Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na červenec 2019

2.červenec 2019
Sex horoskop na červenec 2019

Máme tu konečně červenec, měsíc prázdnin a dovolených. Pro většinu lidí alespoň část tohoto měsíce bude znamenat dobu odpočinku a podnikání krásných věcí. Bude mezi tyto věci patřit i sex nebo jiné intimní hrátky? To se dozvíte díky našemu sex horoskopu na měsíc červenec.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Červenec bude žhavý měsíc jak teplotně, tak i intimními chvilkami, které všemu dodají skvělou atmosféru. A nemyslete si, že to tento měsíc budete dělat jen v posteli! V posteli je teď teplo, a tak budete přemýšlet o všelijakých jiných místech, kde si užít sex. Červenec odstartuje Marsem, který se bude přesouvat do znamení Lva, což rozpoutá ohnivou energii, která bude způsobovat, že budete chtít být ve velení. Chcete už dlouho vyzkoušet nějakou novinku v sexu? Vezměte partnera a udělejte to! Navíc se 2. července bude nacházet novoluní ve znamení Raka a Venuše se do tohoto znamení přesune o den později, což způsobí, že si budete chtít popovídat s někým, kdo vám rozumí na hlubší úrovni. 

16. července bude probíhat částečné zatmění Měsíce, díky kterému budete toužit po rovnováze mezi osobním a profesním životem. Jak to udělat, abyste hodili všechna pracovní dramata za hlavu a mohli se opravdu soustředit a především si užívat čas se svým partnerem? Moc se tím nestresujte, přijdete na to. Určitě to ale není vše, co budete tento měsíc dělat. Zajímá vás, co dalšího si pro vás červenec připravil? Najděte si níže své znamení a zjistěte to dík sex horoskopu.

Beran (21. března - 20. dubna)

Váš začátek měsíce bude plný akce, a to díky Marsu, který se bude nacházet ve vaší sféře randění a romantiky. A co byste tedy měli udělat? Jít si za svým ve vašem milostném životě! Novoluní, které proběhne 2. července, způsobí, že budete chtít zůstat doma s někým, kdo je pro vás jakýmkoliv způsobem speciální a budete s ním chtít jen ležet a mazlit se pod přikrývkami (nebo bez nich, když bude velké horko). A i když randění a všechno okolo bude velká zábava a bude vás to bavit, měli byste mít na paměti, že se také jedná o dobu, kdy budete neskutečně naštvaní, když nebude po vašem a když nedostanete to (nebo toho), co chcete. A nepomůže tomu ani Merkur 7. července, který vás vystresuje ještě trochu více, takže se snažte za každou cenu zůstat v klidu a dýchat zhluboka. Jestliže jste single, pak budete více než připraveni vystoupit ze své komfortní zóny a udělat něco, po čem toužíte.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, tento měsíc získáte úplně nový pohled na život a to může mít celkem velký dopad na váš vztah. Cítíte se v něm dobře, jste se vším spokojení, nebo by něco chtělo změnu? Nebojte se o tom se svým partnerem otevřeně mluvit, protože on vám neumí číst myšlenky, a tak možná ani netuší, že je tu něco, co vám vadí. 22. července se Slunce přesune do vaší sféry domova a vy budete pociťovat neskutečnou touhu se usadit. Jste-li ve vážném vztahu, vaše vzájemná komunikace se v tuto dobu posune o úroveň výš. Pokud jste momentálně bez partnera, neodmítejte pozvání od svých kamarádů na jejich akce. Mohli byste na nich potkat někoho zajímavého. A celé to pak bude mnohem větší zábava, než jste si mysleli.

Blíženci (22. května - 21. června)

Měsíc začnete zvláštní touhou být v milostném životě trochu vážní. Úplněk 16. července zdůrazní vaši sféru smyslnosti a touhy po hlubokém propojení (ano, tím myslíme i to sexuální). Udělejte si dostatek času a se svým partnerem si nachystejte svíčky, pěkné spodní prádlo a udělejte si pěknou romantiku, vaše propojení bude silnější. Jinak se ale již zmíněný úplněk 16. července bude nacházet ve sféře sexu, takže kromě romantiky si užijete i ty nejintimnější chvilky, ať už s partnerem, pokud nějakého máte, nebo i sami se sebou, jestliže jste single. Single Blíženci by si mimo to také měli uvědomit, co by od potenciálního partnera chtěli, celkem jim to usnadní výběr. Ale nebojte, nebude to všechno tento měsíc jen vážné. Když se Slunce dostane 22. července do Lva, uvolníte se a budete si chtít užívat zábavu. Už nad ničím přílišně nepřemýšlejte, to už tento měsíc budete mít za sebou.

