Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na říjen 2021

2.říjen 2021
Sex horoskop na říjen 2021

Říjen přináší nejen pochmurné počasí, ale také spoustu příležitostí ke zlepšení sexuálního a milostného života. Na co byste si měli dát pozor a co můžete v průběhu tohoto měsíce očekávat? To se dozvíte v našem sex horoskopu.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Říjen začne Merkurem v retrográdním stádiu. A i když se váš sexuální život nezhroutí nebo něco podobného, budete si svůj vztah bedlivě hlídat. Dejte si načas a věnujte pozornost svému milostnému životu. Je situace taková, jaká by měla být, nebo je ještě co zlepšovat? Odpověď znáte jen vy.

Novoluní ve Vahách 6. října ve vás vyvolá touhu dělat si své vlastní věci, ať už se vydáte za někým, kdo vám padne do oka na druhé straně baru, nebo si budete chtít od své drahé polovičky odpočinout a užít si pěkný čas o samotě.

Když se Venuše 7. října přesune do znamení Střelce, vnese do vašeho života pořádně koketní energii. I když jste se stejnou osobou už dlouho, najednou budete mít pocit, že jste spolu začali znovu chodit a nemůžete přestat snít jeden o druhém. Využijte toho.

Slunce se 23. října přesune do znamení Štíra a posune energii ve vašem milostném životě na vyšší rychlostní stupeň. Jste-li nezadaní, doslova vás zaplaví žádosti o schůzku. Máte již nějakého partnera? Pak se vám naskytne dostatek inspirace k tomu, abyste se svým partnerem podnikli spoustu nových, netradičních akcí. Co třeba slaňování? To je něco, co může utužit vaše pouto (vždyť tam taky může jít o život!), ale hlavně si to oba užijete a nabije vás to skvělou náladou.

Co dalšího vás tento měsíc čeká, najdete níže v přehledu jednotlivých znamení. Podívejte se, jak se váš sexuální a milostný život bude vyvíjet v průběhu října.

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, jste úžasní partneři, ale tento měsíc budete takovou roztleskávačkou. Vaše drahá polovička ocení vaše povzbuzující řeči o tom, že má jít za zvýšením platu nebo vydržet s maratonským tréninkem - a bude to znát i do budoucna. Dobré skutky se vždycky vrátí... A hádejte v jaké formě.

Pokud jste nezadaní, přijměte pozvání svých přátel a vyrazte ven. Někdo nový a zajímavý vám padne do oka, i kdyby to mělo být na něčem tak obyčejném, jako je happy hour drink. Jen mějte zapnutý radar a pořádně si prověřujte lidi, než si je pustíte příliš blízko. Koneckonců nejste jen tak někdo a zasloužíte si pouze ty nejlepší.

Až se Venuše 7. října přesune do znamení Střelce, budete připraveni vyrazit ven a cestovat s někým výjimečným. A opravdu, co vám brání? Nic, tak to udělejte!

Býk (21. dubna - 21. května)

Vzpomínáte si na to spodní prádlo, které jste si schovávali na ten správný okamžik? Ten teď nastal, takže je načase se po něm podívat. 7. října se Venuše přesune do sektoru vašeho horoskopu, který se týká hloubky a intimity, a rozproudí ve vás super sexuální energii.

Budete připraveni prozkoumat něco jiného, ať už jde o nový pohyb v posteli, nebo o přivedení někoho nového domů. Jste již ve vztahu? Úplněk 20. října vás přiměje uvědomit si, že už je to nějaká chvíle, co jste se s partnerem opravdu spojili. Naplánujte si tedy, že vypnete telefony, přitulíte se k sobě a budete jen spolu. Sblíží vás to mnohem víc, než si myslíte.

Blíženci (22. května - 21. června)

Váš milostný život bude tento měsíc naprosto snadný, Blíženci. Novoluní 6. října se bude nacházet ve vašem 5. domě randění a tvořivosti a bude do vašeho milostného života přinášet hravou a harmonickou energii. Pokud uvidíte někoho, kdo se vám líbí, jděte do toho a oslovte ho. Co nejhoršího se může stát? Případné odmítnutí ustojíte.

