Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na červen 2019

3.červen 2019
Sex horoskop na červen 2019

Léto klepe na dveře! Ano, konečně se dočkáme vyšších teplot, které způsobí odhalování sexy těl mužů i žen. Ale věřte, že začátek léta není to jediné, co vás bude čekat v průběhu června. Váš milostný a sexuální život nebude vůbec zahálet. Chcete vědět, co se bude přesně dít? Máme pro vás sex horoskop!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Minulý měsíc nám zrovna moc počasí nepřálo. Ale teď to bude jiné a teploty konečně porostou, posledních pár dní už jsme se o síle slunce mohli přesvědčit na vlastní kůži. Žhavé ale bude nejen počasí, ale také váš sexuální život, protože to jde často ruku v ruce. Venuše, planeta lásky a vztahů, začne tento měsíc ve znamení Býka, což vám bude přinášet pocit smyslnosti a luxusnosti. Nekoupili jste si již před nějakou dobou nějaké pěkné prostěradlo nebo povlečení? Pokud ano, vytáhněte ho ze skříně, konečně bude ta pravá chvíle, abyste si v nich mohli užívat.

Merkur se přesune do Raka 4. června, což bude mít za následek, že budete více emoční než obvykle. 8. června se pak přesune i Venuše, tentokrát do Blíženců, a vaše nálada v posteli bude odlehčená a bude to zábava. Později v měsíci, konkrétně 17. června, vás bude čekat úplněk, který si posvítí na vašeho vnitřního sexuálního boha/bohyni. Každý je v sobě máme, jen většinou potřebujeme trochu pošťouchnout, aby se projevili. Merkur se bude 26. června přesouvat do Lva. To s sebou bude přinášet ohnivou, sexy energii, která bude velmi, velmi intenzivní. Určitě to poznáte sami.

Již z tohoto výčtu je poznat, že červen bude opravdu bohatým měsícem na sexuální hrátky a všechno se sexem spojené. Ale věřte, že to stále není vše. Vyhledejte si níže své znamení a zjistěte, co si pro vás připravil sex horoskop na červen 2019

Beran (21. března - 20. dubna)

Tento měsíc začnete tím, že budete opravdu hodně přemýšlet o tom, co chcete od vztahu. Uvnitř sebe víte, s čím vším jste schopni se vyrovnat a co dokážete tolerovat, ale také víte, co už ne, co už je přes čáru. Jestliže právě teď začínáte nějaký nový vztah (ať už jakýkoliv), rozhodně se nebojte určit pár základních pravidel. Například když vám druhá polovička slíbí, že se ukáže v určitý čas, ale nakonec nepřijde, věřte, že takhle to fungovat nebude. Pokud již ve vztahu jste, myslete na to, že byste měli dávat druhému vědět, pokud se vám něco nezdá. Je to naprosto v pořádku a přesně takto by to mělo fungovat. Když se Venuše přesune 8. června do Blíženců, budete schopni na to všechno zapomenout a mít naprosto skvělou konverzaci se svým partnerem. Otevřete si lahev vína, zapalte pár svíček a prostě si povídejte. Budete překvapeni, co se jeden o druhém dozvíte.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, cítíte se poslední dobou sexy? Je to dost pravděpodobné, protože vesmír si takto s vámi hraje. Úplněk 17. června rozvibruje vaši sféru smyslnosti. Budete se cítit plni smyslnosti a budete na sex připraveni v podstatě 27 hodin 7 dní v týdnu. Mars, planeta akce, se bude nacházet tento měsíc ve vaší sféře komunikace, což bude způsobovat tu nejvhodnější dobu na to, abyste svému partnerovi sdělili vše, co máte na mysli nebo co vás trápí. Ujistěte se ale, že to vyslovíte naprosto jasně a tak, aby to pochopil. Jemný přístup vám pak pomůže dosáhnout toho, čeho chcete. Když se Slunce 21. června přesune do Raka, budete se cítit asertivnější, než je u vás obvyklé, takže se nebojte toho využít, a to především v posteli. A jste-li single, nebojte se dát do řeči s úplně cizím člověkem, až budete kdekoliv venku. Může to vést k něčemu novému a úžasnému...

