Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na prosinec 2017

3.prosinec 2017
Sex horoskop na prosinec 2017

Venku začíná už pořádně přituhovat, bude ale zima i u vás v ložnici? V žádném případě! Zjistěte, co vás vše čeká v průběhu vánočních svátků a celého prosince v oblasti sexuálního života a milostných vztahů.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Jak jsme již prozradili v úvodu, prosinec bude žhavým měsícem, ačkoliv se teploty venku budou dostávat hluboko pod bod mrazu. Úplněk 3. prosince vychází krásně na víkend, což z něj dělá skvělou příležitost na nějakou párty se svým současným (sexuálním) partnerem. A co že je to neděle?! Zvládnete párty, i když další den bude pracovní. Jste single? Vyrazte si někam ven s přáteli, protože vaši pozornost vzbudí někdo zajímavý.

Na konci měsíce Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, přechází do Kozoroha a to vás bude nutit být ostatním lidem oporou, když to zrovna budou potřebovat. Tak řekněte svému postelovému kamarádovi, že se vám líbil ten nový pohyb, který zkoušel. Nebude se pak bát ho vyzkoušet znovu někdy v budoucnosti. A víte, jak to chodí, s praxí se nabývají zkušenosti a tím krásnější to pro vás bude.

Okolo Silvestra budete chtít být obklopeni lidmi, se kterými se můžete smát, tak se ujistěte, že tyto noci strávíte s někým, kdo ví, jak odlehčit náladu, ať už v posteli nebo mimo ni. 

Dnes jsme hned z úvodu přinesli celkem podrobný popis toho, co se bude v našich životech obecně dít, ale jsou ještě věci, které se budou dít jen u vašeho znamení. Které to jsou? Přečtěte si níže.

Beran (21. března - 20. dubna)

Většinou je vcelku jednoduché zařazovat lidi do kategorií "milenec" nebo "kamarád", tento měsíc ale bude hranicemi mezi těmito dvěma kategorie značně zamlžená. Potkáte někoho, kdo bude hodně sexy, s kým vás bude bavit trávit čas, anebo se váš kamarád náhle změní na něco víc. Jděte do toho, ale netlačte moc na sebe tím, že budete chtít za každou cenu zjistit, kam tohle celé vede. Retrográdní Merkur bude vytvářet silné pouto, ale bude naprosto v pořádku, když budete trochu zdrženliví. Mars, planeta energie, akce a touhy se právě přesune do vaší sféry sexu, což vás učiní nadrženými. Ve výsledku se budete cítit super sexy a nezůstane to nepovšimnuto.

Býk (21. dubna - 21. května)

Mars bude od 10. prosince do konce roku proplouvat vaším opačným znamením, Štírem, což ve vás zanechá inspiraci, abyste ze sebe dostali a dělali to nejlepší. Najednou si všimnete, že váš partner v posteli dělá to nejlepší, co může, a to vás donutí přestat telefonovat a začít se mu věnovat. Díky vesmíru tento měsíc vytvoříte hluboké a intimní propojení a ne jen jednou! Díky tomu to bude skvělý čas, abyste se s někým (nejpravděpodobnější bude váš sexuální partner) schovali pod deku a nějakou dobu tam zůstali. A komu by to taky vadilo? Vždyť venku je taková zima! Většinu měsíce se bude Venuše nacházet ve Střelci, což zapříčiní, že se za vámi otočí více jak jeden člověk. Někdo zajímavý po vás pokukuje.

Blíženci (22. května - 21. června)

Připravte se, Blíženci! Tento měsíc se toho bude dít opravdu hodně. Novoluní 18. prosince dává do popředí sféru, která reprezentuje ostatní lidi. Jestliže jste momentálně bez partnera, někdo nový vám bude brzy zahřívat postel. Když se Saturn přesune 19. prosince do Kozoroha, energie se přesune do sféry, která symbolizuje to, že zajdete někam dál, hlouběji - a to obrazně nebo doslova. Jak důležité pro vás ve skutečnost je propojení s druhou osobou, se kterou spíte? Možná se rozhodnete, že chcete mít i nějakou intimní stránku svého sexuálního života anebo se možná klidně spokojíte i s kamarádstvím s výhodami. Ať už to bude jakkoliv, ujistěte se, že to chcete oba stejně. Venuše se přesouvá do Kozoroha 25. prosince a to bude vytvřet energii, díky které budete chtít být poblíž lidí, kteří respektují to, co chcete a co nechcete. Řekněte tedy partnerovi, že poslední dobou některé věci nebyly tak dobré, jak by mohly být a navrhněte pár nápadů na věci, které se vám budou líbit, budou vás uspokojovat atd. Zpětná vazba bude oceněna.

