Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na říjen 2019

2.říjen 2019
Sex horoskop na říjen 2019

Říjen vám může připadat jako pěkně depresivní období, ve kterém se nic pěkného neděje. Zkuste se na tento poměrně neoblíbený měsíc zkusit podívat tento rok trochu jinak. Co si ho trochu vylepšit žhavými chvilkami, ať už ve dvou nebo o samotě? V sex horoskopu na měsíc říjen se dozvíte, co právě vaše znamení bude čekat v sexuálním a milostném životě.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Tento říjen váš život nebudou přemáhat žádné podzimní deprese! Nesmíte jim to dovolit. I když se o to budou pokoušet, stejně jako každý rok, protože toto období je opravdu trochu pochmurné a naše tělo se nedá jen tak ošálit a všimne si, že slunce a teplo už se vídá čím dál tím méně, vy se snažte být silní.

Poslední dobou jste jen tak plynuli s proudem a nic zvláštního se moc nedělo, ale teď budete chtít vědět víc o vašem vztahu a kam vlastně směřuje. Sami se nad tím zamyslete - líbí se vám cesta, kterou si tímto vztahem vyšlapáváte, nebo byste raději trochu z této cesty odbočili na jinou?

Když se Venuše přesune 8. října do znamení Štíra, ucítíte velkou vášeň a intenzitu, kterými byste chtěli vyplnit svůj milostný život. Úplněk, který proběhne 13. října, vás připraví, abyste mohli najít rovnováhu mezi tím, co chcete dělat vy a co po vás chce váš partner, abyste dělali.

Ale to rozhodně nebude všechno. Váš milostný a sexuální život bude tento měsíc mnohem plnější, stačí si vyhledat své znamení a přečíst si sex horoskop na říjen 2019!

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, říjen pro vás bude opravdu skvělým měsícem, to budete koukat. Venuše se bude nacházet ve znamení Štíra ve vaší sféře smyslnosti a to z října bude dělat neskutečně sexy měsíc. Vytáhněte povlečení, které je vám sympatické a zažilo už mnoho a mnoho akce. Jistě víte, co máme na mysli. A i když se tento měsíc budete hodně věnovat sami sobě, nezapomenete ani na svého kamaráda do postele, se kterým se budete chtít trochu víc sblížit. Určitě vás v budoucnu bude čekat dobrý posexový rozhovor.

Když se Slunce přesune 23. října do Štíra, budete ve svém životě doslova prahnout po vášni a intenzitě, kterou jste měli na začátku měsíce. 27. října proběhne novoluní, během kterého vám to s ostatními půjde opravdu dobře. Zkuste si toto období naplánovat tak, abyste co nejvíce času strávili v posteli.

Býk (21. dubna - 21. května)

Říjen pro vás bude představovat ideální měsíc pro setkávání se s novými lidmi. Venuše se bude nacházet v Štírovi, který představuje vaše opačné znamení. To vám bude pomáhat, abyste si uvědomovali nové lidi ve svém okolí. Jestliže se už nacházíte ve vážném vztahu, budete toužit po větší intimitě. Nedostáváte jí tolik, kolik byste si přáli? Pak je na čase, abyste si se svým partnerem otevřeně promluvili.

Od 27. října, kdy proběhne novoluní, budete cítit příval intenzivní energie, díky které budete chtít některé věci trochu změnit. Pokud vám přijde, že váš vztah poslední dobou běžel na autopilota, pak udělejte změnu. Zkuste nějakou novou restauraci nebo na víkend vyrazte mimo domov. Anebo ještě lépe - zkuste něco nového v posteli. Každopádně pro vás toto období bude v duchu: nové = lepší.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, pro vás bude říjen randícím měsícem. Zkrátka si užijete nejedno rande, a to dokonce i pokud jste v dlouhodobém vztahu. Snažte se na všechny nabídky na rande říkat ano. Nikdy nemůžete vědět, kam vás to v životě zavede... Máte-li už partnera, vezměte ho dělat něco jiného než obvykle. Otřese to vaším vztahem v pozitivním slova smyslu tak, jak byste nečekali. Tak se připravte.

