Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na červen 2020

5.červen 2020
Sex horoskop na červen 2020

Přinášíme vám horoskop na další měsíc. Tentokrát se před námi nachází červen a my se společně podíváme na to, co se bude jednotlivým znamením dít v milostném a sexuálním životě. Na nic nečekejte a vyhledejte si ve článku své znamení horoskopu.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Slunce už se na nás začalo konečně usmívat a všechno je o něco hezčí. V poslední době je obzvláště důležité, abyste si udrželi dobrou náladu a nepropadali depresím. Situace, ve které se všichni nacházíme není jednoduchá, ale musíme věřit, že společně to zvládneme. Stres, strach, úzkost a nejistota se mohou projevit i v našem sexuálním životě i v našem vztahu. Snažte se neživit tyto negativní pocity a emoce. Naopak jim dejte co proto!

Ze všech těch omezení a především z jejich neustálých změn a současných rozvolňování už jde nejednomu hlava kolem, a tak je někdy snadnější se s partnerem uchýlit k dobrým filmům nebo seriálům. A není to špatný nápad, takové chvilky, kdy budete přitulení a jen odpočívat, se vám budou líbit. Ale nebude to jen o tomto. Uvědomíte si totiž, že máte i nějaké jiné potřeby než jen ty ve vztahu a měly byste se pokusit o jejich naplnění. Budete mít velkou touhu se spojit s vašimi přáteli a popovídat si s nimi (i když to možná bude stále bezpečnější přes mobil nebo sociální sítě). Zaběhli jste do denní rutiny, kterou potřebujete trochu pozměnit, abyste se cítili lépe. 

To neznamená, že svého partnera naprosto odstřihnete, ale socializace s vašimi kamarády vám dá oběma příležitost se volně nadechnout, takže večer se k sobě můžete vrátit silnější než kdy předtím. Nastane doba komunikace mezi vámi a vaším partnerem. Co můžete udělat pro to, abyste spolu přežili tento těžký čas bez úhony a ještě z toho nejlépe něco vytěžili? Při hádkách, kterým se pravděpodobně úplně nevyhnete, se snažte najít pevnou půdu pod nohama. Když se toho všeho budete držet, bude to pro vás všechno snesitelnější a karanténa, pokud nějakou ještě budete muset dodržet, pro vás nebude záhubou.

Jestliže partnera teprve hledáte a vyhlídli jste si někoho online (protože to je v této době téměř jediný způsob), možná budete zklamaní, až si spolu dáte svůj první videochat nebo se střetnete osobně. Ale nebude to jen negativní, jsou před námi i velmi pozitivní věci. Úplněk ve Střelci 5. června přinese do vašeho života sexy a vášnivou energii a novoluní 21. června vám umožní strávit čas s někým, na kom vám opravdu záleží.

Beran (21. března - 20. dubna)

Určitě někdy jásáte, když můžete dělat něco nového a zajímavého, ale tento měsíc budete spokojenější, když se budete nacházet na pohodlných místech, které dobře s partnerem znáte a cítíte se tam dobře. Za normálních okolností by to mohla být třeba kavárna, ale teď nepohrdnete především postelí. Možná to bude i tím, že úplněk ve Střelci se bude nacházet ve vaší sféře sexuality a sexu. Toto období bude opravdu intenzivní, emočně i fyzicky. Ale procházka zakončená romantickým výhledem z hory, kde budete jen vy dva, se taky počítá. Důležité je, že budete spolu. Nezapomeňte dát partnerovi i trochu prostoru, aby se mohl volně nadechnout. Jestli jste spolu doma 24 hodin denně, potřebuje také chvilku pro sebe. 

Když Venuše změní směr na retrográdní, budete si přát, aby vám váš partner dokázal číst myšlenky. Jste-li single, se svým novým objevem se spojíte okolo 5. června. Sázejte především na náhodné seznámení přes internet a počítejte s tím, že když se někomu otevřete, může vám to hodně pomoci.

Býk (21. dubna - 21. května)

Situace je vážná a je nemožné svůj vztah držet kompletně mimo toto dění. Ale vesmír se vám to bude snažit co nejvíce ulehčit. Posílá vám vibrace, které vám usnadní komunikaci s partnerem, budete moci mluvit o tom, co se vám právě honí hlavou. Tím se zbavíte tíhy a budete se zase moci víc soustředit na váš vztah a snažit se být spolu. Díky 5. červnu pocítíte všechny možné druhy emocí. Úplněk se bude nacházet ve vaší sféře partnerství a vy budete hodně přemýšlet nad svým partnerem. Ve stejnou dobu si budete možná muset připomenout, že nemůžete ovládat, co váš partner dělá nebo bude dělat. Ano, může to být frustrující, ale to je zkrátka život.

