Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na srpen 2018

1.srpen 2018
Sex horoskop na srpen 2018

Polovina prázdnin za námi, ale spousta letních dní ještě před námi. Co konkrétního vás během nich bude čekat ve vašich intimních životech? Přečtěte si sex horoskop na měsíc srpen a budete vědět, na co se připravit.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Do srpna vstupujeme s velmi horkými dny a stejně žhavé to bude i ve vaší ložnici, o to se vesmír postará. Mars se na začátku měsíce bude nacházet ve Vodnáři, Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, bude oproti tomu 6. srpna přecházet do znamení Vah. Dále bude 11. srpna probíhat zatmění Slunce ve Lvovi a i to bude mít efekt na váš sexuální život. Budete se věnovat tomu, co se vám líbí a budete toho chtít mít dostatek. Nespokojíte se s málem.

Tento měsíc vás ale čeká ještě mnohem víc, záleží jen na tom, jaké jste znamení. Vyhledejte si níže to své a ihned se dozvíte, na co se můžete během srpna těšit. 

Beran (21. března - 20. dubna)

Tento měsíc se ve vaší sféře romantiky bude nacházet novoluní a dokonce i zatmění Slunce. To pro vás bude znamenat naprostou výhru v oblasti lásky a milostných vztahů. Když zrovna nebudete zaneprázdnění milostnými hrátkami, budete přemýšlet nad tím, co vás dělá šťastné. Zapřemýšlejte - prožíváte teď tu správnou, vyváženou kombinaci randění, romantiky a sexu? Pokud ne, je na čase s tím něco udělat. Jestliže jste v současné době v dlouhodobém vztahu, budete v pokušení trochu s věcmi v něm zatřást a užít si trochu zábavy. Můžete vyzkoušet třeba nějaké nové polohy, ale je to na vás, co vaše mysl vymyslí zajímavého. 6. srpna se Venuše přemístí do znamení Vah a vy k sobě budete přitahovat lidi. Nebuďte překvapeni, pokud vám sexy barista/baristka, se kterými jste flirtovali, koupí jednu rundu. Zatmění Slunce, které se uskuteční 11. srpna, vyvolá vlnu velké energie, která bude vhodná pro randění. Využijte toho naplno.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, Jupiter se tento měsíc bude nacházet ve vaší sedmé sféře vztahů. To znamená, že se nemusíte o nic moc starat a budete si jen užívat svůj vztah. Stejně ale budete opakovaně přemýšlet nad pozitivy a negativy, která poslední dobou prožíváte, a také nad tím, co pro vás znamenají. Jak chcete, aby to dál pokračovalo s osobou, se kterou se momentálně vídáte? Jaký je váš (společný) cíl? A co pro vás znamená tato osoba obecně? Je to někdo, s kým byste se chtěli pustit do dlouhodobého vztahu nebo s ním plánujete strávit spíše pouze následujících pár dní? Hledáte-li v současné době nějakého partnera, měli byste se mít na pozoru před lidmi, kteří mají v průběhu dne nějaký tajný program. V posteli by si od vás mohli vzít mnohem víc, než by vám opětovali. A to se nikomu nelíbí. Pokud to nechcete také zažít, vyhýbejte se lidem, kteří vám budou za každou cenu tajit, co během dne dělají.

Blíženci (22. května - 21. června)

6. srpna se bude Venuše nacházet ve znamení Vah, a to vás bude nutit nebrat věci ohledně lásky a zamilovanosti moc vážně. Zkrátka jděte na rande, bavte se a nemyslete na to, že se hned musíte vázat. Mars, planeta akce, se bude 12. srpna nacházet v Kozorohovi ve vaší sféře sexuality. Budete mít mnohem silnější sex drive než obvykle, takže vyrazte někam ven a hledejte někoho, s kým toho využijete naplno. Myslete ale přitom na to, že váš partner to možná nebude mít stejně, a proto nečekejte, že bude mít chuť na sex 24 hodin 7 dní v týdnu jako vy. Na tyto případy byste měli mít nabitou svou oblíbenou erotickou pomůcku. Váháte-li, kterou pořídit (protože třeba žádnou nemáte nebo chcete změnu), můžete se nechat inspirovat některými našimi články: Vibrátor nemusí vypadat jako penisOživte váš sexuální život díky erotickým pomůckám nebo Erotické hračky ve formě šperků.

