Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na leden 2018

2.leden 2018
Sex horoskop na leden 2018

Máme tu nový rok a s ním horoskop na první měsíc tohoto roku. Jak se vám v lednu bude dařit ve vašem sexuálním životě? Bude bouřlivý nebo naopak klidný? Rozklikněte článek a zjistěte to!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Tento měsíc se bude dít opravdu hodně věcí, které navíc budou mít i velký dopad na váš sexuální život - a to se týká všech znamení! Všechny planety se budou v lednu pohybovat dopředu, což bude mít za následek, že budete neustále připraveni na nějakou akci a pěkně nažhavení. Tyto pocity budou poháněny především Uranem, planetou inspirace a zkoušení nových věcí, který se dopředu začne pohybovat právě dnes - 2. ledna. V podstatě teď je ten nejlepší čas na to, abyste se podělili o své BDSM fantazie, které před svým partnerem schováváte. 

Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, se 17. ledna přesune do sféry přátelství, a to vás zanechá s touhou mít po boku někoho vám blízkého. Měsíc pak bude končit vážně velkými událostmi, které budou zapříčiněny úplňkem a úplným zatměním měsíce 31. ledna (které sice bude viditelné pouze nad Pacifikem, ale jeho účinky pocítíte kdekoliv na světě). To ve vás vyvolá pocit hravosti, spolu s vážnou touhou milovat a být milován. 

Beran (21. března - 20. dubna)

Mars se tento měsíc nachází ve Štíru a přináší vám mnoho opravdu velmi sexy energie, Berani. Pokud jste ve vztahu, použijete tuto energii jako palivo pro zlepšení vašeho společného sexuálního života. Jen ale počítejte s tím, že se mohou naskytnout nějaké neshody ohledně přijímání a dávání. Když pro vás chce partner něco udělat, měli byste mu to opětovat, a to ne jen z povinnosti. Pokud to cítíte pouze jako povinnost nebo se vám do toho vůbec nechce, měli byste si promluvit. Single? Pokud máte někoho ve své mysli, konečně byste se měli odhodlat něco udělat a nebrat ne jako odpověď. Ať už jste ve vztahu nebo ne, pravdou je, že jiskřit to u vás bude celý měsíc, takže se připravte na sakra sexy leden!

Býk (21. dubna - 21. května)

Mars, planeta energie, akce a touhy, se bude v lednu nacházet ve vašem opačném znamení, takže tento měsíc vám bude opravdu horko, i když venku bude spoustu stupňů pod nulou. Někomu budete připadat hodně sexy, ale budete to cítit stejně? Bude to jenom na vás, zda se rozhodnete do toho jít naplno, anebo si raději užijete jen chvilku neškodného flirtování. Při tomto rozhodování si ale vzpoměňte na toto: ne každý bude splňovat každé malé kritérium, které jste si stanovili, naopak je naprosto v pořádku, když jste v tomto ohledu trochu flexibilní. Jestliže jste momentálně ve vztahu, ucítíte potřebu nějakého kompromisu. Ano, váš partner chce některé věci pořád stejně, protože mu to tak vyhovuje, ale jestli víte, že vám udělá dobře, kdyby se to trochu změnilo, tak se nebojte se ozvat. Koneckonců komunikace v posteli je (nejen) v lednu opravdu stěžejní.

Blíženci (22. května - 21. června)

Existují věci, které byste měli udělat, Blíženci, a nebudete spokojení a nebudete se ani cítit sexy, dokud se na ně nezaměříte a neuděláte. Budete se cítit, jako byste vedli dlouhou vnitřní válku mezi tím, co by mělo být uděláno a mezi starou dobrou romantikou. Hranice pro vás budou tento měsíc obrovským problémem, ať už jste ve vztahu, nebo ne. Budete se trochu držet zpátky? Neměli byste, protože uvidíte, jak se vám uleví a jak moc to bude žhavé, když je opustíte. Mimochodem - nebojte se dát vědět, co se vám líbí, třeba i přes mobil. Pak z toho všeho budete mít mnohem víc.

