Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na listopad 2018

2.listopad 2018
Sex horoskop na listopad 2018

Podzim se v listopadu už opravdu bude hlásit o slovo. Mnoho lidí na podzim upadá do sezónní deprese. Ale víte, co by vám mohlo pomoci? Trochu se odreagovat sexem! Jak na tom budete v listopadu v sexuálním a milostném životě? Potkáte někoho a budete si užívat žhavé chvilky v posteli? Přečtěte si horoskop na tento měsíc...

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Listopad začínáme pěkně větrným počasím. Kromě větru se budou rychle pohybovat i planety, a to pro vás znamená, že tento měsíc bude pěkně hektický. Jako by nestačilo předvánoční šílenství, shánění dárků, pečení cukroví, výzdoba, úklid, ale ještě k tomu i váš sexuální život na tom nebude o nic lépe. Budou vás čekat pády a vzestupy.

Nejprve se Jupiter přesune 8. listopadu do Kozoroha a zůstane v něm skoro po celý rok. Pocítíte jeho vliv opravdu celý rok - bude vás inspirovat k cestování, učení a rádi se budete dozvídat víc o sexuálním životě (také zjistíte, že máte na určité věci svůj názor). Uran se 6. listopadu dostane do retrográdní fáze a vstoupí do znamení Berana. Díky tomu budete chtít být sami sebou, což je nepochybně správně, ale dokáže to nachystat i poměrně těžké situace.

Když se Mars dostane 15. listopadu do znamení Ryb, silně pocítíte svou intuici. Občas prostě jen víte, že víte, že? Jestliže vás trápili vztahové problémy, je možné, že se znovu objeví okolo 16. listopadu. 15. listopadu se totiž Merkur dostává do retrográdní fáze a bude vás nutit přehodnotit některé věci. Jste se svým vztahem opravdu spokojeni, nebo by se našlo něco, co by chtělo změnit? Nebojte se promluvit o svých potřebách. Nebude to ale vše tento měsíc jen vážné. Úplněk 23. listopadu pro vás připaví divokou atmosféru, tak se nebojte si vychutnávat své fantazie. Zkuste se ale trochu kontrolovat okolo 26. listopadu, to se totiž Slunce spojí s Jupiterem a vy budete mít tendence všechno přehánět. Jasně, měli byste myslet i na následky, které mohou nastat, ale čeho je moc... Měsíc zakončíte silnou touhou po zlepšení komunikace ve vašem sexuálním životě.

Zajímá vás, co dalšího přinese listopad konkrétně pro vaše znamení v oblasti sexu a milostného života? Pak si ho vyhledejte níže a přečtěte si to.

Beran (21. března - 20. dubna)

Listopad vás hned z jeho počátku nakopne chutí cestovat, která bude zapříčiněna Jupiterem v Kozorohovi. Neváhejte a začněte si plánovat dovolenou a je jedno, jestli podzimní, zimní nebo už na příští rok, ale věřte, že bude stát za to, užijete si na ní spoustu sexu! Sex budete mít totiž v mysli neustále. Okolo novoluní, které bude 7. listopadu, budete přemýšlet nad tím, že byste si rádi našli někoho, ke komu byste měli blízko. Uran se 6. listopadu dostane do vašeho znamení a vy začnete přehodnocovat svůj sexuální život. Dostáváte vše, co chcete? Když se Mars, vaše vládnoucí planeta, přesune 15. listopadu do znamení Ryb, pocítíte vibrace na duši. Bude se vám nabízet spoustu potenciálních partnerů. Nebojte se poslechnout váš instinkt, ale mějte na paměti, že se romantické zájmy mohou přeměnit v něco víc, na co ještě nejste připraveni. Slunce v Kozorohovi 22. listopadu ve vás probudí touhu být středem pozornosti na nějaké párty. Tancování na stole? Proč ne, když si to pořádně užijete. Okolo úplňku, který se bude konat 23. listopadu, si dejte pozor na to, abyste si nebrali zbytečně moc. Budete mít totiž tolik možností, že nebudete vědět, co s nimi. Popřemýšlejte nad tím v klidu a nehrňte se do všeho.

Býk (21. dubna - 21. května)

Zhluboka se nadechněte, Býci. Udělejte si chvilku klidu, odpočiňte si, než vyrazíte za novými příležitostmi, které rozvíří váš sexuální život. O novoluní 7. listopadu potkáte pár nových lidí a budete s nimi zvažovat partnerství. Jaké partnerství? Nechte se překvapit. V tomto období si také pamatujte, že klíčem je kompromis. Jaký pro nás nakonec bude mít následek, když tuto debatu vyhrajete? To uvidíte, ale určitě je to něco, na co byste se měli zaměřit. Když se Venuše 16. listopadu, vaše vládnoucí planeta, změní z retrográdního stavu na přímý, měl by váš sexuální život probíhat hladce. Také potkáte někoho se stejnou osobností jako jste vy a zaskórujete. 16. listopadu se ještě Merkur stane retrográdním a vy budete mít plnou hlavu sexu. Tento víkend berte jako skvělou příležitost vyrazit si někam s vaším partnerem a... však vy víte co. 

