Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na duben 2024

2.duben 2024
Sex horoskop na duben 2024

Co si pro vás přichystal čtvrtý, aprílový měsíc roku 2024 v oblasti sexu, vztahů a lásky? To se dozvíte v našem sex horoskopu, který napoví, co se může odehrát ve vašem milostném životě, ať už jste momentálně zadaní, nebo nezadaní.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

"Pokud máte pocit, že vás Amorův šíp tento měsíc trochu zahltil, nezoufejte! Merkur, planeta komunikace, letos v dubnu posviští po obloze a přinese s sebou vzrušující a smyslná nová spojení, nápady a rozhovory," říká Donna Page.

Tento měsíc se vše děje rychle, zejména pokud jde o romantické vztahy. Pokud jste nezadaní, může to znamenat hojnost nápadníků, ale platí to i pro všechny zadané. V každém vztahu je klíčová komunikace, a tak využijte tento čas k tomu, abyste si udělali jasno a řekli svému partnerovi či partnerům, co chcete.

"Letošní duben je astrologicky silný měsíc, který přináší nové začátky a vzrušující energii do milostného života každého znamení zvěrokruhu. Ať už jste svobodní, v páru nebo někde mezi tím, očekávejte rychlé změny a nečekané nové příležitosti ve svém milostném životě," říká Donna Page.

Poděkovat za to můžete planetám, které mají napilno. Duben začíná retrográdním Merkurem, planetou komunikace, který může od 1. do 24. dubna způsobit problémy v komunikaci. Dbejte na to, abyste se vyjadřovali jasně ve všech oblastech, zejména pokud jde o to, co chcete v životě a v lásce"Když se Merkur pohybuje velmi rychle, můžeme mít spoustu myšlenek," říká Page. "Svět nás zahlcuje informacemi a zprávami a jediné, co naše mysl dokáže, je skákat mezi nimi."

Až budete tento měsíc skákat mezi těmito myšlenkami, nápady, a dokonce i zamilovaností, nezapomeňte, že sdílení toho, co máte na mysli (a ve svém srdci), je klíčové. 

Tento měsíc je o akci, zejména proto, že Venuše, planeta lásky, se rychle pohybuje ohnivým Beranem, což se shoduje se zatměním Slunce 8. dubna. Měsíc zakončí smyslná nota s úplňkem v hlubokomyslném Štíru. "Bude to opravdu intenzivní období. Kolem 23. bude na každého působit sexuální, smyslná energie," říká Page.

Zajímá vás, co to všechno znamená pro vaše znamení? Přečtěte si sex horoskop na duben 2024 a zjistěte, co vás čeká v oblasti milostných vztahů.

Beran (21. března - 20. dubna)

Zadaní: Pokud se vám zdá, že je to u vás doma stereotyp a nuda, bude tento měsíc ideální dobou na to, abyste s tím něco provedli. Uspořádejte večírek nebo naplánujte zábavné rande pro sebe a svého milého. Trocha romantiky a pozornosti je přesně to, co potřebujete, abyste v sobě opět našli jiskru. V dubnu je vše o upřímnosti mezi vámi a vaším partnerem, i když to může být bolestivé. Je možné, že jste v poslední době zametali věci pod koberec nebo ignorovali nějaké větší, rýsující se problémy ve prospěch toho, abyste si užili. Tento měsíc je však vhodný k tomu, abyste se k těmto problémům postavili čelem. Přijměte zranitelnost a otevřeně se podělte o své potřeby; vaše autenticita jen posílí vaše pouto, pokud jste se správnou osobou. Úplněk 23. dubna pak osvětlí hlubší intimitu ve vašem vztahu. Opřete se do ní a dovolte partnerovi, aby vás skutečně viděl ze všech stran.