Rak (22. června - 22. července)

Venuše, planeta lásky a sexu, se bude většinu měsíce nacházet ve vašem znamení a asi tušíte, co to bude znamenat. Budete si užívat maličkosti, které vás opravdu potěší a také si užijete sexy narozeniny. Jako maličkost můžete považovat kávu do postele od svého partnera, ale třeba také to, že vám dopřeje polohu nebo sexuální praktiku, kterou máte nejraději. Úplněk, který proběhne 16. července, se bude nacházet ve vaší sféře partnerství a vy budete velmi přemýšlet o tom, co ve vašem vztahu funguje a co nefunguje. Jste bez partnera? Pak pro vás nejdůležitější doba v měsíci bude mezi 3. a 6. červencem, kdy máte šanci potkat někoho nového. Mimochodem, tento měsíc budete vzbuzovat cekem velkou pozornost svého okolí. A nevyhnete se tomu, protože mít Venuši ve svém znamení z vás dělá naprosto neodolatelnou osobu pro ostatní. Někomu to bude vyhovovat, jinému méně, ale měli byste si to užívat, můžete to totiž lehce využít jak při hledání partnera, tak v posteli.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, dobře čtěte, protože ve vašem milostném životě se toho v červenci bude odehrávat poměrně hodně a vy budete muset přijít na to, jak to všechno dát do rovnováhy. Nejdříve budete díky úplňku 16. července přemýšlet nad tím, jak vaše práce ovlivňuje váš milostný život. Opravdu nutně musíte vyřídit další hodinový hovor, i když už máte jít z práce, a nemůže počkat do rána? Víte, co všechno zajímavého by se za tu hodinu mohlo stihnout? Poté se Venuše bude nacházet ve vaší sféře, která vám bude naznačovat, že máte nějakého tajného ctitele nebo ctitelku. Pokud jste single, někdo z okolí k vám může dobře sedět a může to být přesně ta osoba, kterou hledáte, akorát jste ho/ji do této doby "neviděli". Otevřete oči i srdce novým možnostem. Může se to opravdu velmi vyplatit. Jste-li ve vztahu, pak budete toužit po nějakém čase, který si vyhradíte jen pro vás dva. Můžete to udělat různými způsoby - udělat si výlet na prodloužený víkend nebo si alespoň na noc vypnout telefony. Rozhodně vám to navrátí do vztahu energii.

Co prožijete v milostném a sexuálním životě v červenci 2019? Zjistěte to v sex horoskopu!

Panna (23. srpna - 22. září)

V dlouhodobém vztahu si lze všimnout některých věcí, třeba toho, že dva začnou zapomínat na společné randění a je to velká škoda. Ale nebojte, úplněk, který proběhne 16. července, vám připomene, že celý váš život nemůže být pouze o sledování seriálů a válení se na gauči. Vezměte tedy svého partnera a vyrazte například na koncert ve svém okolí, na večeři někam jinam než do fastfoodu nebo na extra dlouhou romantickou procházku parkem. Upevní to váš vztah. Jestliže nemáte žádného vážného partnera, pak se ujistěte, že trávíte kvalitní čas se svými kamarády a přáteli. Budou vaší vstupní branou do vašeho dalšího vážného vztahu. Když se Venuše přesune do vaší sféry osvícení, najednou si uvědomíte, co ve vašem bývalém vztahu nefungovalo a proč. Novoluní 31. července zdůrazní přátelství a romantiku, takže to bude ideální doba na to, abyste své partě přátel představili svůj nový objev.

Váhy (23. září - 23. října)

Díky úplňku, který proběhne 16. července, budete hodně přemýšlet nad rovnováhou mezi vaší prací a milostným životem. Už jste nějak vyřešili tento problém, nebo vám stále práce užírá váš volný čas? Pokud to stále není tak, jak byste si představovali, budete muset najít svoji kreativní stránku a trochu si s tím pohrát. A když už mluvíme o práci... Jestliže jste momentálně bez partnera, potkáte někoho právě díky práci. Přemýšleli jste o tom, že byste nešli na školení, protože si myslíte, že bude nudné? Jen na něj jděte! Dokáže vás to velmi překvapit. Na konci měsíce se konečně dočkáte rovnováhy mezi kamarádem, který se neustále něčím stresuje, a svým partnerem. Bude se nabízet čas, který budete moci využít jak pro své kamarády, tak pro svého partnera. A to všechno dokážete bez stresu, věřte tomu. 

