Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na listopad 2017

2.listopad 2017
Sex horoskop na listopad 2017

Listopad lidé nepovažují zrovna za nejlepší měsíc v roce. Babí léto je definitivně pryč, ale zima s horami sněhu také ještě není. Každý den se probouzíme do nízkých teplot, vlhka nebo deště a oblohy pod mrakem. Má to nějaký vliv na váš sexuální a milostný život?

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Ačkoliv vám může být venku zima, věřte, že jinak ve vašem životě bude celkem vedro. Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, se v listopadu vrací do Štíra, což vytvoří žhavou a sexy energii. Opravdu pocítíte, že si toho jak vy sami, tak i ostatní lidé všimli. Nepůjde si toho totiž nevšimnout. 

Mars, planeta aktivace, vycestuje do Vah, což způsobí, že budete vztahy ostatních lidí porovnávat s tím svým. Je ložnice vašeho nejlepšího kamaráda nebo kamarádky lépe využívaná (samozřejmě na sex) než ta vaše? A co můžete udělat pro to, aby to u vás bylo také tak? 

Listopad je celý o nakopnutí vašeho sexuálního života, dosahování vyšších úrovní ve svádění a vytváření nových možností - když něco budete chtít, budete to chtít hned. A to není všechno. Zajímá vás víc? Zajímá vás, co čeká konkrétně vaše znamení? Čtěte dále!

Beran (21. března - 20. dubna)

Lubrikant? Zkontrolováno. Kondomy? Zkontrolováno. A jste připraveni na listopad, protože to je vše, co vám bude stačit. Díky Venuši, planetě vztahů a lásky, se bude celý váš měsíc odehrávat okolo sexu. A budete chtít zažít nějakou pořádnou akci! Mluvíme tady o hlubokém, lahodném a smyslném sexu. Tento měsíc vám nabízí, milí Berani, navíc i silné vibrace s nějakým partnerem. Pokud nějakého máte, věci budou zkrátka klapat. Jestliže ho nemáte, budete nějakého pronásledovat a bude to skvělé a sexy. Možná by bylo dobré, abyste na online seznamce, kde hledáte nějakého partnera, zkusili hledat i v jiném než pouze ve svém městě. Podívejte se, co se nabízí za jeho hranicemi. Budete překvapeni, jak to rozšíří vaše obzory. Díky novoluní 18. listopadu se vám aktivuje s nějakou osobou hluboké a intimní spojení... Zůstaňte s ním/ní celou noc v posteli, uvidíte, jak se vám to vyplatí.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, v hlavě nemáte v poslední době nic jiného než sex, a to vás bude činit maximálně nadrženými. Pokud si ho nebudete užívat, budete o něm fantazírovat a nedá vám ani spát, protože se vám vkrade i do snů. Snít budete nejen o tom, co byste dělali, ale také s kým byste to dělali. Merkur, planeta komunikace, vám pomůže dosáhnout přesně toho, po čem budete toužit a kdy to budete chtít. Úplněk 4. listopadu vytváří bezstarostný, smyslný čas, který vás přiměje, abyste také nějakou tu péči věnovali sami sobě. I když máte sexuálního partnera, tak na tom není nic špatného. Je také vhodný čas pro to, abyste si koupili na tyto hrátky nějakého nového pomocníka v podobě erotické pomůcky

Blíženci (22. května - 21. června)

V tomto měsíci se to bude všechno tak nějak točit hlavně okolo mluvení, ale vy byste raději chtěli nějakou akci! Merkur, planeta komunikace, se bude nacházet naproti vašemu znamení, což způsobí, že se na vás lidé budou obracet, ať už se to bude týkat nejrůznějších otázek nebo problémů. Nedivte se tedy, pokud se vám partner nečekaně otevře a bude vás seznamovat se svými fantaziemi, o kterých jste (od něj nebo celkově) nikdy neslyšeli.

Úplněk 4. listopadu vás, Blíženci, bude nutit, abyste si dali oddych. Už ho totiž opravdu potřebujete. Jestliže jste ve vztahu, toto je ten nejlepší čas se někam společně vyplížit na romantický víkend, i když se počasí venku nezdá, vy si určitě nějak poradíte. Vždyť ani v podstatě nemusíte vylézt z pokoje, že? Jste single? Slunce, stejně jako Merkur, se nachází naproti vašemu znamení, což vám otevírá dveře k nějakému pěknému sexu na jednu noc. To je příležitost, kterou si rozhodně nechcete nechat ujít.

