Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na červenec 2018

3.červenec 2018
Sex horoskop na červenec 2018

První měsíc letošních prázdnin si opravdu užijete! A jak? No sexuálně! Jste zvědaví, co vás v červenci v sexu čeká? Přečtěte si to v dnešním sex horoskopu.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Před týdnem a půl jsme přivítali léto, a ačkoliv se projevovalo většinou zamračenou oblohou, teď už si užíváme slunce! A slunečný bude i váš sexuální život. Co všechno v něm a v milostných vztazích zažijete, vám prozradí dnešní horoskop.

10. července se Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, přesune do Panny, díky čemuž budete více vybíraví. Přistihnete se, jak pozvedáváte obočí nad něčím, co byste normálně nechali plavat a nevadilo by vám to. Trochu o tom popřemýšlejte - opravdu tak moc záleží na tom, že si váš partner neoblékl své nejvíc sexy prádlo, když se vás snaží svádět? Jupiter, planeta přemýšlení a expanze, se také 10. července bude přesouvat, ale do Štíra. Co budete chtít? Všechno! Budete si umět v posteli říct o to, co opravdu chcete. A taky najdete cestu, díky které to i dostanete. 

V červenci, konkrétně 13. července, bude probíhat zatmění Slunce, které bude sice viditelné pouze v Antarktidě, jižní Austrálii a na jihu Nového Zélandu, ale dopad bude mít na celou Zemi. Budete prahnout po emocionální blízkosti. Udělejte si čas na mazlení v posteli před tím, než půjdete spát.

A na co dalšího se podle jednotlivých znamení můžete v červenci těšit? 

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, v první polovině měsíce budete chtít být ve vedení vy. Sami si rozhodnete, co v posteli chcete a nechcete dělat. Budete si i sami diktovat, jak by mělo vypadat vaše rande. Je sice skvělé, že budete takto přesně vědět, co chcete, ale pamatujte přitom také na to, že byste měli znát názor vašeho partnera a podle toho se také řídit. Pokud to neuděláte, mohlo by to celé selhat. Jestliže nejste ve vztahu, první víkend měsíce nebo celý jeho počátek si můžete všimnout, že se vám budou nabízet vhodné příležitosti k randění a na konci měsíce naopak žádné. Proto využijte všech příležitostí, které budou v dohlednu, například pozvánky na párty od kamarádů a podobně, můžete tam narazit na někoho zajímavého.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, měsíc pro vás začne opravdu drsně, co se týče sexu, ale nebojte, věci se začnou hýbat, a to přibližně okolo 10 července, kdy se Venuše přesouvá do znamení Panny. Jestliže jste single, právě teď je nejvhodnější doba, abyste se poohlédli po někom novém. Jděte na místa, na která normálně nechodíte (ať už se jedná o bar, restauraci, místo v přírodě, park nebo třeba koupaliště) a podívejte se, jestli by se tam někdo nenašel. Jestli jste ve vztahu, pravděpodobně vám první týden v měsíci bude nejlépe doma v pohodlí se svým partnerem. Hned poté ale budete mít silné nutkání někam vypadnout a hrát si. Vezměte s sebou svého partnera, protože všechna dobrodružství, která venku zažijete, se mohou promítnout jako vášeň poté, co dorazíte domů. To stojí za to!

Blíženci (22. května - 21. června)

Začátek měsíce vás nakopne díky Venuši, planety lásky a peněz, která s sebou přinese dobré komunikační schopnosti, které využijete se svým partnerem. Nedržte se zpátky a otevřeně mluvte o tom, co v posteli funguje a co nefunguje. Pokud v současné době partnera nemáte, pak zapřemýšlejte o tom, co byste vlastně chtěli. Měl by to být jenom nějaký románek nebo něco víc? Až se k nějakému dostanete, ujistěte se, že berete na vědomí, co si myslí i ta druhá osoba. Když se sobě navzájem otevřete, zvyšují se šance, že se váš sexuální život dostane na úplně jinou úroveň (a samozřejmě myslíme tu vyšší). Po prvním týdnu budete mít tendenci se spíše zdržovat doma, takže si naplánujte nějaký oddech u televize nebo vašich společných oblíbených seriálů.

