Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na listopad 2019

5.listopad 2019
Sex horoskop na listopad 2019

Rok utekl jako voda a máme tu předposlední měsíc v roce 2019. Možná tomu sami nevěříte, ale je to tak. Užijte si tento měsíc, než začne to vánoční šílenství, které z vás vysaje všechnu energii. Co třeba tu ušetřenou energii pak vybít v posteli? Jak to budete mít v listopadu se sexem a ostatními intimnostmi? To se dozvíte v dnešním sex horoskopu.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

V Americe budou ke konci listopadu slavit Den díkůvzdání, který my sice jako svátek neslavíme, ale mnoho našich předků slavilo podobné svátky, kdy byli vděční za uplynulý rok a za to, co jim země dala. Vy to ale teď v sexuálním životě budete mít trochu naopak. Ačkoliv byste měli spíše děkovat, vy si budete chtít brát. Možná budete dokonce chamtiví, než vděční. Úplněk, který proběhne 12. listopadu, způsobí, že budete chtít mít ve svém vztahu naprosto všechno. To znamená, že budete chtít jak neskutečně pevný vztah, tak zároveň mít i svou svobodu. Budete se sami sebe ptát: "To chci tak moc?" Odpověď budete muset zjistit sami.

Když se Mars 19. listopadu přesune do Štíra, vaše sexuální energie se vyšplhá na maximum a vy si nebudete plánovat nic jiného, než strávení pěkných chvilek v posteli. Což není vůbec od věci, protože venku už stejně začne být zima (a že tento rok nás počasí hodně rozmazlovalo). Venuše se 25. listopadu přesune do znamení Kozoroha, což bude mít za následek, že se budete trochu zdráhat se s někým dát dohromady a myslet to vážně. Budete přemýšlet nad tím, jestli to opravdu vyjde a zda si tím můžete být opravdu jistí. Novoluní se bude 26. listopadu nacházet ve Střelci a dá vám jistotu, že někdy v životě zkrátka musíte zariskovat. Takže jak se rozhodnete? Budete pro, nebo proti?

Určitě to není všechno, co vám měsíc prosinec nabídne. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte si níže své znamení zvěrokruhu a přečtěte si, co se bude ve vašem sexuálním a milostném životě bude dít v listopadu 2019!

Beran (21. března - 20. dubna)

Chcete, co chcete, s nikým o tom nebudete diskutovat a už vůbec ne o tom, jestli to dostanete. Zkrátka a dobře v tomto jste neoblomní. Venuše se 1. listopadu přesunula do Střelce a to vám v této situaci opravdu velmi pomůže. Buď to, co chcete, přímo dostanete, nebo vám to tak alespoň bude připadat a i to vám bude vlastně celkem stačit. Tento měsíc nebudete znát slovo kompromis, takže váš partner bude mít opravdu co dělat, aby vás uspokojil. Na druhou stranu ale jednu věc budete vědět jistě - chcete mít ve vašem vztahu pevnou půdu pod nohama.

Jste-li single, v listopadu vám to nebude vůbec vadit a smíříte se s tím celkem snadno. Zkuste toho využít a prozkoumejte, jaké se vám nabízí možnosti v tomto ohledu a nedávejte se s nikým dohromady, když vám to nebude připadat jako správný krok. Určitě nemusíte nikam spěchat.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, vzpomeňte si, kde jste nechali ukrytý lubrikant, protože tento měsíc ho budete potřebovat. Ne že by váš sex najednou začal drhnout, ale protože si ho budete užívat hodně. Měsíc začne Venuší, která se přesune do vaší sféry duality. Nevíte, co si pod tím představit? Nebojte, máme pro vás vysvětlení: Chcete sex a chcete ho hodně. Jestliže máte partnera, budete s ním zkoumat nové věci, které byste mohli dělat v posteli. Ale jestli partnera nemáte (a vůbec to nevadí), přítel se vám bude snažit někoho dohodit. Rozhodně to zkuste! Nikdy nevíte, kam vás taková situace může zavést, a když se to nepovede, třeba aspoň budete mít vtipný zážitek, který budete moci vyprávět kamarádům.

A nezapomeňte po celý měsíc věřit, že čas a úsilí, které jste věnovali vašemu vztahu, se hodně vyplatí. Protože to tak bude. 

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, pro váš milostný život má listopad velmi dobrou zprávu. Váš partner pro vás bude dělat pěkné maličkosti, které velmi oceníte, a to vše díky Venuši, která se bude nacházet ve sféře ostatních lidí. Najednou vám váš partner bude ochotný podat pomocnou ruku ve všech oblastech vašeho vztahu. Dokonce se možná dočkáte i toho, že za vás udělá některé domácí práce. Ale bude to mít samozřejmě efekt i na intimní oblast vztahů. Tak například polohu nebo praktiku, kterou chcete dlouho zkusit - tak té se konečně také dočkáte a bude to skvělé.

