Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na červen 2021

1.červen 2021
Sex horoskop na červen 2021

Ani jsme se nenadáli a je tady první letní měsíc. Budou vás čekat žhavé radovánky? Na co byste se měli zaměřit a na co si dát pozor v sexuálním a milostném životě? To vám prozradí náš sex horoskop na červen 2021!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Existují určité měsíce v roce, které jako by byly dělané pro blaho vztahů. A ano, červen 2021 je jedním z nich. Vesmír se postará o to, aby se ve vašem životě dělo tolik věcí, že si tento měsíc rozhodně zapamatujete.

Všechno začne tím, když se Venuše (planeta lásky) 2. června přesune do znamení Raka. Poskytuje vám váš vztah všechny potřebné pocity a zároveň se v něm cítíte citově chránění? Tak by to mělo být, a pokud to tak není, je na čase si s partnerem promluvit a vyřešit to. Teď na to bude ta nejvhodnější doba. Později, konkrétně 11. června, se Mars přesune do znamení Lva a dodá vašemu milostnému životu opravdu hravou energii.

20. června Jupiter změní svůj směr na retrográdní a ve stejný den se Slunce přesune do znamení Raka. Budete tak toužit po větší svobodě, což se odrazí ve vašich vztazích. Všechno vám bude připadat skvělé, ale až do doby, kdy se váš partner bude snažit převzít velení v posteli. I vy byste jednou rádi chtěli rozkazovat a vládnout tomu druhému, že? 

Kromě výše zmíněného se můžete těšit na mnoho dalších věcí, které budou specifické jen pro vaše znamení. Tak si ho vyhledejte v seznamu níže a přečtěte si, co vás všechno čeká v sexu v červnu 2021.

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani, budete toužit po vážných spojeních, ať už půjde o vašeho stálého partnera nebo někoho, koho jste zrovna potkali. 11. června vás Mars bude nutit, abyste tvořili takováto spojení. Jestliže jste ve vztahu, vydejte se společně na nějaké rande. Pamatujete si na ně ještě? Už je to dlouhá doba, co jste na nějaké zašli, bývalá opatření proti šíření koronaviru tomu vůbec nepomáhala. Ale teď už jsou zase rozvolněná a můžete navštívit svá oblíbená místa (nebo brzy budete moci). Jste-li svobodní, vězte, že nebudete na dlouho...

26. června se Venuše přestěhuje do vaší sféry romantiky a randění, takže to bude ideální doba na hrátky v posteli s někým, na kom vám záleží. Zvažte pozvání strávit celou sobotu v posteli, kterého se vám dostane. Když budete souhlasit, nebudete litovat.

Býk (21. dubna - 21. května)

Abyste mohli někoho opravdu poznat a on mohl poznat vás, musíte přestat být tak ostražití. Tento měsíc vás přesně k tomuto kroku bude vesmír tlačit. Nebojte se tedy otevřít se někomu novému nebo říct partnerovi, co si opravdu myslíte, co vás trápí nebo jaké jsou vaše touhy. Osvobodí vás a budete si pak moci užívat opravdu krásné intimní chvilky.

Nenašli jste ještě tu pravou osobu? Nevadí, protože tento měsíc vám to vadit rozhodně nebude. Už máte svou partu nebo své lidi, na které se můžete v případě "nouze" obrátit. Pokud se někdo bude hodit do vašeho stylu života, tak to bude skvělé! Ale pokud ne, nebudete z toho dělat vědu. Máte-li již partnera, nechte ho zúčastnit se věcí, které běžně děláte o samotě. I něco tak základního, jako je nakupování, se pro vás dva může stát zábavným výletem, který vás sblíží.

Blíženci (22. května - 21. června)

Je naprosto v pořádku si říct o to, co chcete. A pokud se tak rozhodnete, ujistěte se, že to řeknete naprosto jasně (protože váš partner pravděpodobně není tím nejlepším v luštění vašich náznaků). A když už mluvíme o tom, co chcete, hodí se zmínit ještě jednu důležitou věc: 11. června vás Mars inspiruje k plánování skvělého výletu s někým, kdo je pro vás velmi důležitý.

