Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na květen 2021

3.květen 2021
Sex horoskop na květen 2021

Květen je proslulý jako měsíc lásky. Bude na vás nějaká čekat? Nebo si spíše budete nezávazně užívat? Najděte si své znamení a podívejte se, co vás čeká v milostném a sexuálním životě v pátém měsíci v roce 2021!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

To, že jste a cítíte se sexy, je nepopiratelné. Ale pod tím ještě hoří něco víc, a to obzvláště tento měsíc. Za všechno můžete poděkovat novoluní, které se bude nacházet v Býkovi. Přinese smyslnou energii, díky které budete i trochu tvrdohlaví (ostatně jak už býci bývají). Nenecháte se tlačit do něčeho, co sami nebudete chtít dělat. A tak je to správně.

Když se Slunce přesune do znamení Blíženců, přinese to s sebou sexy energii stvořenou k flirtování. Ať už jste v závazném vztahu, či single, budete chtít někam uniknout a s někým se spojit... Kam to bude? S kým to bude? Nechte se překvapit.

26. května proběhne zatmění měsíce, které sice u nás v Evropě neuvidíme (viditelné bude v Austrálii, části západu USA, na jihozápadě Afriky a jihovýchodě Asie), i přesto ale bude na nás mít vliv.

Nebojte, tohle samozřejmě není konec! Přečtěte si, co všechno vás v květnu roku 2021 dále čeká v oblasti sexu a milostného života

Beran (21. března - 20. dubna)

O svém partnerovi toho víte opravdu hodně, ale tento měsíc o něm budete chtít zjistit opravdu všechno, a to do detailu. Bude za to moci Venuše, která vám pošle vibrace, díky kterým se budete chtít cítit k partnerovi blíže a prohloubit vztah. Jestliže vás ale něco štve, nezapomeňte si o tom promluvit.

Mějte oči otevřené, protože můžete narazit na někoho nového a věřte, že to bude pěkně vzrušující. 13. května vás Jupiter bude nutit, abyste vzali svého partnera a vyrazili s ním pryč od všech vašich problémů. A 26. května budete připraveni na zkoušení nových věcí v posteli.  Nenašli byste třeba nějaké polohy nebo praktiky, které byste mohli vyzkoušet v posteli? Teď je ta nejlepší doba, abyste to zjistili! I nová erotická hračka by neměla zůstat v šuplíku...

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci! Novoluní, které proběhne 11. května, se bude nacházet ve vašem znamení, a to je důvod k radosti. Vyšle vám totiž sexy vibrace. Ve stejnou dobu si také můžete všimnout, že jste v posteli dominantnější než je u vás obvyklé. Nepotřebujete, aby vám někdo jiný říkal, co máte dělat, budete to vědět sami.

Zatmění měsíce, které proběhne 26. května, se u vašeho znamení bude nacházet v sexy části vaší sféry, což bude z celého měsíce dělat jeden z nejžhavějších v roce. Jste-li single, budete chtít trochu riskovat a vyplatí se vám to. Nebojte se někoho požádat o číslo - nic za to nedáte.

Blíženci (22. května - 21. června)

Venuše se tento měsíc bude nacházet ve vašem znamení, díky tomu pro vás váš partner bude dělat spoustu krásných věcí. Masáž celého těla včetně hlavy večer v posteli? Ano, i na to se můžete těšit. Jestli jste bez partnera, nebude tomu tak na dlouho - někdo si vás všimne a nebudete pro to muset nic dělat - jen být.

Novoluní 11. května přinese smyslnou energii s jistou ženskou nadvládou. V posteli budete vědět, co chcete, a rozhodně to také dostanete. Zatmění měsíce 26. června se bude nacházet ve vaší sféře partnerství a vy si uvědomíte, co byste od partnera chtěli. To bude nejvhodnější doba k tomu, abyste si spolu promluvili o tom, jak spolu můžete vycházet ještě lépe (nezapomeňte na sexuální život).

Rak (22. června - 22. července)

Vypněte svůj telefon, dejte pryč svůj notebook, jděte od počítače a jen si užívejte čas se svým partnerem. Venuše tu bude pro vás. Nemáte-li partnera, udělejte si tento měsíc malý výlet. Na něm byste mohli narazit na někoho, kdo by vás mohl zaujmout.

Mars, planeta akce, se bude nacházet tento měsíc ve vašem znamení. Dodá vám odhodlání k tomu, abyste mluvili o svých hranicích. A mimochodem, vězte, že je naprosto v pořádku, že máte své potřeby. Saturn změní 23. května svůj směr na retrográdní a bude se nacházet ve vaší sféře intuice, takže vsaďte vždy na ní. Nezklame vás.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, jestli jste připraveni na vztah, popadněte své kamarády a dejte se do jeho hledání. Merkur a Venuše se budou nacházet ve vaší sféře kamarádství, takže právě kamarádi budou pojítkem mezi vámi a vztahem. Ať už to bude jeden z nich, seznámíte se s jejich dalšími kamarády nebo na společném výletě narazíte na někoho zajímavého. 

Jste již ve vztahu? Pak vězte, že Saturn bude 23. května měnit svůj směr na retrográdní a bude se nacházet ve vaší sféře partnerství. Budete díky němu přemýšlet, zda se svým partnerem dáváte maximum do svých společných cílů. Pokud vám přijde, že tam máte nějaké rezervy, je na čase si o tom trochu promluvit. Zatmění měsíce 26. května se bude nacházet ve vaší sféře romantiky a vytvářet pro vás spoustu sexy energie. Tuto dobu určitě nechcete promarnit.

