Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na srpen 2019

2.srpen 2019
Sex horoskop na srpen 2019

Polovina prázdnin je pryč a polovina léta taktéž. Ale nezoufejte, polovina stále ještě zbývá! Chcete vědět, co vás čeká v srpnu v sexuálním a milostném životě podle vašeho znamení zvěrokruhu? Dozvíte se to díky našemu sex horoskopu, čtěte dále a uvidíte, jak pro vás bude žhavý tento měsíc.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Nemyslete si, že když je polovina léta, že by léto bylo pryč, právě naopak! Právě teď se tyto intenzivní a žhavé vibrace dostanou do vaší postele a převezmou nad ní nadvládu. Budou se dít opravdu sexy věci, které si rozhodně nechcete nechat ujít! 

11. srpna se Jupiter, planeta expanze, bude pohybovat v přímém směru a bude vám dávat pocit, že můžete dělat všechno. Pokukujete po někom už tak dlouho, že vám to přijde jako věčnost, ale stále jste se nemohli k ničemu odhodlat? Co kdybyste se této osobě právě teď představili? Nebo máte spíše nějakou sexuální fantazii, o které jste se vždy báli nebo styděli mluvit? Tak šup s ní ven! Právě teď nastal ten nejvhodnější čas.

Když se Merkur dostane do znamení Lva, začne vám připadat, že se věci ve vašem milostném životě začaly měnit. Nebude to špatné, nebude to dobré, ale bude to zkrátka jiné. Úplněk ve Vodnáři, který nastane 15. srpna, vám pomůže se ještě víc propojit se svým partnerem. V ten samý čas také přestanete řešit hlouposti a trochu se díky tomu uvolníte. A Venuše, planeta lásky, se po 19. srpnu přesune do znamení Panny, což na vás bude mít efekt následující: začnete být vybíraví v tom, co budete a nebudete chtít v posteli dělat.

A na co se dál můžete těšit v srpnu 2019? Najděte si své znamení níže a zjistěte to díky našemu sex horoskopu!

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, hlavu vzhůru! Tento měsíc pro vás bude jedinečný! Venuše, Slunce, Mars a novoluní se budou nacházet ve sféře vašeho grafu, která se týká hravosti, romantiky a randění. V milostných věcech budete zářit! Můžete se trochu odvázat, třeba se vyrazit proběhnout naboso do parku nebo jít na rande za zmrzlinu a neřešit kalorie. Zkrátka dělejte to, co vás bude činit šťastné, protože to bude to nejhlavnější. 

Jste single? Soustřeďte se na to, co milujete nejvíc, protože přesně tak najdete svou další lásku, sexuální vztah nebo zkrátka to, co hledáte. Jestliže máte partnera, asi víte, že ho musíte trochu popostrčit, abyste ho dostali z domu. Sledování seriálů a válení se gauči je sice skvělé, ale ještě lepší bude, když se dostanete někam ven, třeba tam, kde budete moci sledovat hvězdy. Uvidíte, co to s vámi udělá!

Býk (21. dubna - 21. května)

Tento měsíc budete extrémně hrdí na to, jak žijete, Býci. Intimního života se to konkrétně bude týkat třeba tak, že se porozhlédnete po nových povlečeních na postel, nebo si povléknete nějaké nové, co jste si koupili nedávno. Ať už uděláte cokoliv, vždy to bude kvůli tomu, abyste se mohli cítit pohodlně, kdybyste si někoho pozvali k sobě domů. Pokud jste bez partnera, je na čase ve svém životě udělat velkou změnu, i kdyby to měla být hloupost, například změnit kavárnu, do které chodíte. Ono se to může zdát jako malá změna, ale sami uvidíte, jak velká nakonec bude. Potkáte někoho nového a zajímavého.

Koncem měsíce se několik planet přesune do znamení Panny, díky tomu si budete chtít vyrazit a užívat si zkrátka to, že jste. Vezměte svého partnera, jděte do baru, na BBQ párty, hrát nějaký sport - to důležité je, abyste šli někam ven a dělali něco spolu, protože vás to velmi spojí.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, to nejdůležitější pro vás tento měsíc bude představovat komunikace. Ujistěte se, že váš partner stoprocentně rozumí tomu, co mu chcete sdělit. Pokud ne, možná je na čase, abyste k tomu přistupovali trochu jinak. Randíte-li v současné době, tak byste to měli brát po malých krůčcích. Nevrhat se s nikým na prvním rande do postele, ale spíše si na prvním rande užít pouze povídání v kavárně. Měli byste se nejdřív poznat, než se pustíte do něčeho víc. A bude to stát zato - potkáte někoho, kdo vás rozesměje a budete se s ním cítit dobře.