Když se Venuše dostane do retrográdního stádia, budete cítit potřebu být svým partnerem oceňovaný. Budete chtít cítit, že si vás váží. V takovém případě opět nepomůže nic jiného, než si promluvit. Jste single? Bude to u vás podobné. Jakmile si uvědomíte svou hodnotu, nespokojíte se jen tak s někým. Budete chtít být v tom nejlepším vztahu s tím nejlepším sexem.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, svého partnera jste si vybrali z nějakého důvodu, to je jasné. Ale občas už na tento důvod zapomínáte nebo se možná i něco změnilo. Je proto vždy dobré, když si připomenete, proč je váš partner úžasný. Tuto šanci budete mít především ve chvíli, kdy Jupiter 14. června změní svůj směr na retrográdní. Najednou budete se svým partnerem tvořit skvělý tým, oba budete sebevědomí a troufnete si v posteli na nové věci. Budete spolu se zkrátka cítit skvěle.

Novoluní 21. června bude skvělou příležitostí ke zlepšení komunikace, ať už se bude jednat o tu mezi vámi a vaším partnerem, nebo novým objevem. Jestliže jste single, měli byste se tento měsíc zamyslet nad tím, na čem byste na sobě měli zapracovat. To byste měli udělat před tím, než se pustíte do nového vztahu. A až na lásku budete opravdu připraveni, ona k vám sama dorazí. Užijete si pak i spoustu žhavých chvilek v posteli.

Rak (22. června - 22. července)

Začíná tu být celkem vedro, co říkáte, Raci? Můžete za to vy! Úplněk 5. června se nachází ve vaší sféře randění a romantiky. Díky tomu budete mít skvělou možnost se dát s někým dohromady, případně se svým partnerem prožít sexy večer a noc. Najednou pocítíte také mnohem hlubší propojení s osobou, se kterou jste se v nedávné době začali bavit. V dlouhodobém partnerství to bude stejné. Saturnův směr se 11. června změní na retrográdní a bude se nacházet ve sféře intimity. Budete proto připraveni na skuteční milostný život - uděláte další krok s někým novým nebo si vytvoříte s partnerem pevnější pouto. 

Venuši se také změni směr na retrográdní, a to konkrétně 13. června, a bude se nacházet ve vaší sféře věcí, které jsou skryty. V této chvíli budete toužit po perfektním vztahu a přemýšlet o tom, jestli vůbec existuje. Nenechte se ale ovlivnit touto melancholickou náladou na dlouho.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, chcete všechno, chcete to hned a kupodivu si to dokonce zasloužíte. Úplněk, který proběhne 5. června, zapříčiní, že budete přemýšlet nad tím, jestli je pro vás v poslední době váš vztah něčím speciální. Bude vás trochu tížit na srdci, jestli z něho náhodou již nevyprchala ona jiskra (třeba v posteli). Pokud se vám cokoliv nepozdává, dejte svému partnerovi vědět. Pokud nemáte v současné době partnera, nemusíte zoufat, protože díky svým přátelům někoho potkáte. Když vám tedy domluví nějaké rande naslepo, určitě neodmítejte!

Ve stejnou dobu vás Saturn bude tlačit, abyste svůj milostný život začali brát trochu vážně. Máte všechno, co byste chtěli? Užívate si postelových hrátek tak, jak byste chtěli? Pokud ne, co s tím uděláte? Novoluní, které na obloze spatříme 21. června, bude zdůrazňovat důležitost propojení s vaším partnerem. Udělejte si tedy chvilku na společně strávený čas - žádné telefony a sociální sítě, jen vy dva.

Co vás čeká v průběhu měsíce června v sexuálním a milostném životě?

Panna (23. srpna - 22. září)

Díky práci se budete v tyto dny cítit trochu zvláštně, ale nevyvede vás to úplně z míry. Pokud jste single, můžete se těšit na to, že potkáte někoho nového právě skrze vaší práci. Pak už vás možná trochu z míry vyvádět bude... Jupiter změní 14. června svůj směr na retrográdní a bude se nacházet ve vaší sféře randění a romantiky a bude se toho u vás dít opravdu hodně. Možná budete trochu bojovat s tím, že si nebudete moci najít čas na svůj milostný život a sex, ale vy to zvládnete, Jupiter vám v tom pomůže.

Mars se bude 13. června nacházet ve vašem opačném znamení a stráví polovinu měsíce ve vaší sféře partnerství. Výsledek toho bude ten, že si omotáte svého partnera kolem prstu (v dobrém slova smyslu). Když budete unavení po dlouhém pracovním dni, on tu pro vás bude a nabídne vám masáž zad, nebudete si jistí svým novým sestřihem, ale on vám ho pochválí. Užívejte si to. 

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, tento měsíc pro vás bude skvělý! Slunce a několik dalších planet se budou nacházet ve vaší sféře sexu a smyslnosti, tím pádem budete během něco značně zaneprázdnění. Popadněte svého partnera a zamiřte společně do ložnice, protože tam se vám bude obzvláště dařit. Úplněk 5. června vás bude lákat sdílet se svým partnerem naprosto všechno, takže se nebojte se mu trochu otevřít.