Nezadaní: Tento měsíc můžete mít pocit, že někdo vzal váš život do svých rukou a pořádně s ním zatřásl. V tomto období se mrkněte do neznáma a vyhledejte všechny nové lidi nebo romantické příležitosti, které se vám v tomto období velkých změn mohou naskytnout. Ujistěte se, že jste tento měsíc ve společnosti nebo se zaregistrujte na erotickou seznamku, i když jste se tomu doposud třeba vyhýbali. Malé změny ve vaší rutině mohou vést k velkým výsledkům ve vašem milostném životě, Berani! Nezapomeňte však být sami sebou. Pokud se chcete s někým spojit a vytvořit vztah, který vydrží, musíte být ochotni být upřímní, zranitelní a jasně komunikovat. Pokud do vztahu vložíte sebe a své srdce, pravděpodobně budete odměněni opravdovou romantikou.

Býk (21. dubna - 21. května)

Zadaní: V dubnu si dopřejte dobrodružství a kvalitně strávený čas, Býci! Pokud máte pocit, že se s partnerem v poslední době chováte jako spolubydlící, je na čase udělat změnu. I když sladit rozvrhy může být těžké, upřednostněte svůj vztah, intimitu a hluboké spojení, které sdílíte, abyste mohli jako pár dále růst. Pokud můžete, vyrazte na romantický výlet jen vy dva, abyste to mezi vámi pořádně rozproudili (třeba kolem úplňku 23. dubna?). Oslavte úspěchy toho druhého a udělejte si čas na to, abyste si opravdu užili společnost toho druhého. To umožní lepší komunikaci a více sladkých romantických chvil, po kterých toužíte.

Nezadaní: Klíčem k úspěchu bude tento měsíc dobrodružný a otevřený přístup ke vztahům, nezadaní Býci. V prvních dubnových dnech se budete cítit mimořádně zasněně a romanticky, a tak tento čas využijte ve svůj prospěch. Napište své lásce a domluvte si plány nebo skočte na seznamovací aplikaci a využijte této sladké energie spojení. Jak bude duben pokračovat, vaše pozornost se přesune dovnitř a vy se budete snažit o sebe skutečně pečovat. Blíží se období vašich narozenin a je na čase, abyste si uvědomili své cíle a rutinu péče o sebe. Zamyslete se nad tím, co chcete v tomto roce od svého milostného života, a věnujte velkou pozornost lidem kolem sebe. Je možné, že dokonalý partner je nablízku, jen jste si to ještě neuvědomili!

Blíženci (22. května - 21. června)

Zadaní: Tento měsíc budete s partnerem velmi zaneprázdněni, což vašemu vztahu vdechne nový život. Užívejte si tento čas s těmi, které máte nejraději, a vychutnávejte si tyto události a plány po celý měsíc. I když vás někdo pozve na něco, na co byste normálně neřekli ano, tento měsíc je pro vás příležitostí vyzkoušet nové věci a skutečně nasát vše, co život (a váš vztah!) nabízí. Merkur, planeta komunikace, bude tento měsíc retrográdní, takže se u většiny znamení zvěrokruhu objevují problémy s komunikací. Pokud však zachováte klid a upřednostníte porozumění svému partnerovi, zvládnete tento měsíc všechny problémy snadno.

Nezadaní: Nezadaní Blíženci, nyní je ideální čas na romantiku, láska je ve vzduchu! Ale jen pokud otevřete své srdce a oči. Je možné, že se s někým sympatickým seznámíte ve chvíli, kdy budete vykonávat svou běžnou rutinu, takže mějte oči na stopkách při svých obvyklých cestách do práce. Nikdy nevíte, kde můžete narazit na někoho, kdo vám změní život. Je možné, že osoba, se kterou se spojíte, se bude vymykat vašemu běžnému typu, ale nenechte se tím odradit od toho, co by mohlo být smysluplným spojením. Nechte minulost minulostí a vydejte se tento měsíc nově po nečekané romantické cestě, Blíženci!