Okolo 11. srpna budete cítit změnu v energiích, protože Jupiter se začne pohybovat přímo. Potkáte někoho, kdo vám bude nápomocný jak v posteli, tak i mimo ni. Narazili jste na někoho, kdo vás dovede k orgasmu a zároveň vám dokáže i jinak zpříjemnit život (třeba něco opravit nebo uvařit)? Tak toho si nechte! Jste-li ve vztahu, pak půjde všechno tento měsíc naprosto snadno. A přesně tak by to v létě mělo být.

Rak (22. června - 22. července)

Raci, vy víte, že jste úžasní a někdy je jednoduché se s tím vypořádat. Venuše se bude nacházet ve vaší sféře sebehodnocení a bude vám připomínat, že druhé nejlepší pro vás není dost dobré. Vy víte, co chcete a co si zasloužíte, a pokud vám to někdo nedává, pak je čas na změnu. Jste-li single, pak hledejte někoho, kdo vás bude podporovat a bude se zdát, že vás chápe.

Úplněk 15. srpna vám přinese sexy energii. Prohloubíte s někým svůj vztah, ale možná pak budete nervózní z toho, že jste se moc otevřeli. Popřemýšlejte o tom, zda se opravdu chcete vázat, protože jen vy můžete přijít na tu správnou odpověď. Venuše, planeta lásky, se bude na konci měsíce nacházet ve vaší sféře komunikace, takže jasně vyjádřete své potřeby a zamyslete se nad tím, jak dobře jsou nebo nejsou naplněny. Nezapomeňte na to, že nemůžete dostat to, co chcete, dokud si o to neřeknete.

Lev (23. července - 22. srpna)

Srpen bude začínat novoluním ve vašem znamení a rozhodně to pocítíte. Budete připraveni otevřít své srdce a jít s kůží na trh. Ale buďte trochu patrní, protože můžete tento měsíc zažít malé drama ve svém milostném životě, ale nebude to nic, s čím byste se nedokázali vypořádat. 11. srpna se Jupiter přesune do vaší sféry, což způsobí, že si vyrazíte ven a budete se přitom skvěle bavit, ať už jste single, nebo ne.

Do 21. srpna se Venuše bude nacházet ve vašem znamení, díky čemuž se naskytne ta nejlepší doba, abyste si řekli o to, co chcete v posteli. Nedostanete sice všechno, ale rozhodně dostanete víc, než jste předpokládali.

Co vás čeká v průběhu srpna v sexuálních a milostných vztazích podle vašeho znamení zvěrokruhu?

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, máte sice spoustu věcí (ne zrovna příjemných), které musíte udělat, ale už je na čase, abyste svůj seznam těchto povinností dali na chvíli stranou a zaměřili se na svůj vztah. Čapněte svého partnera a vyrazte s ním ven, i kdyby to bylo třeba jen na večeři někam, kde bude klid. Jste single? Věřte, že někdo je do vás blázen, ale pro jistotu postupujte pomalu. Může se totiž objevit nějaké drama s ex, které se do té doby skrývalo...

Venuše, planeta lásky, se tento měsíc přesune do vašeho znamení a vám se díky tomu v lásce, randění a romantice bude opravdu dařit. Takže si vytáhněte to krásné povlečení, nějaké sexy prádlo a třeba si připravte k nočnímu stolku i nějakou erotickou hračku, protože všechno tohle se vám bude hodit.

Váhy (23. září - 23. října)

Někdo nový a lákavý se chystá navštívit vaši oběžnou dráhu, Váhy. Venuše, planeta lásky, se bude nacházet ve vaší sféře přátelství, což způsobí, že svou další lásku nebo románek prožijete díky svému kamarádovi. Jupiterův směr se 11. srpna změní na přímý, a to bude vytvářet perfektní čas na to, abyste se vyjádřili. Řekněte, co chcete a co si myslíte, i když se to vašemu partnerovi nebude líbit. Ostatně, také máte své potřeby, že ano. 