Jste single? Setkáte se s někým, kdo nebude bydlet zrovna kousek od vás. Možná vás to bude znervózňovat, protože hned budete přemýšlet o tom, jestli by to klapalo, ale věřte tomu, že se tím nemusíte zbytečně moc zabývat. Vyřeší se to samo. Saturn se přesune do Vaší sféry romantiky, což zpevní pocit, že potřebujete v lásce jasně stanovené hranice. Co vám nevadí a co nedokážete vystát? Je čas na to přijít... a pak už o tom konečně začít mluvit.

Štír (24. října - 22. listopadu)

V červnu budete mít v hlavě jen moc, a to bude ovlivňovat i váš vztah. Úplněk 5. června vás donutí přemýšlet nad tím, jestli je ve vašem milostném vztahu všechno v rovnováze a jestli jste si jako partneři rovni. Venuše vám tento měsíc přinese trochu super sexy energie, tak ji nepromarněte. Počítejte s tím, že budete hodně často myslet na sex, a tak buďte vždy připraveni. Třeba tak, že si s předstihem objednáte novou erotickou pomůcku, která bude na svou chvíli slávy čekat někde, kde ji budete mít po ruce. 

Ve stejnou chvíli budou nezadaní Štíři přemýšlet nad svým ideálním partnerem a nad tím, co by takový partner mohl přinést do jejich života. Mars se přesune do vaší sféry randění a romantiky 13. června. Díky tomu vás bude čekat vhodná doba na odstartování nového vztahu. Jestli ale ve vztahu již jste, bude to čas romantiky, kdy byste měli zapálit svíčky a věnovat se jeden druhému.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, vezměte svého partnera a hurá do postele! Bude to rozkaz přímo od úplňku. 5. června budete víc než připraveni na spojení s vaším partnerem, a to ať už v posteli, nebo mimo ni. Ve stejnou dobu vám bude Venuše do vztahu posílat romantické vibrace, takže je asi jasné, kam to povede...

Vídáte se s někým novým? Nechte to plout, ať se to samo nějak vyvrbí. Novoluní, které proběhne 21. června, bude zdůrazňovat důležitost komunikace. Neváhejte proto sdělit svému partnerovi, co se vám honí hlavou - je to ten jediný způsob, aby vás váš partner mohl opravdu pochopit.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Uvnitř vás bude v průběhu tohoto měsíce žhnout opravdová vášeň a budete opravdu připraveni se o ni podělit. Popřemýšlejte nad tím, kdo ve vás tuto vášeň vzbuzuje. Milujete opravdu představu toho, že jste s vaším partnerem ještě po několik dalších let, nebo by vám nevadilo, kdybyste se ho vzdali? Určitě při tomto přemýšlení zohledněte i sexuální stránku.

Jste-li single, budete opravdu vážně přemýšlet nad tím, jestli už jste připraveni vstoupit do světa randění. Možná, že spíše až další měsíc? Jen vy sami víte nejlíp, co cítíte. Buďte ale připraveni na možnost, že se někdo objeví na obzoru, ať už na to budete připraveni, nebo ne. Venuše se bude nacházet ve vaší sféře práce, a tak možná potkáte někoho právě díky ní. A máte-li už partnera, novoluní 21. června vás trochu postrčí, abyste k sobě měli blíže.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři, Venuše se bude nacházet ve vaší sféře randění a romantiky, což bude dost sladké. A jestli se ve vašem milostném životě momentálně trochu nudíte, tak postavení Venuše budete chtít využít naplno. Můžete zkusit vymyslet nějaké nové skvělé rande, na které si s partnerem zajdete. To vás hodí do dobré nálady a ta po návratu domů bude pokračovat v posteli.

Nemáte-li v současné době partnera, Jupiter se vás bude snažit přesvědčit, že na vás čeká někdo úžasný (a to i když jste v poslední době možná prožili pár špatných schůzek). Můžete tomu říkat osud. Novoluní 21. června se bude nacházet ve vaší sféře zábavy a romantiky, což zdvojnásobí fakt, že byste se měli od všeho odprostit a jen si užívat. 

Ryby (21. února - 20. března)

Jste připraveni vystoupit z vaší komfortní zóny? Měli byste! Úplněk 5. června vás bude tlačit do konverzací, které budou zpochybňovat to, co si myslíte a čemu věříte. Vy i váš partner budete v pokušení sdílet svá (sexuální) tajemství. Neděste se ale, protože ve finále vás to sblíží. Úplněk také přinese vášnivé vibrace a vy byste se měli připravit na to, že následující noc strávíte se svým partnerem v posteli uspokojujícími hrátkami.

Jestliže jste bez partnera, neříkejte ne, pokud se to někdo bude snažit změnit. Jeden z vašich kamarádů totiž zná někoho, kdo by pro vás byl skvělým partnerem, a tak tomu dejte šanci. Také se ale okolo 21. června vrátí do vašeho života někdo z minulosti a možná se bude ve vašich myšlenkách objevovat častěji, než jste předpokládali...

Užívejte si poslední jarní a první letní dny co nejlépe, seznamujte se a nezapomínejte na erotiku!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.