Rak (22. června - 22. července)

Raci, příležitosti budete mít po celý měsíc na dosah ruky, jen musíte pořádně otevřít oči, a pak po nich také sáhnout. Když se Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, přesune do Štíra, vytvoří to pro vás spoustu vhodných chvil k randění. Jděte někam ven s přáteli, dejte si nějaký dobrý drink a zkuste i nějakou novou restauraci nebo klub. Jen tam totiž narazíte na někoho nového (a zatraceně sexy), který vás zaujme hned na první pohled. Také budete mít nutkání uklidit svůj byt nebo dům, aby se tam vám i vašemu novému objevu pěkně užívalo. Toto nutkání budete mít ale i v případě, že jste již ve vztahu a zkrátka jen budete chtít, abyste se tam cítili dobře. Ono když pořádně uklidíte linku, bude na ní hned více místa na různé... pečení... a tak. Novoluní 18. listopadu způsobí, že bude nehorázně sexy se s někým spojit. I kdyby to mělo být jen s někým na jednu noc. 

Lev (23. července - 22. srpna)

Merkur, planeta komunikace, je v tomto měsíci ve znamení spojeneckého ohnivého znamení a vytváří spoustu diskusí zaměřených na váš sexuální život. Opovažte se dvakrát přemýšlet nad tím, zda odpovědět svému novému objevu, protože otevřená a hojná komunikace povede k něčemu mnohem většímu a také mnohem více sexy! Pokud jste s někým ve vztahu, teď je ten pravý čas, kdy byste si měli narovinu vyjasnit, co u vás v posteli funguje a co naopak ne. Budete hodně překvapeni, jak daleko to může zajít a také jak dobře se po tom můžete cítit (a nejen proto, že budete vypovídaní). Novoluní 18. listopadu vás bude nutit, aby vaše ložnice byla nečím speciální, nová, hezká. Nebojte se utratit trochu víc peněz například za krátké, saténové prostěradlo nebo podobnou věc do ložnice, která vás napadne a mohla by mít své využití jisté. Určitě to nebude zbytečný nákup.

Co vás čeká v listopadu? Zjistěte to!

Panna (23. srpna - 22. září)

Raději si již dopředu oprašte své "znalosti" sexu po telefonu, Panny, protože tento měsíc si pro vás nachystal právě takovéto zajímavé chvilky. Venuše, planeta lásky a peněz, se nachází ve vaší sféře komunikace, díky níž budete vést opravdu sexy řeči a půjde vám to skoro samo. Jen se nenechte rozptylovat žárlivými myšlenkami. Tím byste to celé zkazili. Koho zajímá, že někdy váš/vaše kamarád/ka spal/a právě s touto osobou, vy teď máte své věci, kterých si všímáte a užíváte si je. Novoluní 18. listopadu vás učiní super-intuitivními. Budete děsit sami sebe tím, že už dopředu budete vědět, kdo vás vezme na rande. A to si piště, že to opravdu udělá! Hlavně neříkejte ne, protože toho byste mohli nakonec hořce litovat.

Váhy (23. září - 23. října)

Samozřejmě můžete jen tak postávat a vyčkávat, zda se vám to, co byste chtěli v posteli, splní. Ale jednodušší a především účinnější rozhodně bude, když si o to narovinu řeknete. Naštěstí pro vás Mars, planeta aktivace, vás k tomu trochu donutí, popíchne vás a zároveň vám pomůže v tom, jak na to. Bude vám to pak připadat o trochu jednodušší. Úplněk 4. listopadu aktivuje vaši sexualitu a smyslnost, což z listopadu udělá opravdu mocný měsíc, co se týče postelových hrátek. A nebude vůbec záležet na tom, zda jste v nějakém vztahu nebo ne. Tak tomu všemu vyrazte kupředu a užívejte si. A věřte, že si užívat budete -  jak vy, tak váš partner, protože to budete dělat znovu a znovu. 