Rak (22. června - 22. července)

Váš další skvělý sex zažijete cobydup, Raci! Někdo, koho vídáte v podstatě každý den, to dokáže v posteli pěkně rozbalit, tak mějte oči dokořán, až příště navštívíte svou oblíbenou kavárnu nebo třeba budete procházet okolo nějaké kanceláře v práci. A teď i něco pro ty, kteří jsou ve vztahu: díky Jupiteru, který se přesune do sféry romantiky, bude váš sex úplně jiný, plný něhy, romantiky, svíček a tak dále. Potom okolo konce měsíce budete mít chuť zkusit v posteli něco nového, co to bude? Nebojte se experimentovat, vesmír vám bude nakloněn a pomůže vám. 

Lev (23. července - 22. srpna)

Single Lvi, měli byste vyrazit někam ven. Vesmír vysílá jasné signály, že potkáte někoho nového v párty atmosféře. Nebojte do toho jít s někým, koho jste potkali na baru a sám se vám představil. A také nějaký váš milenec z minulosti, se kterým se momentálně přátelíte, bude mít zájem začít znovu... Vezměte to na vědomí a přemýšlejte o tom, zda se chcete znovu vydat stejnou cestou, nebo jak to udělat, aby vám to klapalo. Zatmění Slunce 27. července bude vytvářet silné romantické vibrace, takže jestliže máte partnera, vezměte ho ho na nějaké romantické místo dřív, než se vše zase dostane do normálních kolejí. Byla by škoda toho nevyužít.

Co vás čeká v červenci 2018 v oblasti mileneckých a sexuálních vztahů?

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, přátelé pro vás dělají spoustu věcí a tento měsíc vám pomohou dostat se do vašeho života nějakou akci. Na návštěvě kamarádova domu narazíte na vašeho příštího kamaráda, se kterým si budete velmi rozumět v posteli. Rozhodně tedy říkejte ano, až se vás někdo zeptá, zda přijdete na jeho párty nebo oslavu. Jste-li ve vztahu, budete přemýšlet o tom, jestli právě tento partner má vše, co od partnera očekáváte. Je vaše vize stejná jako realita? Když se 10. července Venuše přesune do Panny, vytvoří se perfektní energie, která vám umožní si říct, co v posteli chcete. A neboje, také to dostanete!

Váhy (23. září - 23. října)

V červenci pocítíte silné vibrace týkající se přátelství, které vám budou zasahovat do milostného života. Váhy bez partnera budou možná překvapeni, protože nějaký kamarád bude chtít víc než jen kamarádství. Váhy s partnerem pak prohloubí své společné kamarádství, což vůbec není na škodu. Tento měsíc před svým okolím budete něco utajovat. Možná se bude jednat o nového milence, o kterém nechcete, aby se dozvěděli, protože na to ještě nejste připraveni, nebo zkrátka se už nebudete chtít svěřovat úplně s každou informací svého sexuálního života. Ať už to bude jakkoliv, máte na to naprosté právo. Zatmění Slunce, které proběhne 27. července, přinese vibrace plné romantiky a zábavy, tak si naplánujte víkend na nějakém novém místě, kde si to užijete přesně podle svých představ. Nebudete toho litovat. 

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, nebojte se tento měsíc někam vyrazit a potkat nové lidi. Pokud jste single, možná se ukáže, že jeden z vašich nových kamarádů by mohl být i vaším potencionálním milencem. Jste-li ve vztahu, možná zjistíte, že vy a váš partner máte každý jiný názor na to, jak přistupovat k některým věcem v sexu. Nenechte to zajít tak daleko, aby z toho vznikla hádka. Společně se nad problémem více zamyslete a dojdete k řešení, se kterým budete oba spokojení. Okolo 27. července (zatmění Slunce) budete velmi přemýšlet o nápadech, které se budou týkat vašeho milostného a sexuálního života. Nebojte se o nich promluvit nahlas, ale zároveň myslete na to, že partner může mít jiný názor.  

