Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na prosinec 2018

2.prosinec 2018
Sex horoskop na prosinec 2018

Konec roku se blíží a my pro vás máme sex horoskop, ve kterém se dozvíte, jak na tomto konci roku bude vypadat váš sexuální a milostný život. Budou vánoční svátky v sexuálním duchu? A co Silvestr? Užijete si nebo na úplném konci roku bude spíše klid?

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Hned na začátku vám můžeme prozradit, že vás v prosinci bude čekat docela dost akce. To už by každý mohl čekat i díky Vánocům, které jsou sice svátky klidu, míru a pohody, ale ve skutečnostni mnoho lidí shání dárky na poslední chvíli, uklízí, peče a vaří a pohoda? Kde nic, tu nic. Ale nebojte, měli jsme samozřejmě na mysli akci sexuální a to je o dost příjemnější druh akce. 

Venuše, planeta lásky a vztahů, se 2. prosince přesune do znamení Štíra, což bude vytvářet smyslnou energii, kterou byste neměli prošvihnout. Budete velmi, velmi často myslet na sex. Podobný účinek bude mít i novoluní, které můžete očekávat 7. prosince. Budete toužit po nějaké akci, nějakém nakupnutí. A také byste si toto období měli dosyta užít, protože 22. prosince přijde úplněk v Rakovi, který s sebou přinese pravý opak. Budete naladěni na domácí vlnu a budete se chtít jen válet u televize, dívat se na filmy, seriály a pohádky a přitom se mazlit se svým partnerem. Dopřejte si to, protože si zasloužíte odpočinek. Opravdu! Někdy není všechno jenomo sexu, chce to také trochu oddech, možná i romantiku (romantických komedií dávají okolo Vánoc spoustu).

A co víc vás čeká v tomto vánočním období? Přinese konec roku ještě něco dalšího? Rozhodně! Vyhledejte si v seznamu níže své znamení a přečtěte si, co si pro vás prosinec přichystal...

Beran (21. března - 20. dubna)

Venuše, planeta lásky a vztahů, je ve vaší sféře sdílených intimních zdrojů, což vás donutí neustále dokola přemýšlet o vašem vztahu a sexuálním životě. A i když se to na první pohled nemusí zdát, tak vás to s vaším partnerem velmi sblíží. Vezměte tyto myšlenky a využijte je, co nejlépe budete umět. Jestliže jste single, možná se přistihnete, jak přemýšlíte nad svým expartnerem a nad tím, co se vlastně pokazilo a proč už nejste spolu. Při tomto přemýšlení dospějete k tomu, že už to všechno budete moci hodit za hlavu a odpočinout si. Pozor ale okolo 7. prosince, to budete mít chuť přehodnotit svá rozhodnutí. Dvakrát byste se ale měli rozmyslet, koho si s sebou vezmete domů z baru. Je vám ten člověk opravdu sympatický? Líbí se vám? Je to důležité proto, abyste si pak mohli řádně užít a nebyli zklamaní.

Býk (21. dubna - 21. května)

Ve sféře vztahů to všechno v prosinci poplyne hladce, Býci, není se tedy čeho obávat. 6. prosince se Merkurův směr změní z retrográdního na přímý a dostane se do sféry partnerství a vztahů. Díky tomu se vám nabídne možnost lépe ve svém vztahu komunikovat. Novoluní 7. prosince se bude ochomýtat okolo sféry intimity a hluboké vášně. Budete se na to chtít vrhnout s někým, na kom vám záleží. Pokud jste single, vězte, že už to nebude na dlouho. Mars, planeta akce, se bude také nacházet ve vaší sféře vztahů, což vám otevře úplně nové možnosti. Možná, že váš kamarád zatouží stát se něčím víc než pouhým kamarádem. Myslete na to, až si vyrazíte někam ven nebo si k sobě někoho pozvete.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, někdo z vaší práce (nebo kdokoliv, kdo s ní bude jakkoliv spojený) vás během prosince zaujme. Postupujte ale s opatrností, protože se jedná o vaši práci a může nastat mnoho nepříjemných situací. Novoluní, které se bude konat 7. prosince, se bude nacházet ve sféře dalších lidí, což pro vás bude znamenat, že se vás váš partner bude snažit někam vytáhnout a užít si s vámi trochu zábavy. Nebraňte se tomu! Okolo 22. prosince přijdou trochu problémy, protože se budou vaše představy trochu lišit od představ ostatních lidí, budete potřebovat vybalancovat vaše touhy. Neděláte všechno jen proto, aby se váš sexuální partner cítil spokojený? Nezapomínáte trochu na sebe? Jste spokojení? Jestliže ne, je na čase, abyste si o tomto tématu promluvili a nejlépe to začali i řešit.

