Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na listopad 2020

2.listopad 2020
Sex horoskop na listopad 2020

Listopad znamená nejen spadané listí, ale většinou také první větší mrazíky. To ale pro vás nemusí být problém, když tuto dobu strávíte pod peřinou a budete dělat věci, které budou mnohem zajímavější než mrznutí někde venku. Chcete vědět, co si pro vás přichystal tento předposlední měsíc v roce? Přečtěte si sex horoskop!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Za poslední roky byl docela populární boj mezi Venuší a Marsem, jakožto planetami, ze které pochází ženy a muži. Samozřejmě na tom sice pravdy asi nic nebude, ale obecně ženské a mužské energie jsou opravdu v astrologii skutečné. A jen abyste věděli - zrovna tento měsíc budou tyto energie proti sobě.

Co to pro vás znamená? Možná se ocitnete se svým partnerem v rozporu ve více věcech, než je u vás obvyklé. Nebudou to sice vyloženě hádky, ale měli byste vědět, že můžete očekávat, že tento měsíc uvidíte některé věci zkrátka jinak než váš partner, a bude to naprosto v pořádku. Venuše se také po většinu měsíce bude nacházet ve znamení Vah (což je znamení rovnováhy), takže to bude pro vztahy dobré období.

Když se Merkur přesune 10. listopadu do znamení Štíra, budete se chtít dostat svému partnerovi do hlavy. V tuto dobu byste tak měli se svým partnerem probrat, jaké sexuální fantazie máte a co byste v posteli chtěli zkusit. A úplněk, který proběhne 30. listopadu, vás bude nutit spojit se s ostatními. Takže si naplánujte nějaké pěkné rande nebo se zaregistrujte na online seznamku.

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, v hlavě budete mít tento měsíc převážně vztahy. 3. listopadu se Merkur bude nacházet ve vaší sféře ostatních lidí a vy budete překvapeni a dojati city, které bude váš partner vyjadřovat. Také budete pracovat na tom, abyste viděli věci tak, jako on, a vyvarujete se tak potenciálním hádkám.

Když se Venuše přesune 21. listopadu do znamení Štíra, probudí se ve vás smyslná energie. Budete prahnout po hlubokých souzněních se svých partnerem, a pokud toho nedosáhnete, budete trochu bez nálady. Úplněk 30. listopadu si posvítí na komunikaci, a tak se vám se svým partnerem bude před spaním dobře povídat.

Býk (21. dubna - 21. května)

Samozřejmě jste ve vztahu z mnoha důvodů, ale upřímně, připadá vám, že vám tento vztah do vašeho života něco přináší? Tento měsíc vám tato otázka velmi zaměstná hlavu. Navíc pak také velmi pocítíte již v úvodu zmíněné bojování ženských sil proti mužským, a to obzvláště okolo 9. listopadu.

A to nebude přemýšlení konec. Následně budete přemýšlet o tom, jestli váš partner do vztahu vkládá všeho dostatek, nebo zda by to se to dalo z jeho strany trochu zlepšit. Ať tak, nebo tak, budete si o tom muset promluvit, protože to vašemu poutu velmi prospěje. Venuše se bude 21. listopadu nacházet ve vašem opačném znamení. To pro vás bude znamenat sexy odbobí, kdy se budete s lidmi propojovat - buď s vaším současným partnerem, nebo s někým novým.

Blíženci (22. května - 21. června)

Listopad pro vás bude značínat Merkurem, který půjde přímým směrem do vaší sféry randění a zábavy. Takže vezměte vašeho partnera a dělejte něco, co normálně neděláte (třeba na co nemáte běžně čas). Co vyzkoušet v posteli novou praktiku nebo polohu?

Venuše se bude do 21. listopadu nacházet ve vaší sféře randění, takže se můžete těšit, že potkáte někoho nového, nebo že si užijete nějaké skvělé rande. Venuše se ale také bude nacházet ve vaší sféře denní rutiny. I když to nezní zrovna nijak sexy nebo zábavné, budete se svým partnerem ponořeni do domácích prací. Ale společně! A o tom je život, nebo ne? Úplněk 30. listopadu pohne s vaším milostným životem. Propojíte se s někým, na kom vám záleží, na hlubší úrovni - proběhne hluboká konverzace s novým objevem, nebo zjistíte něco nového a zajímavého o vašem současném partnerovi.