Rak (22. června - 22. července)

Lidé okolo vás na vás neustále tlačí, abyste byli tou nejlepší verzí sami sebe, ale tento měsíc si u svého postelového partnera najednou začnete všímat věcí, které byste chtěli také umět. Možná se vůbec ničeho nebojí, a to by se vám také líbilo (v ložnici i mimo ni) nebo se nebojí zkoušet nové věci. Ať už se jedná o cokoliv, nebojte si ze svého partnera vzít příklad a zkusit si to po svém. Tento měsíc na tom také budete hodně mizerně se svým rozpočtem (ano, poděkujeme Vánocům), ale nezoufejte a nenechte se tím strhnout. Nedovolte, aby vám peníze zabránili v užívání si života - potřebujete na chvilku vypnout, tak nějaké rande, společné kino a zakončení pěkným sexem nejsou vůbec špatný nápad.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, nemůžete dostat to, o co si nepožádáte. A to je právě ten důvod, proč pro vás tento měsíc bude komunikace tak důležitá. Pokud máte nějakou konkrétní fantazii, nebojte se o ni promluvit, váš partner jí bude možná více nakloněn, než si myslíte. A také, ačkoliv jste oprávněni k vlastním názorům, si dávejte pozor na to, abyste od "pouze svého názoru" nepřešli k "odsuzování", když se bude jednat o některé fantazie vašeho partnera. To by mezi vámi mohlo vytvořit propast. Také byste si měli dát pozor na rychlé odsuzování lidí, pokud zadaní nejste. V tomto případě hned neodsuzujte lidi, kteří si pevně stojí za svým nebo mají nějaký postoj k něčemu, se kterým nesouhlasíte. Místo toho raději požádejte o objasnění a udržujte si otevřenou mysl. Možná nakonec zjistíte, že jste na stejné straně mnohem více, než to na první pohled vypadalo.

Co vás čeká v lednu? Zjistěte to!

Panna (23. srpna - 22. září)

Vesmír pro vás připravujte hodně sexy a žhavý rok, Panny, a vůbec nebude záležet na tom, zda jste s někým ve vztahu nebo ne. Jste-li single, začněte randit a neříkejte ne na pozvání na různé akce od kamarádů. Toho, s kým si budete příště užívat, totiž můžete najít na narozeninové párty, na večeři nebo na happy hour, tak vyrazte! Jestliže již v nějakém vztahu jste, přistihnete se, že přemýšlíte nad tím, co chcete a co naopak ne a co z toho vlastně plyne. Pamatujte si jedno: Jediné, jak dosáhnete vždy toho, co chcete, je tak, že budete upřímní a řeknete vše narovinu. 

Váhy (23. září - 23. října)

Vánoce a vánoční svátky jste strávili ve velkém shonu, návštěvou nekonečného množství příbuzných a párty. Právě teď jste proto připraveni na to, abyste zůstali doma a užívali si. To pro vás může znamenat třeba pouze sledování filmů a jezení oblíbených jídel nebo třeba nacházení nových míst ve vašem bytě, na kterých jste ještě nezkoušeli sex. Ať budete dělat cokoliv, bude to zábava a bude vás to bavit. Sami budete překvapeni, jak moc žhavé mohou takové věci být. Nemáte-li partnera, nezapomeňte navazovat kontakty se svými přáteli - díky nim totiž potkáte někoho nového, s kým si zaflirtujete a možná i něco víc. 