Rak (22. června - 22. července)

Zadaní: V tomto měsíci se vypravte ven a pořádně to roztočte, Raci! Je možné, že jste s partnerem tuto zimu trochu hibernovali, což je sice fajn, ale jaro je tady a je připraveno rozzářit váš romantický život. Využijte příležitosti vyrazit ven a vyzkoušet s milencem nové věci. Vezměte si lístky na hudební festival, naplánujte si luxusní večerní rande nebo si prostě zajděte v poledne na kávu do podniku, který oba milujete. Tyto zážitky mohou vašemu vztahu vdechnout nový život. Ať už děláte cokoli, užívejte si, že jste viděni a oceňováni jako pár. Důvěřujte v sílu svého vztahu a dovolte si být zranitelní a důvěrní jeden k druhému, zejména kolem úplňku ve Štíru, který nastane 23. dubna.

Nezadaní: Víte, že se vám podařilo vyřešit problémy s vaším životem? Nezadaní Raci, je čas vylézt z ulity. I když se někdy společenským událostem vyhýbáte, duben vás volá do centra pozornosti. Využijte této energie a dejte o sobě vědět, ať už prostřednictvím večera s přáteli, nebo nové lekce cvičení. Přijměte pozitivitu a využijte své sebedůvěry, když se pohybujete na seznamovací scéně. Možná dokonce potkáte kamaráda vašeho kamaráda, který vzbudí váš zájem! Buďte otevření novým zážitkům a kontaktům a věřte, že pro vás vesmír připravil něco výjimečného.

Lev (23. července - 22. srpna)

Zadaní: Je čas vyrazit ven a objevovat se svým partnerem, Lve! Začněte vyhledávat nabídky dovolené na kayaku nebo hledat Airbnb ve městě, které jste vždycky chtěli navštívit. I když je důležité zůstat v obraze a sledovat své profesní a osobní cíle, užívání si života s tím, koho milujete, je stejně důležitou snahou. Tento měsíc se věnujte svému vztahu a věnujte mu kvalitní čas, zábavné výlety a rozsáhlé rozhovory. Vaše pouto se díky tomu jen posílí.

Nezadaní: Nezadaní Lvi, přijměte tento měsíc svého dobrodružného ducha, vyrazte ven a žijte naplno! Tento měsíc možná budete trochu cestovat, ať už za prací, nebo za zábavou. V takovém případě mějte oči otevřené, protože hvězdy ukazují, že tento měsíc si najdete známost někde mimo své obvyklé působiště. Užívejte si romantickou energii a buďte otevření - vaše dokonalá osoba může být tam, kde ji nejméně čekáte. Úplněk ve Štíru 23. dubna vás pak vybídne k ještě hlubšímu prozkoumání intimity a spojení. Než se k něčemu zavážete, nezapomeňte zhodnotit, co od partnera hledáte.

Co vás čeká v dubnu 2024 v milostném životě se dozvíte v sex horoskopu

Panna (23. srpna - 22. září)

Zadaní: Je možné, že na začátku tohoto měsíce zažíváte určité třenice s vaším partnerem, a to je v pořádku. Ve vztahu je přirozené se hádat, jen se ujistěte, že si zachováte chladnou hlavu a budete komunikovat jasně a s láskou. Přílišné hnidopišství nebo přílišné hádky mohou být příčinou vyčerpání energie, proto se snažte zaměřit na nalezení rovnováhy a spravedlnosti ve vašem partnerství. Úplněk ve Štíru 23. dubna přinese do popředí intimitu a citové propojení, což vás a vaši lásku po případných překážkách opět sblíží. Buďte upřímní a veďte se srdcem, a nemůžete prohrát, Panny!

Nezadaní: Máte ve svém životě lidi, které považujete za #CoupleGoals? Místo toho, abyste se hroutili, že nemáte to, co ostatní, zkuste lidi kolem sebe využít jako inspiraci. Díky tomu si můžete ujasnit, co ve vztahu hledáte. Zatmění Slunce 8. dubna vás přiměje analyzovat, co chcete pro svou budoucnost. Ať už hledáte dům s bílým plotem, zábavného společníka na cesty nebo něco mezi tím, váš člověk je někde venku - jen ho musíte najít! Využijte tento čas ke schůzkám a podělte se o své touhy s potenciálními partnery, zejména v době kolem úplňku ve Štíru, který nastane 23. dubna. Nyní je vynikající čas na seznámení se vzrušujícím spojením.

