Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na březen 2019

1.březen 2019
Sex horoskop na březen 2019

Konec zimy se rychle blíží a na konci března přivítáme jaro. Bude tento měsíc něčím speciální i v našich sexuálních životech? Říká se, že na jaře jsou všichni nabití pozitivní sexuální energií, myslíte si, že by to tak opravdu mohlo být a už v březnu? To se dozvíte, když budete pokračovat ve čtení.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Březen je krásný měsíc. Vše se začíná probouzet k životu. A nebojte se, ani vy a váš milostný a sexuální život nebudete výjimkou. Bude to především měsíc vztahů, ačkoliv se to někomu nemusí zrovna pozdávat. Začne Venuší, která se bude přesouvat do Vodnáře, co zapříčiní, že vy a váš partner budete chtít strávit nějaký čas s vašimi kamarády, protože vám bude připadat, že spolu už jste v poslední době společně strávili času dost. Novoluní 6. března pak přinese snové a romantické vibrace a budete chtít zase strávit nějaký čas s partnerem o samotě. Takže se nebojte začátek měsíce věnovat těm přátelům.

21. března budou vztahové planety Venuše a Mars v takovém postavení vůči sobě, že to může způsobovat napětí a neshody ve vztahu. I když může být sex na usmířenou hodně žhavý a sexy, nezapomínejte na to, že díky kompromisu byste se příště mohli hádkám vyvarovat úplně a věci mohou díky tomu běžet mnohem hladčeji. Ale nebojte se, toto období, jako každé jiné, pomine. Konkrétně se bude jednat o 26. března, kdy se všechny neshody ztratí, a to především díky tomu, že se Venuše přesune do Ryb. Budete si oba navzájem dávat spoustu nekonečné lásky, přijetí a pochopení druhého. A věřte, že tyto věci jsou velmi důležité, bez nich by vztah nemohl fungovat. 

A čeká vás kromě tohoto ještě něco zajímavého, co by mohlo ovlivnit váš sexuální a milostný život? Rozhodně! Vyhledejte si své znamení a dozvíte se to hned.

Beran (21. března - 20. dubna)

Hledáte někoho nového a vzrušujícího, kdo by vám zahříval postel? Tak to máte štěstí, Berani! Venuše, planeta lásky a vztahů, se bude nacházet ve vaší sféře přátelství, což znamená, že by se vaši kamarádi mohli proměnit něco víc a z přátelství se stát třeba i láska. Nebo mohou být nápomocní v tom, že potkáte někoho úplně nového. Jestliže už ve vztahu jste, pak spolu budete vycházet dobře, v podstatě jako kamarádi, akorát i nějaké ty výhody se tam najdou. Tento měsíc budete také hodně fantazírovat a vězte, že na tom není vůbec nic špatného. Věnujte pozornost všem sexuálním snům, které se vám budou zdát. Pokuste si je zapamatovat (nejlépe tam, že si je zapíšete někam hned, co vstanete) a poté vyzkoušejte nějaké věci v sexu, o kterých se vám zdálo. Může to velmi okořenit váš možná nudný sexuální život.

Býk (21. dubna - 21. května)

Tento měsíc si pro vás nachystal ne zrovna dobré zprávy, Býci. Začnete totiž svůj sexuální život zpochybňovat. Nenamlouváte si, že je něco, co není? Že je úžasný, ale přitom není skoro žádný nebo nudný? Pokud s ním nejste spokojeni, pak byste si o tom měli promluvit se svým partnerem a pokusit se tuto situaci společně napravit. Když se Venuše, planeta lásky a vztahů, přesune do vaší sféry kariéry, můžete očekávat, že se v práci objeví někdo, kdo vás zaujme. I když nikdy nezaškodí zjistit, co by z toho mohlo nebo nemohlo být a jaký ten člověk doopravdy je, postupujte s opatrností. Ona není zrovna sranda si začínat něco milostného na pracovišti a musíte tak zvážit i ty negativní stránky, které to může celé přinést.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, někdo úplně nový ve vás zažehne plamen vzrušení a bude za to někdo moci. Takže jestli vás váš kamarád nutí, abyste šli třeba na rande na slepo, tak se tomu poddejte. Nikdy nevíte, v co se to může změnit a určitě to nebude zas tak hrozná zkušenost. Pokud jste v současné době ve vztahu, je na čase, abyste šli ven a trochu se společně pobavili. Nejdříve si udělejte nějaký mini road trip, při kterém zažijete srandu, a pak stravte celou sobotu spolu v posteli, jezte jídlo, které jste si objednali, a dělejte další zajímavé věci... Také je vhodný čas, abyste se svým partnerem začali plánovat nějakou dovolenou, kde budete jen vy dva. Sice si to možná nemůžete dovolit právě teď, ale plánování vás přece nic nestojí. Později, okolo 20. března, vás dostihne romantika. A opět se tím nechte v klidu unášet, není nic, co byste mohli udělat špatně.

