Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na říjen 2020

29.září 2020
Sex horoskop na říjen 2020

Říjen přišel i se svým sychravým počasím a nastolil pochmurnou náladu, která bude ještě umocněna koronavirovými opatřeními. Ale neztrácejte naději, i za těchto podmínek může váš sexuální život vzkvétat, přesvědčte se o tom v sex horoskopu na měsíc říjen.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Říjen je měsíc, který mnoho lidí svým počasím skolí. Venku to opravdu nevypadá zrovna skvěle, teploty se snižují až k nule a naše nálada klesá. Někteří se nechají vtáhnout, jejich psychika to nezvládne a přichází známá podzimní deprese. V takovém případě je naprosto jednoduché nemyslet na vztah a nechat ho jen tak plynout, ať se vyvíjí, jak chce. Nechce se vám do něho vkládat jakékoliv úsilí. Ale nenechte se odradit, protože tento rok to vypadá, že by to nakonec mohlo být úplně jinak...

V říjnu se toho bude dít opravdu hodně, ale postřehnete především několik hlavních událostí (a vůbec přitom nezáleží, jaké jste znamení). Merkur změní svůj směr na retrográdní 13. října a od té doby budete mít velmi citlivou intuici a budete si věci mnohem lépe uvědomovat. To znamená, že například v posteli získáte téměř superschopnosti. Můžete zaznamenat ale i negativní dopad - můžete být paranoidní, budete přemýšlet, s kým váš partner tráví čas, když zrovna není s vámi. Nenechte se tím ovládnout, pokud nemáte nějaké podložené důkazy.

Když se Slunce 22. října přesune do znamení Štíra, objeví se intenzivní vášnivá, sexuální energie. Raději se předem vybavte vším, co by se vám mohlo hodit - svíčky, lubrikační gel, erotické hračky, kondomy,...

A na co ještě se můžete těšit? Najděte si své znamení zvěrokruhu a zjistěte to níže.

Beran (21. března - 20. dubna)

Když se Venuše 2. října přesune do znamení Panny, uvědomíte si, že ve vašem milostném životě si není vše úplně stoprocentně rovnocenné. Možná, že vás váš partner tak trochu zanedbává, protože je líný vás potěšit (jakkoliv), nebo naopak vy si neuděláte na partnera čas, protože dáváte přednost domácím pracem či kariéře. Ať tak, nebo tak, měli byste si o tom otevřeně promluvit - co vám vadí, co vám chybí a jak byste si to oba představovali. Je to jediný klíč ke spokojenosti vás obou.

Když se Merkurův směr změní 13. října na retrográdní, trochu se zaměříte na partnerovo hospodaření s financemi. Utrácí až moc? Nebo jste začali randit s někým novým, kdo má spoustu dluhů? Zamyslete se nad tím. Novoluní 16. října se bude nacházet ve vašem opačném znamení a bude vám chtít naznačit, že byste ve svém vztahu měli najít rovnováhu - stejně jako na začátku měsíce. Ale úplněk 31. října už bude o něco zajímavější, protože přinese velkou vášeň. Využijte toho naplno.

Býk (21. dubna - 21. května)

Na začátku měsíce budou u vás všechny věci tak nějak plynout a vy si to budete užívat. Bude to i tím, že se Venuše 2. října přesune do znamení Panny a přinese harmonickou energii. Ta nejen, že vám vytvoří klid v duši, ale navíc díky ní můžete posunout svůj sexuální život na další úroveň. S partnerem se v posteli pochopíte, propojíte a spojíte - a vůbec nebude záležet na tom, jestli spolu chodíte už roky, nebo jestli se jedná o vás první společný sex.

Jestliže jste v současné době bez partnera, budete mít tento měsíc spoustu příležitostí to změnit. Když Merkur změní 13. října směr na retrográdní, budete naprosto vážně přemýšlet o tom, jak by měl vypadat váš ideální vztah. A když se pak 22. října přesune Slunce do znamení Štíra, budete dále přemýšlet o tom, jak moc jste vy a váš nový partner (nebo ten, po kterém toužíte) kompatibilní. Hodíte se k sobě vůbec? Klape vám to v posteli? I když najdete nějaké mouchy, neházejte flintu do žita a spíše se snažte to změnit. Trocha snahy může všechno otočit o 180 stupňů.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, život pro vás v poslední době nebyl zrovna lehký a je v podstatě nemožné, aby se to nedotklo i vašeho milostného života. Ale nebojte, novoluní ve znamení Vah vám ulehčí a zase se budete moci volně nadechnout. A nejen to! Budete se dokonce bavit a užívat si života se svým partnerem. Jste-li single, v tomto období potkáte někoho nového a bude to pěkně vzrušující. Nemyslete si ale, že se to všechno odehraje jen tak samo, budete se muset taky trochu snažit.