Rak (22. června - 22. července)

Vztahy mohou být naprosto jednoduché a vše v nich může jít úplně hladce, ale tento měsíc budete chtít od toho trochu víc. Novoluní 15. listopadu způsobí, že budete prahnout po hlubokých propojeních. Jistě, nebudete mít žádné intenzivní spojení se svým partnerem, když budete ráno mžourat u snídaně, ale když do svého milostného života zapojíte trochu  smysluplných konverzací, vaše spojení se posílí.

Okolo poloviny měsíce se budete cítit trochu frustrovaně, a to proto, že vás váš partner nebude zahrnovat úplně do všeho, co dělá. Pokud vás to opravdu trápí, dejte mu to vědět, určitě to v sobě neduste. Ke konci měsíce se Venuše bude nacházet ve Štírovi ve vaší sféře randění. Pokud jste single, bude to skvělá příležitost si někam vyrazit a někoho poznat.

Lev (23. července - 22. srpna)

Dostatečná komunikace je velmi důležitá v každém vztahu a na začátku měsíce si to budete obzvláště uvědomovat, a to díky Merkuru, který bude procházet přímo vaší sférou komunikace. Okolo 15. listopadu si vytvoříte silné názory, ale zároveň budete velmi otevření různým nápadů a návrhům vašeho partnera. A nějaké to debatování vás může i pěkně nažhavit... Jen pozor, ať to nepřeženete a nepřeroste to v hádku!

Slunce se 21. listopadu přesune do znamení Střelce a do vaší sféry užívání a trávení pěkných chvilek. A to by mohl být třeba sex, že? Budete mít na něj chuť a budete to dávat najevo. Jste single? Vaši přátelé vás dají s někým dohromady. Když Neptun ke konci měsíce změní svůj směr na přímý, budete si chtít se svým partnerem užívat domácí pohodlí a odpočívat spolu.

Co přinese listopad do vašeho milostného a sexuálního života? To se dozvíte v sex horoskopu!

Panna (23. srpna - 22. září)

Někdy svým vztahem proplouváte, nemusíte nic dělat a všechno jde tak nějak samo. Ale listopad vám toto neumožní. Novoluní 15. listopadu probudí intenzivní vibrace přemýšlení a komunikace. Budete si chtít se svým partnerem otevřít lahev vína a vážně si popovídat.

Ve stejnou dobu dobu se Mars, planeta akce, bude nacházet ve vaší sféře smyslnosti a chuti jít hlouběji. Můžete tudíž výše zmíněné povídání nad lahví vína spojit s něčím příjemným, co bude následovat. Spojení Jupitera a Pluta se odehraje ve vaší sféře randění. To vytvoří spoustu příležitostí, díky kterým budete moci potkat někoho nového. A 21. listopadu se bude Venuše nacházet ve vaší sféře komunikace a vy si budete přát, aby k vám byl váš partner naprosto upřímný. Snad se to i povede.

Váhy (23. září - 23. října)

S vaším partnerem se téměř vždy na všem shodnete, což je skvělé. Ale rozhodně pocítíte opačné postavení Venuše a Marsu, které tento měsíc proběhne. Co to bude znamenat? Budete přemýšlet, jestli už nepodléháte kompromisům až moc. Možná je na čase, aby v něčem začal trochu ustupovat i váš partner.

Jste-li single, potkáte tento měsíc někoho nového a zajímavého. Buďte si ale vědomi toho, že tento člověk může být mnohem asertivnější typ, než se kterým většinou randíte. Okolo poloviny měsíce budete extrémně nabiti sebevědomím v posteli. Koneckonců, jste také velmi sexy! Proč byste se tak neměli i chovat?

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, dobře se připravte, protože máte před sebou intenzivní měsíc. Venuše se bude nacházet v části vaší sféry, která reprezentuje skrytou lásku. Někdo se do vás zakouká. A bude na vás, co s tím uděláte... Jste ale již šťastně zadaní? Tak v tom případě byste si od sebe měli dát na chvilku pauzu. Ne se rozejít, ale každý byste si měli najít nějakou činnost, koníčka, které budete dělat sami. 