Rak (22. června - 22. července)

V březnu vám mysl obsadí sex, Raci. Bude to především kvůli tomu, že Venuše, Planeta lásky a vztahů, se bude nacházet ve vaší sféře, která reprezentuje to, co sdílíte s ostatními lidmi. Naštěstí toho bude hodně. Nebojte se partnerovi říct, co se vám líbí a co ne, bude to mít dalekosáhlé (pozitivní) důsledky pro vás oba. Jste-li momentálně single, tak vězte, že se Mars, planeta akce, bude nacházet ve vaší sféře přátelství. Když budete ochotni investovat trochu energie do vašich přátel, mohou vás v průběhu měsíce spojit s někým zajímavým. Toto spojení pak může být mnohem víc, než se na první pohled zdálo. 

Lev (23. července - 22. srpna)

Březen bude představovat skvělý měsíc pro vás vztah. A dokonce ani nemusíte zatím v žádném být. Pokud ještě v žádném nejste, tak pak je na čase to změnit a někam si vyrazit. Jestliže už ale máte nějakého partnera, i když třeba jen na sexuální hrátky, udělejte si čas a věnujte se mu. Ocení to ještě víc než kdy jindy a navíc to pro vás bude mít pozitivní následky. 6 března nastane novoluní a s ním se zvýší vaše intuice. Proto byste ji měli (předevšímv posteli) věřit a poslechnout ji. Nebojte se vyzkoušet něco nového, protože nejen, že se nebudete nudit, ale ještě k tomu se z toho může stát vaše nová oblíbená praktika nebo poloha. V určité chvíli pak začnete přemýšlet nad tím, zda byste ve svém vztahu mohli ještě nějak více prohloubit intimitu, a to vás donutí se ještě více snažit. Ale nebojte, všechna tato snaha se vyplatí. Na konci měsíce se budete cítit naprosto spokojení.

Čím vás březen překvapí v milostném a sexuálním životě?

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, nebudeme vám lhát, březen bude možná vypadat trochu skepticky. Když se Merkur dostane 5. března do retrográdního stádia, trochu to otřese vaším milostným životem. Najednou si budete pokládat různé otázky. Jste se správnou osobu? Jste připraveni na závazek, nebo vám vyhovuje nechat to v nezávazné rovině? Nebo chcete být úplně sami? Budete trochu nejistí, ale nemusíte se kvůli tomu stresovat. Smiřte se s tím, poslouchejte svou intuici a trochu o tom v klidu zapřemýšlejte. Úplněk, který na obloze uvidíte 20. března, tomu vemu ale moc nepomůže. Díky němu totiž budete zase přemítat o tom, zda se váš sexuální život nachází v rovnováze. Dáváte tolik, kolik přijímáte a naopak? Pokud ne, měli byste si o tom promluvit a především to změnit.

