Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na leden 2020

6.leden 2020
Sex horoskop na leden 2020

Vítáme vás v novém roce a s ním je tady i náš sex horoskop, který vám napoví, co očekávat v milostném a sexuálním životě v prvním měsíci tohoto roku. Bude v tomto ledovém měsíci žhavě alespoň ve vaší posteli? Potkáte nového partnera na sex na jednu noc, nebo spíš někoho na dlouhodobější vztah?

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Člověk na začátku nového roku vždycky přemýšlí, co by chtěl změnit. I nad tím můžete samozřejmě sami popřemýšlet, co se týká sexuálního života, především vás tento měsíc ale budou ovlivňovat astrologické vibrace, a to hlavně váš milostný život.

Všechno to začne Marsem, který se přesunul 3. ledna do Střelce, což vás začalo tlačit dopředu. Možná se právě teď cítíte v posteli úplně jinak, máte více energie a dobrodružnější povahu, chcete zkoušet nové věci, což vašemu sexuálnímu životu velmi prospěje. Když se 20. ledna Slunce přesune do Vodnáře, budete se cítit extrémně sebevědomě, ale také budete doufat v nějakou romantiku.

Novoluní 24. ledna vám zase přinese rebelskou energii, díky které budete naprosto připraveni opět trochu otřást některými věcmi ve svém životě. Věřte, že si váš partner nebude stěžovat, naopak bude příjemně překvapený.

První měsíc roku 2020 vypadá zatím docela slibně, že? Tak si nenechte ujít i další věci, které čekají právě vaše znamení. Najděte si ho níže a přečtěte si sex horoskop na leden 2020!

Beran (21. března - 20. dubna)

Konečně jste se prodrali všemi svátky a je na čase, abyste našli tlačítko pro pauzu a zmáčkli ho. Musíte si už dát oddech. Venuše se 13. ledna přesune do znamení Ryb a vy budete nesmírně toužit po nějakém pěkném romantickém úniku z reality s vaším partnerem. Přistihnete se, že budete přemýšlet nad tím, jak se věci měly, když jste spolu začli randit. Pokuste se trochu zapátrat v paměti a přivést tyto pěkné okamžiky opět do vašeho života. Probudí to intenzivní oheň.

Jste single? Pak budete toužit po někom, kdo je mimo váš dosah. Neznamená to, že by to bylo úplně nemožné, ale na dlouhodobé záležitosti to asi moc nebude. Novoluní, které proběhne 24. ledna, vás připraví na to, že budete chtít tak trochu změnu. Jen proto, že se v posteli trochu nudíte, neznamená to, že to tak musí zůstat.

Býk (21. dubna - 21. května)

V průběhu svátečního bláznovství jste odstrčili sex na druhou kolej a věnovali jste se přípravám, rodině a oslavám. Ale to už je všechno pryč. Mars se přesune do znamení Střelce 3. ledna a bude se nacházet ve vaší sféře sexu. Díky tomu se ve vašem životě objeví hodně akce. Jen abyste věděli: Střelci rádi experimentují a Mars má zase rád sex, takže když si dáte jedna a jedna dohromady, víte, co vás bude čekat.

Venuše se přesune 13. ledna do znamení Ryb a vy budete připraveni se znovu spojit se svou druhou polovičkou fyzicky i duševně. Pokud zatím žádnou druhou polovičku nemáte, v lednu je ten pravý čas na potkání někoho takového. Jděte se svými kamarády někam za zábavou a uvidíte, na koho se vám podaří narazit.

Blíženci (22. května - 21. června)

Se svým partnerem jste z nějakého důvodu, to je naprosto jasné, ale tento měsíc vás bude neskutečně inspirovat, a to především v období po 3. lednu, kdy se Mars přesunul do Střelce. Možná, že ho novoroční předsevzetí k něčemu nakoplo (třeba odběhnout triatlon nebo pomáhat v útulku pro zvířata) a to vás nejen stejně nakopne k tomu dělat něco podobného, ale navíc partner ve vašich očích stoupne a bude vás víc vzrušovat.

Úplněk 10. ledna se bude nacházet ve vaší sféře intimity a díky tomu budete víc spontánní v sexuálním životě. Ano, někdy sice budete muset sex trochu naplánovat, ale na druhou stranu, kolik času zabere taková rychlovka před prací? Opravdu se to nedá stihnout? Nejste-li v současné době v žádném vztahu, budete přemýšlet nad tím, jestli vůbec někdy potkáte tu správnou osobu. Nevyšilujte, protože vám vesmír rychle připomene, že dostanete cokoliv, co chcete. Mimochodem, Mars se bude nacházet ve vaší sféře ostatních lidí, a budete proto přitahovat vášnivé lidi...

