Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na listopad 2023

2.listopad 2023
Sex horoskop na listopad 2023

Jaké pikantnosti si pro vás vesmír připravil v listopadu v oblasti sexu a milostných vztahů? Neváhejte a podívejte se do našeho sex horoskopu, co vás v tento podzimní měsíc čeká.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Vytáhněte své nejlepší spodní prádlo a oblíbené erotické hračky, protože sezóna Štírů je tady! A nadcházející měsíc bude pro celý zvěrokruh pikantnější než kdy jindy.

Letošní listopad je obzvláště náročný na kariéru, protože 4. listopadu se Saturn, planeta zaměřená na dlouhodobé plány a strukturu, přesune do přímého směru. "Toto velkolepé myšlení však proniká i do našeho milostného života, a proto je toto období obzvláště vzrušující," říká Donna Page, profesionální astroložka s psychologickým vzděláním.

"Saturn se nás ptá, jakou strukturu chceme mít ve svém životě a ve svých vztazích," říká Page. "A umožňuje nám to sdělit ostatním a jít si za tím." Podle Page je to vhodná doba k tomu, abyste se pohnuli z místa, protože Mars, planeta činu, je ve Štíru a zvyšuje napětí ve všech oblastech - ve vašem milostném životě, profesním životě a samozřejmě i v sexuálním životě. (Je období Štíra!)

Pokud vám to všechno připadá trochu moc, nebojte se. Venuše, planeta lásky, se 8. listopadu přesune do klidných a harmonických Vah, čímž se situace vyrovná a umožní vám načerpat tolik potřebnou hravou energii. K dalším datům, která byste si tento měsíc měli zapamatovat, patří novoluní ve Štíru 13. listopadu, Slunce přecházející do Střelce 22. listopadu a úplněk v Blížencích 27. listopadu, který bude plný zábavy.

Co to všechno znamená konkrétně pro vás? Vyhledejte si níže své znamení zvěrokruhu a dozvíte se to.

Beran (21. března - 20. dubna)

Zadaní: Berani, i když se tento měsíc rozhodně soustředíte na práci, nenechávejte svého milého na holičkách. Venuše, planeta lásky, se 8. března přesouvá do Vah, které milují krásu. Využijte tento čas k tomu, abyste si užili váš vztah, a odlehčete situaci! Při všem tom stoupání a dření, které děláte, abyste svou kariéru dostali tam, kam chcete, potřebujete také odpočívat. Naplánujte si romantický večer ve své oblíbené restauraci nebo si možná udělejte spontánní volno se svou drahou polovičkou a užijte si podzim. Práce nemusí jít na úkor zábavy!

Nezadaní: Vaše oči (a seznamovací aplikace) jsou oficiálně připravené být otevřené. Po několika měsících, kdy jste se soustředili na kariéru, se cítíte o něco romantičtěji než obvykle, protože Venuše se 8. září přesune do znamení Vah. Je to nejlepší čas na randění, takže vyrazte ven (ve svém nejhezčím oblečení). Váhy, stejně jako Venuše, jsou především o kráse, takže si udělejte čas na investice do svého fyzického vzhledu. Někdy může být něco tak jednoduchého, jako je nový účes nebo nový lesk na rty, tou správnou vzpruhou, kterou potřebujete k tomu, abyste se vydali ven a začali flirtovat. Pokud chcete tento měsíc potkat toho pravého nebo tu pravou, nezapomeňte o tom dát vědět svým přátelům. Hvězdy naznačují, že by mohlo dojít k úžasnému nečekanému setkání.

