Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na říjen 2018

2.říjen 2018
Sex horoskop na říjen 2018

Údajně nás má během října čekat babí léto. Toho si nevšimnete pouze venku na počasí, ale i v posteli, kde se to také znovu nažhaví. Co vás bude v průběhu tohoto měsíce ještě čekat v milostných vztazích a sexuálním životě? To se dozvíte, jestliže budete číst dále.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

V říjnu si užijeme i trochu teplejšího počasí, sice na sex venku už to asi úplně nebude, ale i tak je to fajn vědět. Nevyhneme se ale ani depresivním dnům, kdy je nejlepší co? Zalézt do postele, zachumlat se, koukat se (s někým) na filmy, mazlit se a samotný sex také není špatnou volbou, protože se člověk alespoň zahřeje. No a věřte, že tento říjen opravdu nebude bez sexu. Alespoň se tak tváří zprávy z vesmíru, které jsou za jedno: vesmír vám pomůže s tím, abyste si užívali spoustu žhavých chvilek. 

Říjen bude zpočátku nakopnutý Sluncem ve znamení Vah, což pro vás bude znamenat, že se budete zabývat rovnováhou vašeho vztahu. Jestliže v rovnováze není, nepochybně to zjistíte. Mezitím Venuše ve znamení Štíra bude vytvářet velmi sexy a intenzivní energii. Možná se budete se svým sexuálním partnerem trochu více hádat, bude to ale končit naprosto skvělým usmiřovacím sexem. Když se Slunce bude 23. října přesouvat do Štíra, proběhne velká změna, která způsobí, že se budete chtít spojovat s ostatními lidmi. Úplněk ve znamení Býka proběhne 24. října a bude vytvářet smyslnou energii, ale možná nebudete cítit, že byste byli k někomu přitahováni. I přesto ale bude konec měsíce sexuálně velmi vydařený.

Co dalšího zažijete v tomto podzimním měsíci? Co si pro vás vesmír připravil? Vyhledejte si své znamení a budete to vědět okamžitě...

Beran (21. března - 20. dubna)

Hlavu vzhůru, Berani. Na začátku měsíce se možná budete cítit až příliš odvážní a váš partner tím může být zaskočen, ale na konci měsíce už budete mít chuť i na pěkné líbání a mazlení. Novoluní, které proběhne 8. října, vás připraví na posun kupředu a pomůže vám se soustředit na to, co bude dál. Venuše bude v retrográdním stádiu a bude se nacházet ve vaší sféře minulých vztahů. Budete neustále přemýšlet o tom, co ve vztahu s vašimi předchozími láskami nebo sexuálními partnery fungovalo a co ne. Nenechte se stáhnout do minulosti, můžete o tom popřemýšlet, ale pouze krátce. Nesmí vás pohltit. Zaměřte se raději na to, co úžasné se odehrává (nebo bude odehrávat) ve vašem milostném životě právě teď. Jistě přijdete na mnoho zajímavých věcí, které vám zvednou náladu. Hlavně myslete pozitivně.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, tento měsíc na sebe budete tlačit o něco více než v jiných měsících. Nenechte se tím vystrašit, není to špatně, protože máte opravdu velkou šanci, že se vám tento měsíc podaří někoho potkat. Tedy v případě, že hledáte nějaký vztah. Zaměřte se především na období okolo 23. října. Úplněk 24. října z vás udělá divoké zvíře, a to bude platit jak v posteli, tak i mimo ni. Nebojte se otevřít svou mysl novým věcem, což může zahrnovat třeba i to, že se necháte svým kamarádem zatáhnout na koncert, který jste si nikdy nemysleli, že by se vám mohl líbit. Právě tam byste totiž mohli potkat někoho zajímavého. Nenechte si tuto příležitost ujít, protože krom toho, že budete zkoušet novou hudbu, možná se vám poštěstí vyzkoušet i nové věci v posteli. A bude to extra žhavé.

Blíženci (22. května - 21. června)

Nemusíte se ničeho bát, Blíženci, váš sexuální život poběží tento měsíc jako na drátkách. Alespoň to tak bude do 24. října, od té doby si totiž budete chtít udělat i nějaký ten čas pro sebe. To může přijít hned po malém nedorozumění s vaším partnerem, které se může týkat jak vašeho vztahu, tak vašeho společného sexuálního života. Možná si myslíte, že by se váš vztah měl ubírat jistým směrem a váš partner si myslí něco jiného nebo prostě nemůžete vystát to, že váš partner trvá na jednom a tom samém pohybu, když máte sex. Ať se váš problém týká čehokoliv, energie úplňku 24. října vám pomůže se na celou věc podívat i z jiného úhlu. Nakonec vše vyřešíte a bude to v pořádku.