Slunce se 22. října přesune do znamení Štíra, a to pro vás bude znamenat, že budete připraveni diskutovat. O čem? Třeba o tom, že se postel sama ráno neustele, i když to tak druhému může někdy připadat. Toto napětí mezi vámi ale nevydrží. Až se Venuše na konci měsíce přesune do vaší sféry randění a romantiky, můžete se těšit na změnu v podobě hravého sexu. Jen to vydržet.

Rak (22. června - 22. července)

Raci, vy víte, co tím myslíte, když něco řeknete, ale ví to i váš partner? Když se Venuše přesune 2. října do znamení Panny, uvědomíte si, že budete muset svému partnerovi lépe vysvětlit, co byste chtěli (a naopak nechtěli) v posteli. Pokud něco není tak úplně váš šálek kávy, raději to partnerovi sdělte, než abyste to přetrpěli. Určitě se zvládnete domluvit i na nějakém kompromisu.

Merkur změní 13. října svůj směr na retrográdní a bude se nacházet ve vaší sféře romantiky. Budete velmi hluboce přemýšlet o tom, s kým máte v současné době vztah. Hodíte se k sobě? Nebo najdete věci, přes které se nedokážete přenést? Když se Venuše přesune 22. října do znamení Štíra, ve vašem vztahu se záhy objeví mnoho romantiky. Přesvědčte se, že máte doma dostatek krásných, romantických věcí, jako jsou svíčky, květiny nebo cokoliv jiného, co na vás oba dobře zafunguje. Zasloužíte si to.

Lev (23. července - 22. srpna)

Úplněk 1. října je posledním dnem, kdy se Venuše bude nacházet ve vašem znamení, a to až do léta. Měli byste toho tedy pořádně využít. Užijte si se svým partnerem sexy noc ve dvou (nebo klidně ve třech), a pokud jste single, poznejte někoho nového. Venuše nikdy nezklame.

Novoluní 16. října se bude nacházet ve vaší sféře komunikace. Budete díky tomu lépe chápat názory druhých a také sami lépe své názory vyjadřovat. S partnerem se možná neshodnete úplně na všem, ale to je naprosto v pořádku. Jste bez partnera? Krom 1. října můžete své štěstí s hledáním nové lásky nebo úletu zkusit 27. října. Toho dne se Venuše přesune do znamení Vah a vy budete mít vyšší šanci, že někoho potkáte. Vyrazte ven a podívejte se po někom. Možná budete překvapeni, koho si nakonec vyberete.

Co čeká vaše znamení v průběhu října 2020? Zjistíte to v sex horoskopu!

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, připravte se, protože věci ve vašem životě začnou být pěkně intenzivní. Naštěstí jen v tom pozitivním. Začne to hned 1. října, kdy se úplněk bude nacházet ve vaší sféře intimity. Mezi vámi a vaším partnerem bude proudit velmi smyslná a sexy energie, takže si udělejte takové plány, abyste mohli co nejvíce času strávit v posteli a nemuseli dělat nic jiného. 

Tento měsíc také předčí vaše očekávání v milostném životě. Překvapíte sami sebe. Co jste (a co nejste) ochotni obětovat pro lásku? Slunce se 22. října přesune do znamení Štíra, bude kladen důraz na přímou komunikaci. Jistě, nemusíte si říkat úplně všechno, ale určitě byste měli probrat vaše potřeby, ať už sexuální, nebo jiné. 

Váhy (23. září - 23. října)

Je hodně těžké najít rovnováhu mezi milostným životem a vším ostatním, co se ve vašem životě momentálně děje. 1. října si na tuto oblast úplněk trochu posvítí. Budete mít jasněji v tom, co chcete a jaké jsou potřeby vašeho partnera. Myslíte, že byste se mohli potkat někde uprostřed, abyste byli spokojení oba?