Rak (22. června - 22. července)

V průběhu prosince se budete cítit velmi vášnivě, Raci, a rozhodně byste to neměli promrhat. Venuše, planeta lásky a vztahů, se bude nacházet ve vaší sféře milostných aférek. Díky tomu budete moci se svým partnerem prožívat hluboce intimní chvilky. Hoďte všechny starosti za hlavu a najděte si čas na mazlení a vzájemné propojování se svým partnerem. Okolo 22. prosince pocítíte nově nabyté sebevědomí a nebudete se bát říct si o to, co v posteli chcete a kdy to chcete. Také zjistíte, že jste konečně schopni pověsit minulost na hřebík a nemyslet na to! Budete si pouze užívat a bavit se. Co víc si o Vánocích přát?

Lev (23. července - 22. srpna)

Mars, planeta akce, se bude v prosinci nacházet ve vaší sféře smyslnosti a sexu. Budete přemýšlet nad tím, kde se nachází vaše hranice a hranice sexuálního života. Ale to nebude všechno! Budete se sami sebe ptát i na to, jak by měl vypadat váš ideální sexuální partner, jaký by měl být a zda jste takového už někdy našli. Jestliže žijete v jakémkkoliv vztahu s další osobou, pak si musíte ujasnit, kolik času jeden s druhým chcete strávit. A také se nezapomeňte nějak domluvit na tom, kolik za durhého utratíte. Nechcete svému partnerovi dát slipy, zatímco on vám koupí nové luxusní hodinky. Okolo 22. prosince budete přemýšlet nad tím, jak moc se účastníte s partnerem nějakých aktivit (třeba sexuálních) a kolik času věnujete mazlení a společnému odpočinku. Přesvědčte se, že nevynecháváte sex, a pokud přijdete na to, že ano, tak to rychle napravte.

Co vás čeká v milostném a sexuálním životě v průběhu posledního měsíce roku 2018?

Panna (23. srpna - 22. září)