Býk (21. dubna - 21. května)

Zadaní: V tomto měsíci se soustředíte na svůj vztah, přičemž planety kladou důraz na lásku. V tomto měsíci se budete soustředit především na vztah s partnerem. Třináctého se novoluní bude nacházet ve smyslném Štíru, což vás vybídne k tomu, abyste se důkladně podívali na svůj milostný život. I když jste se svým partnerem spokojeni (což doufejme jste!), popřemýšlejte, které oblasti byste mohli společně vylepšit. Mars, planeta činu, vás také vyzývá, abyste se opřeli o svého partnera a požádali ho o to, aby tady byl pro vás, a i vy ho ujistěte, že jste tu pro něj a může s vámi počítat. Není nic víc sexy než to, když vy i váš partner rostete v nejlepší verze sebe samých!

Nezadaní: Víte, co se pro vás chystá, Býci? Bude to pěkně romantické! Je období Štíra a toto smyslné, tajemné znamení je vaším astrologickým protikladem, který ve vašem životě rozproudí pikantní energii. Když 13. listopadu dorazí novoluní ve Štíru, bude se nacházet ve vašem domě vztahů, což vám umožní pohlédnout na lidi kolem vás. Přinášejí vám lidé ve vašem životě - od přátel přes partnery až po potenciální partnery - radost a obohacují váš život? Pokud vám odčerpávají energii, možná je na čase některé lidi ze svého života vypustit. Venuše ve Vahách, která miluje krásu, vám nabízí skvělou příležitost k seznámení s novými lidmi.

Blíženci (22. května - 21. června)

Zadaní: Blíženci, listopad pro vás bude pěkně žhavý! Venuše, planeta lásky a potěšení, se právě nachází ve vašem domě smyslnosti a intimity. Zapalte svíčky, oblečte si nejlepší spodní prádlo a připravte se, protože o sexy energii nebude nouze, zejména kolem 8. listopadu. I když vás možná bude lákat zůstat v ložnici, je to také skvělá doba pro naplánování večerní rande. Když se Slunce na konci měsíce přesune do společenského a dobrodružného Střelce, zvýrazní také vaše partnerské vztahy a komunikaci. Využijte úplňku, který proběhne 27. listopadu ve vašem znamení, k tomu, abyste řekli svůj názor.

Nezadaní: I když je tento měsíc náročný na práci, neznamená to, že nemáte čas na trochu romantiky. Venuše, planeta lásky, krásy a potěšení, se přesouvá do vzdušného znamení Vah. Astrologie vám tak říká, abyste si naplánovali spontánní večer s tím, do koho jste zamilovaní, a prostě si užívali! Ne každý musí být láskou vašeho života (i když nikdy nevíte, jestli se jí nestane), ale zábava je stejně důležitá jako práce. Určitě si tento měsíc nechte nějaký volný čas na dobrodružství; nemůžete vědět, koho potkáte.

Rak (22. června - 22. července)

Zadaní: S tím, jak se zintenzivňuje období Štíra, roste i vaše touha po blízkosti, Raci. Novoluní ve Štírovi, vodním znamení (stejně jako to vaše), se bude nacházet ve vašem domě romantiky a zvýrazní vaši potřebu hlubokého spojení s partnerem. Jistě, možná spolu trávíte spoustu času a máte skvělý sexuální život, ale sdílíte s ním i ty nejopravdovější touhy svého srdce? Energie novoluní vás vybídne k tomu, abyste vyslovili svůj názor. Období Střelce 22. listopadu pak v kombinaci s energií úplňku v Blížencích 27. listopadu způsobí, že se na konci tohoto měsíce budete cítit více společensky. Udělejte si nějaké plány s přáteli a svým partnerem a užijte si to!

Nezadaní: Jsme v období Štíra a emoce bublají na povrch. Místo toho, abyste je potlačovali, věnujte chvíli analýze svého milostného života. Vlastně vám nevadí, že jste právě teď nezadaní, a užíváte si hledání nového partnera? Nebo existuje hlubší touha po citové blízkosti, kterou ignorujete? Planety vás nabádají, abyste se v blízkosti novoluní ve Štíru, které nastane 13. listopadu, drželi blízko domova. Upravte si svůj prostor a zamyslete se nad tím, jaký typ partnerství hledáte. Buďte tento měsíc otevřeni setkávání s novými lidmi, zejména kolem úplňku v upovídaných Blížencích 27. listpadu. Přímo před vámi se může objevit někdo zajímavý!

