Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na květen 2018

1.květen 2018
Sex horoskop na květen 2018

Budou v květnu kromě stromů kvést i váš sexuální život a milostné vztahy? Záleží na tom, jaké jste znamení. Vyhledejte si to své v našem sex horoskopu a přečtěte si, co vás všechno v květnu čeká. A nebude toho málo!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Máj je lásky čas. Ale ani když zrovna žádnou lásku nemáte nebo nechcete, můžete si užívat sexu. Jestli a kolik si ho budete užívat, s tím vám napoví právě astrologie. Co vám tento měsíc určitě zaručí jsou: trochu svazování, nějaký role play a nové vibrace. Právě teď bude čas na experimentování, takže byste si měli rozmyslet, co jste vždycky chtěli zkusit a začít to i plnit.  A neříkejte, že nemáte žádné takové své tajné představy a touhy...

Venuše, planeta lásky a touhy, se tento měsíc opravdu odváže a bude to mít opravdu velký vliv na váš sexuální život. Přestanete dělat věci, které od vás lidé očekávají, a to se vám v posteli dvojnásobně vyplatí. Budete chtít experimentovat s novými věcmi a budete zkoušet pohyby, které vás i vašeho partnera naprosto dostanou. Úplněk 29. května bude o osvětlování určitých věcí. Koho zajímá, kam směřuje váš vztah, nebo koho vezmete s sebou na kamarádovu svatbu? To, na čem záleží, je pouze to, zda se teď bavíte vy.

Co dál se bude v květnu dít? Pokračujte ve čtení...

Beran (21. března - 20. dubna)

Planetka Chiron se přesunula do Berana a bude v něm po následující 4 roky. To vám bude dávat možnost vstoupit do role učitele (v tomto případě v sexuálním smyslu). Chiron nebo také Cheirón, podle kterého je planetka Chiron pojmenována, byl nejstarší Kentaur a byl velmi všestraně nadaný a chytrý, proto se stal učitelem slavných řeckých hrdinů. Všechny jeho kvality se teď přesunou na vás. Ukažte svému partnerovi, na jaká místa by se měl zaměřit a buďte trpěliví, protože nic se nenaučíte za jednu noc. Slunce se 20. května dostane do Blíženců, což vás bude nutit vytvořit si s někým silné pouto. Jestliže nikoho takového zatím nemáte, konečně začnete plánovat, že se sejdete s někým, s kým si již delší dobu píšete. Venuše, planeta lásky a touhy, na vás bude mít největší dopad prvních 20 dní v měsíci, takže dělejte vše tak, jak chcete, abyste se pořádně uspokojili.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, rádi mícháte věcmi v oblasti lásky, ale jedno víte jistě: potřebujete někoho, kdo vás bude chápat. Mars, planeta akce, se v polovině měsíce přesune do Vodnáře, díky čemuž budete chtít vytvořit silné spojení s někým, kdo nebude chtít měnit to, kým jste. Venuše, planeta lásky a touhy, vrhne trochu světla do komunikace ve vašem sexuálním životě. Říkáte svému partnerovi pravdu o tom, co v posteli chcete, nebo si vlastně ani nejste jistí tím, co by to mělo být? Popřemýšlejte nad tím a pak to zkuste říct trochu jiným způsobem, aby se vám opravdu dostalo toho, po čem toužíte. Díky Merkuru, planetě komunikace, budete chtít tento měsíc promluvit. Nebojte se říct, co chcete a kdy to chcete. Jestliže hledáte někoho nového, budete mít mnoho příležitostí ve druhé polovině měsíce, kdy se Mars, planeta akce, dostane do Vodnáře. Jděte do toho!

