Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na červenec 2021

1.červenec 2021
Sex horoskop na červenec 2021

Letní měsíce jsou pro lásku a milování stvořené. Červenec, první prázdninový měsíc, je jedním z nich. Už se nemůžete dočkat, až si přečtete, co vám vesmír na tento měsíc přichystal? Tak na nic nečekejte a přečtěte si to v našem sex horoskopu!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Není nic lepšího než letní láska, když se k ní přidá ještě horko a pot. Ale letošní červenec bude opravdu velkolepý, a to díky několika klíčovým astrologickým událostem.

Největší událostí je synchronizace Marsu a Venuše 13. července. Tyto klíčové planety kladou důraz na vztahy a randění, takže je ideální čas na to, abyste se dali s partnerem dohromady a měli k sobě blíž. Celý měsíc se budete vznášet na obláčku růží, svíček a motýlů. No nebude to úžasné? Takovou romantiku jste už dlouho nezažili!

Jste svobodní? Budete mít spoustu příležitostí se s někým seznámit. Spojení Marsu a Venuše vás bude tlačit k tomu, abyste šli za osobou, kterou chcete.

A bonus: Vesmír toho má tento měsíc v zásobě víc. Stačí si přečíst horoskop pro vaše znamení, které si vyhledáte níže.

Beran (21. března - 20. dubna)

Jsou měsíce, které jsou pro váš milostný život dobré, a pak jsou další, které jsou tak epické, že si je budete pamatovat navždy. Červenec je pro vás jedním z nich, a to díky Venuši, která se pohybuje ve vaší sféře romantiky. Užijete si spoustu sladkých dárků od své drahé polovičky, večeří při svíčkách pod širým nebem a žhavých chvil v posteli.

Pokud jste nezadaní a nechcete být, 23. července si udělejte výlet - úplněk pro vás má nachystaný někoho výjimečného. Ke konci měsíce se budete snažit najít lepší rovnováhu mezi randěním a trávením času s přáteli. I když budete možná zoufalí, bude možné ji najít.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, jste sebevědomí, a ne každý patří do vašeho kruhu a zaslouží si v něm být. Na začátku měsíce se zamyslíte nad tím, koho do něj opravdu chcete pustit. Zároveň se Venuše bude nacházet v sektoru vašeho horoskopu týkajícím se domova, což vás přiměje přemýšlet, zda jste připraveni přivést si domů nového stálého partnera.

Pokud jste nezadaní, někdo nový se bude nacházet, k vašemu překvapení, hned za rohem - připravte se na to! Budete chtít udělat úžasný první dojem, a tak se ujistěte, že vaše oblečení je připraveno zazářit a že se neobjevíte ve vytahaných teplákách a děravém tričku. Konec měsíce bude především o randění a užívání si života.

A pokud máte pocit, že jste v poslední době svou drahou polovičku možná trochu zanedbávali, je na čase to změnit.

Blíženci (22. května - 21. června)

Máte pocit, že váš milostný život jen tak bez problému plyne a na obloze se nenachází žádný mráček? Můžete za to poděkovat vesmíru. Venuše a Mars se pohybují ve vaší sféře komunikace, takže mezi vámi a vaším partnerem je naprostá pohoda. Budete vést úžasně hluboké dlouhé rozhovory a prostě si budete rozumět tak, jak jste si nikdy předtím nerozuměli.

Budete mít také pocit, že ve vašem milostném životě budete moci narazit na nový začátek, ať už jste nezadaní, nebo v nějakém dlouhodobějším vztahu. Najednou vám bude všechno připadat opět svěží a zábavné. Úplněk, který proběhne 23. července, bude především o spojení s někým, koho máte rádi, i kdyby to mělo být tak prosté, jako povídání nad lahví vína pod hvězdami. Což je mimochodem nádherné a neskutečně romantické.

Rak (22. června - 22. července)

Velkou a důležitou součástí zdravého vztahu je stanovení pevných hranic, což vám připomene novoluní 9. července. Ať už se seznamujete s někým novým, nebo si jen kontrolujete stabilnost vašeho dlouhodobého vztahu, je zásadní dát si jasně najevo, co vám vadí a co ne.

Venuše a Mars se budou nacházet ve vaší sféře sebeúcty a budou vám připomínat, že nedostanete nic z toho, co potřebujete, pokud si o to neřeknete. Když už jsme u toho... je ve vašem vztahu v rovnováze poměr dávání a přijímání? Úplněk 23. července vás o tom donutí přemýšlet.

Lev (23. července - 22. srpna)

Odpočívejte, Lvi, protože tento měsíc si na vás bude každý dělat zálusk. Ať už jste svobodní, nebo jste ve vztahu, lidé vás budou zvát na rande prakticky všude, kam se hnete. A to je spravedlivé, protože jste opravdu úžasní a celý měsíc budete zářit.

Úplněk 23. července bude vibrovat ve vaší sféře partnerství a bude vás nutit myslet na svou druhou polovičku. Najděte si chvilku a vyhraďte si čas jen pro svou drahou polovičku - milé gesto nezůstane bez povšimnutí. Tento měsíc si také nenechte ujít žádné pozvání na večírek: na nich se objeví spousta zajímavých lidí - a samozřejmě také žhavé zábavy, o kterou byste nechtěli přijít.

Co vás čeká v milostném životě v měsíci červenec roku 2021?

Panna (23. srpna - 22. září)

Je něco nepopiratelně sexy na tom, když se s někým dáte dohromady a nikdo o tom neví... Díky Venuši a Marsu ve vaší sféře věcí, které jsou skryty (takže v tomto případě tajemství) se vám naskýtá solidní příležitost si právě tuto situaci prožít. Těšíte se?