Lev (23. července - 22. srpna)

Zadaní: Pokud máte v poslední době pocit, že jste se svým miláčkem jen lodě, které se v noci míjejí, příliš se tím nestresujte: Je přirozené, že ve vztahu dochází k přílivům a odlivům. Oba se soustředíte na to, abyste se v práci posunuli kupředu, a to je skvělá věc. Ujistěte se však, že svého partnera informujete o krocích, které děláte. Bude nadšený, že s vámi může sdílet radost! Když se Slunce a akční Mars koncem měsíce přesunou do znamení Střelce, dodá to vašemu milostnému životu pořádný oheň. Užívejte si to, a až 27. listopadu úplněk v Blížencích rozzáří váš dům zábavy a randění, budete tento měsíc končit silnější a zamilovanější než kdykoliv předtím.

Nezadaní: Hledáte lásku a narážíte na jednu překážku za druhou, Lvi? Období Štíra (a poté i Střelce) je tu, aby vše okořenilo. První část tohoto měsíce věnujte rozjímání o tom, co chcete, protože poslední listopadový týden je o tom, abyste si pro to došli! Napište si seznam vlastností, které chcete u partnera (nebo i u milence, se kterým budete mít nezávazný vztah), a mějte je na paměti, zejména kolem úplňku v Blížencích 27. listopadu. To zvýrazní váš dům zábavy a randění, což způsobí, že se vám do života nahrne spousta zajímavých lidí.

Co vás čeká v sexuálním a milostném životě v listopadu 2023? Přečtěte si horoskop!

Panna (23. srpna - 22. září)

Zadaní: Panny, ve vztazích jde především o to, co dáváte a berete. A i když není vždycky zábavné povídat si o domácích pracích a nezbytnostech, je to zásadní. Sdělte všechny nerovnováhy, které pociťujete! Je dost pravděpodobné, že váš partner je tak zahloubaný, že si nevšiml, že už měsíc nevysál, nebo dokonce nevynesl koš. Není lepší čas než současnost, abyste mu to jemně připomněli. Měsíc skončí na milé a družné notě, přičemž úplněk v Blížencích 27. listopadu ještě více zdůrazní jasnou komunikaci. To můžete využít i k tomu, abyste jasně vyjádřili, co chcete v posteli.

Nezadaní: Tento měsíc myslíte na lásku, zejména proto, že se Saturn 4. listopadu přesune do oblasti vašeho horoskopu, která se zabývá partnerskými vztahy. Saturn je produktivní planeta známá tím, že zdůrazňuje dlouhodobé cíle. Pokud jste byli v pokušení se na každého vrhnout po hlavě, Saturn vás žádá, abyste byli trochu náročnější. I když je dobré zůstat otevření možnostem, tento měsíc vám nabízí jedinečnou příležitost najít si partnera, který vás opravdu chápe a obohatí váš život! Nezapomeňte, že kvalita má přednost před kvantitou. Během úplňku v Blížencích, který proběhne 27. listopadu, budete mít pravděpodobně spoustu příležitostí ke společenským kontaktům, takže mějte oči i srdce otevřené.

Váhy (23. září - 23. října)

Zadaní: Váhy, tento měsíc bude vztahová energie opravdu sladká. Venuše, planeta krásy, lásky a potěšení, je ve vašem znamení. A protože je to vaše vládnoucí planeta, romantické vibrace jsou díky tomu ještě silnější, takže si užívejte čas s tím, koho milujete. Pokud jste čekali na vhodnou chvíli, abyste si dopřáli luxusní intimní večer, listopad je tím pravým časem. Tento měsíc je především o vychutnávání drobných okamžiků, které dělají váš život krásným. Jelikož budete trávit čas se svým partnerem, komunikace se zlepší, zejména kolem úplňku v Blížencích 27. listopadu. Láskyplně vyslovte svůj názor a nemůžete udělat chybu!