Blíženci (22. května - 21. června)

Váš partner si myslí, že vás dobře zná? Pche, však vy máte ještě nějaká esa v rukávu. Venuše, planeta lásky a touhy, se odváže a vyzve vás k tomu, abyste trochu zamíchali kartami ve vašem milostném životě. Vyzkoušíte nové pohyby, které jste se v minulosti styděli vyzkoušet, nebo možná překvapíte svého partnera nějakým výletem pryč z domu. Mějte přitom na paměti, že budete cítit velmi silné sexy vibrace, ale možná se ve vašem vztahu objeví malý zádrhel, který by to mohl narušit. Nenechte se nachytat a nediskutujte o tom, co je správné a co je špatné, prostě dělejte to, co oba chcete, tím se dostanete k sobě ještě blíže. Úplněk 29. května vám ukáže, koho ve svém životě chcete. Bylo to s tím, s kým jste jen flirtovali nebo prožili sex na jednu noc, opravdu jen nezávazné, nebo byste chtěli něco víc? Jen vy víte odpověď.

Rak (22. června - 22. července)

Raci, někdo po vás bude pokukovat a vy si toho vůbec nevšimnete. Venuše bude cestovat skrz Blížence, znamení, které se nachází hned vedle vás, což značí skrytou lásku. Někdo po vás tajně touží nebo možná vy máte nějaký poměr, o kterém víte, že je pro vás špatný. Pokud jste ve vztahu, právě teď je čas, kdy byste měli potlačit všechny rozdíly, přestat se hádat a zaměřit se na to, co na svém partnerovi opravdu milujete. Slunce se 20. května přesune do Blíženců, což vytvaří příjemnou energii. Dosáhnete úrovně sebevědomí "cítím se pěkný/á, díky čemuž se budete v posteli cítit zatraceně dobře. Poddejte se tomu, protože pocítíte úplně nové pocity a úrovně uspokojení.

Lev (23. července - 22. srpna)

Stabilita ve vašem milostném životě je v pořádku, ale Uran bude chtít s touto oblastí trochu zatřást. Popřemýšlejte o tom, které oblasti vašeho sexuálního a milostného života by potřebovaly nějakou změnu a pak ji udělejte. Sblíží vás to s vaším partnerem. Mars, planeta akce, se bude nacházet v opaku vašeho znamení a váš partner se může chovat trochu podrážděně. Bude to trochu napjaté, ale snažte se to přesunout do nějakého pozitivní oblasti - třeba do postele. Jste single? Nebudete dlouho. Venuše se bude nacházet ve vaší sféře přátelství, takže bude velmi pravděpodobné, že najdete vaši další sexuální známost mezi svými kamarády.

Sex horoskop na květen 2018

Panna (23. srpna - 22. září)

Mluvení při sexu je nic moc, Panny, pokud se tedy nejedná o sexy věci - pak je to skvělé. Okolo poloviny měsíce budete mít přesně na tohle chuť a váš partner to ocení. Také byste neměli odmítat pozvání od svých kamarádů okolo 20. května. Ano, strávíte sice čas se spoustou jiných lidí, ale dá vás to víc dohromady jako pár. Jestliže partnera nemáte, tak Venuše, planeta lásky, touhy a peněz, bude cestovat vaší sférou, která představuje kariéru. Možná si něco začnete se svým kolegou nebo se setkáte s někým novým skrz vaši práci. Ať už to bude jakkoliv, nestyďte se do toho jít. Může se vám to hodně vyplatit.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, květen pro vás bude opravdu žhavým měsícem. Slunce se bude nacházet ve vaší 8. sféře intuice a spojení s dalšími lidmi, což vám v podstatě bude dávat superschopnosti. Ujistěte se ale, že je budete používat pro dobro. Díky novoluní 15. května budete přemýšlet nad tím, jak moc se chcete dělit s někým jiným. Je pouto, které ve vztahu máte, dostatečně hluboké? Uran, planeta změn, se přesune do vaší sféry, která reprezentuje intimitu a intuici, což vás zase donutí přemýšlet, tentokrát však nad tím, zda chcete s osobou, která vám zahřívá postel, být. Je to jen sex, nebo je možné, že se z toho vyvine něco víc? Nejste-li momentálě ve vztahu, na konci měsíce někoho potkáte a pravděpodobně to bude vést ke vztahu na dálku. Mars, planeta akce, se 16. května přesune do vaší sféry romantiky a milostných afér a vy budete chtít do svého vztahu přinést romantiku. Zapalte svíčky a oblečte spodní prádlo na speciální příležitosti. Bude vás čekat sex, na který nezapomenete.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Vaše mysl se bude zaobírat partnerstvím, Štíři. Cítíte, že je váš partner tím pravým a vše je v pořádku, nebo že by se dalo ještě něco vylepšit? Na začátku měsíce budete chtít trochu svobody v milostném životě. Může se jednat i o něco tak jednoduchého, jako opatřit si novou erotickou hračku. Dokud váš partner akceptuje vás i vaše touhy, pak je vše v pořádku. Venuše se bude tento měsíc nacházet ve vaší 8. sféře sexu, díky čemuž v posteli zažijete hodně komunikace a objeví se i intuice. Řiďte se jí, protože vám to dokáže pomoci rozpoznat, co vás v posteli oba baví a co už je za hranou.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Venuše, planeta lásky a touhy, se bude nacházet ve vašem opačném znamení, a to bude vytvářet mnoho možností k tomu, abyste si vyrazili na rande. Mějte své oči otevřené, protože jedno z nich bude vést k velkému vztahu. Venuše se tento měsíc přesune do vaší 8. sféry sexu, díky čemuž budete se svým partnerem mít k sobě blíž než kdy jindy. Jestliže to s tímto partnerem není příliš vážné, tak bude chtít, aby to tak bylo. Budete muset popřemýšlet, jak si vedete v určitých věcech. Díky úplňku 29. května budete přemýšlet nad tím, zda máte pro sebe samotného dostatek času a kolik času trávíte se svým partnerem. Jako ve všem v životě - klíčem je rovnováha