13. října se bude konat úplněk a pro vás to bude dobrá příležitost, abyste někam vyrazili a užili si společně trochu zábavy. A dokonce to bude i vhodná doba na to, abyste potkali někoho nového. Nezůstávejte tedy doma, protože tam nikoho nepotkáte a to by byla škoda.

Rak (22. června - 22. července)

Raci, tento měsíc byste měli poslouchat svůj instinkt, bude se vám totiž snažit říct mnoho různých věcí. Pokud jste single, vaše intuice vám může napovědět dokonce i to, zda osoba, která stojí naproti vám přes celou místnost, stojí za váš čas. Budete skoro na úrovni superhrdiny. Jste ve vztahu? I v tomto případě budete tak trochu superhrdiny. Naprosto jasně ucítíte, když bude něco s vaším partnerem v nepořádku nebo když se bude chovat jinak.

Okolo 27 října, kdy proběhne novoluní, vám najednou dojde velmi důležitá věc pro váš milostný a sexuální život. Budete totiž zčistajasna vědět, jak do něho přidat vášeň. Na konci měsíce pak trochu zvážníte a opravdu dobře dokážete odhadnout, zda váš vztah má dlouhodobý potenciál, nebo jestli se jedná pouze o krátkodobou záležitost.

Lev (23. července - 22. srpna)

Venuše ve Štírovi se bude nacházet ve vaší sféře domova. Díky tomu budete chtít, aby vypadal perfektně. Nebudete o ničem diskutovat - budete chtít to, co budete chtít a kdy to budete chtít - a přes to nepojede vlak. Všechno bude muset vypadat perfektně. Ostatně, co kdybyste si náhodou přivedli domů někoho nového, že ano? Budete ho ochtít uchvátit.

Mimochodem, tento měsíc budete chtít být v posteli ve vedení a budete chtít sex posunout na vyšší level. To vás také donutí trochu zautrácet a koupit si nové pěkné povlečení, spodní prádlo nebo cokoliv, co by se vám  při tom teoreticky (ale především prakticky) mohlo hodit. Taková erotická hračka by nebyla vůbec k zahození... Věřte, že co utratíte, se vám vrátí (i když ne v penězích).

Zjistěte co vaše znamení čeká v průběhu října 2019 díky sex horoskopu!

Panna (23. srpna - 22. září)

Úplněk, který proběhne 13. října, se, milé Panny, bude nacházet ve vaší sféře sexu... Asi je vám naprosto jasné, co to bude znamenat! Měli byste trochu přehodnotit svoje plány a udělat si trochu volného času. Ten budete totiž potřebovat, abyste uspokojili své potřeby. Se svým partnerem se budete trochu dohadovat o tom, kdo by měl být v posteli ve vedení a bude potřeba trochu kompromisu. Venuše se bude nacházet ve vaší sféře komunikace, a tak se vám konverzace se svým partnerem povedou opravdu samy. 

27. října se bude konat novoluní a vy budete přemýšlet nad tím, jak moc zranitelní ve svém milostném životě jste. Možná trochu depresivní téma na konec měsíce, ale i toto se musí vyvážit, předchozí týdny jste si totiž užili mnohem lépe, než všichni ostatní.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, tento měsíc byste měli mít oči otevřené dokořán, protože se může stát, že se do vašeho zorného pole dostane nová zajímavá osoba. Úplněk 13. října bude představovat perfektní dobu na rande právě s někým novým. Takže jestli se vás někdo cizí zeptá, zda vám může koupit drink, neodmítejte.

Díky novoluní, které očekávejte 27. října, budete mít v posteli větší kuráž. Najednou budete mít dostatek sebevědomí na to, abyste si mohli otevřeně se svým partnerem promluvit o tom, co se vám v posteli líbí a co naopak ne a řeknete si o to, po čem toužíte. Víte, jak to je, když si o něco neřeknete, nemůžete ani čekat nějaké pěkné výsledky. A tak na to myslete...