Rak (22. června - 22. července)

Ať už jste single nebo ne, říjen bude mít obrovský dopad na váš milostný život. Vesmír chce, abyste se trochu pohnuli z místa a začali intimně žít, ať už to bude představovat znovuzrození již delšího vztahu nebo počátek intimity v novém. Úplněk, který se na obloze objeví 24. října, bude do vašeho života vnášet klidnou, ale silnou energii, jelikož se bude nacházet ve vaší sféře romantiky, randění a milostných afér. Jestliže se v současné době nenacházíte v žádném vztahu, vesmír opravdu bude usilovat o to, abyste v nějakém byli. Začnete přemýšlet o bývalých partnerských vztazích a o tom, co jste si z nich vzali. Pokud jste byli v dlouhodobém vztahu, budete moci trochu zamíchat kartami a zažehnout ještě nějaké staré jiskřičky, které se ve vás ještě ukrývají. Bude to opravdu stát za to! 

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, vy víte, co tím chcete říct, když něco říkáte, ale ví to i váš partner? Období okolo novoluní, které se uskuteční 8. října, se bude celé týkat toho, abyste mezi sebou měli jasno a ujistili se, že se správně chápete. Nebojte se proto zopakovat pointu toho, co jste říkali, a trochu tak vašemu partnerovi přiblížit, co po něm chcete, pokud se vám nedostává kýženého výsledku. Mluvíme jak v sexuální rovině, tak v té obecné. Díky úplňku 24. října se vám bude chtít trávit víc času doma. Válení se u televize a pohodička, no kdo by to nebral? Váš partner to jistě brát bude a může to vést ke žhavým chvilkám. Pokud jste single, možná potkáte někoho nového a bude to pěkně vzrušující. A kde byste se po něm měli kouknout? V práci! Nebojte se do toho jít, protože by to mohlo vést k velkým věcem...

Co vás čeká a nemine v sexuálním a milostném životě v říjnu 2018?

Panna (23. srpna - 22. září)

Víte moc dobře, jak se za sebe postavit, Panny, a tento měsíc to možná budete potřebovat udělat. Jestli vám připadá, že vás někdo tlačí do něčeho, na co nejste připraveni, neváhejte a dupněte si. Není na tom vůbec nic špatného, naopak. Když sebou necháte vláčet, bude to mít neblahé následky. Když se Venuše stane 8. října retrográdní, zkuste se se svým partnerem vydat na malý výlet. Je jedno, kam to bude, hlavně buďte spolu a sami. V průběhu se mohou dít zajímavé věci. Jste-li v současné době bez partnera, mějte oči otevřené, až půjdete na jakoukoliv schůzku nebo akci, která se bude týkat práce. Ačkoliv jsou tyto záležitosti většinou nudné, tentokrát tam můžete narazit na někoho zajímavého. Všímejte si proto lidí okolo sebe.

Váhy (23. září - 23. října)

Budete chtít nahlas promluvit o tom, co chcete, a věřte nebo ne, bude to nesmírně důležité pro vás sexuální život, takže to udělejte! Pokud se vám nelíbí, jak se dějí některé určité věci ve vašem sexuálním životě, pak se nebojte na to upozornit. Budete překvapeni tím, jak dobře vaše slova partner přijme a udělá dost pro to, aby se konala nějaká náprava. Po zbytek měsíce si budete ve vašem milostném životě užívat lehkost a zábavu a budete velmi spokojení. Jestliže teď v žádném vztahu nejste, vyrazte někam na párty, potkáte někoho nového, kdo vám padne do oka. Nestresujte se tím, kam to povede nebo nepovede. Někdy je dobré zkrátka žít přítomností vychutnávat si ten okamžik a to, co se bude dít dále, vyřešíte později. 