Rak (22. června - 22. července)

Na začátku měsíce to bude hodně o vašem bydlení. Pokud jste čerstvě v novém vztahu, budete mít pokušení vzít svého nového milého k sobě domů. Jste-li ve vztahu trochu déle, budete uvažovat o nastěhování se k sobě. Myslíte, že je na to již ten správný čas? Pokud se tak rozhodnete a začnete se spolu usazovat, zjistíte, že to je mnohem žhavější a více sexy, než jste si mysleli. 7. srpna se Uran stane retrográdním a vy se budete muset mít na pozoru: Někdo, s kým budete flirtovat, vás bude mít spíše za kamaráda než za potenciálního partnera. A nejen to. Jakmile věci začnou být o trochu těžší než jednoduché, daná osoba raději zmizí. Úplněk 26. srpna pro vás vytváří skvělý vášnivý víkend. Rozhodně byste tuto příležitost neměli promrhat! Jedná se o konec prázdnin, takže možná i vaše poslední příležitost užít si letní lásku...

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, je na čase, abyste začali být trochu sobečtí. A nebojte, nebude na tom nic špatného. Merkur bude notnou část měsíce trávit ve vašem znamení a díky tomu se budete soustředit především na sebe a na to, co se právě odehrává ve vašem milostném životě. Máte rádi vztah, ve kterém momentálně jste, nebo je mezi vámi až moc rozdílů? Řiďte se svou intuicí, ta vás nezklame. Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, se bude nacházet ve vaší sféře komunikace, takže se nebojte promluvit o tom, co se vám v posteli líbí a co rozhodně ne. A i když máte "povoleno" být tento měsíc sobečtí, nezapomeňte naslouchat i svému partnerovi, protože to je také velmi důležité. Když se vaše názory budou lišit, vždy se dá shodnout na nějakém kompromisu. Půjde vám to snadno, pomůže vám Venuše.

Co prožijete v sexuálním a milostném životě v průběhu srpna 2018?

Panna (23. srpna - 22. září)

12. srpna se Mars objeví ve vaší sféře randění, zábavy a užívání si života, což je opravdu skvělá trojka pro váš milostný život. Poslední dobou jste byli hodně zaneprázdněni svou prací a teď je už konečně čas na to, abyste se trochu začali zabývat i tím, co se děje ve vaší ložnici. Jestliže jste single, někdo, kdo je nějak spojen s vaší prací, po vás pokukuje. Pokud jste ve vztahu, nezapomeňte si vyhradit čas i na zábavu. Bude to mít mnohem větší dopad na váš sexuální život, než si myslíte. Úplněk, který nastane 26. srpna, vás bude nutit hledat tu správnou rovnováhu mezi tím, co chcete vy a co chce váš partner. Nebojte se dělat kompromisy, ale vždy se také ujistěte, že dostanete to, co chcete, abyste nepřišli zkrátka.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, v oblasti lásky k vám přichází skvělé věci. Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, se 6. srpna přesune do vašeho znamení a přinese s sebou skvělou a sexy energii. Najednou budete přitahovat tolik lidí, že ani nebudete vědět, co s nimi dělat (dělejte to, co uznáte za vhodné). Vypadáte dobře a cítíte se úžasně a to se bude promítat i do vašeho sexuálního života - budete zažívat lepší sex. Mars se bude nacházet ve vaší sféře randění, což bude vytvářet silnou energii. Díky tomu budete chtít s novými lidmi (nebo s člověkem) jít na rande. Také si všimněte jedné věci - někdo mladší než vy o vás bude mít velký zájem. Určitě se nebojte do toho jít. Budou vás čekat jen samá pozitiva...