Štír (24. října - 22. listopadu)

Jupiter, planeta inteligence a velkých myšlenek a nápadů, se právě tento měsíc nachází ve vašem znamení, Štíři. Díky tomu se budete cítit opravdu velmi sebevědomí, v posteli i mimo ní. Budete spokojení se svěřením se s vlastními touhami, které budete i realizovat. A pokud se to tomu vašemu současnému partnerovi nebude líbit, tak tomu dalšímu rozhodně ano. Posunete se dál ve vašem milostném životě a trochu věci v něm zamícháte. Co můžete udělat pro to, aby váš společný život byl trochu více zajímavý? Nemusíte hned měnit partnera, stačí i maličkosti. I takový road trip naplánovaný na některý víkend může zažehnout jiskru ve vašem životě. Za zkoušku to stojí.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, vaše fantazie pojede v lednu na plné obrátky. Budete snít o tom, jak si to rozdáváte s nějakou celebritou nebo budete vymýšlet, jak by měl vypadat váš ideální sexuální život. Zatímco si budete užívat tyhle pěkné chvilky o samotě, přesvědčte se, že zůstáváte v realitě nohama pevně na zemi. Pokud zrovna s nikým nechodíte, tak možná přijdete na to, že je ve vašem okolí nějaká osoba, která by ve vašem životě chtěla hrát hlavní roli, jen jste si to ještě zatím nepřiznali (nebo o tom zkrátka ještě nevíte). Jestliže partnera máte, je možné, že si uvědomíte, že si necháváte některé věci pro sebe jako tajemství a budete přemýšlet o tom, zda o nich promluvit. Například víte, že váš partner opravdu miluje vaše nové spodní prádlo, ale nebyl by asi moc nadšený, kdyby zjistil, kolik jste za něj utratili. Ale dokud tato malá tajemství nestojí v cestě vaší intimitě, jsou v podstatě neškodná.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Slunce se nachází ve vašem znamení, Kozorozi, a proto vás bude obklopovat enerie, díky které budete přemýšlet nad tím, co v posteli chcete, a nad vašimi potřebami. Nebojte se být k sobě naprosto upřímní - potřebujete tyto potřeby realizovat právě teď, nebo bude stačit je ještě trochu poupravit a počkat si? Jakmile si budete stoprocentně jistí výsledkem, promluvte o těchto potřebách, aby se věci mohly zlepšit. Jestli jste single, vězte, že po vás někdo pokukuje. Může se jednat o někoho, koho jste poznali díky nějakému vašemu kamarádovi, nebo se může jednat i o kamaráda, který už nechce být pouze vaším kamarádem. Bude pouze na vás, jestli se budete chtít hnout z místa a dát věci do pohybu.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Nemáte nic proti tomu zahrnout nějakého kamaráda nebo kamarády do svého randícího světa (třeba dvojité rande), ale budete opravdu překvapeni, jak skvělé je vyrazit si se svým partnerem sám a jak to ve vás probudí romantické cítění. Naplánujte si tedy rande zakončené nocí spolu nebo vyrazte někam z města. Váš vztah díky tomu bude o mnoho žhavější, víc, než jste si vůbec mysleli, že by bylo možné. Vodnáři bez partnera by se měli zaměřit na to, co opravdu chtějí, to totiž přitáhne do jejich života ostatní lidi. Pamatujte ale na to, že tento měsíc budete ostatní lidi opravdu přitahovat jako magnet, tak se nevyděste a naopak si to užívejte! 

Ryby (21. února - 20. března)

Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, se nachází tento měsíc ve vaší sféře přátelství. Možná se nebudete muset koukat daleko - v kamarádovi se může skrývat mnohem větší potenciál, než jste si mysleli. Jste-li ve vztahu, budete si se svým partnerem připadat vzájemně mnohem blíže, což bude mít opravdu velmi pozitivní vliv na váš čas strávený v posteli. Budete se cítit naprosto spokojeně a uvolněně, což ve vás bude vyvolávat žhavou energii. Pokud máte něco na srdci, nebojte se promluvit - může vás to dostat o dost blíž.

Ačkoliv vás venku mohou děsit mrazy, nemusíte zoufat. Zachumlejte se do peřin a společně si vymyslete zábavu, která vás bude oba bavit. A pokud vás trápí, že jste sami, a rádi byste si našli nějakého partnera, zkuste navštívit erotickou seznamku...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.