se potkali s vaší oblíbenou celebritou? Jen sněte, bude to pro vás zdravé.

Uran 15. srpna změní svůj směr na retrográdní a bude se nacházet ve vaší sféře zmizení od všeho. Díky tomu se bude jednat o skvělou dobu si s partnerem trochu užít - třeba tak, že si vypnete telefony a budete se koukat na oblíbené seriály. Uvidíte, co se z toho všechno vyvrbí. Novoluní 18. srpna zapříčiní, že budete toužit po hlubokých, srdečných konverzacích s vaším partnerem. Nemáte partnera? Pak se nebojte říkat, co si opravdu myslíte, budete překvapení, kam vás to zavede.

Rak (22. června - 22. července)

S partnerem si rozumíte opravdu v mnoha věcech, ale tento měsíc budete toužit splynout ještě víc na mentální a emoční úrovni. Jste na stejné intelektuálním levelu? Dokážete se do druhého vcítit, nebo máte problémy s komunikací? Možná se jedná jen o nedorozumění... Pokud jste single, nějakou dobu strávíte sněním o perfektním partnerovi.

Také se stane zajímavá věc - ten, se kterým se bavíte online, po vás bude pokukovat. Jen se ujistěte, že se budete držet svých standardů, pak bude vše v pořádku. Když se Slunce 22. srpna přesune do znamení Panny, přinese vám to do milostného života spoustu klidné energie. Budete naprosto otevření sdílet své potřeby a budete důvěřovat svému partnerovi, že je dokáže naplnit.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, tento měsíc budou ve vaší mysli vztahy a budete za to vděčit úplňku 3. srpna. Jestliže jste v současné době bez partnera, budete opravdu dlouho přemýšlet nad tím, co očekáváte od vašeho potenciálního partnera. Měli byste na to ale přijít rychle, protože váš kamarád vám bude chtít někoho skvělého představit... Jste-li ve vztahu, bude se vaše mysl zabývat stále dokola tím, jak byste ještě více mohli tento vztah zpevnit.

Přibližně ve stejnou dobu budete připraveni se odvázat se svým partnerem, zajít někam a pěkně se pobavit. Užívejte si každou chvilku a zapomeňte na všechny věci, které vás v poslední době stresují. Když se Venuše přesune 7. srpna do znamení Raka, budete se se svým partnerem cítit dobře a v bezpečí. Jen musíte jeden druhému věnovat kvalitní čas, i kdyby to mělo být jen vyměňování si příběhů ze života večer na terase.

Co vám přinese srpen 2020? Zjistěte to v sex horoskopu!

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, váš instinkt vám chce něco říct, posloucháte ho? Když dojde na milostný život, opravdu poslouchejte svou intuici a všechno bude tak, jak má být. Období okolo úplňku 3. srpna pro vás bude extrémně romantické a bude to skvělá příležitost strávit ho o samotě s partnerem. 

Jste single? Pak se zaměřte na období okolo 7. srpna, kdy se Venuše bude nacházet ve vaší sféře přátelství a to pro vás bude znamenat, že jeden z vašich kamarádů si bude chtít užít. Jestli s vámi, to budete muset ovlivnit i vy. Novoluní 18. srpna přinese touhu s partnerem odpočívat a užívat si společně to, co vás baví. Nemusí to být nic speciálního, třeba si jen vyrazte někam posedět nebo si doma otevřete lahev vína.

Váhy (23. září - 23. října)

Existuje proplouvání milostným životem a oproti tomu opravdové randění. Úplněk 3. srpna vás dostane do toho druhého, tedy do módu stoprocentního randění. Budete k sobě lákat nové lidi a ani se nebudete muset snažit, a pokud jste už s někým v páru, budete svou energii dávat do krásných romantických chvílí. 

Mars, planeta akce, opravdu přivede do vašeho života akci, která se bude týkat partnerství - promluvíte si s partnerem o tom, co byste rádi v sexu. A ke konci měsíce si vyjasníte věci ve vašem vztahu, možná ale ne tak, jak byste si představovali. Ono je skvělé mít lásku a brát ji vážně, ale někdy je zapotřeví nechat zábavě volný průchod.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Ano, rok 2020 není zrovna předvídatelný, ale podle vesmíru, který vám posílá zprávu týkající se vašeho milostného života, to nebude tak hrozné. Napovídá, že máte očekávat neočekávatelné! Když to vezmete z toho pozitivního konce, tak je to opravdu skvělé. Možná, že si v současné době myslíte, že žádný vztah nechcete, ale možná se objeví někdo, kdo za to bude stát a zahodí všechny vaše obavy.

