Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na květen 2019

1.květen 2019
Sex horoskop na květen 2019

První máj, lásky čas! Promítne se láska i do dalších dní května? A bude to vše jenom o lásce a romantice, nebo se objeví i nějaké vášnivé noci plné sexu? Přečtěte si horoskop pro muže i ženy na měsíc květen a dozvíte se vše o vašem milostném a sexuálním životě.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Květen je krásný měsíc. Všechny stromy už jsou rozkvetlé, příroda hraje všemi barvami a teplota se také pomalu zvedá, takže můžete pomaličku zahazovat bundy. Nálada se díky slunci udržuje spíše pozitivní a skvěle se pořádají různé výlety, na kterých se můžete s někým sblížit... Hlavním předmětem května bude vášeň. Jste na ni připraveni? Novoluní 4. května odhalí smyslné pocity a vám se bude chtít pouze relaxovat a užívat si všechny luxusní věci. Naplánujte si dopředu pár hodin navíc strávených v posteli (určitě víte, co si pod tím představit). Úplněk 18. května nakopne vaše hormony do nebeských výšin, takže budete připraveni na akci v podstatě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ale dávejte si pozor: Při úplňku se může objevit také obsesivní energie, takže možná budete mít strašnou chuť projíždět a kontrolovat telefon svému partnerovi. Udělejte vše, abyste se tomu vyhnuli. 

Venuše bude tento měsíc vibrovat s Uranem, a to může způsobit lásku na první pohled. Pokud se vám to stane, na chvilku se zastavte, zhluboka se nadechněte a popřemýšlejte o tom, než se do něčeho vážnějšího pustíte moc rychle. 

To samozřejmě není vše, ještě vás čeká erotický horoskop pro všechna znamení zvlášť. Najděte si to své a zjistěte, co vás čeká v květnu 2019!

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, je vám dávána láska, kterou si zasloužíte? Pokud ne, víte, jak ji dostat? Tyto dvě otázky budou tento měsíc velmi zaměstnávat vaši mysl. Období okolo 18. května přinese smyslné sexuální pocity, díky kterým budete připraveni skočit do postele v podstatě kdykoliv, ať už se svým dlouhodobým partnerem nebo s někým, s kým si chcete jenom užít. Energie Uranu vám také do cesty postaví někoho nového a velmi zajímavého a bude to velmi nečekané. Možná je na čase, abyste změnili "typ" mužů nebo žen, kteří s vám líbí... 21. května se Slunce přesune do vaší třetí sféry učení a vzdělávání, což ve vás vyvolá nutkání učit se od ostatních. Nechte tedy svého partnera, aby jednou převzal v posteli otěže a uvidíte, kam vás to zavede. Pravděpodobně budete velmi mile překvapeni. A nejen to, také se dočkáte uspokojení.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, během května budete opravdu intenzivně přemýšlet nad vztahy. Když se Mars přesune 15. května do Raka, přistihnete se, jak usilovně přemýšlíte nad zprávou pro vašeho partnera. Jak říct to, co potřebujete říct, bez toho, abyste způsobily obří hádku? Nebo abyste druhého ranili? To bude téma pro vaši hlavu. Úplněk, který proběhne 18. května, vás zase donutí přemýšlet, zda je v rovnováze váš milostný a randící život a všechno ostatní. Věnujete se tak moc svým kamarádům, že nemáte čas na svůj milostný život? Nebo naopak své kamarády zanedbáváte kvůli svému partnerovi? Ať tak, nebo tak, je potřeba udělat velké změny. Mimochodem, když tento měsíc budete něco chtít, zkrátka si za tím jděte. Vesmír tady bude pro vás a se vším vám pomůže. Věřte mu a dejte se do toho!

Blíženci (22. května - 21. června)

Víte, jak to dokáže být otravné, když se vám vaši kamarádi snaží za každou cenu někoho dohodit? Tak tento měsíc je nechte. Venuše, planeta lásky, se bude nacházet ve vaší sféře přátelství, což z tohoto měsíce dělá ideální šanci na to poznat někoho skrze vaše (nejlepší) přátele. Jestliže vám nikdo nikoho dohazovat nemusí, protože již ve vztahu jste, tak si dávejte pozor, jak se svým partnerem první polovinu měsíce komunikujete. Mars, planeta akce, se bude nacházet ve vašem znamení a to z vás může udělat tak trochu buldozer. Úplněk 18. května vás inspiruje k tomu, abyste si se svým partnerem udělali čas jeden na druhého a strávili nějakou chvilku jen ve dvou. Jak taková chvilka bude vypadat, to už bude jenom na vás... Pokud jste potkali někoho teprve nedávno, budete to prozatím chtít udržet jako tajemství - alespoň do té doby, než přijdete na to, co k tomuto člověku opravdu cítíte.