Váhy (23. září - 23. října)

Zadaní: Váhy, tento měsíc dávejte přednost otevřené komunikaci a rovnosti. Cítíte, že je váš vztah vyrovnaný? Nebo se vyčerpáváte tím, že ve vztahu řídíte show, zatímco váš partner jen tak pluje? Zhodnoťte práci ve vašem vztahu, a to jak citovou, tak fyzickou, a ujistěte se, že se cítíte oceněni. Pokud je něco v nepořádku, je důležité to partnerovi jasně vyjádřit. Říci svou pravdu může být děsivé, ale váš partner vás miluje a ocení vaši přímou komunikaci. V době, kdy 19. dubna nastane období Býka, se budete ve svém vztahu cítit více ukotveni. Užijte si tento čas!

Nezadaní: Nezadané Váhy, může být lákavé měnit se v různé verze sebe sama, abyste se zalíbili svému okolí, a náhodou jste v tom dobří. Ale být svým autentickým já je mnohem lepší a z dlouhodobého hlediska vám to prospěje. Retrográdní Merkur tento měsíc oživí staré lásky a partnerství, o kterých jste možná už dlouho neuvažovali. Ale to, že se objeví někdo z vaší minulosti, neznamená, že byste měli sklouznout ke starým vzorcům chování. V tomto období zůstaňte věrní sami sobě a svým hranicím. Prosazujte sebe a své potřeby u všech potenciálních partnerů, zejména kolem úplňku 23. dubna. Láska je tu pro vás, Váhy, jen musíte být sami sebou.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Zadaní: Sny se plní díky týmové práci, Štíři. To platí v životě i ve vašem vztahu. Tento měsíc se s vaším partnerem budete věnovat maličkostem, například stavění stolu, vaření nového jídla nebo vyzkoušení nového kurzu malování. Sbližování při společné činnosti je skvělým způsobem, jak se sblížit a podpořit jeden druhého novým způsobem. Využijte tento čas k tomu, abyste se jeden druhému skutečně oddali a přijali své partnerství. Úplněk ve vašem znamení 23. dubna pak odhalí vaši zranitelnou stránku a je ideální čas na to, abyste se svěřili se všemi obavami, které máte na srdci. Váš partner to ocení.

Nezadaní: Nezadaní Štíři, příležitosti ke spojení jsou všude kolem vás. Stačí jen dávat pozor! Když se pohybujete v běžném dni, sledujte, zda vás někdo nezaujme - ať už procházíte obchodem, nebo si dáváte přestávku mezi sestavami v posilovně. Nikdy nevíte, koho potkáte, a je možné, že osoba, kterou jste hledali, je přímo před vámi. Nezapomeňte si i letos v dubnu udržovat aktivní společenský život! Budete se cítit být smyslným Štírem a lidé si toho budou všímat.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Zadaní: Tento měsíc je především o zábavě, Střelci! Naplánujte si s partnerem večerní rande, kde si budete moci opravdu užít společnost toho druhého. Tvrdě jste pracovali a teď je čas si užívat. Vášeň je zapálená na maximum, takže zkoušejte nové věci v ložnici i mimo ni, Střelci. Úplněk ve Štíru, emotivním vodním znamení, vnáší do vašeho vztahu intimitu a introspekci. Využijte tento čas k prohloubení vašeho svazku a ujasněte si, jaká bude vaše společná budoucnost. Pokud můžete, naplánujte si třeba malý útěk mimo město nebo pobyt na vašem oblíbeném místě.