Jste již ve vztahu? Váš vztah se trochu otřese, ale v dobrém slova smyslu. Když se Venuše přesune 7. srpna do znamení Raka, objeví se ve vašem vztahu sladká energie. S partnerem se propojíte na hlubší úrovni a vše bude mnohem romantičtější. Udělejte si tedy čas na to, abyste spolu někam vyrazili nebo si aspoň povídali. Budete překvapeni, kolik se toho o sobě dozvíte.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, tento měsíc začne Venuší ve vašem opačném znamení, a díky tomu vám do cesty přijde spoustu velmi zajímavých lidí. Se všemi si sice budete tak nějak rozumět, ale jen s některými z nich byste si dokázali představit budoucnost

Ti z vás, kteří jsou v současné době v nějakém vztahu, budou přemýšlet o propojení. Je na duchovní i fyzické úrovni? Nebo vám jedno z toho chybí? Nestává se zřídka, že ve vztazích zůstane pouze jedno z toho. Novoluní 18. srpna vás bude tlačit, abyste se trochu pověnovali svému milostnému životu a přidá vám trochu inspirace. V posteli si užijete nové pohyby, polohy, erotické hračky či nové spodní prádlo.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, víte, jak občas váš milostný život plyne a vy ani nevíte jak a ani o to moc nemáte zájem? Tak to nebude na pořadu tohoto měsíce. Uran 15. srpna změní směr na retrográdní a bude se nacházet ve vaší sféře milostných aférek a pěkně vám otřese intimním životem. Jestliže jste single, budete mít nějaké skvělé nové "nápady", které vám pomohou lépe definovat vašeho ideálního partnera. Dost pravděpodobně se bude jednat o sexuální záležitosti.

Jste ve vztahu? Občas je dobré něco trochu změnit, i když to bude maličkost - například trochu rozdílně strávený čas ve dvou. Když se Venuše 7. srpna přesune do znamení Raka, vytvoří to naprosto skvělou příležitost, abyste v posteli zkusili něco nového. A novoluní 18. srpna bude dokonce celé o intimitě a sexu! Budete se chtít s partnerem dostat hlouběji (emoční i fyzicky).

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, pár věcí byste si měli ujasnit. Poslední dobou pracujete až do úmoru, a tak se nějak vytratila rovnováha vašeho milostného života a ostatních věcí. Nikdy si neděláte čas sami pro sebe a to byste rozhodně měli napravit. Co si pořídit nějakou erotickou hračkuzkusit najít svůj bod G nebo se podívat na nový žánr porna? Opravdu byste to měli zvážit.

Single Vodnáři začnou fantazírovat o perfektním partnerovi. Měli byste si to rozmyslet rychle, protože srpen je úžasným měsícem pro setkání s novými lidmi. Novoluní 18. srpna se bude nacházet ve vaší sféře partnerství a vy do svého vztahu budete chtít napumpovat trochu víc vášně. Máte něco (nebo přemýšleli jste o něčem), co jste si schovávali na nějaký speciální okamžik a mohlo by to trochu rozproudit krev v žilách? Tak právě teď je ta nejlepší chvíle. Bude to opravdu žhavý měsíc. 

Ryby (21. února - 20. března)

Komunikace ve vztahu někdy není úplně jednoduchá a 3. srpna bude ta vaše trochu testovaná. Ujistěte se, že si zprávu dvakrát překontrolujete, než ji odešlete. Vy sice víte, co tím chcete říct, ale váš partner si to může vyložit úplně jinak. Snažte se na svého partnera trochu napojit.

Když se Slunce přesune 22. srpna do znamení Panny, budete přemýšlet nad tím, jak moc partner přispěl do vašeho života. Drží vás nad vodou nebo byste nebyli proti, kdyby vás trochu víc podporoval? Tento měsíc budete pomalu přicházet na to, jak to udělat, aby všechno ve vašem milostném životě lépe klapalo. A nezáleží přitom na tom, jestli jste s partnerem dlouho, nebo krátce, jestli se jedná o první rande, nebo řešíte, jak vylepšit společně strávený čas po 10 letech vztahu. Procesem se ale moc nestresujte, do zdárného cíle se dostanete v každém případě.

Pamatujte si, že život si musíme užívat a nestačí jen přežívat. Pokud vám sex chybí, tak si najděte někoho, kdo vám uspokojí vaše touhy. Seznámit se s takovými lidmi můžete v dnešní době i přes internet, třeba na erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.