Rak (22. června - 22. července)

Venuše, planeta lásky, se bude nacházet ve vaší sféře kariéry, což bude z května dělat skvělou příležitost, abyste někoho zajímavé potkali v práci nebo díky práci. Je bratr/sestra vašeho nejlepšího kolegy stále single? Jestliže se objeví nějaká takováto zmínka, nebo dokonce pozvání na skleničku nebo domluvené rande, neříkejte na to ne. Úplněk, který proběhne 18. května, se bude nacházet ve vaší sféře randění a milostných aférek. Bude to pro vás opravdu velmi žhavý čas. Pokud jste ve vztahu, tak si se svým partnerem naplánujte nějaké rande a utraťte nějaké peníze za něco romantického. Hodně se vám to vyplatí v následujících hodinách a dnech v sexuální rovině. Nehledě na váš status ve vztazích, nebojte se v této době v lásce riskovat. Nikdy nevíte, kam vás to může zavést.

Lev (23. července - 22. srpna)

Květen pro vás bude představovat neskutečně sexy měsíc, Lvi. Úplněk 18. května pro vás bude znamenat vášeň a romantiku, takže si připravte svíčky, pěkné prostěradlo a povlečení a lubrikant a budete mít vše, co budete potřebovat. Venuše, planeta lásky, bude v průběhu května cestovat skrz část vaší sféry poznávání nových lidí a vězte, že poznáte někoho, kdo bude mít podobné myšlení jako vy. Když se s někým takovým náhodně setkáte, bude vám to připadat, jako byste se znali už věky. Pokud v současné době máte partnera, bude vám připadat, jako by vás náhle začal chápat způsobem, kterým předtím ne. Když se Mars přesune 15. května do Raka, začnete intenzivně přemýšlet o oblastech života, ve kterých sabotujete sami sebe. Možná je na čase, abyste začali být méně kritičtí k sobě i ke svému partnerovi.

Co vás čeká v milostném a sexuálním životě v průběhu května 2019?

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, tento měsíc budete v posteli hojně využívat intuici. Najednou budete přesně vědět, co na vás a vašeho partnera funguje (a co naopak ne), a to z vás udělá naprosté bohy/bohyně v sexu. Jste-li single, pak byste se neměli příliš upínat pouze na jednu osobu. Vesmír vám tento měsíc přinese spontánní a sexy chvilku s někým novým a vy byste tomu měli být otevření. A také byste se neměli bát ve vztazích trochu zariskovat. To může znamenat různé věci, od toho, že byste měli být trochu více spontánní v každodenních interakcích se svým partnerem, ale i třeba to, že byste se neměli bát mluvit o věci, kterou se bojíte i třeba jen zmínit. Ať už se bude jednat o cokoliv, určitě to bude mít dobré výsledky.

Váhy (23. září - 23. října)

Tento měsíc vás bude doprovázet vášeň a intenzita, Váhy. Venuše, vaše vládnoucí planeta a zároveň i planeta lásky, se bude nacházet ve vašem opačném znamení, takže vás zaujme mnoho lidí. Ale než si naplánujete velké množství schůzek, ujistěte se, že je to s lidmi, se kterými se skutečně chcete vidět a se kterými by to mělo smysl. V opačném případě byste bohužel jen plýtvali svým časem. A ten má velkou hodnotu. Pokud jste v současné době ve vztahu, je květen ideální doba na to, abyste si promluvili a trochu urovnali věci, kterými jste si navzájem v minulosti ublížili. Bude bezpečné se zeptat partnera na to, proč řekl určité věci v zápalu hádky, a zodpovědět i otázky podobného duchu, které bude mít on. Posune to vaše propojení na další úroveň. 18. května proběhne úplněk, který pro vás připraví smyslnou energii, rozhodně ji nenechte zmizet jen tak, ale využijte toho, jak nejvíce budete moci.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Novoluní 4. května se bude nacházet ve vašem opačném znamení a pro váš vztah to bude znamenat vibrace nového začátku. Zastavte se na chvilku a popřemýšlejte o tom, co byste vy a váš partner mohli dělat trochu jinak a především lépe, tak, aby to mělo lepší efekt na vás oba. A pak se o to pokuste. Úplněk 18. května se bude nacházet ve vašem znamení a bude pro vás vytvářet velmi, velmi sexy energii. Zkuste si na víkend naplánovat krátkou dovolenou mimo město nebo alespoň zůstaňte v posteli  a užívejte si v ní. Cokoliv uděláte, bude to mít co do činění se sexem a velmi žhavou atmosférou. I tak to ale ještě pro vás na tento měsíc není všechno: Slunce se 21. května dostane do vaší sféry sexu, což způsobí, že se nebudete moci soustředit na nic jiného. Vyrazte si někam ven a využijte toho, ať už partnera máte a půjdete s ním, nebo ho budete teprve hledat.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Štíři, vězte, že romantika bude tento měsíc velkým tématem. Venuše, planeta lásky, stráví prvních 15 dní v květnu ve vaší sféře randění. To vám bude přinášet opravdu velké množství možností někoho poznat. Jste-li ve vztahu, tak nezoufejte, protože i pro vás to znamená velké možnosti v podobě zábavy, když vyrazíte někam ven z domu. Okolo 15. května pak začnete přemýšlet nad tím, jak moc se chcete ve vztahu dělit o své pocity a další informace o sobě. Opravdu se dělit nechcete vůbec a budete si za tím stát, nebo byste se mohli o trochu více otevřít a maličko se svěřit? Jen vy víte odpověď, udělejte to, z čeho nebudete mít výčitky. 18. května budete připraveni se se svým partnerem oddávat nádherné sexuální stránce vašeho vztahu. Co třeba vyzkoušet sex v hotelu?

