Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na duben 2019

4.duben 2019
Sex horoskop na duben 2019

Přivítali jsme nový měsíc plný aprílového počasí a zároveň zvyšujících se teplot. Můžeme konečně říct, že zima je definitivně pryč. Ale to určitě není všechno, co vás v dubnu čeká. Těšit se můžete i na spoustu věcí ve vašem sexuálním a milostném životě. Na jaké? Čtěte dále...

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Duben se bude hodně soustředit na vztahy. Jaké máte pocity ohledně toho svého? Budete nad tím hodně přemýšlet. 10. dubna se Jupiterův směr změní na retrográdní, což bude vytvářet mocnou romantickou energii. Nebudete se jen cítit silní vzhledem k někomu pro vás speciálnímu (partner nebo člověk, kterého byste za partnera chtěli), ale také se budete cítit velmi sebevědomí, co se týče toho, kam společně směřujete. Také to přinese do vašeho života i trochu snění, budete přemýšlet o tom, co byste ještě dalšího mohli udělat, abyste váš vztah dotáhli do dokonalosti

19. dubna proběhne úplněk ve znamení Vah, díky kterému se budete více soustředit na vašeho partnera, a pokud jste single, tak na člověka, kterého byste rádi za partnera. Ceníte si na vašem vztahu těch správných věcí? Dostává se vám v tomto vztahu naprosto všeho, co byste chtěli, nebo si myslíte, že by se dalo něco vylepšit? Jak se říká - dvakrát měř a jednou řež - a tudíž si nejdřív vše dvakrát promyslete, než se rozhodnete dělat ve vztahu nějaké změny, které se budou týkat toho, co byste chtěli. Pak bude vše v pořádku.

Samozřejmě to není vše, co duben do vašich milostných a sexuálních životů přinese. Těšit se můžete na mnohem víc, stačí si vyhledat své znamení a přečíst si horoskop pro vás.

Beran (21. března - 20. dubna)

Když se 10. dubna změní Jupiteru směr na retrográdní, budete přemýšlet nad tím, jak moc se od svého partnera učíte. Chcete v posteli trochu exprimentovat? Jestliže ano, možná byste měli být ve vedoucí pozici projednou vy. Okolo 19. dubna se podívejte blíže na to, kam váš vztah směřuje a co můžete udělat pro to, abyste našli rovnováhu. A pokud jste v současné době bez partnera, měli byste popřemýšlet nad tím, co byste opravdu chtěli, kdybyste nějakého měli. Po většinu měsíce budete chtít převážně odpočívat a koukat se na své oblíbené seriály nebo filmy s někým, na kom vám záleží. Ale okolo 20. dubna se to zlomí... Nezapomeňte ale, že to bude pravděpodobně na vás, abyste svého partnera dotáhli do ložnice.

Býk (21. dubna - 21. května)

V první části měsíce pro váš sexuální život bude hodně znamenat přátelství. Padne vám do oka někdo, kdo se pohybuje ve vašem okolí, ale prozatím ještě není tak docela romantickým partnerem. Než do toho ale půjdete, musíte o tom popřemýšlet, protože by to mohlo mít dalekosáhlé následky. Když se 20. dubna Slunce přesune do vašeho znamení, budete mít neskutečnou potřebu mluvit o tom, co chcete v posteli. Poddejte se tomu, mohou z toho vzejít pouze pozitivní věci. V této době budete chtít s partnerem prožít nějaký větší odpočinek a relaxaci. Vezměte si v práci den volno, schovejte se pod přikrývku a uvidíte, kam to povede. Někdy jen potřebujete společně upustit trochu páry.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, pokukujete po někom, kdo má co do činění s vaší prací. Může to být tak jednoduché, jako že zahlédnete někoho zajímavého, když půjdete s kolegy na oběd, může to být ale také někdo trochu bližší vašemu domovu.  Neváhejte a zjistěte vaše možnosti - zkoumání něčeho nového nebolí. Úplněk 19. dubna po vás bude chtít, abyste našli rovnováhu mezi tím, kolik času trávíte se svými přáteli a kolik se svým partnerem. Můžete mít samozřejmě obojí, ničeho se nemusíte vzdávat, ale bude to chtít trochu zažonglovat s vaším denním plánem. Mars, planeta akce, bude celý měsíc ve vašem znamení, takže budete připraveni jít si za tím, co chcete. Neváhejte se zeptat osoby, po které pokukujete, jestli si nechce někam vyrazit, nebo říct svému partnerovi, co přesně byste chtěli v posteli. Pokud svá přání a touhy neřeknete nahlas, nikdy nebudou splněny.