Úplněk 24. června vám přinese super smyslnou energii - naplánujte si na tento den "odpočinek" v posteli se svým partnerem, oba si to budete hodně užívat. Ke konci měsíce si uvědomíte, že jste našli svatý grál vztahů: spravedlnost a naprostý respekt. Výborně! Pomůže vám to v budoucnu budovat vaše vztahy a vědět, co od vztahu chcete.

Rak (22. června - 22. července)

Většinu měsíce se bude Venuše nacházet ve vašem znamení, takže k vám budou přicházet sladké a romantické vibrace. Když se i Slunce dostane 21. června do vašeho znamení, ucítíte v lásce nový začátek. Jestli teď zkoušíte randit s různými lidmi, narazíte na někoho, s kým si opravdu sednete. A pokud už ve vztahu jste, najednou pocítíte ještě větší zamilovanost. No nebude to krásné? Užívejte si to!

Úplněk 24. června se bude nacházet ve vaší sféře partnerství, což ještě zdvojnásobí všechny tyto milostné vibrace. Najednou vám dojde, proč opravdu jste se svým partnerem - a budete na sebe pěkně pyšní, že jste ulovili zrovna jeho.

Lev (23. července - 22. srpna)

Někdo po vás pokukuje a vy si konečně uvědomíte, že ta pravá osoba tady s vámi byla po celou dobu. Za všechno bude zodpovědná Venuše, která se bude nacházet ve vaší sféře skryté lásky. Takže mějte oči i srdce otevřené. Jste-li už v nějakém vztahu, měli byste tento měsíc naplánovat společný výlet. Oba si to zasloužíte. 

Mars se přesune 11. června do vašeho znamení a přinese s sebou sexy energii. Nebojte se se svému partnerovi svěřit, co byste v posteli chtěli zkusit. Když se Venuše na konci června přesune do vašeho znamení, budete toužit po staré dobré zábavě s někým speciálním. Naplánujte si nějaké rande. Nebo třeba tři.

Co vás čeká v milostném životě v červnu 2021? Zjistěte to v horoskopu!

Panna (23. srpna - 22. září)

Co ten kamarád, o kterém jste vždycky přemýšleli, ale nikdy jste s tím nic neudělali? Víte, o kterém mluvíme, že? Červen je ideální měsíc, abyste udělali první krok. Venuše opravdu chce, abyste si za tím šli, tak proč ne? Jestli jste v současné době ve vztahu, popadněte svého partnera a zažijte spolu nová dobrodružství. Dokonce i něco tak obyčejného jako projížďka na kole po okolí vás může pěkně sblížit.

Jupiter se bude nacházet ve vašem opačném znamení ve sféře vztahů. Že jste teď dlouho nikoho neměli? Považujte to za vyřešené a především ukončené. Konec měsíce obohatí úplněk váš život romantickými vibracemi. Ať už budete na žhavém rande s někým novým, nebo doma se svým partnerem, budete se cítit velmi výjimečně.

Váhy (23. září - 23. října)

Práce sice není považovaná za nejlepší místo, kde si najít partnera, ale Venuše vám pošle někoho úžasného, a ten někdo bude právě spojený s vaší prací. Pokud máte partnera, zaměřte se na to, kolik času trávíte společně s dalšími lidmi. Možná zjistíte, že zbytečně moc. Ono trochu času, kdy budete o samotě, může přinést hodně ovoce.

Saturn se nachází ve vaší sféře randění a bude vám pomáhat zjistit, co chcete, ještě než se pustíte do něčeho nového. Ušetří vám to velkou bolest srdce. Úplněk 24. června vám pomůže vytvořit krásnou vzpomínku, která se bude odehrávat doma. Ať už s někým novým nebo s dlouhodobým partnerem.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Venuše se bude na začátku měsíce nacházet ve vaší sféře cestování. Tím pádem bude ideální, když si se svým partnerem vyrazíte někam na výlet. Pokud váš vztah potřebuje malou vzpruhu, pomůže i zarezervování si pokoje v místním penzionu nebo hotelu, abyste společně načerpali zase síly. 

