Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na prosinec 2019

3.prosinec 2019
Sex horoskop na prosinec 2019

Prosinec je tady! Poslední měsíc roku 2019, ve kterém nás čeká především chaos, radost, rodinné sešlosti a zakončení tohoto roku. Ale myslíte, že to je vše? Samozřejmě, že ne! Součástí vašeho života je i sex, intimní chvilky a láska, které vás budou provázet celým měsícem. Co konkrétně vás v těchto oblastech čeká, se dozvíte v našem sex horoskopu.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Nebojte se, teploty už jsou sice pod nulou, ale vaše libido to nijak neovlivní, rozhodně ne v negativním slova smylu! Naopak tyto mrazivé dny, které přijdou, budete chtít strávit doma v teplíčku, nejlépe pod peřinami se svou drahou polovičkou. Zatímco jindy víte, co byste chtěli nebo co se vám honí hlavou, ale máte v ní jakýsi filtr, který vám nedovoluje se o to podělit se svým partnerem, teď se tento filtr zruší a vy vyřknete všechno, co chcete.

Ale dávejte si i trochu pozor na to, co budete říkat. 9. prosince se totiž Merkur dostane do Střelce, a to způsobí, že se budete potýkat s nepříjemnou situací, kdy řeknete něco hloupého nebo nevhodného. Ano, možná dokonce urazíte svého partnera. Ale bude to mít i kladnou stránku, alespoň bude vědět, co si myslíte, a může to svým způsobem vašemu intimnímu životu prospět. Ale nebojte, celý měsíc nebude jen o trapasech, budou se dít i vyloženě dobré věci. Budete se spolu bavit, chodit na párty, sešlosti a vtipkovat. Určitě si nebudete moci stěžovat, že byste svůj čas nedokázali pěkně strávit.

Úplněk v Blížencích 12. prosince bude zářit na váš milostný život. Budete v něm chtít mít všechno naprosto perfektní, stejně jako se to zdá dokonalé u známých párů (třeba Princ Harry a Meghan), a vlastně není žádný důvod, proč byste toho nemohli dosáhnout. Společnými silami samozřejmě.

A co dál si pro vás nachystal prosinec 2019 v milostném a sexuálním životě? Vyhledejte si níže své znamení a přečtěte si svůj horoskop.

Beran (21. března - 20. dubna)

Tak pěkně popořádku: Mars, planeta akce, se bude nacházet ve vaší sféře sexu a smylsnosti. Takže se připravte, že budete tento měsíc veeelmi zaneprázdněni. Čím? No samými krásnými věcmi... Období okolo úplňku 12. prosince bude skvělým obdobím pro to, abyste konečně vyjádřili, co cítíte a co si myslíte. Jen buďte připraveni, že vás bude čekat něco podobného i v opačném směru, protože váš partner vám má také co říct. 

Venuše se 20. prosince přesune do Vodnáře a bude to ideální čas, abyste poznali někoho nového. Jestliže jste single, dávejte dobrý pozor a pořádně vnímejte, protože vaše nová známost může mít pomalý rozjezd. Nejdříve budete jenom kamarádi a oba si budete chtít ujasnit, že je mezi vámi psychická i fyzická přitažlivost. Takové uvědomění je důležité a rozhodně byste ho neměli podcenit.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, raději oprašte svůj dirty talk, protože ho tento měsíc budete potřebovat. Ve vaší sféře sexuality, smyslnosti a přemýšlení se v prosinci budou nacházet dokonce dvě planety. Tím pádem pro vás tento měsíc bude opravdu žhavý. Na druhou stranu ale budete chtít se svým partnerem komunikovat i o tom, co potřebujete k tomu, abyste se v tomto vztahu cítili v bezpečí. Nedostává se vám toho v současné době? Tak neváhejte a promluvte si o tom.

Mějte na paměti, že tento měsíc budete potřebovat trochu více trpělivosti. Mars bude cestovat Štírem, který představuje vaše opačné znamení, což bude způsobovat, že vás možná lidé ve vašem životě či okolí budou otravovat víc než obvykle. Nebude to pravda, ale vám to tak bude připadat. Nejprve se zhluboka nadechněte, než svého partnera vykopnete z postele kvůli chrápání. Každému se to jednou za čas stane.

Blíženci (22. května - 21. června)

Chcete žhavější sexuální život, který byl zároveň naplňující? Dobře, Blíženci, máte ho mít! Jupiter se přesune 2. prosince do vaší sféry smyslnosti a sexu a od té doby si budete moci rozkazovat, co chcete v posteli. A dokonce vám to i vydrží, protože v této pozici vytrvá celý rok. Očekávejte tedy ve vašem životě nějakou žhavou akci. Venuše se bude od 20. prosince nacházet ve vaší sféře cestování a vy se seznámíte s někým mnohem víc zcestovalým, než je u vás obvyklé. 