Rak (22. června - 22. července)

Budete v pokušení, Raci, ale nebojte, nebude to znamenat žádné špatné věci. Jen si buďte jisti tím, že váš partner ví, jaké věci se vám líbí, aby vás mohl uspokojit. To se bude týkat především konce měsíce, kdy budete moci být více otevření, takže vám partner bude moci plnit vaše fantazie. A co vy víte, třeba má také nějakou zajímavou fantazii, o které se vám ani nesnilo! Také začnete trochu přemýšlet o sexy úniku ode všeho a ode všech. A i když si to třeba nebudete moci splnit okamžitě, začnete plánovat do budoucna...

Lev (23. července - 22. srpna)

Co pro vás váš partner udělal v poslední době, Lvi? Tato otázka bude tížit vaši mysl. V posteli mu dáváte opravdu hodně, ale vrací vám to nějak? Pokud opravdu ne, tak pak je čas si o tom promluvit. Také si ujasněte, co byste vlastně v posteli chtěli a co ne, protože na to také ke konci měsíce dojde řeč. Možná si totiž myslíte, že to nějak váš partner odhadnul nebo to ví, ale skutečnost je naprosto opačná. Díky úplňku 19. dubna budete chtít cestovat s někým, kdo je sexy. I když nemáte s kým, neváhejte vyrazit na víkend a příležitost si vás najde sama. Bude to opravdu žhavé...

Co vás čeká v průběhu dubna 2019 v milostném a sexuálním životě?

Panna (23. srpna - 22. září)

Tento měsíc se budete cítit super sexy, Panny, tak se toho nebojte. Trochu se rozšoupněte a utraťte nějaké peníze za nové sexy prádlo a za saténová prostěradla nebo povlečení, rozhodně to všechno využijete. Také se přistihnete, že přemýšlíte nad tím, kdo váš partner skutečně je a kým byste chtěli, aby byl. Zamilovali jste se do možnosti, že by mohl být někým jiným, změnit se, nebo ho vidíte a milujete přesně takového, jaký je? Úplněk 19. dubna bude především o tom, abyste našli rovnováhu mezi tím, co svému partnerovi dáváte a co on naopak dává vám. Samozřejmě mu můžete několikrát za sebou splnit jeho touhy a fantazie, ale ujistěte se, že vám to samé někdy také dopřeje.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, duben pro vás bude především o partnerství. Pokud jste single, strávíte nějaký čas tím, že se budete snažit zjstit, jaký by váš partner měl být. Mimochodem tento měsíc je skvělou příležitostí, jak potkat někoho zajímavého během svých každodenních činností a rutiny. Proto nezapomeňte mít oči otevřené a všímat si! Jste ve vztahu? Měli byste se ujistit, že se v něm nachází rovnováha týkající se uspokojování vašich i partnerových potřeb. Ke konci měsíce se Slunce přesune do Býka a Venuše se přesune do Berana a vy budete díky těmto přesunům naplnění vášní. Určitě byste tuto dobu neměli promarnit. Co třeba vyzkoušet nějaké nové sexy polohy? Inspirovat se můžete třeba ve článcích Žhavé sexuální polohy pro mnohonásobné orgasmy nebo Sexuální polohy, které muži zbožňují

Štír (24. října - 22. listopadu)