Pokud už jste v nějakém vztahu, využijte čas a někam společně vyklouzněte, ale jen vy dva. Bude to žhavé a sexy. Venuše se 21. července přesune do znamení Panny a rozdmýchá sladkou energii pro váš milostný život. Vy a vaše drahá polovička najdete nenápadné způsoby, jak se sblížit. A to i kdyby mělo jít o něco tak jednoduchého, jako se společně začít koukat na nový seriál. Ke konci měsíce se budete ve vztahu cítit opravdu šťastně a budete cítit, že má vztah pevné základy. Gratulujeme!

Váhy (23. září - 23. října)

Vaši přátelé jsou pro vás vším, takže je logické, že by měli strávit nějaký čas i s vaším partnerem. Venuše a Mars vás tlačí k tomu, abyste své nejdůležitější lidi svedli dohromady. Tak se tomu nebraňte!

Jste svobodní? Prostřednictvím svých kamarádů potkáte někoho nového. Tento měsíc pocítíte, jak vaším milostným životem vane velmi sexy energie. Berte to jako resetovací tlačítko, které vymaže drobné hádky, jež jste v poslední době zažívali. Úplněk 23. července pro vás bude velmi romantický, takže popadněte svou drahou polovičku a užívejte si ho společně v objetí.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Jen upozornění, Štíři: někdo zvláštní si vás vyhlédl. Kde? V práci! Venuše a Mars se setkávají ve vaší sféře kariéry, což signalizuje začátek nových vztahů spojených s prací, ať už jde o někoho ve vaší kanceláři, nebo o někoho, koho potkáte při vyřizování pracovních záležitostí mimo ni.

Venuše se 21. července přesune do sektoru vašeho horoskopu týkajícího se přátelství a vyšle k vám romantické vibrace. Váš partner se bude cítit jako váš nejlepší kamarád a budete spolu dělat všechno možné, od sledování stupidních reality show, přes romantické filmy až po prosté blbnutí.

Čas, který věnujete tomu, abyste si užili společnost toho druhého, vás ještě více sblíží. Úplněk 23. července ve vás vyvolá touhu trávit více času se svou drahou polovičkou. Můžete sladit práci a milostný život - chce to jen trochu snahy a nápaditosti.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Váš instinkt se vám snaží něco říct - jste připraveni mu naslouchat? Novoluní 9. července se nachází ve vaší sféře intuice a nutí vás přemýšlet, zda po vás váš současný stálý partner nechce víc, než jste mu ochotni nabídnout. Jak intimní skutečně chcete, aby tento vztah byl? Zjistit to je nyní klíčové.

Tento měsíc pro vás odstartuje nový začátek v oblasti vztahů a samozřejmě i zábavy. Vezměte svou drahou polovičku a prostě si spolu zablbněte. Bude to moc fajn. Úplněk 23. července se bude nacházet ve vaší sféře komunikace, což je ideální doba pro dlouhé rozhovory s někým výjimečným.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, čeká vás super sexy měsíc. To vše díky Venuši a Marsu, které se budou pohybovat ve vaší sféře intimity. Všechny dny budou plné zábavy, ohnivých a vášnivých okamžiků, což je ideální čas na to, abyste okořenili svůj vztah nebo abyste nový vztah odstartovali.

Jste svobodní? Udělejte si čas na přemítání o svých minulých vztazích a o tom, kde se pokazily. Jen se tím příliš nezabývejte - je přece jen čas pohnout se kupředu. 21. července budete připraveni na malý útěk někam pryč. Ne sami, ale s partnerem. Dokonce i něco tak jednoduchého, jako je jednodenní výlet, vás dokáže velmi sblížit.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

I ty nejpevnější páry potřebují čas od času trochu svěžesti - a té se vám dostane díky Marsu a Venuši, které se tento měsíc nacházejí naproti vašemu znamení. Nejednou potkáte v průběhu července nové lidi a pocítíte díky tomu větší pikantnost ve svém současném vztahu. Těšte se na žhavé chvilky!

Úplněk ve vašem znamení, který proběhne 23. července, vám pomůže nezapomenout se zaměřit na sebe a svého partnera, což z vás v podstatě udělá tu nejlepší a nejspokojenější možnou verzi sebe sama. Venuše se nachází ve vaší sféře intimity a rozdmýchává ve vás pořádně vášnivé vibrace. Rozhodně je nepromarněte.

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, čeká vás pořádná romantika, a to díky novoluní 9. července. Bude se nacházet ve vaší sféře randění a bude vás nutit trávit čas s lidmi, ke kterým máte hluboký citový vztah. Udělejte si chvilku (nebo víc) a prostě si vyrazte ven a sbližte se se svou drahou polovičkou, oceníte to oba.

Pokud jste nezadaní, Venuše a Mars vám pošlou do cesty někoho nového. Mějte oči otevřené... Úplněk 23. července vás přiměje k tomu, že budete chtít od všeho odejít, trochu si od všeho odpočinout. Ne sami, ale s někým výjimečným. Konečně nastal čas vyrazit na tu chatu v horách, kterou jste si vyhlédli. Zážitek to bude žhavější, než si myslíte.

Sex horoskop na červenec 2021 vám předpověděl, co se bude ve vašem milostném životě dít, ale spoustu z toho je ve vašich rukách. Chcete se snadno a rychle seznámit s někým na pěkné, žhavé chvilky? Díky online sex seznamce už to nebude problém!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.