Blíženci (22. května - 21. června)

Krásné sexy narozeniny, Blíženci! Budete si chtít tento měsíc trochu odpočinout a váš partner bude na stejné vlně. Oba totiž už hrozně moc potřebujete pauzu od všeho stresujícího. A štěstí se na vás usměje, protože novoluní 3. června bude tím ideálním dnem. Následující víkend si pak můžete vyrazit někam pryč od všeho a od všech (součástí toho by mohl být nějaký před/ponarozeninový sex) nebo se můžete jen válet doma v posteli, objednat si nějaké dobré jídlo a dělat jen to, co budete chtít. Jakkoliv k tomu přistoupíte a cokoliv si zvolíte, vždy bude mít odpočinek a relaxace skvělý vliv na váš sexuální život. Jste bez partnera? Když se Venuše přesune 8. června do vašeho znamení, budete velmi nabití silnou energií. Už nějakou dobu jste pokukovali po o někom ve vaší oblíbené kavárně? Tak teď bude ta nejlepší doba, abyste udělali první krok. V té době se také vaše intuice bude nacházet na vyšší úrovni než obvykle, takže se nebojte jí řídit, a to jak v posteli, tak i mimo ni.

Rak (22. června - 22. července)

Raci, je na čase, abyste propojili své dva životy, které vedete - ten s přáteli a ten se svou láskou. Venuše, planeta lásky a vztahů, se bude nacházet ve vaší sféře přátelství a vy budete mít skvělou možnost vzít svého partnera na párty s vašimi přáteli. Jste single? I pak se přátelé ve vašem životě neztratí. Díky nim totiž můžete nalézt svého dalšího partnera (a měli byste jim za to poděkovat). Úplněk, který bude probíhat 17. června se bude nacházet mezi vašimi sférami, které reprezentují denní rutinu, práci, zdraví a čas sám pro sebe. Jak mít kvalitní čas sám pro sebe, abyste zároveň ale nezanedbávali vašeho partnera? Úplněk vám také pomůže porozumět tomu, kam ve svém životě směřujete. Třeba jako to, proč se zamilováváte do lidí, kteří nechtějí partnera, ale spíše náhradní rodiče a podobné případy. Budete konečně schopni odhodit staré, špatné šablony, které jste ve výběru partnera používali, a vytvořili si nové, zdravější a lepší.

Lev (23. července - 22. srpna)

Jistě, vždy je skvělá doba vyrazit ven na rande, ale červen je opravdu vyloženě ideální, Lvi. Pokud jste ve vztahu, udělejte si čas a vyrazte společně někam na výlet. Jste single? Zajděte ven a nebudete na dlouho. Úplněk, který proběhne 17. června, se bude nacházet ve vaší sféře romantiky, což z tohoto období bude dělat perfektní dobu pro strávení dne v posteli. Mars bude procházet vaší sférou, která reprezentuje slepá místa. Máte pocit, že ve vašem vztahu něco chybí, ale nemůžete na to ukázat prstem? V tom případě dejte pozor, co se vám bude v tu dobu zdát, protože sny se vám budou snažit trochu napovědět.

Zjistěte v sex horoskopu na červen 2019, co vás čeká v sexuálním a milostném životě

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, máte v poslední době celkem hodně práce a to může negativně ovlivnit váš milostný život, který se může stát komplikovaným. Tento měsíc se můžete ocitnout v super romantické situaci, která ale nebude korespondovat s vaším hektickým životem. Nestresujte se detaily a užívejte si to, co se děje právě v tu chvíli. Okolo 17. června se dozvíte něco málo navíc o svém vztahu. Možná se jednoho rána probudíte a najednou budete vědět řešení situace, na které jste se doposud nemohli shodnout už celé věky. Určitě se toho držte a navrhněte ho. Co můžete ztratit? Pokud jste bez partnera, tak se zaměřte na čas okolo 18. června, protože tam by vám práce mohla pomoci potkat někoho nového. 

Váhy (23. září - 23. října)

Je tu vedro, Váhy, všimli jste si toho? Možná, že je to jenom vámi, protože jste tak nažhavení. Venuše, planeta lásky a vztahů, začne měsíc ve vaší sexy sféře, takže se zažehne vaše smyslná stránka. Najednou k vám budou všichni přitahováni... Jste ale připraveni na tu všechnu pozornost? Když se Venuše přesune 8. června do Blíženců, budete připraveni věci trochu odlehčit. Pokud jste se do té doby hádali se svým partnerem, udělejte si čas a naprosto v klidu si spolu promluvte. To vám pomůže najít rovnováhu a kompromis, se kterým budete oba spokojení. Jestliže hledáte nějaký vztah, mějte oči otevřené, když se bude jednat o nějakou pracovní akci, které jste se obávali. Někdo sympatický může zapříčinit, že to nebude tak hrozné, jak se to na první pohled zdálo. 