Štír (24. října - 22. listopadu)

Budete mít v hlavě minulost a vinit za to můžete Mars. Tato planeta akce s sebou přinese staré vzpomínky na vaše předešlé vztahy - ty dobré, špatné, ale i ty naprosto příšerné. Vy sami ale nejlépe víte, že jste se z minulosti poučili, takže na tom nějak nelpěte. 6. srpna se Venuše přesune do vaší sféry tajných milostných aférek. Někdo pro vás něco bude mít a vy byste měli postupovat opatrně. Úplněk 26. srpna bude ve vašem životě zdůrazňovat romantiku, ale pozor, očekávejte ji v přátelském vztahu! Jestliže jste s partnerem v dlouhodobém vztahu, pak očekávejte, že se spolu mnohem více a hlubším způsobem propojíte. Jste-li single, pak o tomto víkendu (24. - 26. srpna) potkáte někoho výjimečného, tak si tu příležitost nenechte proklouznout mezi prsty.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Když se 6. srpna dostane Venuše do znamení Vah, bude se nacházet ve vaší sféře kamarádství a přátelství. Pokud se zrovna s někým novým vídáte, bude se to vyvíjet pro vás příjemným způsobem. Budete se s ním cítit skvěle. Máte-li partnera již delší dobu, pak pocítíte vibrace, díky kterým se budete cítit, že jste jeden druhému nejlepším kamarádem. Zároveň spolu ale budete chtít provádět spoustu nemravností. Jestli žádného partnera nemáte, možná potkáte někoho na nějaké umělecké události, takže neváhejte jít se svým kamarádem na vernisáž, na kterou se vás snaží dotáhnout. Mohli byste se tam dobře bavit a celé by to mohlo skončit úplně jinak, než jste si původně představovali.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Na začátku srpna si nebudete všímat ničeho zvláštního, bude naprosto normální a vše bude v pořádku. V polovině měsíce se ale vše promění. A bude to žhavá změna. Když budete mít chuť si sundat oblečení a zůstat jen tak nazí, tak to prostě udělejte. Stejně bude horko. Okolo 13. srpna vám Mars bude posílat velice jasnou zprávu o tom, že se nemůžete postarat o potřeby druhých, dokud neuspokojíte ty své. Nebojte se o tom pohovořit se svým sexuálním partnerem, vytyčte nějaké hranice a mluvte i o tom, co si v posteli přejete. Díky Slunci v Panně 23. srpna půjde vše, co se týká vašeho sexuálního života, hladce. Ještě k tomu bude přispívat úplněk 26. srpna, díky kterému budete mít chuť vyrazit se svým partnerem někam na výlet. Věřte, že si ho pěkně užijete.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Když se Venuše 6. srpna dostane do znamení Vah, otevírají se vám dveře, abyste potkali někoho, kdo rád cestuje. Neváhejte a vydejte se s ním na cestu. Vztahy vám mohou v tento měsíc opravdu otevřít oči, Vodnáři. Budete o nich přemýšlet rozhodně víckrát než jednou. Když se ale někdo opravdu zajímavý bude nacházet ve vaší blízkosti, rozhodně to poznáte. Ke konci měsíce se Merkur stane retrográdním ve vašem opačném znamení a díky tomu zažijete mnoho dobrých konverzací s vaším partnerem. Slunce se dostane 23. srpna do Panny do vaší sféry sdílení s druhými, což bude vytvářet velmi smyslnou energii. Tento víkend pak bude skvělou příležitostí pro poznání někoho nového nebo pro to, abyste se k někomu dostali blíž. 

Ryby (21. února - 20. března)

Venuše, planeta vztahů, lásky a peněz, se bude v prvních dnech měsíce nacházet ve vašem opačném znamení. Díky tomu si lidé okolo vás všimnou, jak jste úžasní. Jakmile se Venuše 6. srpna dostane do znamení Vah, budete přemýšlet, zda dostáváte od svého partnera stejně, jako mu dáváte. Nebudete nad tím ale muset přemýšlet moc dlouho. Vesmír vám ke konci měsíce nabídne opravdu sexy energii, díky které se budete cítit naprosto spokojeni se svým tělem. Tento skvělý pocit budete chtít sdílet s někým dalším. Kdo to bude? To už vesmír nechá na vás. 

Užívejte si léta společně s partnerem plnými doušky! A jestliže jste single a chcete si užívat sex i přesto, není nic jednoduššího, než si najít partnera na sex na online erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.