Rak (22. června - 22. července)

Nachystejte se na párty, Raci. V letošním roce budete zaplaveni pozvánkami na svátky a ačkoliv to nemůžete stihnout všechno, neříkejte ne na pozvánky od vašich přátel z práce. Vesmír má totiž v plánu vás právě na takové párty s někým seznámit... Mars, planeta akce, bude procházet vaší sférou, která reprezentuje zkrášelení vašeho domova. Utraťte tedy nějaké peníze za věci, po kterých pokukujete už nějakou dobu a zároveň by se mohly hodit v ložnici. Třeba saténové povlečení, hm? To nikdy nezklame. Od 19. prosince až do konce měsíce bude okolo vás zářit energie. Najednou budou do vašeho života přicházet lidé, včetně někoho, koho budete chtít poznat o něco více. Pokud jste ve vztahu, věci budou dobře klapat. Díky tomu, že vám to spolu půjde tak dobře, můžete zkusit i nějaké nové atletické sexuální polohy, o kterých jste možná už někdy přemýšleli.

Lev (23. července - 22. srpna)

Tento měsíc byste se měli "zbavit" svého milence, který vám zároveň zaskakuje i za kamarády. Nepochopte to špatně, milence si nechte a neměňte. Ale až s ním půjdete někam ven, pozvěte i své kamarády. Se svým partnerem strávíte kvalitní a pěkný čas později v noci, to se nebojte. Ale potřebujete také někoho, kdo vás dokáže rozesmát a na to jsou kamarádi nejlepší, i když válet se u televize můžete i s partnerem. Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, bude většinu tohoto měsíce trávit ve vaší romantické sféře a to bude mít velmi pozitivní vliv na váš milostný život. Takže se nebojte a neváhejte zapálit svíčky a vytáhnout v posteli masážní olej, bude to velmi oceněno.

Co vás čeká a nemine v prosinci? Zjistěte to!

Panna (23. srpna - 22. září)