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, jestliže jste v současné době single a rádi byste si našli partnera, tak vězte, že tento měsíc pro vás bude jako stvořený. Nabídne se vám totiž mnoho možností a budete si moci vybírat. Pokud jste ve vztahu, pak nezapomeňte na komunikaci, která bude klíčem k mnoha situacím převážně okolo poloviny měsíce. Nebojte se promluvit, pokud váš milostný vztah zasahuje do vaší práce, ať už jako omezení schopnosti pracovat nebo nějak jinak. 23. listopadu, kdy bude probíhat úplněk, budete obklopeni lidmi se silnými názory a nápady. Samozřejmě se můžete držet i těch svých, ale měli byste mít otevřenou mysl a vyslechnout i ty jiné. Otevřít se něčemu novému by pro vás mohla být ta správná cesta, díky které poznáte nepoznané a prožijete úžasné věci.

Rak (22. června - 22. července)

Novoluní 7. listopadu pro vás bude znamenat milostné aférky. Nebojte se se ponořit do něčeho nového a vzrušujícího. Když se 6. listopadu přesune Uran do Berana, rozvíří se ve vás bojovná nálada. Nebudete se bát svému sexuálnímu partnerovi vylíčit své myšlenky, obzvláště v případě, že se vám něco nelíbí a chtěli byste to napravit. Venuše, planeta lásky, vztahů a krásy, promění svůj směr 16. listopadu z retrográdního na přímý. Budete mít nutkání upravit svou ložnici, aby vypadala lépe než obvykle. Až budete spokojení, budete mít příležitost si najít někoho, kdo by to ocenil, komu byste mohli tuto místnost ukázat. A zrovna takovéhle lidi budete v tu chvíli přitahovat. Využijete toho? Je to jen na vás.

Lev (23. července - 22. srpna)

Okolo 7. listopadu se budete muset zaměřit na kompromisy, Lvi. 8. listopadu se Jupiter přesune do Střelce, což velmi oceníte protože to přinese do vašeho milostného života více lásky, zábavy a pozitivity. Jste-li bez partnera, pak je právě tato doba ta nejvhodnější, abyste vyrazili ven a potkali nové lidi. Může to vést k něčemu novému a velmi vzrušujícímu. Přibližně v polovině měsíce si budete užívat  skvělý, vášnivý sex. Oddejte se tomu, jinak na to můžete zapomenout. A takovou energii opravdu nechcete nechat odejít nevyužitou. Úplněk 23. listopadu se bude nacházet ve vaší sféře romantiky a přátel. Bude po vás pokukovat nějaký kamarád. Popřemýšlejte o tom, zda je to opravdu to, co byste měli udělat... 

Co vás čeká v průběhu listopadu 2018 v sexuálním a milostném životě?

Panna (23. srpna - 22. září)

Ať už jste v jakémkoliv vztahu, budete okolo 8. listopadu přemýšlet o dalším kroku. Možná to pro vás bude znamenat vážný vztah, nastěhování se k sobě, zásnuby nebo plánování potomka. Úplněk 23. listopadu bude zvýrazňovat prostor mezi vaší prací a milostným životem. Je všechno v rovnováze? Jestliže máte jakékoliv pochybnosti, udělejte potřebné změny. Když se Mars dostane 15. listopadu do znamení Ryb, budete se cítit motivováni k tomu, abyste do svého sexuálního života dali trochu energie. Najděte na dně šuplíku nějaké to sexy spodní prádlo (a pokud ho nemáte, tak ho nakupte) a sveďte svého partnera nebo vyražte někam ven, poznejte pár lidí a jeden z nich bude posléze moci vaše pěkné spodní prádlo ocenit. Budete překvapeni tím, na koho narazíte. 

Váhy (23. září - 23. října)

Venuše, planeta lásky, vztahů a krásy, se začne pohybovat přímým směrem, a díky tomu se začnou věci ve vašem milostném životě konečně hýbat. Přijde vám, že jste v poslední době ve vašem vztahu uvízli a nikam jste se neposouvali? Nebojte, to se změní. Jupiter se 8. listopadu přesune do znamení Střelce a vy díky tomu dosáhnete v "postelové komunikaci" dalšího levelu, což je pro vás jedině dobře a bude vám to otevírat nové možnosti. Řekněte svému partnerovi svá přání a on vám je určitě vyplní. 16. listopadu se Merkur stane retrográdním ve vaší sféře komunikace. Naváže s vámi kontakt váš ex, o kterém jste již nějakou dobu neslyšeli. Postupujte velmi opatrně, protože by to nemuselo mít blahé následky...