Štír (24. října - 22. listopadu)

Pro váš milostný život bude tento měsíc nádherný. Bude vám vše vycházet, budete vypadat dobře a cítit se dobře. Jste zatím single? Tak to byste se měli trochu ukázat světu. Jestli jste ale už ve vztahu, tak byste neměli váhat a říct si o to, co chcete. Vaše potřeby se jen tak samy neuspokojí, tomu věřte.

Okolo úplňku, který proběhne 13. října, se budete soustředit na nějakou akci. Plánujete překvapit svého partnera lístky na koncert? Teď je vhodná doba na to, abyste s nimi přišly. Slunce se 23. října přesune do Štíra a díky tomu byste mohli potkat někoho nového, tak dávejte pozor, abyste tuto osobu nepřehlédli.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, úplněk se bude 13. října nacházet ve vaš sféře romantiky, což pro vás bude znamenat, že vám rozhodně nějaká zkříží cestu. Ale nejen to. Až vás bude chtít kamarád s někým seznámit, neříkejte mu ne! Mohl by vás dát dohromady s někým novým a zajímavým. Pokud jste ve vztahu, všechno bude krásně plynout. Se svým partnerem se dostanete na nejedno rande a užijete si zábavu.

Tento měsíc se bude Venuše nacházet ve vaší sféře věcí, které jsou ukryté. Jaké tajemství ukrýváte před svým partnerem a svými kamarády? A proč to děláte? Některé věci si potřebujete vyjasnit.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

V říjnu budete především toužit po rovnováze, Kozorozi. Bude se tak dít díky energii plynoucí z úplňku 13. října. Ten vám chce připomenout, že nesmíte zapomenout na svůj milostný život ani v případě, že jste v práci opravdu velmi zaneprádznění. Venuše se bude nacházet ve vaší sféře kamarádství a to pro vás bude znamenat, že máte dobrou šanci poznat někoho díky svému kamarádovi.

Když proběhne 27. října novoluní, budete toužit po hlubokých spojeních s ostatními lidmi. V tuhle dobu se bude hodit, když popadnete lahev vína a trochu se svým partnerem popijete a popovídáte si. Oba si potřebujete odpočinout a trochu se uvolnit...

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, určitě vás na vašem (potenciálním) partnerovi zajímá, jak vypadá, ale tento měsíc vás bude vzrušovat především to, když s vámi někdo bude schopen udržet skvělou konverzaci. Budete toužit po někom, kdo vás bude vyzývat, a takové škádlení pro vás bude velmi dobrou předehrou. Jestliže jste ve vztahu, měli byste si se svým partnerem promluvit o věcech, o kterých se normálně moc nebavíte, protože jsou to moc vážná témata. Budete překvapení, co se během toho stane nebo na co přijdete.

Venuše vám vysílá vibrace, že během své každodenní rutiny potkáte někoho nového, tak mějte oči otevřené, protože byste tuto osobu mohli lehce přehlédnout díky tomu, že budete dělat pro vás běžnou věc.

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, Mars se bude nacházet ve vaší sféře sexuality, a díky tomu budete toužit po všem sexu a inimitě, kterých by se vám jen mohlo dostat. Naštětstí máte alespoň jednu osobu, která s vámi dokáže držet krok a mohla by vás dostatečně uspokojit. Když zrovna nebudete zaneprázdnění v posteli, budete přemýšlet nad tím, jak byste se svým partnerem mohli více propojit v "normálním" denním životě. Zkuste do vašeho vztahu investovat trochu snahy a intimita se vám vrátí.

Venuše se bude nacházet ve sféře, která reprezentuje cestování a vy budete snít o perfektní romantické dovolené. Zkuste si s partnerem takhle jednou večer sednout, vzít si mapu nebo notebook a hledejte spolu destinace, které by byly přesně podle vašich představ.

Pokud vás tíží negativní energie podzimu, zkuste se na toto období podívat jiným pohledem. Radujte se z barevného listí, ale třeba i z toho, že už je doma konečně dost zima na to, abyste mohli celý den strávit s partnerem v posteli, protože co si budeme povídat, v létě to moc nejde. A jestli vám partner na mazlení v posteli (a třeba i něco víc) chybí a chtěli byste ho najít jednoduchým způsobem, zaregistrujte se na online erotickou seznamku

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.