Rak (22. června - 22. července)

Raci, dokážete věci správně procítit, a to je jedna z vašich úžasných vlastností. Úplněk, který proběhne 10. ledna, pro vás bude znamenat mnoho, protože probudí emoce, které rádi prožíváte. Zkuste se soustředit na tu dobrou stránku této věci a snažte se nelpět na vzpomínkách na to, jak jste se v minulosti spálili (a co to znamenalo pro vaši budoucnost). 

Venuše se bude nacházet ve vaší osmé sféře intimity a vy budete toužit po intenzivním spojení s vaším partnerem. Pokud máte pocit, že se vám jí nedostává, je na čase si promluvit. Jste single? Nějaký kamarád vám tento měsíc pomůže si najít někoho nového na nezávazný sex a obecně vám tento měsíc bude nabízet dost příležitostí, tak toho využijte.

Lev (23. července - 22. srpna)

Je těžké se nestresovat vaším milostným životem, když se věci nemají naprosto perfektně. Ale úplněk, který přijde 10. ledna, vám pomůže se trochu uklidnit a s některými věcmi se smířit. Nestresujte se tím, co se v budoucnosti možná stane a možná nestane. Zkrátka to přijměte, stejně toho moc nezmůžete.

Venuše se bude nacházet tento měsíc ve vašem opačném znamení a to pro vás znamená, že by vám kamarádi mohli pomoci přivést do života někoho nového a zajímavého. Jste již ve vztahu? Pak vám váš partner představí nějakého nového kamaráda či kamarády. 13. ledna se Venuše přesune do vaší osmé sféry intimity a udělá z ledna velmi romantický měsíc. Takže vezměte svého partnera na rande (nebo potkejte někoho nového a dejte si spolu rande) a jen se oddávejte tomu, jak skvělé to celé bude.

Co čeká vaše znamení v průběhu ledna 2020 v milostném a sexuálním životě?

Panna (23. srpna - 22. září)

Randění je bezesporu zábava, ale občas vám může připadat, že je to dost pracné. Úplněk 10. ledna se bude nacházet ve vaší sféře randění a romantiky a vy budete přemýšlet, jestli skutečně máte čas (a energii po tom, co jste se spálili), abyste randili nebo si někoho hledali i dál. Moc se tím nestresujte, protože na tu pravou osobu si čas rozhodně najdete.

Venuše se bude nacházet ve vašem opačném znamení okolo 13. ledna. Pošle vám sladké vibrace, tak si naplánujte trávení času se svým partnerem a libujte si v tom, jak skvěle vám to spolu klape. Jste-li single, naplánujte s kamarády nějakou akci. Právě ti vám pomůžou najít někoho, s kým zažijete velký románek.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, leden pro vás bude tím pravým měsícem na randění. Když se Venuše, vaše vládnoucí planeta, přesune 13. ledna do Ryb, přinese to do vašeho života mnoho romantiky a touhy po dokonalém milostném životě. Jste-li již ve vztahu, ujistěte se, že si děláte dostatek času na randění se svým partnerem a že jen nevysedáváte u televize. Je dobré jednou za čas udělat trochu změnu.

Pokud partnera nemáte, budete mít velmi mnoho možností se s někým zajímavým spojit, nejvyšší šance budou ve druhé polovině měsíce. Zaměřte se na práci, protože právě tam byste někoho mohli potkat. Novoluní 24. ledna se bude nacházet ve vaší sluneční sféře randění a vy budete toužit po nějaké dobré, staré známé romantice. Zapalte svíčky, vytáhněte pěkné spodní prádlo a pohažte okolo trochu okvětních lístků růží. Bude to krásné.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Popadněte partnera, jděte k sobě domů a pěkně se uvelebte na gauči - tento měsíc se budete moc rádi mazlit. Když se Venuše 13. ledna přesune do vaší sféry randění a romantiky, začnete snít o tom, jak by měl vypadat váš ideální milostný život. Pokud jste single, spojíte se s někým novým díky svému koníčku, takže mějte oči otevřené, až půjdete na hodinu vaření nebo třeba na koncert vaší oblíbené kapely.

