Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na srpen 2017

3.srpen 2017
Sex horoskop na srpen 2017

Jak si užijete poslední měsíc prázdnin a letních dovolených? Nastanou nějaké žhavé chvilky? Potkáte sexuálního boha nebo bohyni? Čtěte a dozvíte se!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Občas je dobré, když se věci trochu promíchají a tento měsíc to za vás zařídí vesmír. Zatmění Měsíce, které se bude odehrávat 7. srpna, dá věci do pohybu a bude následováno zatměním Slunce 21. srpna (které ovšem bude viditelné pouze na území Spojených států), které bude vytvářet energii změn. Pokud jste poslední dobou zaměstnávali svou mysl myšlenkou, zda člověk, který zahřívá vaši postel, je pro vás ten pravý, srpen by vám v tom měl udělat trochu jasno. 

Jestliže se nacházíte v dlouhodobém vztahu, budete mít chuť dělat něco nějak jinak. Koneckonců, ty super žhavé polohy, na které jste narazili na internetu, se nevyzkouší jen tak samy. Také budete přemýšlet o přátelském aspektu vašeho vztahu - myslíte podobně i mimo ložnici? A jak moc vás to vlastně na konci dne trápí? Jen vy sami můžete přijít na odpovědi. 

Zajímá vás, co dále si pro vás srpen připravil? Vyhledejte níže své znamení a čtěte!

Beran (21. března - 20. dubna)

Tento měsíc chcete dělat věci po svém, Berani, a budete zatraceně naštvaní, pokud vás někdo bude držet zpátky. Tato touha se bude soustředit především na ložnici (a bude to mít co do činění s Christianem Greyem) a je více než jasné, že to vaše hrátky udělá mnohem žhavější než obvykle. Venuše, planeta lásky, krásy a vztahů, se nachází po většinu srpna ve znamení Raka, což ve vás bude vyvolávat touhu uspořádat u vás párty nebo možná i dvě. Nezadaní Berani by se měli držet ve střehu, až narazí na někoho nového nebo zajímavého. Mohlo by z toho nakonec být něco mnohem, mnohem víc. Mějte oči otevřené a buďte připraveni.

Býk (21. dubna - 21. května)

Merkur, planeta myšlení, se tento měsíc stává retrográdním, což vás bude nutit znovu přehodnotit propojení s vaším partnerem. Jestliže jste svobodní a máte profil na nějaké seznamce, měli byste ho upravit nebo kompletně předělat. Také se začnete zabývat tím, jak moc se chcete v budoucnu spojovat s lidmi. Opravdu potřebujete mít s vaším novým milencem potenciální budoucnost nebo vám nevadí, že to bude jen o příležitostném sexu?

Jste-li ve vztahu, můžete se poslední dobou cítit poněkud zaseklí v nějaké vyjeté koleji. Moc se kvůli tomu ale nestresujte. Vy určitě přijdete s nějakým nápadem na nějaké originální rande nebo originálně strávený večer ve dvou. Nebojte se, že byste za to dali hromadu peněz, jak se vám stalo v minulosti. Vesmír vám vnukne nápady, při kterých si užijete, aniž byste skončili s prázdnou peněženkou.

Blíženci (22. května - 21. června)

Jestliže vás něco štve, Blíženci, je na čase to zastavit. Nepářete se s tím, co se týče přátelství, tak proč byste to měli tolerovat v posteli? Pokud se scházíte s někým novým a v posteli vám to neklape, je naprosto v pořádku to ukončit - někdo nový se může objevit dřív, než si myslíte. 

Ve vztahu? Pak byste si měli promluvit se svým partnerem o tom, co vám v něm funguje a co naopak ne - z této konverzace vytěžíte mnohem více, než by se na první pohled mohlo zdát. Budete se také rozhodovat o nákupu něčeho velkého, což může být cokoliv. Ale promyslete to dobře - opravdu to potřebujete a opravdu vám to za to stojí? Jedná-li se o oblečení, odpověď sice může být ano, ale vězte, že budete opravdu hodně sexy, nehledě na to, co máte zrovna na sobě.