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Vztahy mohou být vážné, ale tento měsíc to bude spíše sranda a zábava. Novoluní 4. května se bude nacházet ve vaší sféře romantiky a díky tomu budete moci spojit věci, které rádi děláte s chozením na rande (jako například lézt na skály s vaší láskou). A pakliže ve vztahu nejste, vězte, že vesmír chce, abyste věděli, že teď je ta nejlepší doba na to, abyste si nějaký našli a zašli si na rande. Úplněk 18. května bude spojený s přátelstvím, což znamená, že se konečně dostanete na vaše dlouho plánované dvojité rande s vašimi kamarády. Mezitím se Mars, planeta akce, 15. května přesunul do Raka a vyzývá vás, abyste svou energii směřovali směrem ke svému partnerovi. Podívejte se po lidech, kteří jsou ve vztahu a mohli by vás nějak inspirovat. Není jediný důvod, proč byste nemohli mít to samé, co mají oni.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, mluvte! Nikdy nedostanete to, po čem toužíte, když budete zticha. Ale nebojte, usnadní vám to Venuše, která se bude první polovinu měsíce nacházet ve vaší sféře komunikace. Díky ní u vás bude platit pořekadlo "co na srdci, to na jazyku". Pokud jste single, mějte oči dokořán otevřené, protože kdykoliv se může objevit někdo, kdo může být váš partner. Obzvláště se dobře koukejte okolo sebe, když budete venku nebo ve vašem sousedství. Váš další úlet se může stát i díky čekání ve frontě v obchodě. Mars, planeta akce, po vás bude požadovat, abyste vložili trochu své energie do randění skrze své koníčky, takže až budete příště mít cestu na hodinu umění nebo půjdete fotografovat, přizvěte i svého partnera. Ke konci měsíce budete mít plnou hlavu myšlenek, že byste měli někoho představit rodině... Nestresujte se kvůli tomu a nenechte nikoho, aby vás k tomu donutil, rozhodně budete sami vědět, až bude ten správný čas.

Ryby (21. února - 20. března)

Vesmír má pro vás zprávu, Ryby: Poslouchejte svou intuici. Mars se 15. května přesune do vaší sféry romantiky a randění, což způsobí mnoho příležitostí k randění. Ale... jsou tito lidé pro vás ti praví? Trochu nad tím popřemýšlejte, než potvrdíte účast na několika schůzkách, může vás to zachránit od trapné situace. Úplněk 18. května přinese pocit, že byste měli se svým partnerem někam vyrazit. Kam by to mohlo být, aby vás to trochu nakoplo a zároveň jste se mohli soustředit pouze jeden na druhého? Ke konci měsíce se budete snažit mít o svém vztahu přehled. Jste s někým, kdo váš (sexuální) život zlepšuje, nebo naopak ho zhoršuje a je to díky němu samé drama? Buďte opravdu upřímní (ke svému partnerovi i sami sobě) a proveďte potřebné změny. Může vám to do budoucna ušetřit mnoho bolesti.

Napověděly vám hvězdy dostatek? Stojí-li ve vašem horoskopu, že je vhodný čas na hledání partnera, můžete se porozhlédnout i na online erotické seznamce, kde najdete spoustu profilů mužů i žen, kteří hledají různé druhy seznámení.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.