Zatmění Slunce, které proběhne 10. června a u nás nebude viditelné, se bude nacházet ve vaší sféře intimity a budete díky tomu prožívat opravdu sexy chvilky. Když nebudete mít sex, budete na něj alespoň myslet. A to hodně. Využívejte váš čas chytře, zapojte fantazii a vytvářejte si v hlavě sexy scény, které později můžete vyzkoušet i v realitě. Na konci měsíce se se svým partnerem propojíte na emocionální i fyzické úrovni.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Schovávali jste si nějaké pěkné spodní prádlo nebo nějakou vychytávku na sex, až přijde ta správná doba? Vzpomeňte si, kde tyto věcičky máte, protože teď se budou hodit. Za všechno můžete poděkovat Venuši, která se bude nacházet ve vaší sféře intimity a bude vám posílat sexy vibrace všech druhů.

Novoluní, které proběhne 10. června se bude nacházet ve vašem opačném znamení a objasní vám, jak moc se můžete na svého partnera spolehnout a jestli chcete svůj vztah posunout dále. Jupiter vás také bude tlačit do toho, abyste se zamysleli nad tím, jestli žijete na správném místě. Možná už je čas, abyste se s partnerem nastěhovali k sobě - do takového místa, které vám oběma bude připadat jako doma, ve kterém se obě budete cítit perfektně.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Znáte ty chvíle, kdy vám každý připadá sexy? Kozorozi, vítejte v červnu! Všechno se to bude odehrávat díky Venuši, která se bude nacházet ve vašem opačném znamení. Pokud narazíte na někoho zajímavého, dejte mu vědět, že jste otevřeni různým možnostem. Od toho se budou moci odpíchnout a všechno se dá do pohybu...

Jste-li už ve vztahu předchozí řádky se vás až tak týkat nebudou. Vy se spíše budete cítit utiskovaní mezi tím, co byste měli dělat (práce, povinnosti) a trávením pěkných chvilek s partnerem. Ani jedno nemusíte zanedbávat, stačí si užít s partnerem, pak se budete cítit o mnoho lépe a povinnosti vám půjdou od ruky. 11. června buďte ve střehu: naplánujte si volnější den, který budete moci strávit v posteli, bude to opravdu skvělý den na sex.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

S randěním bude v červnu trochu potíž, protože i když o vás bude mít zájem spoustu lidí, možná si nebudete stoprocentně jistí, co přesně byste chtěli. To je naprosto v pořádku. Jen řekněte druhé osobě předem, že nehledáte žádný vážný vztah, protože by to mohlo skončit jedním nebo dvěma zlomenými srdci.

Jestli jste už ve vztahu, buďte připravení na to, že se 11. června bude váš partner snažit vás k něčemu přesvědčit. Buďte si jistí, že pokud dostanete kýbl vaší oblíbené zmrzliny nebo vás překvapí jakoukoliv jinou vaší oblíbenou věcí, bude ve skutečnosti chtít něco na oplátku. Mars se bude nacházet ve vaší sféře partnerství a vy si díky tomu budete ve vztahu užívat zábavu. Vyrazte si někam spolu, protože už je to strašně dlouhá doba, co jste spolu někde byli.

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, tento měsíc bude doslova přecpaný romantikou. Zvládnete to? Novoluní 10. června vás donutí přemýšlet nad tím, jak se cítíte ohledně něčeho důležitého. Myslí si o tom váš partner to samé? Bude dobrý nápad to zjistit.

Ve stejnou dobu se Venuše bude nacházet ve vaší páté sféře romantiky. Bude se jednat o skvělou příležitost k randění, ať už to bude s někým úplně novým, nebo s vaším stálým partnerem. Tak jděte, zažijte něco nového a oddávejte se krásným chvilkám s příjemnou společností. Budou létat jiskry.

Pokud chcete v průběhu června nebo jakéhokoliv jiného měsíce poznat někoho nového na vzrušující intimní chvilky, zaregistrujte se na online sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.