Rak (22. června - 22. července)

Srpen představuje ten pravý měsíc pro užívání si žhavého sexu, Raci, tak jděte a dopřejte si ho! Venuše, planeta lásky a vztahů, se bude nacházet ve vašem znamení v podstatě po skoro celý měsíc, což pro vás znamená, že se budou dít velké věci. S Venuší ve vašem znamení se budete cítit sexy, sexy a ještě víc sexy. Teď je ten ideální čas, abyste vyzkoušeli nějaký skvělý role play. Prahnete po vyzkoušení nějaké erotické pomůcky? Nebojte se a jděte do toho. 

Svobodní Raci, asi se přistihnete, jak přemýšlíte nad tím, zda vůbec máte čas na nějaký vztah a jak moc na tom záleží. A víte co? Někdy je lepší si jen užívat všechno to nezávazné potěšení, kterého se nám může dostat. Nabažte se ho do sytosti.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, možná vám poslední dobou přijde, že tam venku nikdo za žádné rande ani seznámení nestojí. Tento měsíc vám ale vesmír chystá obrovské překvapení. Uvidíte někoho, koho znáte, v novém a mnohem více sexy světle, a který vám pořádně zamává životem, a to i tím sexuálním. Jestliže se nacházíte ve vážném vztahu, měli byste si se svým milovaným vyrazit někam pryč, i kdyby to mělo být pouze na noc. Tak kam vyrazíte? Zapomeňte na nějaké denní povinnosti a stereotyp - prostě se na to všechno vykašlete a užívejte si jeden druhého. Nebojte se být v posteli ti bezbranní, otevře vám to dveře do světa úplně nových možností.

Zajímá vás, co vás tento měsíc čeká?...

Panna (23. srpna - 22. září)

Merkur, planeta komunikace, se tento měsíc nachází v retrográdním stádiu a zároveň ve vašem znamení. Vyzývá vás, abyste se na chvíli zastavili a popřemýšleli, co chcete od zbytku tohoto roku. Jste spokojeni s tím, jak se věci ohledně vašeho sexuálního života mají nebo byste to raději chtěli nějak změnit? Jestliže jste ve vztahu, seberte svého partnera a někam vyrazte. Bude to opravdu vzrušující.

Pokud jste sami, přistihnete se, že sníte o nějakém perfektním kamarádovi do postele a ten se může nacházet mnohem blíže, než si myslíte. Vztah, který vy berete jako kamarádský, se může proměnit v něco mnohem více poté, co po opravdu hluboké konverzaci vaše ústa nebudou jen mluvit... ale také dělat něco jiného. 

Váhy (23. září - 23. října)

Ano, věci se sice mají výborně, co se vašeho života týká, ale popřemýšlejte - nejste tento měsíc už náhodou připraveni na něco nového a vzrušujícího? Jestli ano, rozhodně to není špatně. Nemáte-li partnera, zkuste se poohlédnout po někom kompletně odlišném než doposud (jistě, sice ty vaše typy nejsou zase tak špatné, ale chtělo by to zkrátka změnu). Pokud nebudete ve vztahu ani druhý srpnový týden, tak byste rozhodně měli vyrazit někam ven - někdo speciální tam na vás totiž bude čekat. 

Jestliže již ve vztahu jste, budete doslova prahnout po změně. Zkuste si to rozdat na nějakém novém místě, kde jste to ještě nikdy nezkoušeli nebo si na sebe vezměte oblečení, které je odvážnější, než běžně nosíte. Oboje se vám vyplatí.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, vy máte tento měsíc svůj sexuální život zajištěný. Venuše, planeta lásky a vztahů, se nachází ve spojeneckém vodním znamení Raka, takže všechno půjde jako po másle. Práce vás sice v tento měsíc může opravdu hodně zaměstnávat, nicméně hned jak se vrátíte domů, váš partner vás již bude očekávat a bude ochoten pro vás udělat cokoliv, jen abyste mohli přestat myslet na práci. Nebuďte překvapeni, pokud se povídání v posteli před usnutím nebo po sexu změní v konverzaci o vážnějších věcech - vesmír vám totiž posílá několik vážnějších, dalo by se říci až filosofických rozhovorů. 

