Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na leden 2017

13.leden 2017
Sex horoskop na leden 2017

Odhalili jsme pro vás sex horoskop na leden. Myslíme, že v tomto mrazivém období se bude hodit, tak šup, najděte své znamení a přečtěte si, co právě vás čeká v sexuálním a milostném životě...

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Leden se vám možná zdá takový trochu pochmurný, že byste se nejraději zachumlali pod deku a sledovali svůj oblíbený seriál. Hvězdy ale říkají něco jiného. Na začátku roku 2017 Venuše, planeta lásky a romantiky, stráví většinu měsíce v Rybách, které jsou dosti kreativní. To znamená, že byste se měli připravit na nějaké vzrušující rande a ne jen jedno! A po něm také na super úžasný sex! Vezměte svého "kamaráda", se kterým si dost rozumíte (a tak nějak vás to k sobě táhne), nebo svou známost z online seznamky na koncert, nějakou hru do divadla, zkrátka někam, kde se vaše mysl bude moci zapojit, nastartovat a budete moci vézt konverzaci.

Také je to vhodný čas na plánování nebo rovnou podniknutí romantického výletu se svým zlatíčkem nebo sami. Jestliže si nemůžete dovolit nějakou tropickou destinaci a samotným se vám nikam nechce, zkuste si alespoň doma vytvořit pěknou atmosféru. Obohaťte svůj čas úžasnými koktejly (po kterých si nebudete nic pamatovat), bublinkovými koupelemi, dobrými filmy a odpočíváním. Nezáleží na tom, co přesně budete dělat, bohyně lásky tak i tak rozproudí váš (budoucí) vztah. Máme za sebou obecná doporučení, teď se vrhneme na konkrétní znamení a jejich horoskop.

Beran (21. března - 20. dubna)

Tento měsíc se možná můžete přistihnout, jak fantazírujete nad tím, jaký by měl být váš sexuální život, a s kým. Pravděpodobně pocítíte napětí mezi tím, že byste rádi plnohodnotný vztah, ale zároveň trávíte spoustu času v práci. Okolo pátku 13. se vaše denní snění ještě zintenzivní. Nechte to takto ještě týden, tak do 20. nebo 21. ledna. Pak přijde teprve ten ideální čas na to, abyste se té osoby zeptali, jestli by si s vámi nevyšla. Od soboty 28. se Mars bude přesunovat do Ryb, díky čemuž se budete cítit klidnější, když budete svému partnerovi říkat, co by se vám líbilo v posteli.

Býk (21. dubna - 21. května)

V lednu u vás budou intimita a přátelství hodně provázané. Jestliže máte blízkého kamaráda - potenciálního přítele, právě nyní je čas se rozhodnout, zda tuto hranici překročit. A pokud se rozhodnete, že ji překročíte, je tu velká šance, že on nebo ona už o vás také nějakou tu dobu sní. Svou myšlenku mu sdělte v průběhu 15. nebo 16. ledna. Polovina měsíce vybízí k zažehnutí nových jiskřiček vztahů.

Blíženci (22. května - 21. června)

Měsíc plný těch nejsladších fantazií... Obzvláště, jestli sníte o někom z vaší práce. Ať už jste si zaflirtovali minulý měsíc na vánočním večírku nebo jste jenom spolu začli znovu na něčem pracovat, měli byste vědět, že zrovna této osobě se líbíte. A ať už to vidíte jen jako pracovní aférku, která zmizí jako pára nad hrncem, nebo jako dlouhodobou záležitost, nejhlavnější je si uvědomit, co vlastně chcete, jinak můžete zbytečně ztratit mnoho času. Celkově lze nazvat leden za opravdu dobrý měsíc pro váš milostný život.

Blíženci

Rak (22. června - 22. července)

Raci, ve vašem sexuálním a milostném životě se stanou dvě důležité věci. Zaprvé, pokud jste v současné době ve vztahu, začněte zvažovat, zda je váš vztah opravdu rovnocenný z vaší i z partnerovy strany. Možná jste si poslední dobou mohli všimnout, že dáváte svému partnerovi hodně sebe a své lásky, ale žádnou vám nevrací zpět. Takhle to není v pořádku. Snažte se si se svým partnerem promluvit, nejlépe okolo 11. a 12. ledna. V tuhle dobu jsou Venuše i měsíc ve vašem znamení. Najdete díky tomu vyváženost mezi dáváním a přijímáním. Abychom trochu odlehčili, v tento měsíc si můžete udělat i dovolenou plnou sexu nebo si alespoň nějakou naplánovat na blízkou budoucnost. Jarní prázdniny pro dospělé volají!

Lev (23. července - 22. srpna)

Tak lidi, připravte se v lednu na opravdu hluboce intimní měsíc. Zatímco budete pro svého partnera dělat cokoliv, jen abyste ho uspokojili, dejte mu najevo, že i vy byste rádi nějakou speciální pozornost. Když se budete cítit jako v bavlnce a oceňovaní, dostanete jednosměrný lístek do města potěšení... Když se o vás druhý nestará, začnete být nedůvěřiví a opatrní. A to je pro váš sexuální život špatná zpráva. Tento měsíc se zaměřte na otevření svého srdce a komunikaci - říkejte, co opravdu chcete, po čem toužíte. Nemůžete předpokládat, že někdo umí číst vaše myšlenky.