Novoluní, které proběhne 24. ledna, se bude nacházet ve vaší sféře domova. Budete potřebovat trochu víc času na sebe, než je u vás obvyklé. Budete se chtít koukat na své oblíbené pořady, být chvilku sami a také si sami trochu užívat. Ujasněte svému partnerovi, že i když ho velmi milujete, někdy také potřebujete trochu času jen pro sebe.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, vztahy jsou o rovnováze mezi dáváním a braním a vy byste měli udělat malou kontrolu, jestli u vás jsou tyto dvě hodnoty vyrovnané. Budete si toho vědomi především okolo úplňku, který proběhne 10. ledna. Dělá toho pro vás váš partner tolik, kolik vy děláte pro něj? Pokud ne, je na čase si o tom promluvit.

Jestliže jste single, tento měsíc potkáte někoho nového. Ale mějte na paměti, že to půjde pomalu. Nestresujte se tím, že zůstanete uvěznění ve friendzone, protože než si začnete spolu užívat, poznáte se blíž díky zprávám a (kdo by to byl řekl) rozhovorům. Venuše se 13. ledna přesune do Ryb. To bude mít za následek romantickou energii ve vaší sféře domova. Takže se s vaším partnerem koukejte spolu na televizi, třeba v posteli a nezapomeňte k tomu přidat kyblík zmrzliny. Sice sex asi následovat nebude (nikdo neříká, že nemůže), ale tato domácí intimita vás hodně sblíží.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Se svým partnerem se sice sbližujete tak nějak pravidelně, ale věřte, že úplněk 10. ledna vám v tom pomůže a dostane vás ještě blíž. Nejen, že to pomůže rozproudit váš vztah, ale i vy osobně si budete připadat mocnější a energičtější. Jste single? Pak mějte ten víkend oči otevřené dokořán, protože vás někdo nový bude chtít poznat.

Venuše se 13. ledna přesune do znamení Ryb a připraví si pro vás romantickou energii. Zjistíte, že máte víc trpělivosti než obvykle a budete zvládat poslouchat svého partnera, jak vypráví pozitiva a negativa dne, a to nezůstane bez povšimnutí. Zkuste do vašeho společného života vnést trochu změn oproti vaší klasické rutině. Navštivte třeba nějakou novou restauraci nebo si jděte zatančit. Dokud budete zkoušet společně nové věci, bude to zábava.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Asi jste sice dali svému partnerovi něco úžasného během svátků, ale kdy naposledy jste mu dali něco "jen tak"? Venuše se bude 13. ledna nacházet ve vaší druhé sféře peněz a vy budete chtít za svou polovičku něco málo utratit, i kdybyste ji měli překvapit jen oblíbenou zmrzlinou nebo podobnou maličkostí. 

Jestliže randíte s někým novým, budete hodně přemýšlet o svých ideálech a co ve vztahu chcete. Mějte na paměti, že je rozdíl mezi tím být nerealistický, když něco od někoho očekáváte, a mezi tím, když jste ve vztahu s někým, kdo s vámi nejedná hezky. Novoluní, které proběhne 10. ledna, vás připraví na povyražení a nalezení lásky. Tento rok budete sami sebou a ostatní to můžou buď respektovat, nebo se s vámi přestat bavit. Ale nebojte se, přijmou to.

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, někdy vám přijde, že život prostě jen tak plyne. Tak teď se připravte, protože úplněk 10. ledna vám pošle velké množství romantických vibrací. Randění tak pro vás bude brnkačka. Budete se velmi lehce svěřovat partnerovi se vším, co se vám zrovna bude honit hlavou, a stejně to bude i naopak. Hodně vás to sblíží.

Jste-li bez partnera, tak to tak nezůstane na dlouho. Vaši kamarádi vám představí někoho, kdo vás rychle zaujme. Jediné, co vám tento vás nový milostný život bude trochu narušovat, bude to, že si nebudete vědět rady, jak najít správnou rovnováhu mezi trávení času s kamarády a s vaším novým partnerem. Moc se tím nestresujte, protože tyhle věci se často vyřeší úplně samy.

Snad jste do nového roku vkročili tou správnou nohou a bude se vám jen dařit.  I když na to postavení planet má velký vliv, nemůžete se spoléhat jen na ně, protože vždy to záleží především na vás, jak věci nakonec dopadnou. Zamyslete se teď na začátku roku nad tím, co od nového roku 2020 očekáváte, co byste si přáli ve svém milostném a sexuálním životě změnit. Možná vám chybí trochu vášně, vzrušení, experimentování... Nečekejte, až to k vám samo přijde nebo až se váš partner odhodlá, musíte sami udělat první krok k tomu, abyste byli spokojení.

A pokud je vaším přáním nalezení nového partnera na sex, zaregistrujte se na erotickou seznamku, na které úplně jednoduše můžete najít člověka, se kterým si budete sexuálně rozumět.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.