A pokud už jste v páru, prostě se tím bavte, ať už jde o společné blbnutí během procházky v parku, nebo o povídání si o společných zážitcích u jídla. Mimochodem: Možná byste si teď měli udělat zásoby lubrikantu, protože tento měsíc vás čeká spousta akce. Až se přiblíží středa 20. října, začnete přemýšlet o tom, že by se z přítele ve vašem životě mohlo stát něco víc...

Rak (22. června - 22. července)

Jen upozorňujeme, že tento měsíc si dáte pauzu, abyste se zamysleli nad svými závazky vůči svému partnerovi. Jste tak dobrým partnerem, jak jen můžete být, nebo je čas této výjimečné osobě ve vašem životě dát trochu víc? I díky improvizovanému masírování zad se bude cítit hýčkaný a milovanější.

Venuše se prvních šest dní v měsíci bude nacházet ve vašem znamení, což je ideální doba pro navázání kontaktu s někým novým. Pokud jste nezadaní, můžete se s novou láskou seznámit v místní kavárně nebo v obchodě s potravinami. Mějte oči otevřené. Kolem 20. října budete mít pevně rozmyšleno, kam váš vztah směřuje. Jste na stejné vlně, nebo ne?

Lev (23. července - 22. srpna)

Komunikace je ve vztahu spojkou a novoluní 6. října vám to silně připomene. Jen vás upozorníme na toto: Před odesláním si znovu přečtěte své zprávy, které jste napsali hlasovým zadáváním. Když něco rychle vypálíte, může si vaše drahá polovička myslet, že jste trochu pasivně agresivní, i když se jen snažíte zeptat, co si dá k večeři.

Jste svobodní? Dejte si pozor na to, abyste někoho neodsuzovali příliš rychle. Ten pravý člověk pro vás nemusí být úžasný hned na první dojem. Pokud jste již v páru, připravte se tento měsíc na trochu debatování.

Klíčová věc nejen pro říjen: Ujistěte se, že jste oba vyslyšeni, a dohodněte se, že řeknete, když se vám nebude něco líbit. Úplněk 20. října ve vás vyvolá touhu po útěku s někým výjimečným. Začněte tedy plánovat romantický výlet. Zasloužíte si ho.

Co vás čeká v milostném a sexuálním životě v říjnu 2021?

Panna (23. srpna - 22. září)

Komunikace je klíčem ke každému dobrému vztahu, Panny, a tento měsíc chcete vědět naprosto všechno. Jaké náznaky vám může partner prozradit o výjimečném rande, které plánuje? A co dalšího byste měli vědět o nové osobě, se kterou se scházíte?

Až se Venuše 7. října přesune do znamení Střelce, budete připraveni přivést si někoho výjimečného domů. Pokud jste nezadaní, vyrazte ven - někdo se s vámi bude chtít setkat a nebude daleko od vašeho bydliště. Připravte se na to, že 20. říjen strávíte s partnerem v posteli: vesmír vám posílá pořádné sexy vibrace.

Váhy (23. září - 23. října)

I když jste třeba momentálně single, věnujte tento měsíc chvilku přemýšlení o tom, kam chcete, aby se věci v budoucnu ubíraly. Jste připraveni přivést do svého života někoho výjimečného, nebo ještě na závazky nejste připraveni? Neexistují žádné špatné odpovědi, hlavně si odpovězte pravdivě.

Až se Venuše 7. října přesune do znamení Střelce, budete se snažit navázat s partnerem kontakt na intelektuální úrovni. Budete řešit třeba to, jak se ke všemu skutečně staví. Úplněk 20. října k vám vyšle pořádnou partnerskou energii, takže je ideální čas na to, abyste se sblížili se svou drahou polovičkou. A pokud zrovna nejste v páru, pocítíte obrovskou chuť jít za tím, co (a koho) chcete. Není žádný důvod, proč byste to neměli nedělat.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Váš život je přirozeně sexy, protože jste Štír. Na začátku měsíce se však ve vašem znamení bude potloukat Venuše, takže bude mimořádně pikantní. Naplánujte si, abyste hodně času strávili v posteli. Až se Venuše 7. října přesune do znamení Střelce, budete se chvíli divit, co vás váš vztah stojí na citové frontě.