Když se Slunce 21. listopadu přesune do znamení Střelce, zaplaví vás velmi intenzivní vibrace, které podpoří vaši fantazii. Tyto své fantazie si zapamatujte a později je zkuste představit partnerovi v ložnici. Úplněk 30. listopadu bude skvělou dobou na upřímné popovídání se svým partnerem. Ať už se bude jednat o povídání před spaním nebo nad skleničkou vína, bude to potřeba, tak se tomu nebraňte.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, pozor! Mars, planeta akce, se bude nacházet ve vaší sféře randění. To pro vás neznamená nic jiného, než že to bude pěkně jiskřit! Nebude záležet na tom, jestli jste teprve na prvním rande nebo na stém, v každém případě si budete skvěle rozumět. Okolo poloviny měsíce budete přemýšlet nad tím, jak oddaní chcete svému partnerovi být.

Možná přijdete i na to, že byste raději měli stále někoho v záloze, než abyste byli do konce života pouze s jednou osobou, a to je samozřejmě v pořádku, toto rozhodnutí záleží pouze na vás. Když se 30. listopadu dostane úplněk do vašeho opačného znamení, dávejte si pozor na to, co máte a naopak nemáte ve svém vztahu. Jste spokojeni s tím, jak se věci mají, nebo by se dalo něco zlepšit? Nezapomeňte zahrnout i sexuální život a určitě si o tom s partnerem promluvte.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Všechno se vám daří a je vám skvěle. Ale pořád by se dalo něco zlepšit. Když se Slunce přesune 21. listopadu do znamení Střelce, měli byste si uvědomit, co je tím největším nepřítelem vašeho vztahu. Chcete se usadit jen proto, že vás do toho někdo hodně tlačí? Nebo je to třeba vaše nejistota, která vás drží zpátky a vy nemůžete dát do svého vztahu a lásky všechno? Určitě byste na to měli přijít, abyste to mohli změnit.

Venuše se bude tento měsíc nacházet ve vaší sféře přátelství a vy si tak budete moci se svým partnerem vytvořit silné pouto. Jste ale single? Pak můžete někoho potkat díky svému kamarádovi. Nebo že by to byl kamarád sám?

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Potřebujete popadnout svého partnera a vypadnout z města. A to co nejrychleji. Že to z jakéhokoliv důvodu nejde? Nevadí! Užijte si to aspoň ve svých myšlenkách. Za všechno tohle můžete vděčit Merkuru, který změní svůj směr na přímý 3. listopadu - to vás bude nutit změnit něco na své běžné rutině. Jestli partnera nemáte, tak najednou budete otevření randit s někým novým mimo vaše město.

Když se Slunce 21. listopadu přesune do znamení Střelce, budete se cítit se svým partnerem extrémně propojeni. Tak si tuto dobu spolu pěkně užijte, oba to potřebujete. Úplněk 30. listopadu se bude nacházet ve vaší sféře romantiky a randění a pro vás to bude znamenat žhavé rande s někým, do koho jste blázni.

Ryby (21. února - 20. března)

Díky Merkuru, který změní 3. listopadu svůj směr na přímý, budete chtít svůj milostný život chtít probádat trochu do hloubky. Cítíte, že přijímáte stejně jako dáváte? Nepotřebovali byste se partnerovi trochu víc otevřít? Nebojte se si o tom všem promluvit, abyste si mohli následně lépe užívat.

Okolo poloviny měsíce budete ve svém milostném životě asertivnější. Potkali jste někoho nového, zajímavého? Tak jděte do toho! Chcete zkusit něco nového v posteli? No proč ne! Když to neuděláte, budete toho akorát litovat. Úplněk 30. listopadu vás donutí se ve velkém zaměřit na váš domov. Není už na čase se k sobě nastěhovat?

V listopadu začíná všechen shon se sháněním dárků, přípravami na Vánoce, pečením cukroví a tak dále. Pokud vás to stresuje, dělejte to po malých částech a nenechte se tím vystresovat úplně. Stres v posteli dokáže nadělat velkou paseku a není důvod, proč si kazit pěkné intimní chvilky. Chtěli byste si užívat sexuální hrátky, ale nemáte s kým? Zkuste se porozhlédnout na online erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.