Novoluní a zatmění Slunce 26. prosince ve váš probudí hluboké myšlenky. Poslouchejte svou intuici, a to obzvláště v případě, kdy se bude jednat o nějaké dlouhodobé záležitosti. Co přesně chcete od svého vztahu a dostává se vám toho v současné době? Není potřeba něco změnit, třeba i radikálně? Pořádně o tom popřemýšlejte a nezapomeňte se i nějak rozhodnout.

Rak (22. června - 22. července)

Raci, tento měsíc vám bude nabízet mnoho různých zajímavých možností. Budete mít téměř nekonečné množství možností, kdy narazíte na někoho nového, ale to pouze v případě, že jste bez partnera. Jupiter se totiž 2. prosince přesune do Kozoroha. Nemusíte cítit vůbec žádný nátlak, že byste se museli rozhodnout pro jednu konkrétní osobu právě teď. Naopak si nechte čas, rozkoukejte se pořádně okolo sebe a pak teprve vybírejte.

Venuše se 20. prosince dostane do vaší sféry sexuality a smyslnosti, a díky tomu výrazně stoupne intimita ve vašem sexuálním životě. Dokonce i taková obyčejná věc jako mazlení se na gauči při sledování televize se může zvrhnout v něco mnohem víc (a romantika u toho chybět nebude). Mars, planeta akce, se přesune 5. prosince do vaší sféry romantiky a randění a vy budete chtít sex, a to hodně! Nejlépe nejrychleji, jak to jen bude možné. Jste-li ve vztahu, tak to bude ta pravá chvíle, abyste do vašeho vztahu a denní rutiny dostali trochu zábavy. Budete díky tomu mít k sobě mnohem blíž. 

Lev (23. července - 22. srpna)

I když se vám na vánoční párty vašeho kolegy opravdu hodně nechce (či na firemní vánoční večírek), neodmítejte hned tuto pozvánku. Mohl by se tam nacházet váš nový potencionální partner. Úplněk 12. prosince vyzdvihne sféru zábavy, randění a kamarádství. Najdete někoho, s kým na to rovnou skočíte.

Jste v současné době ve vztahu? Nezapomeňte do vašeho společného života přidat trochu zábavy, i když to pravděpodobně budete muset vmáčknout mezi všechny ty rodinné sešlosti a podobně. Venuše se přesune 20. prosince do znamení Vodnáře, díky tomu se vám povede se s partnerem sblížit. Nalijte si skleničku vína, zapalte svíčky a užívejte si čas ve dvou. Budete se cítit velmi, velmi příjemně.

Co vás čeká v průběhu prosince 2019 v milostném a sexuálním životě? Dozvíte se to v sex horoskopu!

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, již nějakou dobu jste naprosto posedlí svou prací a teď pro vás vesmír má jasnou zprávu: Je čas na odpočinek! 2. prosince se Jupiter přesune do vaší sféry romantiky a randění, takže se pro změnu budete trochu zajímat o svůj milostný život. Úplněk 12. prosince vám připomene, že pokud chcete vztah, je důležité si na to také udělat někdy čas. Odprostěte se tudíž od všeho ostatního a vyrazte někam se svým partnerem a věnujte se mu. 

Jste single? Pak udělejte to samé, jen udělejte něco pro to, abyste potkali nějakou novou, zajímavou osobu. Buď si založte profil na seznamce nebo vyrazte někam na párty, na zábavu, nebo klidně obojí. Poznávejte nové lidi, bude jich hned několik, kteří by stáli za hřích. Ještě to vylepší zatmění Slunce 26. prosince, které vám připomene, že je opravdu čas na nějaké rande, ať už s vaším dlouhodobým partnerem, či s právě nalezenou známostí.  

Váhy (23. září - 23. října)

Každý člověk má nějaký určitý typ lidí, ke kterému ho to přitahuje. Vy tento měsíc budete přemýšlet o tom, jestli je tento typ pro vás ten pravý. 2. prosince se Jupiter přesune do vaší sféry začátků a konců. Budete mít nutkání nechat minulost minulostí a věřte, že to tak je správně. Díky úplňku 12. prosince budete konečně připraveni zvolit si vztah, který pro vás bude ten správný. 

Budete si velmi dobře vědomi, že už jste to všechno jednou dělali, ale pouze s určitým typem lidí, a díky tomu se budete moci zaměřit na ten typ lidí, kteří opravdu stojí za váš čas. Venuše se 20. prosince přesune do vaší sféry romantiky a milostných aférek a u vás se objeví sladká energie na randění. Jste-li single, teď je ta nejlepší doba na to potkat někoho nového. A pokud jste už zadaní, tak si udělejte čas na nějaká rande s vaším partnerem, budete si pak ještě blíž.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Být Štírem ve své podstatě znamená myslet na sex a vztahy skoro pořád. Těžko říct, zda je to výhra nebo prokletí. Ale tento měsíc to bude ještě posílené, protože se zaprvé budete snažit zjistit, jaké jsou vaše touhy, a zadruhé se je budete snažit zrealizovat. Úplněk 12. prosince se bude nacházet ve vaší sféře smyslnosti a intuice, což bude ještě zdvojnáobovat vaše touhy a touhu po jejich uskutečnění. Teď je ta nejvhodnější doba, abyste si se svým partnerem promluvili o tom, co se vám honí hlavou.