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, víte, co chcete, a tento měsíc se o to nebudete bát požádat. Novoluní 15. května se bude nacházet ve vaší 5. sféře romantiky a ukáže vám naprosto jasně, že tohle je to, co chcete. 19. května se Venuše, planeta lásky a touhy, přesune do Raka, vašeho opačného znamení, a to vytvoří silné, příjemné a sexy vibrace. Pokud jste single, vaši kamarádi se vás budou snažit dát dohromady s někým zajímavým. Venuše se přesune do sféry práce, díky tomu budete dlouze a hodně přemýšlet o vaší kariéře. Nedopusťte, aby se ale tyto myšlenky a mluvení o tomto tématu dostaly do vaší postele. To, že se budete strachovat 24 hodin 7 dní v týdnu bude bránit vašemu potěšení.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Připravte se na akci, Vodnáři. Venuše, planeta lásky a touhy, se bude nacházet ve vaší 5. sféře romantiky a milostných afér. To rozvíří veškerou žhavou energii. Tento měsíc budete zahrnuti pozvánkami na různé akce, jen se ale ujistěte, že budete mít čas i pouze jeden na druhého. Jste-li bez partnera, vesmír napovídá, že byste nějakého tento měsíc mohli lehko potkat. Mars, planeta akce, se 16. května přesune do vašeho znamení, a to vás bude táhnout do postele - ale rozhodně ne jen tak spát. Jestli váš partner bude trochu váhat, tak vězte, že kdokoliv má Mars ve svém znamení, tak vyhraje. Víte, jaké jsou vaše potřeby a ty také budou uspokojeny.

Ryby (21. února - 20. března)

Je na čase vrhnout kostky, Ryby. Venuše, planeta lásky a touhy, se bude v květnu nacházet ve vaší sféře romantiky a milostných afér. Najednou budete riskovat více než obvykle, a to se projeví i ve vašem sexuálním životě. Když budete něco (nebo někoho) chtít, prostě jděte ven a přesně to dostanete. Mars, planeta akce, se přesune do Vodnáře, znamení vedle vás. To bude mít za následek divoké sexuální sny, kterým byste měli naslouchat, mohou vám totiž dát mnoho inspirace pro další sex.

Užívejte si v květnu sex, můžete to v pěkném počasí konečně zkusit i venku! A pokud vám chybí partner, není nic jednoduššího, než se zaregistrovat na erotickou seznamku a nějakého si najít.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.