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Připravte se, Střelci, je to tady! V červenci se bude zatmění Slunce nacházet ve vaší sféře sexu a smyslnosti, což z něj pro vás dělá ten nejžhavější měsíc roku. Budete na sex myslet 24 hodin 7 dní v týdnu. Nebojte se všechny tyto vaše denní sny převést do reality, až budete konečně s partnerem na chvíli sami. Stejně tak bude skvělý nápad naplánovat víkend někde mimo vaše místo bydliště, bude to hodně sexy víkend. Střelci, kteří jsou bez partnera, by si měli pořídit nějakou erotickou hračku, po které už nějakou dobu pokukují, protože to rozhodně nebudou promrhané peníze! Také se po dlouhé době spojíte s některým z vašich bývalých milenců, který se před nějakou dobou odstěhoval, a právě to může vést k něčemu hodně zajímavému...

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Poslední dobou se to venku celkem žhaví, čím to bude? Nebude to vámi, Kozorozi? Popravdě je to tak, že Slunce ve Lvovi vytváří tuto žhavou atmosféru. Měli byste toho využít tak, že budete čas v posteli trávit s někým speciálním... nebo alespoň dostatečně dobrým. Pokud jste single, připravte se na nějakou opravdovou akci. Lidé ve znamení Kozoroha, kteří mají vztah na dálku, zažijí žhavý sex po telefonu. Zatmění Slunce vyzdvihuje vaši sféru sexuality a sexu a vy budete nekonečně dlouho přemýšlet o tom, zda jste si již splnili všechny své touhy a přání. Pokud ne, je na čase konat (nebo promluvit). Součástí toho bude i přemýšlení nad tím, jaká tato přání vlastně jsou. Co konkrétně byste chtěli zkusit nebo co vám schází?

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, vypadáte dobře, cítíte se dobře a lidé si toho začnou brzy všímat. Venuše, planeta lásky a peněz, se tento měsíc nachází ve vašem opačném znamení, takže si vás lidé budou všímat mnohem víc než obvykle. Na začátku měsíce budete potkávat spoustu nových lidí, ale zaměřte se především na dobu po prvním týdnu. Máte-li nějakého sexuálního partnera, pak začněte přemýšlet nad tím, kam s ním vlastně směřujete. Jak moc času s ním chcete trávit a jaká je realita? Je to jenom o sexu nebo je to něco víc? Nebojte se toto téma nadhodit a trochu ho prodiskutovat, protože když to neuděláte, bude vás to trápit, protože nebudete vědět, na čem jste. I Vodnáři s partnerem se budou bavit o společné budoucnosti, konkrétně o té sexuální.

Ryby (21. února - 20. března)

Měsíc začnete zatměním Slunce v Rakovi ve sféře romantiky, což bude vytvářet pěkný, uspokojivý a uklidňující pocit ve vašem milostném životě. Bavíte se a ohledně vašeho sexuálního života nemáte žádné obavy. Uchovejte si tyto pocity, protože nevydrží navždy. Pořád si ale můžete tu jízdu užívat, dokud máte tu možnost. Pokud jste single, teď v červenci je vhodná doba k tomu potkat někoho nového a udělat to opravdu pěkně romanticky. Venuše, planeta lásky, vztahů a peněz, se tento měsíc nachází ve vašem opačném znamení, což bude vytvářet zajímavou energii, kdy si budete užívat přítomnost ostatních lidí, a to v ložnici, ale i mimo ni.

Nezapomeňte si v červenci užívat sex a a poznávat nové lidi. Vyrazte na koupaliště nebo si zaflirtujte na dovolené. Jestli jste stydliví a chcete se poznávat spíše online, navštivte erotickou seznamku a seznamte se na ní.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.