Jestliže jste single, váš nový románek bude mít nějakou spojitost s vaší prací- Možná pracujete ve stejné kanceláři, firmě, oboru a potkali jste se někde na cestě do práce. Ať už je správně cokoliv z toho, jednoznačně tam bude něco víc... Tak přece to nenecháte jen na vzájemně vyměněném pohledu.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Připravte si kvalitní prostěradla, Střelci, protože v srpnu strávíte skutečně mnoho času v posteli. A ne proto, že byste byli nemocní ;). Venuše, planeta lásky a vztahů, bude celý tento měsíc ve vašem znamení, a to pro vás znamená jedno - neskutečně úžasné a vzrušující dovádění. Uran, planeta překvapení, svobody a nezávislosti, se stává retrográdní a díky tomu budete připraveni otevřeně mluvit o tom, co se vám nelíbí nebo s čím nejste spokojeni. Jestliže se svým partnerem začínáte prožívat spíše stereotyp než nějakou akci, vyzkoušejte něco nového a uvidíte, že (a jak moc!) se vám to oběma bude líbit.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Zatmění Slunce 21. srpna pro vás znamená vášeň a sex, což ze srpna dělá skvělý měsíc na intimnosti a intimní sblížení. Zatímco normálně si spíše dopřejete nějakou tu rychlovku a nic víc k tomu nepotřebujete, teď budete vyžadovat i nějakou konverzaci před tím, než se "dáte do práce". Váš partner bude cítit větší potřebu sexu než obvykle a může to pro něj představovat i způsob, jak se společně více emocionálně sblížit. Dejte mu trochu více pozornosti a on vám to obrovsky oplatí. 

Jste single? Venuši, planetu lásky, vztahů a krásy, můžete v srpnu najít ve vašem znamení, což vás dělá doslova magnetem na lidi. Budete je k sobě přitahovat neskutečnou silou. Buďte něčím zajímaví, vystupte z davu a rozhodně k sobě přitáhnete tu správnou osobu.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, v srpnu asi budete nad svým sexuálním životem přemýšlet trochu více než v ostatních měsících. Může za to především Merkur, který se v tu dobu bude nacházet v retrográdním stádiu a díky tomu vám v hlavě vyvstanou různé otázky. Stojíte spíše o nekonečný kolotoč střídání milenců nebo hledáte raději jen jednoho, ale zato dobrého, který bude s vámi i v horších situacích? Budete toužit po tom, vyrovnat rovnováhu mezi tím, co chcete sami pro sebe a co vám váš partner nebo milenec může poskytnout. Někdy je potřeba vzít věci do svých rukou - holt co se dá dělat. Ať už jste ve vztahu nebo momentálně bez partnera (nebo něco mezi tím), užijte si o víkendu 5. a 6. srpna. Rozhodně nebudete litovat.

Ryby (21. února - 20. března)

Vesmír má pro vás jasnou zprávu, která se týká vašeho sexuálního života, Ryby: Všechno je v pořádku. Ačkoliv jste se možná v minulosti kvůli hledání toho správného partnera stresovali, teď vás to přejde. Zjistíte totiž, že jste si uvědomili, že je možné setkat se s někým, kdo se stará, je sladký, sexy a tak nějak normální. Jste ve vztahu? Tento měsíc se synchronizujete jako nikdy předtím. V posteli, v životě, bude to prostě... klapat. A jestliže se vám bude chtít strávit celý den v posteli, tak proč ne? Koho by to mělo zajímat (kromě vás)? Nikoho! Je škoda promarnit tuhle skvělou sexuální energii, která mezi vámi v srpnu vládne.

Tak co, líbí se vám váš horoskop na srpen? Vsadíme se, že je minimálně inspirující. Vyzkoušejte, co vám radí a možná budete dost překvapeni, co to s vaším (sexuálním) životem provede. A jestli chcete trochu pomoci s výběrem sexuálního partnera, zaregistrujte se na sex seznamku. Pokud byste raději někoho na dlouhodobý vztah, vytvořte si profil na internetové seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.