Enrgie Uranu se bude nacházet tento měsíc ve vaší sféře sexuality, což způsobí, že s někým prožijete spoustu smyslnosti. Bavte se přitom.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, vy víte, že máte úžasného partnera a tento měsíc se jím budete chtít předvést. Chcete o něm napsat na Instagramu? Nebo si třeba změnit status z "nezadaného" na "zadaný" na Facebooku? Samozřejmě oba dorazíte i na rodinné setkání a budete při tom vypadat naprosto skvěle! Uran se bude nacházet tento měsíc ve vaší sféře partnerství a bude tak ideální čas na průlom ve vašem vztahu. 

Jestliže jste single, tak věřte, že to není na dlouho. Někoho potkáte, zatímco budete dělat něco, co vás baví, nebo něco, co je pro vás typické. Jen se nebojte vzít otěže do svých rukou. Váš další (sexuální) vztah to totiž bude potřebovat k tomu, aby k němu vůbec mohlo dojít.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, vesmír má pro vás dvě slova: road trip. Je na čase, abyste spolu někam vyrazili, protože vy dva i váš vztah potřebujete trochu pauzu. Tak jděte do auta a jeďte někam k vodě, ale třeba i někam dál, do jiné země, k moři, můžete i svého partnera takovým výletem překvapit. Váš vztah to ocení a budete se cítit jako znovuzrození.

Jste-li bez partnera, pravděpodobně potkáte někoho, kdo bude naprostým opakem toho, koho byste chtěli a koho si pro sebe představujete jako vhodného partnera. Nezavrhujte ho ale jen proto, že je jiný, může být tím, koho právě teď potřebujete. 14. srpna se pořádně vyspěte, protože 15. srpna budete celou noc mluvit s někým, kdo pro vás něco znamená. A u toho rozhodně nebudete chtít usnout.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Vztahy jsou o braní a dávání, Kozorozi, ale kolik toho chcete dlužit někomu jinému? Energie Venuše způsobí, že budete chtít trávit čas s někým, komu můžete důvěřovat a kdo ve vás vyvolává vášeň. Pokud tohle nedostáváte ve vašem vztahu, je určitě čas na změnu. Mars, planeta akce, přinese žhavou energii, tak ji nepromarněte. Pokud jste single, někdo, koho znáte, se promění v něco víc, už to nebude pouze váš kamarád...

Úplněk 15. srpna se bude nacházet ve vaší sféře smyslnosti a vašich vlastních zdrojů. Když začnete chodit s někým novým, ujistěte se, že nevyhodíte spoustu peněz za to, abyste dobře vypadali a že si tudíž budete kupovat předražené oblečení nebo spodní prádlo. Tu pravou osobu takovéto věci totiž nezajímají.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, bude se vám nabízet spousta možností vztahů. Otázkou je, jestli jste na ně připraveni? Notnou část měsíce strávíte tím, že budete stále dokola přemýšlet o tom, co vlastně od vztahu chcete a zda se vám toho v současné době dostává. Jestliže usoudíte, že ne, je na čase si o tom promluvit se svým partnerem.

Na konci měsíce se energie Panny bude nacházet ve vaší sféře sexu a smyslnosti a vám se tak naskytne skvělá příležitost si sexuálně užít s někým, na kom vám záleží. I když je pravda, že díky Venuši, planetě lásky, budete trochu vybíraví. Takže pokud se vám nebude něco líbit, tak to řekněte. Je to ta jediná možnost, jak si užít a zároveň i dostat to, co chcete.

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, buďte ve střehu! Potkáte totiž někoho při tom, co děláte každý den. Když se Mars na konci měsíce přesune do znamení Panny, budete schopni se se svým partnerem propojit jak v posteli, tak i mimo ni. Další energie Panny vám pak pomůže najít partnera, který vám pomůže s vaším zdravím. Takže možná je na čase, abyste přijali recept na smoothie od svého neskutečně sexy trenéra v posilovně (nebo sexy trenérky, samozřejmě). 

Novoluní 30. srpna vás bude tlačit do toho, abyste se zaměřili na svůj život a posouvali ho kupředu. Co můžete udělat pro to, abyste pozvedli svůj sexuální život na novou úroveň? Jen vy na to můžete přijít.

A to je vše, co vás čeká v srpnu 2019 podle horoskopu. Jestliže byste si hledání sexuálního partnera chtěli trochu ulehčit, stačí se zaregistrovat na online sex seznamku a ozvat se lidem, kteří se vám budou zdát sympatičtí a něčím vás osloví.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.