Zjistěte, co vás čeká v sexu v pátém měsíci roku 2021!

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, v práci si zachovejte otevřenou mysl. Někdo po vás bude pokukovat, a i když se vám to na první pohled nemusí zdát jako dobrý nápad, zkuste to promyslet a ideálně to zkusit. Jestliže jste už v nějakém vztahu, bude vám tento měsíc připomínáno, jak moc potřebujete, aby vás váš partner podporoval ve vašich nápadech. A to i těch bláznivých. Jako třeba když si vymyslíte, že chcete letět na Měsíc, měl by být s vámi na odpalovací rampě.

Když se Jupiter přesune do vaší sféry partnerství, což proběhne 13. května, uvidíte všude příležitosti ke vztahu. Chcete je prozkoumat, nebo ne? Je to opravdu jen na vás. Jen abyste toho jednou nelitovali, že jste to alespoň nezkusili...

Váhy (23. září - 23. října)

Klíč k vašemu srdci tento měsíc bude skrze konverzace. A jestli vás někdo bude chtít zaujmout, bude muset být velmi zdatní v povídání si jeden na jednoho. Saturn 23. května změní svůj směr na retrográdní a bude se nacházet ve vaší sféře milostných aférek. A vy budete přemýšlet o té své...

Zatmění měsíce 26. května bude u vašeho znamení celé o komunikaci, což vás bude nutit vyjádřit svůj názor nebo svou nespokojenost v posteli. Mimo to ale také své touhy. Pamatujte si, že nemůžete dostat to, o co si neřeknete. 

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, víte co ve svém vztahu chcete, tak si o to řekněte! Novoluní, které bude 11. května, vás bude nutit, abyste mluvili o svých potřebách a dodá vám potřebnou sílu. Ale dávejte pozor, na začátku měsíce může být váš partner trochu podrážděný. Dejte mu prostor a až bude připravený se vám otevřít, udělá to.

Venuše v průběhu měsíce osvítí váš romantický vztah a vy budete posedlí nějakou novou známostí. Jen se snažte se o této osobě dozvědět alespoň pár základních věcí, než se jí úplně oddáte (a to jak citově, tak v posteli).

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, raději si odpočiňte, dokud ještě můžete, protože v květnu bude váš milostný život pěkně zaneprázdněný. Merkur, Venuše a Slunce budou ve vaší sféře druhých lidí, a to z tohoto měsíce nedělá nic jiného než úžasnou příležitost potkat někoho nového. Dokonce takových lidí ale může být i několik.

Máte-li už partnera, budete se zaměřovat především na rovnost ve vašem vztahu. Je dávání a braní v rovnováze? Pokud ne, ozvěte se a proberte to spolu. Zatmění Měsíce 26. května je skvělou příležitostí, abyste svůj vztah posunuli někam dál. Možná, že byste si to už měli rozdat, nebo se k sobě nastěhovat nebo udělat cokoliv, co pro vás bude znamenat další krok ke společnému životu.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Novoluní se nachází ve vaší sféře romantiky a milostných aférek. Jestli si chcete něco začít s někým novým, tak teď je ta nejlepší příležitost! A dejte si pozor v práci, protože Venuše se bude tento měsíc nacházet ve vaší sféře práce, a tak je dost možné, že právě díky ní na někoho narazíte. Pokud jste v dlouhodobém vztahu, můžete se těšit na obzvlášť sexy a žhavý měsíc.

Zatmění Měsíce, které proběhne 26. května, vás přiměje si s partnerem vyrazit někam pryč. Právě na tomto výletě spolu můžete probrat svou společnou budoucnost. Jak byste si to představovali? Nedržte se zpátky a se vším se partnerovi svěřte.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, připravte se na to, že si budete muset trochu zažonglovat. Vesmír vám totiž do cesty připlete mnoho zajímavých lidí. Když se Saturn přesune do vašeho znamení, budete dlouho přemýšlet o vašem milostném životě. Co byste chtěli nebo co potřebujete, aby bylo všechno podle vás perfektní?

Když se Jupiter přesune 13. května do vašeho znamení, budete připraveni znovu se začít věnovat svému sexuálnímu životu. Jen nezkoušejte všechno najednou, vezměte to pěkně po malých krůčcích. Rozmyslete si dopředu, co byste chtěli zkusit, domluvte se s partnerem a každý den vyzkoušejte maximálně jednu věc.

Ryby (21. února - 20. března)

Popadněte svého partnera, lahev vína a pusťte se do pořádně dlouhého rozhovoru. Novoluní 11. května se bude nacházet ve vaší sféře komunikace, tak se nebojte se otevřít. Jestliže jste momentálně v novém vztahu, Venuše vás bude tlačit do toho, abyste si tohoto nového partnera vzali poprvé domů. Než se tak ale stane, nezapomeňte si doma trochu uklidit.

Saturn změní 23. května svůj směr na retrográdní a donutí vás přemýšlet o tom, kde jste v minulosti udělali chybu ve svých vztazích. Jakmile na to přijdete, hodně vám to otevře oči a bude to mít velký vliv na váš milostný (nebo sexuální) život v budoucnu.

Říkáte si, že byste také rádi našli partnera na nějaké sexy hrátky, ale nevíte, kde ho hledat? Zkuste to tou nejjednodušší cestou! Zaregistrujte se na naší online sex seznamce!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.