Nezadaní: Pokud čekáte na toho pravého člověka, který by vstoupil na vaši oběžnou dráhu, listopad vám s tím může pomoci. Vzhledem k tomu, že Venuše 8. listopadu bude trávit čas ve vašem znamení, je nyní pro váš milostný život skvělá doba. Cítíte se sebevědomější a přitažlivější než kdy jindy a lidé ve vašem okolí si toho rozhodně všimnou. Zůstaňte otevření novým lidem a zážitkům. Nikdy nevíte, kde potkáte někoho, kdo vám vyrazí dech nebo vám alespoň způsobí několik motýlků v břiše. Jedinou výzvou bude vyvážit čas na zábavu se všemi pracovními povinnostmi.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Zadaní: Štíři, v tomto měsíci budete se svým milencem zaneprázdněni. To bude platit zejména v prvním týdnu měsíce, kdy se Venuše bude nacházet ve vašem domě přátelství. Užijte si dvojité rande s přáteli a vybočte z obvyklé rutiny. Je důležité otřást situací, zejména ve vašem vztahu. Může to ve vašem partnerovi probudit nové a vzrušující stránky, které se ne vždy objeví, když spolu na gauči sledujete Netflix. Během úplňku v Blížencích na konci měsíce si pak udělejte čas na víkend jen pro vás dva. Zapalte svíčky, nalijte skleničku a prostě si užívejte jeden druhého, fyzicky i emocionálně!

Nezadaní: Máte narozeniny a rozhodně se chystáte na patřičnou oslavu. Venuše, planeta lásky a krásy, stráví první týden měsíce v analytické Panně, která zvýrazní váš dům přátelství. Je možné, že osoba, kterou hledáte, se skrývá někde v okruhu vašich nejlepších přátel? Cítíte se sebevědomě a společensky, takže je skvělý čas zjistit, zda mezi vašimi přáteli není někdo, kdo by mohl být potenciálním milostným protějškem. Saturn se bude nacházet ve vodním znamení Ryb a vybídne vás, abyste se vážně zabývali svými seznamovacími cíli. Čas je drahocenný, tak ho nepromarněte s někým, kdo si vás neváží!

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Zadaní: Střelci, tento měsíc je čas na odpočinek a zábavu! Zatímco práce a život vás velmi zaměstnávají, v listopadu se vše odlehčí oslavami narozenin a zábavnými večery. Nezapomeňte s sebou vzít také svého partnera. I když je skvělé strávit spolu ten zásadní intimní čas, je také důležité, abyste společně vystoupili ze své komfortní zóny. Domluvte se se skupinkami přátel a prostě se bavte! Úplněk v Blížencích 27. listopadu pak zvýrazní váš dům partnerských vztahů a sblíží vás s vaší láskou více než kdy jindy.

Nezadaní: V tomto měsíci nemáte o možnosti nouzi. Mezi podzimními oslavami a přípravami na narozeniny budete mít mnoho práce se spoustou skupinových aktivit! Zatímco si budete užívat, mějte oči otevřené. Někdo upoutá vaši pozornost. Tento měsíc se ve vašem životě jistě objeví a zase odejde mnoho lidí... je pravděpodobné, že alespoň jeden z nich vzbudí váš zájem o příjemné rande nebo i něco víc. Praktický Saturn bude tento měsíc ve vašem domě domova a žádá vás, abyste se ujistili, že váš životní styl je v souladu s vašimi budoucími cíli, zejména v oblasti lásky.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Zadaní: Tento měsíc budete jako Beyoncé a Jay-Z, budete vydávat velké vibrace mocného páru! Bude to pro vás oba naprosto vzrušující, což můžete oslavit kolem novoluní ve Štíru, které nastane 13. listopadu. Udělejte si čas na to, abyste si užili společnost toho druhého, a uctěte veškerou práci, kterou jste věnovali své kariéře, ale také svému vztahu. Všechna semínka, která jste zasadili, tento měsíc rozkvétají a je to skvělý pocit. Když už jste s partnerem tak sladění, možná najdete i způsob, jak spojit práci a romantiku s vášnivým projektem doma. To pravděpodobně ještě více posílí vaše pouto!