Štír (24. října - 22. listopadu)

2. července bude probíhat úplné zatmění Slunce, které u nás sice nebude viditelné (bude viditelné v Jižním Pacifiku, Chile a Argentině), ale to znamená, že nás neovlivní. Vás, Raky, ovlivní díky tomu, že se bude nacházet ve vaší sféře cestování, takže budete více než připraveni vyrazit někam se svým partnerem. Najděte takovou destinaci, která se bude líbit vám oběma a změní se to v naprosto nejúžasnější výlet, na kterém jste kdy spolu byli. Následný úplněk 16. července se bude nacházet ve vašé sféře sdílení nápadů a myšlenek. Budete si tudíž naprosto jistí, co chcete říct své rodině, přátelům, ale i partnerovi. Co se vám bude zdát naprosto jednoduché, pro ně může být pravým opakem. Jakmile jim to sdělíte, mohou podotknout jiný pohled na věc, nad kterým jste doposud nepřemýšleli. Jste-li single, potkáte někoho během cestování a nemusíte ani jezdit nikam daleko! Může se jednat třeba i o návštěvu farmářského trhu vedle ve městě.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, zaměřte se více na váš sexuální život. Novoluní 2. července se bude nacházet ve vaší sféře sexuality a intuice, což bude vytvářet naprosto dokonalou dobu na to si užívat. S partnerem ladně zaplujete do postele, znovu a znovu. Navíc se Venuše bude nacházet ve znamení Raka, to pro vás bude znamenat chytrost v intimní oblasti, tudíž byste neměli váhat s hlubokými konverzacemi s partnerem. Možná budete trochu nervózní, že se mu máte otevřít a svěřit, ale vaše pouto se rozhodně prohloubí. A otevření byste měli být, i pokud jste bez partnera, protože díky tomu můžete potkat někoho, s kým budete cítit velké propojení. Bez upřímnosti to ale nepůjde.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, tento měsíc se ve vašem životě objeví nová a velmi zajímavá osoba. Co s tím uděláte? Mars a Merkur se budou nacházet ve vaší sféře intimity, sexu a smyslnosti, což bude z července dělat skvělou příležitost k mazlení a vůbec ke všem intimním hrátkám. No, abyste věděli, díky Marsu vlastně budete tento měsíc tak trochu posedlí sexem. Takže ať už máte, či nemáte partnera, udělejte vše proto, abyste si ho užili. Jestliže se vám nezadaří, tak nezoufejte a užijte si alespoň sami, můžete si pořídit alespoň nějakou erotickou hračku. Venuše se tento měsíc bude nacházet ve vašem opačném znamení a bude vás tak ujišťovat, že tam venku na vás někdo čeká. Nebojte si jít za tím, co opravdu chcete, v současné době je to jediný způsob, který může zařídit, že se to opravdu stane. 

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Nikdo není perfektní, Vodnáři, a vy tento měsíc (konkrétně okolo 16.) před svým partnerem trochu ujedete. Může se jednat o pád ze schodů, ale také o nějakou chybu nebo trapas v posteli. Ať už to bude cokoliv, nedělejte z toho tragédii. Jde o to, jak zareagujete, o nic jiného. Tak se tomu společně zasmějte, vaše polovička vás bude milovat i přesto. Jste v současné době bez partnera? Pak možná potkáte někoho během vaší denní rutiny, takže mějte oči otevřené a koukejte se okolo sebe, můžete na něj narazit v podstatě kdekoliv. Máte-li partnera, energie Marsu vás bude trochu nutit do kompromisů (což určitě není nic špatného). Uberte trochu tady a přidejte trochu támhle a ono se vám to vyplatí!

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, máte skvělý milostný život, ale nesmíte zapomínat na své kamarády a přátele. Úplněk, který proběhne 16. července, se bude nacházet ve vaší sféře přátelství, tak toho využijte a naplánujte si okolo tohoto data dvojité rande! Venuše, planeta lásky a sexu, dá do popředí romantiku. Budete velmi překvapeni, jak blízko budete mít ke svému partnerovi, když ho přivedete mezi své kamarády. Když vás ale vaši kamarádi budou nutit do toho, abyste celý den trávili s nimi, nebojte se říct ne. Nesmíte zapomínat na váš milostný život. Tento měsíc je jako stvořený pro romantiku a tudíž i pro nějaký románek. Takže jestli jste to právě vy, kdo nemá žádného partnera, věnujte pozornost novým lidem, které budete v jeho průběhu potkávat.

Červenec je nádherný měsíc plný dovolených a sluncem zalitých dní. Zlepšete si tyto dny ještě o trochu více, když do nich přidáte trochu sexy chvilek. Schází-li vám na tyto intimní hrátky partner, nebojte se ho poznat po internetu přes online sex seznamku.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.