Štír (24. října - 22. listopadu)

Po celý říjen vám bude mysl zaměstnávat pouze jedna věc, a tou bude sex. Existuje pouze jeden způsob, jak to vyřešit... A vy určitě přijdete na to, jaký to je. Pokud jste v dlouhodobém vztahu, váš partner vás možná okolo 24. října něčím překvapí. Vyslechněte ho, řekněte, co si o tom myslíte, shodněte se na tom, popř. najděte kompromis a jděte dál. Nestojí vám to za to, abyste na tom nějak lpěli nebo to zbytečně moc řešili. Jestli ve vztahu nejste, možná budete mít tento měsíc trochu problém. Bude vás to totiž táhnout k člověku, který není úplně na 100 % dostupný. Zamyslete se nad tím v klidu. A zjistíte, že byste to měli nechat plavat. Možná někdy fungují milostné trojúhelníky ve filmech, v reálném životě ale většinou nikdy. Mějte to na paměti, až se budete rozhodovat, co dále uděláte.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, někdo po vás pokukuje a vy to možná budete úplně přehlížet. Ničeho si nevšimnete. Až 8. října by mohly některé z těchto věcí vyplavat na povrch, tak buďte ve střehu, ať to tentokrát nepřehlédnete. A platí to i naopak. Pokud vy chováte city k někomu, kdo o tom neví, protože jste je skrývali, je na čase, abyste se s nimi svěřili. Slunce ve Štírovi 23. října a úplněk v Býkovi 24. října vám naservírují neskutečně silnou sexy energii, takže si se svým partnerem naplánujte nějaký únik od reality. Může to být nějaký výlet mimo civilizaci, ale třeba taky celý den strávený v posteli s vypnutými telefony. To už bude záležet na vás, co se vám bude zdát jako lepší volba. Ale ať už se rozhodnete pro cokoliv, vašemu vztahu to jedině prospěje.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Venuše se dostane do retrográdního stádia a bude se nacházet ve vaší sféře přátelství, Kozorozi. To může znamenat, že během měsíce potkáte někoho, s kým budete zprvu pouze kamarádi, ale časem se z toho může vyklubat něco víc. Úplněk, který proběhne 24. října, vám přinese do života sexy energii. Budete flirtovat s někým, kdo by mohl být ve vašem dalším životě velmi přínosný. Bude to v sexuálním nebo milostném životě? Pokud jste ve vztahu, který zatím netrvá moc dlouho, budete přemýšlet o tom, jak daleko chcete zajít a jak vážně to chcete brát. Je to vztah, který by mohl vydržet napořád nebo se jen dobře bavíte? Ať už tak nebo tak, musíte se ujistit, že váš protějšek to vidí úplně stejně jako vy. Naštěstí všechny tyto otázky se víceméně samy zodpoví na konci měsíce.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, tento měsíc byste mohli dosáhnout svého. Máte-li vztah, věci v něm půjdou celkem hladce a ve všem se vám bude spíše dařit. Je vhodný čas, abyste si s partnerem někam vyrazili a pojali to trochu romanticky. To vaše pouto ještě posílí. I pokud jste single, měli byste se sbalit a vypadnout někam pryč. Po cestě nebo v cíli vaší cesty byste totiž mohli někoho potkat. Nemusíte kvůli tomu ale cestovat do Austrálie, ale hlavně nebuďte zavření u sebe doma. Na někoho můžete narazit třeba i v místní kavárně, když budete čekat na svou kávu. Jeden letmý úsměv a uvidíte, kam to až povede. Tento měsíc budete toužit po spojení se s lidmi, kteří přemýšlí podobně jako vy. Věřte, že se vám to povede.

Ryby (21. února - 20. března)

V průběhu října budete toužit po sexu a bude se vám ho dostávat tolik, kolik jen dokážete zvládout. Nezapomeňte mít v pohotovosti lubrikační gel. Schází-li vám doma, hned na začátku měsíce byste si měli pořídit zásoby. Novoluní 8. října tohle všechno jen potvrdí, takže se nebojte strávit tyto dny v posteli se svým sexuálním partnerem. A když partnera nemáte? Pak si určitě nabijte nějakou erotickou hračkupřipravte si fantazii nebo porno videa, všechno z toho budete potřebovat. Během všeho toho sexu budete přemýšlet nad tím, zda jsou všechny věci ve vašem vztahu fér. Dává vám partner tolik, kolik vy dáváte jemu? A naopak? Jestliže je chyba na vaší straně, pokuste se ji co nejdříve napravit, a pokud pociťujete nedostatek pozornosti z jeho strany, pak se nebojte mu to říct.

Užívejte si spoustu říjnového sexu se svým partnerem! Nemáte partnera a o sexuální zážitky se nechcete připravit? Pak se zaregistrujte na erotické seznamcezaflirtujte si online nebo si najděte partnera na reálný sex.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.