Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na duben 2018

2.duben 2018
Sex horoskop na duben 2018

V dubnu si z nás dělají srandu lidi i počasí, ale věřte, že náš horoskop vás klamat nebude a dozvíte se díky němu, co vás čeká ve vašem sexuálním a milostném životě. Těšte se, bude toho opravdu hodně!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Začátek dubna nás vítá Velikonocemi - dnes, 2. dubna, slavíme Velikonoční pondělí. Kluci a muži budou dívky a ženy mrskat pomlázkami, což můžete, když budete chtít, krásně převést do nějakých erotických hrátek. Místo bičíku bude pomlázka a dá se vyhrát i s ostatními velikonočními dekoracemi, zapojte fantazii a využijte tohoto krásného slavnostního období. A co vás bude ještě čekat kromě Velikonoc?

V dubnu budete mít v hlavě především myšlenky o vztahu, a to z dobrého důvodu - energie z úplňku, který byl na konci března, se plynule přesunula i na začátek dubna. Budete přemýšlet o tom, co u vás funguje a co ne. Především ale budete mít nutkání s tím něco udělat. 19. dubna se Slunce dostává do Býka, díky čemuž se začnete soustředit především na své tělo a na smyslnost, která s tím jde ruku v ruce a kterou si budete užívat. Mimochodem je to i skvělý čas na masáž od vašeho partnera. 22. dubna se pak Pluto stane retrográdní v Kozorohovi a právě to u vás posílí touhu vzít si to, co chcete a kdy to chcete. Naštěstí to i dostanete. Nebude to ale celé o dožadování se něčeho. 24. dubna se Venuše dostane do Blíženců vytvářejíc slabé vibrace ve vztazích. Jestliže v žádném nejste, mohli byste si v tomto čase užít nějakou zábavu. Úplněk ve Štírovi, který nastane 29. dubna, bude ten nejvíc sexy úplněk celého roku - váš sexuální život opravdu zazáří. Bude to ten nejlepší čas na to, abyste zůstali v posteli, mazlili se a dělali jiné (ještě zábavnější) věci. 

Už v úvodu si toho pro nás duben připravil opravdu mnoho. Co víc pak čeká jednotlivá znamení? Najděte to své a dozvíte se to!

Beran (21. března - 20. dubna)

Tento měsíc bude vyloženě o vás. Naprosto jasně budete vědět, co (a koho) chcete a nebudete se stydět si to vzít. Vesmír vám dá dostatečnou odvahu, abyste věcmi trochu zamíchali, takže se nebudete bát říct svému partnerovi o té nové, akrobatické poloze, kterou byste rádi vyzkoušeli. Možná nakonec i budete překvapeni, jak se jim do toho bude chtít. Novoluní 15. dubna se shoduje s Merkurem, díky čemuž se budete cítit úplně v pohodě, když budete druhému říkat, co chcete a co si myslíte. Dělá váš partner v posteli poslední dobou nějaký divný pohyb nebo jinou divnou věc? Je na čase, abyste mu to řekli. Pokud ve vztahu nejste, někdo vám padne do oka. Udělejte s tím něco. Nakonec, proč byste také neměli? 

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, začnete duben Venuší, vaší vládnoucí planetou, která bude ve vaše znamení. Bude to opravdu sladké. Budete v sebe věřit a budete se cítit sebevědomě ve svém těle a ostatní lidi si toho všimnou. Nejste-li v současné době v žádném vztahu, v dubnu budete mít mnoho příležitostí to změnit. Také do sebe budete investovat. Chcete si něco již nějakou dobu pořídit? Pěkné spodní prádlo nebo novou erotickou hračku? Konečně je čas, abyste se odhodlali to udělat. Úplněk 29. dubna vás donutí přehodnotit váš vztah. Je to opravdu to, co chcete, je v něm nějaký prostor pro zlepšení, nebo vám to vyhovuje tak, jak to je teď? Pouze vy znáte odpověď.