Mars, planeta akce, se bude nacházet v průběhu prosince naproti vašemu znamení. Budete díky tomu uvažovat nad tím, zda je k vám poslední dobou váš partner úplně upřímný. Nevynechal nějakou informaci proto, aby neublížili vašim pocitům? Jestliže nejste ve vztahu, věnujte trochu snahy a energie spojování s dalšími, novými lidmi, obzvláště těmi, kteří mají s druhými soucit. Může to vést k něčemu víc, než jste si vůbec nejprve představovali. Ujistěte se, že se okolo 22. prosince budete pohybovat někde mimo domov, protože to bude ta nejvhodnější doba, abyste někoho nového potkali. A nebude to jen tak, ale pěkně romantické. Pokud už ale ve vztahu jste, pak se přesvědčte, že v tento čas se budete svému partnerovi věnovat, protože to bude mít pozitivní účinky na váš sexuální život. Dostane vás to na úplně novou, hlubší úroveň intimity.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, je snadné, abyste se nechali úplně pohltit svým vztahem a jeho sexuální stránkou, ale Mars si pro vás připravil něco trochu jiného. Bude vás tlačit k tomu, abyste si společně nastavili nějakou duchovní hodnotu, která je velmi důležitá pro vaše celkové pohodlí. Může to být něco jednoduchého, třeba meditovat každé ráno ještě před tím, než začnete svůj den. Budete velmi překvapeni, jak velký dopad to může mít na váš milostný a sexuální život. Pokud jste single, nepodceňujte se a nezačínejte si s někým jen proto, že tam je a že si myslíte že na nikoho lepšího nemáte. Máte na víc. A ještě k tomu se objeví někdo, kdo je běžnou součástí vašeho života (i když třeba ne moc často) a vyplatí se si na něj počkat. Okolo 22. prosince si pozvete domů někoho skvělého a náramně si s ním užijete. Povlečte si nějaké pěkné prostěradlo a povlečení, budete se v nich mít oba krásně.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Planeta Neptun se bude nacházet ve vaší sféře milostných aférek, Štíři, a vy nebudete pořádně vědět, co se s vaším sexuálním partnerem děje. Je opravdu jen zahlcený prací nebo vám něco uniká? Budete to chtít vědět a raději byste se na to měli zeptat, abyste měli klid v duši. Okolo 22. prosince budete velmi věřit všem svým názorům a budete se cítit sebejistě. Jděte do toho - sdílejte je se svým sexuálním partnerem. A proč? Protože nemůžete jen tak dostat to, o co si neřeknete... Jste single? Nebojte se začít konverzaci s úplným cizincem, který ale bude vypadat přesně podle vašich představ. Na konci měsíce pro vás bude velmi jednoduché vytvořit s lidmi nová, silná pouta. Předsilvestrovská atmosféra tomu všemu bude jen pomáhat.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, láska se před vámi tento měsíc bude schovávat, ale nebojte se, je tady! Jen se po ní budete muset podívat a hledat ji. Možná po vás někdo tajně touží a vy o tom nemáte ani tušení, nebo třeba netušíte, jak hluboké city k vám váš (sexuální) partner chová. Budete mít chuť někam se svým partnerem vypadnout a užít si spolu nějaký kvalitní čas, nemyslet na nic, co byste měli dělat, jenom si užívat. To bude vaše největší přání v průběhu prosince. Úplněk 22. prosince se bude nacházet ve vaší sféře sexu a zdrojů, což bude vytvářet skvělou příležitost pro to si nějaký ten pěkný sex užít. Tak na nic nečekejte a pusťte se do toho.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Teď je ten pravý čas na to, abyste začali vytvářet nová spojení, Kozorozi. Venuše, planeta lásky a vztahů, se bude nacházet ve vaší sféře přátelství, což vám bude velmi usnadňovat poznat někoho nového skrze vašeho kamaráda nebo přítele. Jestliže jste ve vztahu, pak už budete mít odvahu představit svého partnera vašim přátelům, popř. se spolu půjdete společně bavit a celý kolektiv se tak stmelí. Okolo 22. prosince se budete cítit super sexy, nebojte se zažádat si o to, co opravdu chcete a okamžitě se vám toho dostane. Nezapomeňte to ale také obětovat, nebuďte moc sobečtí. Konec měsíce budete trávit s někým, kdo je pro vás opravdu výjimečný. Vychutnejte si řádění v peřinách a válení se v nich, které bude trvat hodiny.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Novoluní, které bude probíhat 7. prosince, vám rozšíří vaše známosti. Jste single? Pak vás někdo bude chtít dát dohromady se skvělým přítelem. Pokud jste ve vztahu, pak vězte, že se tento měsíc může objevit nějaké pokušení, ale nechyťte se na tuto návnadu. Tento měsíc budete se svým partnerem milovat chození ven a chození na párty, ale okolo 22. prosince budete toužit po tom spolu strávit i nějaký kvalitní čas. Zdá se totiž, že jste to neudělali tak dlouho, že už si ani nepamatujete, kdy to bylo naposledy. Škoda, nemyslíte? Otevřete si spolu doma lahev vína, bavte se a užívejte si. To je přesně to, co váš vztah (a sexuální život) právě teď potřebuje. 

Ryby (21. února - 20. března)

Díky poloze Venuše a Merkuru vplujete do sexuálního života velmi lehce. Budete neustále dokola přemýšlet o tom, čeho si na svém partnerovi vážíte a co od něho očekáváte. Nezapomeňte dát partnerovi nějaké rady před tím nebo při tom, kdy je může využít. Také strávíte poměrně hodně dlouhých nocí tím, že se budete se svým partnerem jen válet a povídat si. Vytvoří to ve vašem vztahu novou hloubku a budete se díky tomu cítit dobře. Úplněk, který bude probíhat 22. prosince, se bude nacházet ve vaší sféře milostných aférek a užívání si. Bude to představovat skvělou příležitost pro to, abyste se někomu otevřeli. Nebude přitom záležet na tom, zda jste toho člověka zrovna potkali nebo už ho znáte delší dobu.

Právě jste dočetli poslední horoskop pro tento rok 2018. Užívejte si vánoční pohodu, nezapomeňte sexovat a vstupte do nového roku tím nejlepším orgasmem. A hledáte-li někoho, kdo by vám tohle (nebo třeba nějaké jiné vánoční přání) mohl splnit, pak se zaregistrujte na erotické seznamce. Určitě vám tam padne do oka někdo, s kým bude stát za to se seznámit blíže.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.