Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na listopad 2021

2.listopad 2021
Sex horoskop na listopad 2021

Listopad nám přinese nejen pravé podzimní sychravé počasí, ale i spoustu příležitostí se s někým seznámit nebo zlepšit svůj dosavadní vztah. V tomto období se lidé chtějí více schovávat pod peřinou, tak toho využijte. Přečtěte si v našem sex horoskopu, co přesně vás čeká v průběhu předposledního měsíce v roce!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Tento měsíc začíná astrologicky novoluním ve Štíru, které nastane 4. listopadu. To ve vás vzbudí mimořádně smyslnou energii a intenzitu, díky níž budete připraveni na pořádnou sexuální akci. Zároveň si uděláte oddechový čas a zamyslíte se nad tím, jak moc zranitelní chcete se svým partnerem být. Jste připraveni se sblížit, nebo vám nevadí současný stav? Neexistují žádné špatné odpovědi, tak hurá do zjišťování...

Až se Venuše 5. listopadu přesune do znamení Kozoroha, budete si velmi dobře uvědomovat, kam se věci ve vašem vztahu ubírají. Všechno je to hodně o zábavě, ale je to něco, na co se můžete spolehnout?

19. listopadu vám bude úplněk v Býku také vysílat super sexuální vibrace, takže listopad je v podstatě celý měsíc věnovaný vaší spodní části těla (ale i té horní). A energie, kterou tento měsíc bude rozdávat Uran, je poněkud zvrhlá, takže bude vhodná doba na experimentování s novými polohami, erotickými hračkami, zkrátka s čímkoli, co vás dostane do nálady.

Ke konci měsíce se zamyslíte nad tím, jak sladit svůj milostný život se vším ostatním. Věnujete svému vztahu dostatek péče, nebo už nějakou dobu fungujete na tempomat? Pokud ano, je čas na změnu. Vezměte svou drahou polovičku, naplánujte si speciální chvíle jen pro vás dva a vychutnejte si pocit, že spolu vytváříte nové vzpomínky.

Zde je přehled dalších událostí, které vás tento měsíc podle Donny Page čekají. Stačí si jen vyhledat níže v seznamu své znamení zvěrokruhu podle data narození.

Beran (21. března - 20. dubna)

Novoluní 4. listopadu bude vysílat pořádné vibrace ve znamení Štíra a vy to, Berani, opravdu pocítíte.

Díky Marsu, vaší vládnoucí planetě, který se tento měsíc bude zdržovat právě ve znamení Štíra, budete připraveni sdílet svůj čas s někým dalším a budete se cítit mimořádně motivováni k tomu, aby se v oblasti lásky něco dělo.

Budete se také cítit ještě smyslněji než obvykle, takže vezměte svou drahou polovičku a připravte se na velmi příjemné chvíle. Pokud jste ve vztahu, budete chtít se svou hlavní láskou vyrazit do barů, restaurací nebo čehokoli jiného (protože sledování seriálů a pohoda na gauči váš milostný život většinou moc nerozproudí). Jste svobodní? Venuše vás bude tlačit k tomu, abyste trochu častěji někam vyrazili. Někdo se s vámi opravdu chce seznámit...

Býk (21. dubna - 21. května)

Novoluní 4. listopadu se bude nacházet v sektoru vašeho horoskopu, který se týká vztahů, takže se budete cítit tak trochu nadržení. Takže... se na to vrhněte, Býci!

Zároveň dáte jasně najevo - ať už svému stálému partnerovi nebo partnerce - že jste typ člověka, který bere, nebo nechává být. Takže pokud se jim nelíbí, co vidí, no... tak tady jsou dveře.

Pokud jste nezadaní, možná vás zaujme někdo, za kým budete muset trochu cestovat. Jistě, může to být otrava, ale v hloubi duše poznáte, jestli vám za to stojí. 21. listopadu, kdy se Slunce přesune do znamení Střelce, budete přemýšlet o tom, zda jsou věci spravedlivě rozděleny mezi vás a vašeho partnera. Dělali jste mnohem víc domácích prací než váš partner nebo jste je dělali za něj a on nedodržoval pravidla, na kterých jste se předem domluvili? Pokud ano, je na čase se ozvat. Může to mít totiž negativní vliv i na váš intimní život.