Lidé bez partnera ale vůbec nemusí zoufat. Listopad bude stvořený k tomu, abyste vyrazili ven a randili. I když se vám třeba do chladného počasí vůbec nebude chtít, dejte tomu šanci. Jestli partnera máte, vyrazte spolu na nějakou párty, bude to skvělé, když se spolu trochu uvolníte. O novoluní 26. listopadu budete mít pocit, že čas plyne neskutečně rychle. Poddejte se tomu a oceňte to, co se děje právě teď. Pro váš milostný život to může být skvělý reset.

Rak (22. června - 22. července)

Sice budete tento měsíc trochu nejistí udělat první krok, a to i ve věcech, kde to děláte běžně, ale nebojte se, vůbec to nevadí. Vesmír vám totiž pomůže, abyste tento první krok i přesto udělali, takže je o vše postaráno. Ostatně, nikdo vás nemůže semlít, když uděláte první krok vy. A samozřejmě to platí i u vztahu. Neváhejte svému partnerovi říct, co chcete, a pravděpodobně se vám toho i dostane.

Když už budete u toho, myslete také na váš milostný život a na to, abyste si nechali dostatek prostoru i pro zábavu v něm. Ano, jistě, máte spoustu starostí a povinností, ale někdy se potřebujete také trochu uvolnit, být se svým partnerem a užívat si pěkné chvilky

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, to budete koukat! Tento měsíc bude pro vás nesmírně žhavý. Navíc se Venuše bude nacházet ve vaší sféře randění, takže se připravte na něco pěkného v milostném životě. Jste single? Jděte ven a randěte, vůbec se toho nebojte! Je mnoho možností, kde si najít partnera, ať už na vztah nebo jenom na sex na jednu noc. Třeba se můžete zaregistrovat na naši seznamku a poznat někoho online. Budete otevření poznávání nových lidí a budete nabití pozitivní energií.

Jste-li již ve vztahu, budete nesmírně toužit po něčem apsoň trochu novém. Také vyrazte ven, společně, a dělejte něco jiného než obvykle. Trochu zatřeste tou rutinou, kterou žijete. A když se pak vrátíte domů, zkoumejte jeden druhého. Samozřejmě máme na mysli těla. Na nich se totiž mohou vyskytovat některá doposud nezmapovaná území, či se mohou vyskytnout reakce, o kterých jste neměli ponětí. Bude to sexy a bude vás to bavit.

Co vás čeká v milostném a sexuálním životě v listopadu 2019?

Panna (23. srpna - 22. září)

Ano, v Zemi snů by váš milostný život byl plný vášně a zábavy. V reálném světě ale budete muset zařídit, aby to tak tento měsíc bylo. Vaše práce vám dá opravdu zabrat, takže pro vás bude nesmírně těžké najít si čas na vašeho partnera (a to ještě k tomu takový, který by se dal nazývat kvalitním časem), vytvořit si nějaké plány a nepřesvědčit sami sebe, že byste je měli zrušit. Bude to opravdu těžký měsíc, ale když si ho zvládnete hned od začátku pěkně zorganizovat a opravdu vše dodržet tak, jak jste si naplánovali, bude úspěšný ve všech sférách vašeho života.

To samé samozřejmě platí i pro lidi, kteří partnera nemají. Tam si ale budete muset udělat čas na to, abyste vyrazili ven a poznali nějaké nové lidi, a to i přesto, že budete úplně vyřízení po návratu z práce. Budete překvapení, jak vás takováto akce dokáže odreagovat a nabít novou energií.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, váš vztah má dvě strany. Jedna strana je extrémně žhavá a vášnivá a ta druhá je založena na přátelství. To určitě neznamená nic špatného, ba naopak. Venuše se bude nacházet ve vaší sféře komunikace, takže úplně nejlepší pro vás během listopadu budou dlouhé rozhovory nad skleničkou vína, ať už o tom, jak jste se měli v práci a jaký je váš kolega blbec, či o tom, jak plánujete svoji budoucnost a jak by měl vypadat váš budoucí dům. Dost možná u toho budete společně sledovat nějaký film nebo seriál. No nezní to skvěle?

Mějte ale také na paměti, že nic nefunguje jednostranně, a že když vám někdo něco dá, je pěkné mu to oplatit stejnou měrou. To se bude týkat především období okolo 12. listopadu, kdy bude probíhat úplněk. Následné novoluní se bude nacházet ve sféře smyslnosti a vy toto období strávíte se svým partnerem před televizí, což nebude nuda ani pro jednoho z vás a smyslnost také chybět nebude.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Máte pocit, nebo víte, že ve vašem milostném životě něco nefunguje? Je čas, abyste to konečně napravili. Úplněk 12. listopadu se bude nacházet ve vašem opačném znamení, díky čemuž si budete velmi dobře uvědomovat rovnováhu ve vašem vztahu. Jsou nějaké věci, které v takové rovnováze nejsou? Udělejte s tím něco! A dejte si pozor na to, že v listopadu se mohou objevit i nějaké problémy se žárlivostí. Dejte si opravdu záležet na tom, abyste přišli na to, odkud tyto problémy pramení a zkuste to napravit. No, vypadá to jako dost náročný měsíc, že? Ale věřte, že když se budete snažit svůj vztah zlepšit, vyplatí se vám to ve všech jeho rovinách.