Blíženci (22. května - 21. června)

Chcete jen ty dobré věci, Blíženci, a nebojte, dostanete je. Po většinu měsíce se bude Venuše nacházet ve vaší sféře věcí, které zůstávají skryté. Dává do toho váš partner v posteli opravdu vše, nebo má v rukávu ještě nějaké eso, které doposud nepoužil? Budete o tom přemýšlet. Pokud jste single, zjistíte, že vás někdo tajně chce, jen ještě neměl odvahu na to, aby vám to řekl. To všechno se změní, když se 24. dubna Venuše dostane do vašeho znamení. Budete schopni jasně vidět a přijmout věci, které všechno zlepší, jak v posteli, tak při randění. Poddejte se tomu a užijete si spoustu zábavy. Díky úplňku 29. dubna budete pociťovat silnout touhu říct, co v posteli chcete. Nepromrhejte tuto příležitost, protože si díky ní můžete opravdu skvěle užít.

Rak (22. června - 22. července)

Raci, Venuše se tento měsíc bude nacházet ve vaší sféře přátelství, což bude skvělé jak pro váš vztah, tak pro váš sexuální život. Budete pracovat na vytváření silnějšího pouta se svým partnerem, díky čemuž se budete v posteli cítit mnohem lépe, pohodlněji a bezpečněji. V dubnu pro vás bude hodně důležitá komunikace. Jako dobrá předehra pro vás bude fungovat to, že budete vědět, že vás váš partner chápe a cení si vás jako osoby i jako partnera. Schází vám partner, se kterým byste byli v nezávazném, nebo dlouhodobém vztahu? Tak dávejte pozor na začátku měsíce, kdy si můžete udělat nového kamaráda, který by se při/po úplňku 29. dubna mohl stát něčím víc než pouze kamarádem.

Lev (23. července - 22. srpna)

Mnoho dobrých věcí ve vašem životě vyžaduje trochu přípravy a ani váš milostný život není výjimkou. Když 15. dubna nastane novoluní se souběžným Merkurem, začnete všechno vnímat v lepším světle. Ano, sice potřebujete svého partnera trochu poučit o svých potřebách, na druhou stranu když už je ale bude znát, nezapomene je. Jakmile se 19. dubna Slunce dostane do Býka, budete připraveni zintenzivnit svou hru v ložnici i mimo ni. Možná byste také měli trochu více dávat svému partnerovi. Dejte si tu snahu, abyste přišli na to, co by to přesně mělo být. Poté se rozhodněte, zda to chcete i vy a pak do toho stačí pouze jít! Není na tom nic složitého a váš vztah to dokáže posunout správným směrem.

Co vás zajímavého čeká v dubnu v sexuálním a milostném životě?

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, jste úžasné. Je na čase, aby vám lidé, kteří vám jsou blízcí, poskytli podporu v tomto směru. Pokud se cítíte, že váš sexuální život není dobrý nebo na stejné úrovni jako partnerův, nebo že si váš partner neuvědomuje, jak šťastný může být, že má právě vás, je opravdu na čase, abyste to řekli. Znáte svou cenu a neměli byste jít do něčeho nižšího. Okolo 15. dubna, kdy bude novoluní se souběžným Merkurem, si budete chtít říkat o to, co v posteli chcete. Nebraňte se tomu, protože to může váš sexuální život výrazně zlepšit.

Váhy (23. září - 23. října)