2. října se Venuše přesune do vaší sféry tajemství. Máte nějakou novou známost? Pak vůbec nemusíte spěchat s tím, abyste to všem řekli. Udělejte to, až sami budete chtít. Když se Venuše přesune 27. října do znamení Vah, ve vašem milostném životě to zajiskří a nebude záležet na tom, jestli jste s partnerem již několik let, nebo se jedná o nový vztah. Úplněk 31. října zdůrazní vaši sféru intimity. Připravte se na pořádně vášnivý víkend.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Skvělý vztah je víc než dobrý sex. To vám bude připomínat Venuše, která se 2. října přesune do znamení Panny. Se svým partnerem si to v tuto dobu nejvíce užijete tak, že spolu budete jakkoliv trávit čas. A navíc už to opravdu potřebujete. Merkur mění 13. října směr a bude se nacházet ve vašem znamení. Objeví se všechny druhy sexy energie, které velmi oceníte, protože vám to v posteli bude hodně klapat.

Jste-li single, budete mít v průběhu měsíce spoustu šancí někoho nového potkat a užít si s ním. Jestli partnera máte, budete s ním flirtovat. Smyslné vibrace se navíc zdvojnásobí při úplňku na Halloween 31. října. Těšte se na vášnivý víkend, o kterém se splní vaše tajná sexuální přání...

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Randění jde někdy dobře, někdy hůř, ale tento měsíc se nebudete muset obávat. Poděkujte za to úplňku, který vám sešle zábavu a romantické vibrace. Začátek měsíce pro vás tak bude ideálním časem někoho si najít. Když Merkur změní 13. října svůj směr na retrográdní, budou vaše sny hodně divoké. Zapamatujte si především ty sexy části, protože něco z nich (nebo možná i všechno) můžete později využít v reálném životě.

Když se Slunce přesune 22. října do znamení Štíra, budete toužit po krásně stráveném času se svým partnerem. Dejte si tedy na chvíli pauzu od okolního světa (a myslíme tím i sociálních médií) a věnujte se mu. Ve vztahu a milostném životě pak pocítíte výrazné zlepšení.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Ano, Kozorozi, užít si můžete v podstatě s kýmkoliv, ale když se Merkurův směr změní 13. října na retrográdní, budete toužit po něčem víc. S kým z těchto lidí byste mohli počítat s víc než jen se sexem na jednu noc? A pokud jste ve vztahu, bude se váš partner podílet na řešení problémů, nebo vás v tom nechá plavat? Když se Slunce přesune 22. října do znamení Štíra, posvítí si na to, jak moc můžete se svým partnerem v životě počítat.

Celý měsíc ale nebude jen o vážných věcech. Úplněk 31. října (Halloween) se bude nacházet ve vaší sféře randění a romantiky a pošle vám silné vibrace pro zábavný a uspokojivý sex.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Poslední dobou hodně přemýšlíte a některé z těchto myšlenek jsou naprosté hlouposti. Trochu vás to bude trápit, a to díky úplňku, který proběhne 1. října, ale nebojte, je to v pořádku. Alespoň jste upřímní. Když se Venuše 2. října přesune do znamení Panny, budete toužit po nezávislosti. Jste tím, kým jste, a lidé se s tím budou muset smířit, nebo vás ze svého života odstranit.

Ale jak bude měsíc postupovat, začnete si uvědomovat, že malé kompromisy jsou nezbytné, pokud chcete mít nějakého partnera. Co budete schopni pro někoho obětovat a nad čím naopak nebudete diskutovat? Je důležité, abyste si to uvědomili právě teď. Úplněk 31. října bude pro vás velmi sexy den, a tak se nebojte v posteli předvést i nějaký ten halloweenský kostým

Ryby (21. února - 20. března)

Můžete být single a potkat velkou spoustu lidí, ale jen s jedním si vytvoříte to správné pouto. Na začátku měsíce budete mít neuvěřitelné množství šancí potkat lidi, kteří se budou zdát jako ti praví, a to vše díky Venuši, která se bude nacházet ve vaší sféře ostatních lidí. Novoluní 16. října se bude nacházet ve vaší sféře dělání úprav, takže se připravte na to, že budete s parterem diskutovat o tom, co bude kdo dělat. 

Ve stejnou dobu se oba ponoříte hluboko do vztahu a můžete se těšit na nádherný sex, který vás spojí dohromady na mnoha úrovních. Úplněk 31. října se bude nacházet ve vaší sféře komunikace. To pro vás znamená skvělou příležitost, abyste si promluvili o vašich hodnotách. Co je pro vás důležité? Popřemýšlejte.

Žhavá sexuální energie nás bude všechny provázet celým měsícem. Zajímavým zakončením může být Halloween, co to tento rok zkusit v posteli trochu zpestřit? A nemáte-li s kým takové věci zkoušet, najděte si tu správnou osobu na sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.