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, Mars se přesouvá do vaší sféry milostných aférek. To pro vás bude znamenat, že se ve vašem milostném životě objeví inspirace a snaha (a nebude přitom vůbec záležet na tom, zda jste v dlouhodobém vztahu, nebo máte třeba jen kamaráda s výhodami). V tomto období se vyplatí zainvestovat do nové erotické hračky. Když se Venuši změní 16. listopadu směr z retrográdního na přímý, budete připraveni na proměnu svých fantazií v realitu. Na konci měsíce budete mít neodolatelnou touhu se s někým intimně spojit, takže vás bude čekat pěkně sexy víkend. Užijte si ho plnými doušky, trochu odreagování vám opravdu nezaškodí. Mimochodem, jestliže budete cokoliv chtít, nebojte se si o to říct. Je velká pravděpodobnost, že se vám toho dostane.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Jasně, Střelci, někdy může být sex a romantika vážná věc, ale tento měsíc tomu tak nebude, odprostěte se od toho. Když se Uran dostane 6. listopadu do znamení Berana, objeví se ve vás jiskra, která z vás bude dělat dobrého společníka. Budete připraveni užívat si zábavu a nic víc. A jestliže jste si v poslední době zábavu ve svém dlouhodobém vztahu nebo milostném životě obecně neužívali, pak je opravdu na čase to změnit. Když se Jupiter 8. listopadu přesune do vašeho znamení, bude to pro vás představovat nové příležitosti. Sami budete muset přijít na to, jaké to právě pro vás budou - možná se bude jednat o člověka, se kterým budete flirtovat, možná o novou sexuální polohu, ale třeba i o novou erotickou hračku, kterou chcete už nějakou dobu vyzkoušet. Ať už to bude cokoliv, jděte do toho!

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, trošičku flirtujete se svým kamarádem, že? Opravdu to ale chcete posunout dál? Udělejte si chvilku a zamyslete se před tím, než začnete jednat. Jinak by se vám to mohlo vymstít. Když se Mars dostane 15. listopadu do znamení Ryb, budete potřebovat trochu vylepšit způsob, jakým se svým partnerem komunikujete v posteli. Již dříve jste říkali svému partnerovi, co v posteli chcete, ale říkali jste to dostatečně jasně? Pochopil, co chcete a jak to chcete? Pokud ne, je na čase změnit taktiku. Jste single? Pak si do kalendáře vyznačte datum 16. listopadu, kdy byste díky své práci mohli potkat někoho zajímavého, se kterým by se to mohlo proměnit v něco víc. V co konkrétně, to už bude na vás.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, čachrovat s penězi a láskou může být opravdu těžké. Obzvláště to pocítíte tento měsíc. Okolo 15. listopadu se Mars dostane do vaší sféry peněz, a proto v tuto dobu promluvte o tom, co vás trápí. Venuše 16. listopadu mění svůj směr z retrográdního na přímý. To pro vás bude skvělá příležitost, abyste si vyrazili někam se svým partnerem. Jestliže v současné době svého partnera nemáte, můžete nějakého potkat právě na takové cestě, kterou absolvujete. Úplněk 23. listopadu zažehne jiskru romantiky, kterou jste v poslední době v životě postrádali. Dejte si tedy záležet na tom, aby to stálo za to, a nezapomeňte na svíčky, květiny a vše, co vám samotným nebo vašemu partnerovi přijde romantické. Vodnáři bez partnera se mohou těšit na nové možnosti, které se objeví ke konci měsíce. 

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, Venuše 16. listopadu mění svůj směr z retrográdního na přímý, a to pro vás bude znamenat jednu věc - budete mít nutkání sdílet své nápady. To určitě nebude špatné, protože se budete moci dostat k sexuálnímu experimentování, které je jindy stranou. Podělte se s čímkoliv, co máte na srdci a mysli nebo o čem již nějakou dobu fantazírujete. Jestliže jste bez partnera, někdo vás bude chtít dát dohromady s kamarádem. Dejte tomu šanci, může se z toho vyklubat něco mnohem většího, než si myslíte. Když se Neptun vydá 24. listopadu přímým směrem (stejně jako Venuše 16.), budete si připadat se svým sexuálním partnerem skvěle synchronizovaní. Využijte toho a užijte si jak nejlépe budete umět.

Listopad nemusí znamenat jenom sychravé počasí. Zkuste ho trochu nažhavit. Pokud vám někdo na takové hrátky schází, tak se zkuste zaregistrovat na sex seznamce a najděte tam partnera, se kterým si v posteli budete rozumět.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.