Tento měsíc budete trochu přemýšlet, Panny, a odpovědi, na které přijdete, vás možná trochu překvapí. Díky úplňku 3. prosince budete chtít důkladně zjistit, co chcete v posteli a proč. Když se Saturn přesune do Kozoroha, zároveň se přesune do vaší sféry aférek a romantiky, což pro vás otevírá všechny možnosti, které si jen dokážete představit. Budete mít chuť to v posteli trochu nakopnout (pozitivně) a vězte, že si váš partner nebude stěžovat. Pokud jste single, začnete přemýšlet nad tím, co a koho chcete nebo byste chtěli za svého partnera. Na Silvestra budete hodně chtít někam vypadnout a spojit se s ostatními, tak si ho naplánujte tak, abyste ho strávili s někým, s kým to bude stát za to. Také byste měli mít své oči stále otevřené, protože se může objevit i někdo nový, kdo by vám mohl tuto noc zkřížit cestu.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, chcete to, co chcete a kdy to chcete. A to vše také dostanete! Mars, planeta akce a touhy, se bude nacházet ve vašem znamení do 9. prosince, což vás udělá velmi nekompromisní, co se týče braní a dávání věcí v sexuálním životě. Proč byste také měli neustále přistupovat na nějaké kompromisy, když jasně víte, co chcete? Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, vytvoří pocity naděje a optimismu ohledně sexuálního života. Jistě, první sex s vaším novým objevem nemusel být zrovna skvělý, ale vězte, že druhé kolo už bude lepší. Objevíte také novou svobodu, díky které budete moci definovat to, co chcete ve svém vztahu - a to také dostanete. Neváhejte říkat to, co si myslíte. Dostane vás to dál, než byste si mysleli.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, připravte si lubrikanty, budete je potřebovat, protože váš měsíc začne pěkně divoce. Úplněk 3. prosince pro vás vytvoří opravdu super sexy víkend a rozvibruje vaši sféru smyslnosti a intuice. Mimochodem, někdo, po kom jste poslední dobou pokukovali, o vás má zájem. Nebojte se tedy s tím něco udělat. Ke konci měsíce se energie přesune do sféry komunikace, což bude mít za efekt to, že budete po lidech chtít, aby k vám byli naprosto upřímní. Líbilo se vám, jak jste si hráli s novou erotickou hračkou pro páry? Vy pravdu unesete a stejně tak váš partner. Silvestr je dalším dnem, který pro vás bude hodně sexy. Vesmír vám říká, abyste se intimně sblížili s někým, na kom vám záleží, takže si nechte nějakou rychlovku spíše na další víkend. Pokud jste single, porozhlédněte se na silvestrovské párty, možná se tam bude nacházet někdo, koho budete moci uhánět.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, se bude až do 25. prosince nacházet ve vašem znamení, Střelci, což bude vyvolávat pěkně sexy energii. Jestliže nejste ve vztahu, někdo vás bude uhánět. Budete se tento měsíc cítit super koketně, budete mít náladu na flirtování, což se promítne i do ložnice. Mohli byste kusit třeba bondage, abyste to v posteli trochu zpestřili. Úplněk 3. prosince bude vytvářet skvělou atmosféru pro zábavu a smích, tak si se svým partnerem naplánujte okolo tohoto data nějaké pěkné rande. Na Silvestra bude Měsíc ve vašem opačném znamení,v Blížencích, což z tohoto dne udělá skvělou příležitost pro to, ho strávit s někým, koho považujete za přítele a milence. Jestliže nejste ve vztahu, tento měsíc je skvělá doba na to, abyste si nějakého partnera našli. Bude mít stejné hodnoty, jako máte vy, a z obyčejného sexu na jednu noc se může stát něco mnohem víc.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Vaši přátelé vědí, co se děje, a budou se vám snažit pomoci. 9. prosince se Mars přesouvá do Štíra, čímž se aktivuje vaše sféra přátelství. Pokud jste single, vaši přátelé se vám budou snažit někoho dohodit. Neříkejte ne, budete překvapeni, s kým přijdou. Jste-li ve vztahu, naučíte se od svých přátel nějakou novou sexuální techniku. Vyzkoušejte ji na svém partnerovi, uvidíte, jak bude nadšen. 25. prosince se Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, přesune do vašeho znamení a to vytvoří pozitivní energii okolo vašeho vztahu. Najednou věci, které jste vždycky chtěly, půjdou samy. Silvestrovský víkend pro vás bude hodně silný, co se týče sexu, takže si ho naplánujte s někým, s kým to máte jisté.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Je čas na nějakou pomalou muziku a svíčky, Vodnáři, protože začátek měsíce pro vás začne hodně romanticky. Úplněk 3. prosince osvětlí vaši sféru romantiky, což z tohoto dne udělá skvělou příležitost pro pomalý a intimní sex. Jestli jste single, nezahazujte pozvání na párty od vašeho nejlepšího kamaráda. Někdo vás tam rozhodně zaujme. Pokud jste ve vztahu, vezměte svého partnera s sebou ven se svými přáteli. Bude to mnohem větší zábava, než budete očekávat, což přinese zábavnou energii i do vašeho sexuálního života. Na konci měsíce budete vyžadovat trochu oddych, i kdyby to mělo znamenat jen to, že zůstanete se svým partnerem jednu noc doma. Toto malé osvěžení ve vás zanechá více energie než kdy jindy - a vy víte nejlépe, kde ji zužitkovat...

Ryby (21. února - 20. března)

Máte určité fantazie a sny, Ryby, a teď jste připraveni, abyste si je splnili. Úplňkem 3. prosince skončí vaše snění. Co chcete v posteli, co jste doposud nedostávali? A jak dosáhnete toho, aby se to stalo? Vy víte odpověď, tak už se konečně nebojte něco udělat. Retrográdní Merkur vás donutí opětovně zapřemýšlet o tom, jaký by měl být váš sexuální partner. Uspokojuje vás váš současný partner? Nemusíte znát hned teď všechny odpovědi, ale nechte si to trochu projít hlavou, abyste se k tomu pak mohli vrátit a přišli na to, co opravdu potřebujete. Až vás kamarád pozve na silevstrovský večírek, tak neříkejte ne. Tato noc by totiž mohla mít opravdu skvělý vliv na váš milostný život.

Užijte si vánoční svátky a přivítejte nový rok spoustou sexu. Pokud vás trápí fakt, že si nemáte s kým užívat, neváhejte a zaregistrujte se na erotické seznamce, tam určitě najdete svého postelového kamaráda.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.