Nezadaní: Nezadaní Kozorozi, vaše kariéra se tento měsíc dostává do popředí zájmu. To však neznamená, že nemáte čas si vše okořenit jedním nebo dvěma rande! Novoluní ve Štíru, které nastane 13. listopadu, vás vybídne k tomu, abyste se vydali na cestu, a umístění Uranu v listopadu pro vás bude znamenat, že v životě i v lásce můžete očekávat nečekané události. Váš dokonalý protějšek může například stát za vámi ve frontě v kavárně! Úplněk v Blížencích na konci listopadu pak zvýrazní vaše každodenní zvyklosti a poskytne příležitost k náhodným setkáním. Přijměte tok života, zůstaňte otevření novým kontaktům a s potenciálními partnery jasně komunikujte. Listopad vám umožní potkat někoho, kdo ocení vaše schopnosti a odhodlání.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Zadaní: Listopad vám nabízí příležitost snít s partnerem ve velkém. Venuše, planeta lásky, je ve vzdušném znamení Vah. Tato energie vás povzbudí k tomu, abyste prozkoumali své společné touhy a naplánovali si nějaké dobrodružství. Začněte si rezervovat cestovní plány na rok 2024 nebo jen společně vytvořte itinerář pro opravdu žhavou sexy noc. Co si třeba zahrát nějakou hru pro dospělé? Tento měsíc je klíčová komunikace a společné trávení času s lehkým srdcem!

Nezadaní: Je tu nějak horko, nebo jste jen tak nažhavení, svobodní Vodnáři? Venuše, planeta lásky a krásy, se pohybuje skrze kolegyni ve vzdušném znamení Vah ve vašem domě vztahů. V překladu? Vypadáte a cítíte se lépe než kdy jindy. Lepší čas na seznámení snad ani nemůže být, takže se nebojte tento měsíc poslat skleničku nějakému krasavci v baru nebo věnovat trochu víc času swipování v seznamovací aplikaci. Pokud hledáte někoho se společnými zájmy, zvažte, zda se nezapíšete na kurz nebo workshop v oblasti, kterou máte rádi. Není nic lepšího než potenciální partner, který sdílí vaše vášně, aby vás připravil na cuffing season!

Ryby (21. února - 20. března)

Zadaní: V listopadu můžete s partnerem snít o společné budoucnosti. Saturn, planeta, která podporuje velkolepé myšlení, se 4. listopadu přesune do vašeho znamení, takže pro vás a vašeho milého nastane opravdu vzrušující období. Pracujte na společné nástěnce vizí, plánujte svůj vysněný domov nebo si rezervujte dovolenou na rok 2024. Vaše zraky se budou upírat ke krásné budoucnosti, kterou společně budujete, a tento měsíc je čas podniknout zásadní kroky k jejímu dosažení. Venuše, planeta lásky, stráví většinu listopadu ve Vahách, což zvýrazní intimitu. Díky tomu bude vaše pouto ještě silnější, protože si tento měsíc budete moci užívat těla a mysli toho druhého!

Nezadaní: Nezadané Ryby, váš milostný život dostane na začátku listopadu nový impuls. Hurá! Venuše, planeta lásky a krásy, bude až do 8. listopadu v Panně, takže se budete cítit mimořádně společensky. V tomto období pravděpodobně potkáte potenciálního milostného partnera. To je dobře, protože až Venuše přejde do znamení Vah, zvýrazní váš dům intimity, společných zdrojů a vztahů obecně, takže budete mít jasněji než kdy jindy v tom, co v lásce chcete.

A kde nejlépe hledat partnera pro milostný život? Na erotické seznamce!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.