Máte pocit, že váš partner splňuje všechny podmínky, nebo by vám mohl být o něco více oporou? Pokud to druhé, je na čase se ozvat. Úplněk 20. října vám jemně připomene, že máte hodně práce, ale to není omluva pro zanedbávání milostného života. Požádejte proto partnera, aby se k vám připojil při běžných domácích činnostech. Celou dobu se budete společně smát. Jste svobodní? Tento měsíc potkáte někoho nového a zajímavého, takže mějte oči otevřené...

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Váš milostný život je tento měsíc v plném proudu, Střelci. Budete zavaleni tolika pozvánkami na rande, že ani nebudete vědět, jak si s nimi poradit. Jste už ve vztahu? Váš partner bude stupňovat sladká gesta a připomínat vám, jak dokonalí jste jeden pro druhého.

20. října se úplněk bude nacházet ve vašem domě randění a zábavy a bude k vám vysílat spoustu divoké energie. Koná se ve vedlejším městě o půlnoci venkovní bujarý večírek? Vy - a vaše drahá polovička - tam budete jako na koni. Jupiter ve vás tento měsíc bude vyvolávat silné komunikační vibrace, takže bude opravdu skvělá doba na to, abyste se prostě spojili s někým výjimečným, ať už jste se právě potkali, nebo jste spolu už dlouho.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Venuše se v prvních dnech měsíce bude potloukat v sektoru přátelství vašeho horoskopu a bude vám posílat jemnou připomínku toho, jak moc jste si s partnerem blízcí. Vychutnejte si to - je úžasné to v někom najít.

Novoluní 6. října vás postrčí k tomu, abyste si od všeho odpočinuli se svou drahou polovičkou. A pokud jste svobodní, nebudete dlouho - vaši přátelé pro vás mají někoho výjimečného. Rande naslepo neodmítejte! Budete si moci udělat čas na to, abyste se opravdu poznali... a mohl by to být začátek něčeho velkého ve vašem životě.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Je snadné proplouvat vaším vztahem a nevkládat do něj mnoho úsilí. Novoluní 6. října vás však přiměje k tomu, abyste se ponořili trochu hlouběji. Co dalšího se můžete o svém partnerovi dozvědět?

Také pocítíte nutkání vyrazit s kamarády do města. A pokud jste nezadaní, mějte oči otevřené. Někdo si vás bude prohlížet a bude pro vás jako stvořený. Úplněk 20. října se bude zdržovat v sektoru vašeho horoskopu, který se týká komunikace, takže je ten správný čas si s někým výjimečným prostě sednout a popovídat si. Otevřete láhev vína, zapalte svíčku a prostě se do toho pusťte. Budete překvapeni, jaký to bude dobrý pocit.

Ryby (21. února - 20. března)

Na začátku měsíce se cítíte velmi sebevědomě a sexy, Ryby, a jste připraveni se o to s někým podělit. Novoluní 6. října ve vás bude probouzet smyslnou energii, takže budete více než připraveni strávit tento čas v posteli. Bude to opravdu vhodná doba na to, abyste se přitulili k někomu novému. Jen poslouchejte svůj instinkt, pokud jde o to, jak moc jste ochotni se otevřít.

Jste již ve vztahu? Budete si ještě bližší než doteď. 7. října se nezadané Ryby seznámí s někým novým. Tuto osobu potkáte v dobu, kdy se budete věnovat vašim každodenním záležitostem. Nebojte se do toho jít naplno - bude to stát za to.

Teď už víte, na co se můžete v říjnu 2021 těšit ve vašem intimním životě. Jestliže se rozhodnete si najít sexuálního partnera, vyzkoušejte naši online sex seznamku, která vám to velmi usnadní!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.