Štír (24. října - 22. listopadu)

Vzhledem k tomu, že se Venuše nachází ve vašem znamení, listopad pro vás, milí Štíři, bude žhavý a sexy měsíc. Pokud jste ve vztahu, oddávejte se lačnému rannímu sexu a improvizovanému žhavému dovádění, které je součástí toho, když jste s někým v delším vztahu. Jestliže jste single, nebojte, už nebudete dlouho. Vyrazte někam ven a vezměte si přesně to, co chcete a hledáte! Tento měsíc bude vypadat dobře a budete se i tak cítit a buďte si jistí, že si toho lidé všimnou. Když se Slunce 21. listopadu přesune do Střelce, začnete přemítat o následujícím roce. Co vás bude čekat? Budete přemýšlet, ale nejenom o tom. Na mysl se vám dostane i jiná otázka - jak vlastně vypadá dokonalý sexuální život? Jen vy na tuto otázku znáte správnou odpověď...

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Každý má nějaké tajemství, Střelci, a vy tento měsíc také budete mít jedno nebo dvě jen pro sebe. Možná začnete s někým vztah, ale budete to chtít ještě nějakou dobu tajit, k čemuž vás může vést mnoho důvodů. Nebo budete mít nějaké sexy tajemství, které bude jen mezi vámi a vaším partnerem. Ať už to bude jakékoliv tajemství a kdokoliv ho bude nebo nebude vědět, užívejte si to, protože tajemství mohou být opravdu sexy. Úplněk 4. listopadu zapříčiní, že budete snít a přemýšlet o perfektním sexuálním partnerovi. A nebojte se, není to samo o sobě vůbec špatná věc. Můžete to použít k tomu, abyste změnili svůj současný sexuální život, abyste získali to, co chcete, úplně pokaždé. Kdo by tohle nechtěl?

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, někdo po vás pokukuje a může být mnohem blíž, než byste si mohli myslet. Venuše, planeta vztahů, lásky a peněz, zaručuje, že někdo ve vašem okolí po vás touží. Ačkoliv se z toho může něco stát (ať už vztah nebo sex na jednu noc), postupujte s opatrností, protože byste jinak mohli ohrozit vaše přátelství. Je totiž dost pravděpodobné, že se bude jednat o nějakého vašeho kamaráda nebo přítele. Ne každý pak takové situace zvládá s přehledem. Úplněk 4. listopadu vás přivede spíše na dráhu randění a romantiky, společně s tím ale bude skvělý čas na to, abyste trávili chladné dny společně s někým v posteli. Jste-li ve vztahu, oba byste si měli najít nějaký čas, abyste si mohli jeden druhého navzájem užívat. Kozorozi bez současných partnerů by měli vyrazit někam ven, aby si pročistili hlavu a možná se jim poštěstí a najdou i někoho na víc než jeden drink...

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Jasně, práce není zrovna to nejvíc sexy místo na světě, ale měli byste brát ohled i na to, že Venuše se teď bude nacházet ve sféře vaší keriéry, takže existuje velká šance, že potkáte někoho nového a zajímavého a ten někdo bude nějak spojen s vaší prací. Možná přibyde k vám do kanceláře nový kolega, nebo se bude jednat o někoho, kdo zná vašeho klienta nebo to bude klient samotný... Ať už se bude jednat o kohokoliv, všimnete si ho a zaujme vás. 21. listopadu se Slunce přesouvá do vaší sféry přátelství, a proto se připravte na nějaké pěkné trávení volného času se svým nejlepším kamarádem. Možná budete od obou stran, jak od kamarádů tak od svého sexuálního partnera, cítit nátlak a nebudete vědět, komu se více věnovat, ale vy zvládnete obojí, stačí si zapamatovat tohle: vždy se dá najít čas alespoň na rychlovku před tím, než si půjdete zapařit s kamarády.

Ryby (21. února - 20. března)

Občas potřebujete trochu pošťouchnout, Ryby, abyste se k něčemu odhodlali a tento měsíc konečně uděláte krok kupředu. Mars, planeta akce, se právě přesune do vaší sféry sexu a bude vás vybízet, abyste opravdu šli v posteli do toho, co chcete. Víte, o čem mluvíme - to, po čem toužíte, ale báli jste se o tom mluvit. Konečně budete mít tu kuráž a vezmete si to! Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, se nachází tento měsíc ve vaší sféře cestování. Jestliže jste single, nějaký malý víkendový výlet by mohl ve vašem životě vyvolat mnoho vzrušení, mnohem víc, než jste původně plánovali. Ve vztahu? Dobře, tak si koukejte sbalit věci, protože... se vyráží na romantický výlet!

Nenechte se v listopadu zmítat chmury, raději myslete na něco pozitivnějšího, třeba na sex. Na erotické seznamce na sex nepřestanete myslet ani na minutu!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.