Blíženci (22. května - 21. června)

Tento měsíc zahájíte s Venuší ve svém 8. domě sexu, což je velmi vhodná doba pro trávení času s někým výjimečným. Vezměte tedy svého partnera, zamiřte do postele a zůstaňte tam, dokud nebudete oba spokojeni.

Pokud jste ve vážném vztahu, zkuste to v páru trochu rozproudit. Vyzkoušejte novou kavárnu a pak se společně pusťte do oprav v domácnosti. Budete překvapeni, jak vás to může sblížit.

Pokud jste nezadaní a připraveni se seznámit, váš kamarád zná někoho, kdo je pro vás ideální - neodmítejte schůzku naslepo.

Rak (22. června - 22. července)

Romantika míří vaším směrem, Raci. Jste na ni připraveni? Pokud ano, můžete za to poděkovat novoluní 4. listopadu. To ve vás rozproudí pořádnou intimní energii. Jen vás upozorňujeme: Někdo pro vás chystá překvapení - a bude se vám líbit.

Pokud jste nezadaní, listopad je skvělý měsíc pro randění. Mars, planeta činu, vás tlačí k tomu, abyste si vyrazili, takže... už to prostě udělejte! Nebudete toho litovat.

Jste již zadaní? Naplánujte si večerní rande. Vesmír se postará o romantiku. Stačí se jen ukázat.

Lev (23. července - 22. srpna)

Znáte ty příběhy o párech, které se seznámí, když na sebe náhodou narazí na ulici? Tento měsíc se k nim můžete přidat. To vše díky Venuši, která se bude pohybovat v sektoru vašeho horoskopu, který se týká rutiny. Pokud jste nezadaní, někdo si vás všiml a chystá se k nějakému kroku.

Jste již v páru? Je čas zamíchat vaší pravidelnou rutinou. Ať už se rozhodnete společně trénovat na pětikilometrový závod v běhu nebo jako tým uvařit něco nového, řešení čehokoliv ve dvojici vás ještě více sblíží.

Slunce se 21. listopadu přesune do vašeho pátého domu zábavy a romantiky a popožene vás k tomu, abyste do svého milostného života vnesli trochu více spontánnosti. Hmmm, tak co se asi bude dít...?!

Co vás čeká ve vašem milostném životě v listopadu 2021?

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, tento měsíc je ve znamení toho, že do svého milostného života vnesete trochu více zábavy. Začíná Venuší ve vašem pátém domě romantiky, která vás bude tlačit k tomu, abyste si vyšli ven a prostě se bavili se svým partnerem. Ať už to bude tanec nebo jen blbnutí při jídle, které jste si vzali s sebou, budete z toho chtít udělat pravidelnější záležitost, věřte.

Jste svobodní? Vyrazte ven a dělejte něco, co vás baví. Když budete ve svém živlu, upoutáte pozornost někoho nového. Jen na to nespěchejte: Na prozkoumání tohoto spojení máte ještě spoustu času.

Váhy (23. září - 23. října)

Venuše se tento měsíc zdržuje ve vašem domě domova a rodiny, takže si budete chtít vytvořit prostor, který bude pro vás a vašeho milého ještě útulnější. Je více než v pořádku, pokud chcete jen tak trávit čas doma - i tam si můžete vytvořit skvělé vzpomínky.

Pokud jste nezadaní, budete cítit pořádnou únavu z prvního rande, ale nenechte se tím rozhodit. Vesmír vás tlačí k tomu, abyste pokračovali ve schůzkách: Někdo úžasný je hned za rohem.