Pokud jste bez partnera, pak budete pociťovat spoustu vibrací vedoucích k flirtování. Budete se cítit, jakoby váš všichni chtěli, a to opravdu hodně! Užívejte si ten pocit a nezapomeňte si vybrat někoho, s kým si budete užívat...

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, jste single? Pak je čas, abyste se z této pozice dostali! Tento měsíc potkáte někoho, kdo vás opravdu bude chápat. Budete se smát, budete vtipkovat, bude chtít celý den sledovat váš oblíbený seriál a bude podporovat vaše sny. S touto osobou, či s vaším dlouhodobým partnerem, pokud nějakého máte, budete po 20. prosinci cestovat, protože se Venuše bude nacházet ve vaší sféře komunikace a cestování. Užijete si spoustu zábavy.

Díky zatmění Slunce, které se bude konat 26. prosince, budete chtít trochu prozkoumávat různé praktiky a polohy v posteli. Víte, v čem jste dobří, ale co kdybyste pro jednou zkusili nechat projevit váš přírodní talent a dosáhli tak ještě lepších zážitků? Určitě teď budete mít o čem přemýšlet. Nepřemýšlejte ale moc dlouho, spíše jednejte, protože to je podstatou věci. 

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Ano, Kozorozi, někdy zkrátka je něco moc dobré na to, aby to byla pravda. Ale Jupiter tu tento měsíc bude proto, aby vám připomněl, že s tím nic nenaděláte a musíte se s tím smířit. Pokud vám někdo přijde úžasný, věřte tomu, že i ve skutečnosti je. Jste single? Pak mějte oči otevřené dokořán, protože se někdo zajímavý ve vašem zorném poli objeví a bude tu pro vás - pokud ho tedy budete chtít.

20. prosince vás Venuše donutí znovu přehodnotit to, zda chcete být s někým (konkrétním) jen kamarád, nebo milenec. Jen vy sami budete muset přijít na odpověď. Mimochodem, zrovna teď je skvělá doba pro dlouhodobé vztahy, tak zkuste přijmout všechny ty malé věci, které vás oba dělají šťastnými, jako například mazlení na gauči nebo povídání si dlouho do noci. Někdy méně je více.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, je čas na váš milostný život, a to díky úplňku, který se bude vyskytovat ve vaší sféře vztahů. Budete trávit čas s partnerovými přáteli a naopak a užijete si u toho srandu. Jste-li bez partnera, pak dávejte dobrý pozor protože právě díky přátelům a kamarádům můžete narazit na někoho nového a bude to velké! 

Když se Venuše přesune 20. prosince do vašeho znamení, začnete zářit. Každý bude chtít znát vaše jméno a dostat se do vaší přítomnosti. Díky zatmění Slunce, které proběhne 26. prosince, budete přemýšlet nad tím, co od svého vztahu chcete a co potřebujete. Nebojte se o tom s partnerem mluvit, nemůžete toho totiž dosáhnout, když o tom nebude vědět.

Ryby (21. února - 20. března)

Pokud jste vždycky přemýšleli o vztahu s nějakým konkrétním kamarádem, tak teď je ta nejvhodnější doba, abyste s tím opravdu něco udělali. Venuše vás bude tlačit, abyste se více zaměřili na milostné vztahy než na ty kamarádské. Nemáte ve své mysli nikoho konkrétního? Tak vyrazte ven a začněte s lidmi mluvit. Potkáte někoho, s kým si okamžitě sednete a může se to rozvinout v něco mnohem víc...

Zatmění Slunce, které proběhne 26. prosince, vás donutí investovat snahu a čas do svého vztahu a posunout věci na další úroveň. Udělejte si tedy čas, abyste pro svého partnera udělali něco pěkného. On to velmi ocení a samozřejmě z toho pak budete mít také určité výhody.

Užijte si tyto předvánoční a vánoční chvíle v co největší pohodě, poznávejte nové lidi a udělejte maximum pro své vztahy, ať už jsou milostné, milenecké, či "pouze" sexuální. A protože je toto poslední horoskop roku 2019, tak vám v něm přejeme krásný, šťastný a sexuálně naladění nový rok 2020! Zaregistrujte se na naši sex seznamku a najděte někoho, s kým tento nový rok oslavíte.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.