Nejste-li v současné době ve vztahu, budete dělat všechno proto, abyste byli, a to především v období okolo 19. listopadu, kdy se Mars přesune do Štíra. Dávejte v tomto období dobrý pozor, protože potkáte někoho, kdo bude mít nějakou stejnou zálibu, jako máte vy.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Co se bude týkat milostného života, bude vám připadat, že jste dosáhli nějaké další úrovně super intuitivních schopností. Úplněk 12. listopadu vám pomůže poznat, kdy lidi stoprocentně dobře nažhavíte a kdy naopak děláte něco, co toto vzrušení kazí. Využijte tuto "superschopnost" a zalezte si s partnerem do postele a buďte tam tak dlouho, jak jen budete chtít. 

Jestliže v současné době partnera nemáte, nezapomeňte strávit dostatek času se svými kamarády. Právě oni totiž budou vstupní bránou do vašeho dalšího velkého vztahu a pozitivních sexuálních zkušeností. Díky novoluní 26. listopadu budete mít chuť jen vyrazit ven a vzít si to, co chcete. Buďte ke svému partnerovi naprosto upřímní v tom, co v posteli chcete. Jinak totiž nedostanete to, po čem toužíte, a to by byla škoda.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, toužíte po nějaké velké romantice? Pokud ano, je to dobře, protože nějaká vám půjde tento měsíc naproti. Úplněk 12. listopadu se bude nacházet mezi vaší sférou přátelství a romantiky, takže si můžete užít milostný život, o kterém jste vždycky snili. Vyrazte ven, uvolněte se a užijte si zábavu se svým partnerem. A když už u toho budete, naplánujte si také nějaké chvilky, při kterých si užijete soukromí a jeden druhého. Zasloužíte si to.

Jestli ve vztahu nejste, vězte, že se jedná o skvělou příležitost k tomu poznat někoho nového. Venuše se bude nacházet ve sféře věcí, které jsou skryté, takže je dost možné, že ještě nebudete připraveni se pochlubit svým novým vztahem veřejně. Zkuste přijít na to, čím to je, to vám pomůže si rozmyslet, kam budou v tomto vztahu vést vaše další kroky.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, někdo po vás bude pokukovat a vy toho člověka mozná znáte lépe, než jste si mysleli. Venuše se bude nacházet ve vaší sféře přátelství, což naznačuje, že by se váš kamarád mohl proměnit v trochu něco víc. Jestli už ve vztahu jste, pak budete potřebovat trochu prostoru, abyste se mohli volně nadechnout. Neznamená to nic hrozného, budete zase v pohodě okolo 12. listopadu. Novoluní 26. listopadu bude zdůrazňovat, jak moc pro vás ostatní lidi znamenají, tak nezapomeňte, že i váš partner si zalouží trochu uznání a vděčnosti. 

Ke konci měsíce budete hodně zaneprázdnění pozvánkami na párty a večírky. Jen si dejte pozor, abyste se tomu neoddali až moc a nezapomněli tak na váš milostný život. Protože i ten potřebuje trochu pozornosti.

Ryby (21. února - 20. března)

Všechno hoďte za hlavu a se svým partnerem vyrazte někam pryč. Okamžitě, na nic nečekejte. Úplněk 12. listopadu bude vyzdvihovat cestování a vy budete toužit po útěku, který trochu zpestří váš život. Ve stejnou dobu se Mars bude nacházet ve vaší sféře smyslnosti. Takový sex na dovolené je k nezaplacení, no ne? Užijte si ho!

Zároveň ale v tento měsíc budete toužit po rovnováze ve vztahu. Dáváte si oba stejně, jako si stejně oba berete? Nebo by to chtělo trochu poupravit? Nebojte se o tom promluvit. Nemůžete dosáhnout dokonalosti, aniž byste něco řekli, tak jednoduché to zkrátka není. Jestli jste single, neváhejte a také vyrazte ven, protože někdo už čeká, aby se s vámi setkal (i když to třeba zatím ještě neví).

Listopad vás sice může otravovat svou zimou a Vánocemi na obzoru, ale i tak si pro vás přichystal pěkné chvilky. Jen se musíte trochu snažit. Co udělat první krok a zaregistrovat se na sex seznamce?

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.