21. září se Slunce přesune do znamení Střelce ve vašem domě intimity, což ve vás vyvolá super sexy energii. Vstupujete na novou úroveň propojení se svým partnerem. Otázkou je, jak moc chcete být zranitelní.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Umět říkat, co si myslíte, a myslet vážně, co říkáte, je pro vztahy spojkou. A vzhledem k tomu, že Venuše visí ve vašem domě komunikace, bude vaše schopnost vyjádřit svůj názor na další úrovni.

Udělejte si čas na hluboké rozhovory s partnerem - sblíží vás. Pokud jste nezadaní, někdo ve vašem okolí se o vás zajímá. Proto mějte oči otevřené, když budete někde venku.

19. listopadu se bude úplněk nacházet v sektoru vašeho horoskopu, který se týká druhých lidí. Panuje mezi vámi a vaší drahou polovičkou dobrá rovnováha, nebo máte pocit, že seznam povinností je v poslední době nerovnoměrný? Vyjádřete se nyní - jinak budete rozhořčení.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Je to fakt: Někteří lidé se ve vztazích usadí. A další fakt: Vy to nejste. Venuše se bude nacházet ve vašem domě sebeúcty a bude vám přinášet jemnou připomínku právě tohoto faktu. Máte své standardy. Jsou dodržovány?

Pokud jste ve vztahu, promluvte si s partnerem o tom, kam se "ztrácejí" vaše peníze. Měli byste se svým protějškem více šetřit, nebo peníze, které vám leží ladem, využít k výpravě na velkolepý výlet? Nezapomeňte, že neexistují žádné špatné odpovědi. Udělejte to, co považujete za správné.

Jste-li svobodní, vesmír po vás chce, abyste se věnovali sami sobě a začali si k sobě projevovat lásku. Budete překvapeni, kolik zajímavých potenciálních vztahů vám přijde do cesty, když je nebudete hledat.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, možná jste ve vztahu, ale věnujete čas tomu, abyste se svým partnerem opravdu randili? Úplněk 19. listopadu se bude nacházet ve vašem domě romantiky a bude vám posílat jemnou připomínku, abyste se trochu snažili.

Venuše bude 5. listopadu mířit do vašeho znamení a rozdmýchá ve vás sladkou energii. Vydejte se na romantické procházky a věnujte čas někomu výjimečnému - bude vám to dělat dobře.

Pokud jste nezadaní a pořád někoho hledáte, nestresujte se: Nějaký sympatický člověk vám přijde do cesty. Na vaši oběžnou dráhu se chystá vstoupit někdo, kdo rozhodně stojí za váš čas, takže se nebojte dát o sobě vědět.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, každý má v lásce nějaké drobnosti, které ho mohou rozhodit, a Venuše je tu s malou připomínkou těch vašich. Chvíli nad tím přemýšlejte a pak jděte dál. Koneckonců minulost nezměníte, ale můžete se poučit ze svých chyb.

Pokud jste ve vztahu, budete se tento měsíc cítit opravdu bezpečně a jistě. Jen si uvědomte, co vám v milostném životě vyhovuje a co ne. Pokud vám to stoprocentně nevychází, neváhejte se ozvat. Nemůžete totiž dostat to, o co si neřeknete!

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, uvědomte si, že vy a vaše drahá polovička neexistujete v bublině. Někdy vás dva může ještě více sblížit to, že si vyrazíte ven s partou přátel. A kdybyste to nevěděli... Venuše se nachází ve vašem domě přátelství a vybízí vás, abyste do svého repertoáru zařadili rande ve čtyřech, ale třeba i v šesti nebo v osmi...

Pokud jste nezadaní, hodně plánujte se svými kamarády - jejich prostřednictvím se seznámíte s někým novým. 19. listopadu se bude úplněk nacházet ve vašem domě komunikace, takže to bude skvělý večer k tomu, abyste si s někým výjimečným otevřeli láhev vína a jen tak si povídali o svých snech.

Teplé počasí sice už definitivně skončilo, ale to neznamená, že si nemůžete užívat sex. Akorát se budete muset přesunout s hrátkami dovnitř. A co si třeba z pohodlí domova najít i partnera na erotické chvilkyZaregistrujte se na online seznamce a najdete ho hned!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.