Panna (23. srpna - 22. září)

Víme, že máte vysoké standardy, Panny. Ale měli byste se zeptat sami sebe, jestli se dají vůbec považovat vaše představy za reálné. A to už ať s někým momentálně chodíte nebo jen tak brouzdáte po online seznamce. Jestliže jste ten druhý případ, leden vám dává příležitost poznat někoho nového. Mějte ale na paměti, že nikdo nebude úplně perfektně vyhovovat všem vašim představám o ideálním sexuálním partnerovi. Každý má své chyby. Když si tohle zapamatujete a hlavně se podle toho budete řídit, váš rok 2017 bude plný skvělých sexuálních zážitků.

Váhy (23. září - 23. října)

Pro Váhy leden znamená měsíc očištění. Takže pokud se vám zdají určité oblasti vašeho sexuálního života v nerovnováze, teď je perfektní čas na změny. To může znamenat třeba znovunalezení synchronizace s partnerem v posteli nebo přehodnocení vaší doposud stoprocentní cesty k dosažení orgasmu. Poté, co zlepšíte svůj sexuální život, věci se dají do dokonalé rovnováhy, přesně tak, jak to máte rádi. Ještě jeden tip pro lepší užívání si v posteli: Řekněte si o to, co chcete, ať už v sexu nebo ve vztahu. Jestliže se vám nějaká poloha nelíbí, nebo vám něco nevyhovuje, navrhněte nějakou alternativu. No a jestli hledáte někoho nového, s kým byste si mohli užít, ukažte mu svou romantickou stránku.

Štíř (24. října - 22. listopadu)

Štíři, zažijte v lednu ty nejlepší sexuální chvílky! Tento měsíc pro vás bude znamenat neuvěřitelné zážitky v posteli, pokud si půjdete za tím, o čem sníte (nebo o kom sníte). Nečekejte a jděte! Jste-li ve vztahu, je nejvyšší čas, abyste specifikovali své potřeby. Sdílejte své perverzné fantazie, nad kterými již nějakou dobu přemýšlíte, se svým partnerem a dostanete je. A k tomu možná i něco navíc...

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Leden mají lidé zažitý jako měsíc nových začátků. Pro nikoho to tak neplatí, jako pro vás, milí Střelci. Vyzkoušejte něco (nebo někoho) nového. Nezadaní jedinci by si měli naplánovat rande okolo 12. ledna. Později v tomto měsíci, konkrétně 21. a 22. si s tou samou osobou dejte další rande, popřípadě vyberte někoho jiného, po kom pokukujete. Zadaní si v těch samých dnech mohou také uspořádat nějaké "oddychové" večery.

Střelec

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi by leden mohli nazvat jako svůj měsíc komunikace. Ať jste teprve začli s někým randit, nebo jste v dlouhodobém vztahu, měli byste svému partnerovi sdělit vaše potřeby ohledně sexu nebo vztahu. Uvidíte, že vás to oba (a hlavně váš vztah) posune na vyšší úroveň. Kromě komunikace tváří v tvář byste měli do svého života zahrnout i psaní si sms, posílání fotek a sexting (posílání si erotických zpráv nebo fotek). Také je nejvhodnější doba na sex po telefonu.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Zatímco si užíváte zkoušení spousty věcí v průběhu roku, v lednu byste se měli zaměřit na především na dosažení vašeho maximálního uspokojení. Víme, že bondáž je zábava a že poplácání rozrajcuje, ale odsuňte na chvíli toto na druhou kolej. Jste-li ve vztahu, snažte se společně najít polohu, která vás oba dostane a nebudete se ji moci nabažit. Leden také nabádá k milování sám sebe, a to jak v rovině obecné, tak sexuální. Dopřejte si tedy nějakou pěknou sprchu s orgasmem (nebo dvěma, klidně i více, to už necháme na vás). Minimálně ale dvakrát v tomto měsíci! Najdete tak rovnováhu mezi sexuálním užívání si s partnerem a sám sebou.

Ryby (21. února - 20. března)

Dobrá zpráva pro vás, Ryby! Hledáte-li nějakého kamaráda s výhodami, vězte, že Venuše, planeta lásky a vztahů, se po většinu ledna nachází právě ve vašem znamení. Využijte této výhody. Je velmi pravděpodobné, že najdete nějaký ten románek, i kdyby jen na jednu noc. Můžete být jinak trochu pasivnější v posteli, ale zkuste vypustit své "dominantní já". Je jedno, jestli budete používat sprostá slova nebo uštědříte svému partnerovi nějakou tu facku (všeho s mírou a se sexuálním podtextem, samozřejmě!).

Oslavte první měsíc nového roku 2017 novou známostí nebo pořádným sexem podle vašich představ...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.