Nezadaní: Svobodní Střelci, prožijte tento měsíc naplno! Zatmění Slunce, které proběhne 8. dubna, přinese do popředí vašeho života zábavu. Vydejte se na rande, vyzkoušejte nové kurzy, seznamte se s novými lidmi a otevřete se romantice. Je to čas pro riskování a vystupování z komfortní zóny na seznamovací scéně. Důvěřujte svým instinktům a nebojte se navazovat známosti, které vás vzrušují. Koncem měsíce se můžete cítit více zamyšlení, takže pokud můžete, dopřejte si nějaký čas volna a možná ho využijte k tomu, abyste si ujasnili své vztahové cíle.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Zadaní: Kozorozi, jste velmi zaneprázdněni budováním své kariéry a daří se vám! Tento měsíc však vaši pozornost potřebuje váš domácí život a vztah. Zkontrolujte, jak se cítí lidé, které máte rádi, zejména váš partner. Jak se cítí, zatímco vy vládnete světu? Měli byste strávit spolu nějaký čas v soukromí a spojit se. Když se rychle pohybujete mezi úkoly, může být těžké navázat spojení na hluboké úrovni. Udělejte si tento měsíc čas na něco, co máte oba rádi. Měsíc zakončíte na emocionálním vrcholu a budete se cítit sladěnější než kdy jindy.

Nezadaní: Tento měsíc je pro nezadané Kozorohy klíčová komunikace. Než se vrhnete do nějakého vztahu nebo situace, ujistěte se, že jste sdělili, co chcete - a neztrácejte čas s lidmi, kteří si vaši energii nezaslouží. Smysluplné rozhovory s lidmi, s nimiž chodíte (nebo dokonce jen flirtujete), mohou vést k hlubším vztahům a intimitě. Tento měsíc také cítíte svou smyslnou stránku, takže si užijte sexy rande s některým ze svých nápadníků!

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Zadaní: Tento měsíc se, Vodnáři, ujistěte, že jste ke svému partnerovi otevření a upřímní a že máte jasno ve svých prioritách. Považujte tento měsíc za kontrolní období, kdy se můžete ujistit, že ve vašem partnerství vše běží hladce. Promluvte si o všech problémech a věnujte čas tomu, abyste si připomněli, proč jste se do sebe zamilovali. Nyní není čas skrývat své city. Váš partner ocení vaši upřímnost a bude k vám přistupovat s láskou, kterou si zasloužíte!

Nezadaní: Nezadaní Vodnáři, zatmění Slunce na začátku měsíce vyzdvihne do popředí komunikaci. Pokud jste se dosud vyhýbali nepříjemným rozhovorům se svými "partnery", se kterými jste v jakémkoliv složitém vztahu, nyní je čas se jim postavit čelem. Ujistěte se, že jste při jednání s potenciálními partnery upřímní sami k sobě: Ukazujete své pravé já? Vyjadřujete, co chcete? Přijetí své svéráznosti a vyjádření sebe sama k vám jen přitáhne ty správné lidi. Pokud zůstanete otevření i novým kontaktům a zkušenostem, najdete někoho, kdo se shoduje s vašimi hodnotami a potřebami.

Ryby (21. února - 20. března)

Zadaní: V tomto měsíci se cítíte být sami sebou, Ryby, a vašemu partnerovi se to bude líbit. Udržujte tuto sexy energii tím, že si v dubnu naplánujete zábavné rande nebo výlet. Je to skvělý čas na snění o společné budoucnosti a na to, abyste doma znovu zažehli jiskru, ať už to pro vás vypadá jakkoli. Možná vytáhnete spodní prádlo a erotické hračky, budete si povídat v posteli večer před spaním nebo obojí. Záleží jen na vás - prostě si tento měsíc užijte sbližování se svou osobou.

Nezadaní: Nezadané Ryby, je čas chytit příležitost za pačesy! Pokud chcete najít lásku, nemůžete veškerý čas trávit tím, že si o ní budete psát deník ve svém pokoji. Osvěžte si profil na seznamce, ukliďte si prostor a dejte o sobě vědět. Jste srdcem romantik a chození na zábavná rande s novými lidmi vám do života přinese vzrušující energii. Opřete se do své romantické stránky a pozvěte tento měsíc někoho na rande. Nemáte co ztratit! Úplněk ve Štíru, který nastane 23. dubna, je skvělou příležitostí k důvěrným a upřímným rozhovorům, a tak buďte upřímní i k novým milostným partnerům.

Duben si pro nás nachystal spoustu zajímavých věcí. Jestli i vy chcete nasměrovat svůj milostný život správným směrem, najděte si partnera nebo partnerku na online erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.