Tento měsíc zkrátka dostanete vše, co chcete, Štíři. Díky novoluní, které proběhne 5. dubna, trochu zariskujete ohledně věcí, které ve vás vyvolávají vzrušení. Nebojte se tedy svému partnerovi svěřit, co byste rádi a kdy byste to rádi. Určitě vám to rád splní. Mars, planeta akce, se bude nacházet ve vaší sféře sexu, takže se bude jednat o skvělou příležitost, kdy se v posteli (nebo klidně kdekoliv jinde) pěkně zabavit. A budete to opakovat znovu a znovu. Pokud jste bez partnera, pak vám někoho nového pomůže najít energie Neptunu a Venuše. Nechte se vést a dostaňte se na vlnu romantiky. Nemusíte se ale bát, že by to bylo jen o romantice, užijete si i všechno ostatní, co k tomu patří.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Novoluní 5. dubna se bude nacházet ve vaší sféře romantiky, což bude vytvářet naprosto ideální dobu na nové začátky. Teď bude ta správná chvíle, abyste zariskovali v romantice, tak sekonečně zeptejte toho, kdo vám již před nějakou dobou padl do oka, zda spolu někam nezajdete. No a pokud jste v současné době ve vztahu, tak vytáhněte svíčky, krásná prostěradla a povlečení, spodní prádlo na "speciální příležitosti" a prožijte noc, na kterou jen tak nezapomenete. Možná dostanete chuť si zahrát nějaký netradiční role play, co třeba roztleskávačka a sportovec? Nebo cokoliv jiného, co vám přijde na mysl... A pokud potřebujete svou fantazii trochu pošťouchnout, přečtěte si článek Vyzkoušejte role play! Dáme vám 23 tipů.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Někdy věci nevychází tak, jak byste si představovali, Kozorozi, a je to naprosto v pořádku. Jupiter vám posílá silné vibrace, abyste měli sebevědomí a víru, že to vše nakonec dobře dopadne. Jestliže jste ve vztahu, tak se přistihnete, jak se svým partnerem komunikujete mnohem více o svých pocitech. Nebojte se být zranitelní, vemi vás to sblíží jako pár. Nejste-li v současné době ve vztahu, i tak se vám tyto rady budou hodit. Nebojte se na rande druhému trochu více otevřít. Neberte to všechno tak vážně. Když se Slunce 20. dubna přesune do Býka, budete již plně připraveni se uvolnit a užívat si zábavu, a to jak v posteli, tak i mimo ni.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, v průběhu měsíce vás budou obklopovat sexy vibrace a to díky Marsu, který se bude nacházet ve vaší sféře romantiky. Pokud randíte nebo se chystáte randit, tak se nebojte být otevření ohledně toho, kdo jste a koho hledáte. Pomůže vám to mnohem rychleji najít tu správnou osobu. Jestliže už randit nepotřebujete, protože partnera máte, vězte, že najdete nové způsoby, jak se s ním znovu spojit. Možná to nebude ani nic extrémně těžkého, možná bude stačit jen romantická večeře za světla svíček. Úplněk 19. dubna bude o komunikaci o tom, jak se ve vztahu cítíte. Je vše v rovnováze? Pokud ne, je na čase, abyste si o tom promluvili. Mimochodem, Jupiter bude vytvářet skvělé příležitosti pro potkávání nových lidí, takže až někoho zajímavého potkáte třeba ve frontě, tak neváhejte a oslovte ho.

Ryby (21. února - 20. března)

Každý někdy potřebuje pomoc, Ryby, a vy se budete cítit mnohem lépe, když si o ni řeknete. Novoluní 5. dubna způsobí, že budete se svými kamarády mluvit o chybách, které jste udělali v předchozích vztazích. Vyslechnou vás, pomohou vám s tím a možná vám i dají nějaké rady, tipy nebo jejich vlastní pohled na věc. Když se Slunce 20. dubna přesune do Býka, budete se cítit sebevědomější v posteli. Konkrétně v tom, abyste vyjádřili, co chcete. Poddejte se tomu! Poté se Venuše spojí s Neptunem a vy se budete cítit ještě více skvěle, proto neváhejte a vezměte ze skříně váš nejvíce sexy outfit (nebo si dojděte něco pěkného na sebe koupit) a všechno to vyjde, jak má - spoustu lidí si vás všimne.

Teď už víte, co od dubna očekávat. Pokud máte partnera, pracujte na tom, aby váš milostný i sexuální život byl i nadále šťastný, a pokud partnera nemáte a rádi byste, navštivte online sex seznamku, která vám s tím může naprosto jednoduše pomoci. 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.