Štír (24. října - 22. listopadu)

Pokud máte stále v mysli sex, Štíři, můžete zato děkovat vesmíru. Novoluní 3. června totiž zdůrazní vaši sféru intimity a udělá z toho období skvělý čas na uvolnění se s někým. Když se Venuše 8. června přesue do Blíženců, budete hodně přemýšlet o vztazích a o tom, jak správě ten váš zapadá do vašeho života. Nejste v žádném vztahu? Tak budete neustále přemýšlet o někom, kdo se vám líbí. Později, konkrétně 17. června, úplněk přinese hluboké, intenzivní sexuální myšlenky. Nechte je volně plynout a následně je skvěle využijte v posteli.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Jasně, randění můžete brát jako vážnou věc, Štíři, ale někdy není od věci se trochu uvolnit a pobavit se ve svém milostném životě. Pokud jste single, nebojte se se sejít s několika lidmi a vybrat si mezi nimi tu osobu, která vám bude sedět nejlépe. Jste ve vztahu? Možná budete muset trochu vyjednávat, abyste naplánovali své perfektní rande. Ale nebojte se, bude to bezstarostná debata. Mars, planeta ake, se bude nacházet ve vaší sféře sexu a intimity, díky čemuž se bude jendat o skvělý čas, který byste měli strávit s někým, kdo pro vás něco znamená. Také bude nenahraditelné, když budete poslouchat svůj instinkt, ten vám rozhodně v posteli neporadí nic špatného. Když se Slunce 21. června přesune do Raka, zdůrazní to potřebu zůstat v kontaktu se svou intuicí. Co opravdu chcete od svého partnera? Dostáváte to? Jen vy víte odpovědi, zamyslete se nad nimi.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, mějte oči otevřené. Vaše velká láska se může skrývat za rohem. Venuše, planeta lásky a vztahů, se bude nacházet ve sféře každodenního života. To způsobí, že můžete najít partnera během své každodenní rutiny. Váš každoměsíční nudný výlet do čistírny může být rázem změněn na skvělý zážitek. A co se bude dít v posteli? Nebojte se mluvit. Váš partner vám nedokáže číst myšlenky, s tím zkrátka nemůžete počítat. Od té doby, co jste zavaleni prací a jinými povinnostmi, blokujete velké množství času na romantiku se svým partnerem. Zkuste to trochu propojit. Jistě, zní to sice jako opak romantiky, ale budete překvapeni, jak dobře to bude fungovat.  

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Květiny, svíčky, pěkné spodní prádlo... Bude to pro vás opravdu významný měsíc, Vodnáři. Novoluní 3. června se bude nacházet ve vaší 5. sféře romantiky, což bude znamenat perfektní čas k tomu, abyste věci trochu dali do pohybu a jednou (nebo dvakrát) si užili. Máte nějaké sladké fantazie, které byste rádi převedli do reality, ale báli jste se s nimi svěřit svému sexuálnímu partnerovi? Teď je ten pravý čas. Také se přistihnte, jak často sníte během dne o svém ideálním vztahu a sexuálním životě. Berte tyto věci na vědomí a klidně si je někam zapisujte, protože vás mohou opravdu velmi inspirovat k různým věcem, ačkoliv se vám na první pohled budou zdát jako obyčejné myšlenky, které vám během dne vyskočily v hlavě.

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, vy víte, co se odehrává ve vaší hlavě, ale váš partner to neví. Naštěstí Venuše bude procházet vaší sférou, která reprezentuje komunikaci. Takže pokud něco chcete, měli byste si o to říct. Potkali jste právě někoho nového? Buďte otevření a čelte tomu, co děláte a co neděláte v posteli. Ušetří vám to opravdu mnoho zbytečných zmatků. Venuše se 8. června přesune do vaší sféry domova a díky tomu bude mnohem jednodušší přivést svého partnera poprvé mezi své nejbližší (ať už rodinu nebo přátele). Nebojte, budou spolu všichni vycházet. Platí to i v případech, kdy v minulosti byl nějaký problém. Teď je vhodná doba to napravit. Úplněk 17. června zapříčiní, že budete chtít najít rovnováhu mezi svým osobním a profesionálním životem. Dáváte oběma těmto světům stejnou váhu, nebo práce naprosto ovládá i váš milostný život? Jestliže máte pocit, že díky práci zanedbáváte svého partnera, měli byste se zaměřit na to, abyste si urvali kousek času pro sebe a svého partnera. Velmi to ocení.

Červen bude plný vášně a sexu. Toužíte-li velmi po nějakém jarním/letním sexuálním dobrodružství, neváhejte a vytvořte si profil na erotické seznamce, která vám pomůže najít toho správného partnera na intimní hrátky.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.