Víte, co se vám v posteli líbí a co naopak ne, Váhy, a bude to obzvláště zřejmé na začátku měsíce, kdy se bude Slunce nacházet proti vašemu znamení. Tak o tom mluvte, neexistuje žádný důvod, proč byste neměli. Venuše se bude 24. dubna přesouvat do Blíženců, díky čemuž zazáří nové možnosti cestování. Pokud jste bez partnera, zkuste se svým kamarádem nebo kamarádkou vyrazit na úplně odlišné místo, než kde se většinou nacházíte. Potkáte tam někoho vzrušujícího, kdo vám padne do oka. Úplněk 29. dubna bude mít co dočinění s vaší sférou smyslnosti. Měli byste si proto naplánovat víkend v posteli s někým... Nebo s novou erotickou hračkou, kterou jste si nedávno nebo tento měsíc pořídili.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Vždycky jednou za čas někdo zajímavý upoutá vaši pozornost a padne vám do oka, Štíři. A když se bude Venuše tento měsíc nacházet naproti vašemu znamení, stane se to znovu. Neváhejte a udělejte první krok, dostane vás to mnohem dále, než byste si na začátku mysleli. Přeci nechcete o tuto skvělou příležitost přijít? Úplněk 29. dubna bude vytvářet pěkné vibrace, které se budou týkat vztahů. Užijte si proto nějaký příjemný čas se svým partnerem. Budete ve svém vztahu hledat pevnou rovnováhu a budete milovat ten pocit sloučení s někým jiným - obrazně i doslova.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Jste připraveni to udělat, Střelci, a nikdo nebude schopen vás zastavit. Fantazie, která vaši mysl doprovází již měsíce? Nechť se stane realitou! Ten kamarád kamaráda, po kterém již nějakou dobu toužíte? Dostaňte ho! Všechno to zvládnete a ještě se při tom budete skvěle bavit. Venuše se 24. dubna dostává do Blíženců, vašeho opačného znamení, což vás bude činit neodolatelnými pro ostatní. Jestliže jste single, budete mít spoustu různých příležitostí, abyste někoho nového potkali. Jste ve vztahu? Váš partner vás bude zbožňovat. Úplněk 29. dubna pro vás bude plný smyslnosti. Nepromarněte tuto skvělou příležitost zažít moc pěkné chvíle.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozoroci, duben pro vás představuje příležitost pro skvělý, nádherný a vzrušující sex. Venuše se bude nacházet ve vaší sféře milostných záležitostí, proto si buď můžete vychutnávat svůj vztah plnými doušky, nebo (pokud není předchozí možnost uskutečnitelná) začít randit. Ať už budete dělat cokoliv, bavte se u toho. Když to necháte v této rovině a nebudete se do ničeho nutit, zažijete pěkný měsíc. Díky úplňku 29. dubna zázáří přátelství a milenci. Možná najdete přátelství jinde než ve vašem současném vztahu, a to se pozitivně promítne do vašeho sexuálního života vašeho vztahu a přinese do něj jiskru. Single? Najednou uvidíte svého kamaráda v úplně novém světle...

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vyjádření vašich potřeb je ten jediný způsob, jak se dostat k jejich uspokojení, Vodnáři. Naštěstí vám v tom velmi pomůže Beran, který se bude nacházet va vaší sféře komunikace. Takže řekněte svému partnerovi, že potřebujete trochu více předehry nebo jiné pohyby, abyste dosáhli orgasmu, zkrátka cokoliv, co byste rádi. Vezmou to na vědomí. Venuše se bude přesouvat do Blíženců do vaší sféry romantiky a randění 24. dubna, což zapříčiní, že vám padne do oka více jak jedna osoba. Jestliže jste v dlouhodobém vztahu, budete hledat rovnováhu mezi trávením času se svými kamarády a se svým partnerem. Nebojte, opravdu existuje, jen o tom budete muset trochu popřemýšlet.

Ryby (21. února - 20. března)

V ložnici vynikáte určitými dovednostmi, Ryby, a vesmír se postará o to, abyste je tento měsíc všechny předvedli. To bude platit především okolo 15. dubna, kdy bude probíhat novoluní v Beranovi. Tak se předvěďte před svým partnerem nebo novou známostí se všemi vašimi nelepšími pohyby. Budete se dobře bavit a oni budou u vytržení. Venuše se bude po většinu měsíce nacházet v Býkovi ve vaší sféře komunikace. Budete cítit, jak konverzace s vaším partnerem pomalu, ale jistě pomáhá dosáhnout oboustranně výhodných dohod. Venuše se 24. dubna přesouvá do Blíženců do vaší sféry rodiny a domova. Díky tomu budete v pokušení uspořádat u sebe doma nějakou party. Pokud jste single, řekněte svým kamarádům, aby přivedli nějaké své zajímavé kamarády. Někdo nový a velmi zajímavý by se mohl objevit ve vašem životě.

Užívejte si duben v posteli i mimo ni. Chybí-li vám někdo, s kým byste ho v té posteli mohli trávit, zaregistrujte se na sex seznamku a tam určitě na někoho narazíte.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.