Váhy (23. září - 23. října)

Tento měsíc pro vás láska bude znamenat opravdu hodně. Všechno to začne hned 1. března, kdy se Venuše dostane do vaší sféry romantiky. Budete dělat pěkné, romantické věci pro svého partnera, případně začnete randit a spojovat se s dalšími lidmi. Pokud jste ve vztahu tak budete zahrnuti novými nápady na věci, které byste spolu mohli dělat. Horší na tom ale bude to, že nebudete mít dostatek času, abyste jemohli zrealizovat. Ale zkuste si nějak přeskládat ten program, aby se mohly uskutečnit alespoň některé z nich. Úplněk 20. března zapříčiní, že budete přemýšlet o tom, zda existuje rovnováha mezi tím, co pro druhého děláte a co on na oplátku dává vám. Samozřejmě, že existuje! Jen ji musíte najít. Určitě platí, že klíčem je kompromis, ale nezapomínejte kvůli tomu na své potřeby, ty jsou také velmi důležité.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Měsíc začne novoluním ve vaší sféře romantiky a randění, což znamená, že bude ten pravý čas, abyste vyrazili někam pryč z domova. Začnete snít a přemýšlet o svém perfektním sexuálním partnerovi. Otázka je, jestli v současné době nějakého máte? Tato otázka bude obtížná především v případě, že nějakého "máte", ale jen vás využívá nebo se vám nevěnuje tak, jak byste si představovali. A jestli žádného nemáte, tak rozhodně zůstaňte ve střehu a až někoho potkáte, tak důvěřujte svým instinktům. Někdy se něco (někdo) na první pohled nemusí zdát takové, jaké to opravdu je. Jste-li ve vztahu, tak se budete cítit jako sexuální bohové nebo bohyně. Váš partner vás bude během měsíce opravdu hodně chtít a pro vás z toho bude plynout spoustu výhod.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, pripravte se, že v březnu budete hodně povídat, protože se Venuše bude nacházet ve vašé sféře komunikace. Bude se vám s ostatními i dobře domlouvat. Třeba se svým partnerem, se kterým si můžete otevřít lahev vína a u ní si dobře společně popovídat. Okolo 20. března se vám bude zdát, že se váš život obecně, i sexuální život posouvají správným směrem. Pořád ale budete toužit po větším dobrodružství, a pokud něco chcete, tak se prostě zvedněte a jděte si pro to. Jste na to vhodný typ. Ke konci měsíce budete muset využít trochu kompromisu, a to ohledně trávení času se svým partnerem a se svými kamarády. Trochu s tím zašachujete a ono se to podaří vyřešit ke spokojenosti všech. Všechny vaše vztahy (kamarádské i milenecké) budou poté v pořádku. 

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, chtěli jste nějakou akci? Máte ji mít! Mars, planeta akce, se bude nacházet ve vaší sféře romantiky a randění, což bude vytvářet spoustu nových možností. Využijte toho co nejrychleji, protože to nepotrvá věčně. Jestli ale ve vztahu jste, tak byste se měli zaměřit spíše na to, abyste narovinu mluvili o svých potřebách. Nezapomeňte, že o co si neřeknete, to nemůžete dostat, protože váš protějšek nemá věšteckou kouli (aspoň předpokládáme, že nemá). Novoluní 6. března se bude nacházet ve vaší sféře komunikace. Když dojde na svěřování se s vašimi nápady, vezměte to jednoduše. Vy můžete mít totiž pocit, že je naprosto jasné, co říkáte, ale váš partner nemusí mít žádné ponětí, o čem to mluvíte. 

Vodnář (21. ledna - 20. února)

V březnu vám to bude opravdu slušet, Vodnáři, a věřte, že si toho všichni okolo váš všimnou. To všechno se bude dít díky Venuši, která se bude nacházet ve vašem znamení. Nebojte se to ještě trochu doladit a investujte trochu do sebe a do své krásy, třeba tak, že si pořídíte nové sexy spodní prádlo nebo že své tělo i mysl necháte hýčkat masáží. Bude to pro vás potěšení a když budete takto spokojení, může se to promítnout i do uspokojení v ložnici. Také budete mít nový postoj k sexu - váš partner bude moci přijmout nebo odmítnout to, co jste již takovou dobu oddalovali. Buď to uděláte teď, nebo vůbec. Když se Merkur dostane 28. března zpátky do přímého směru, budete dychtit po nasbírání nových zkušeností v posteli. Co třeba poznat, kde máte vy nebo partnerka bod G nebo vyzkoušet jakoukoliv jinou praktiku, která vás zajímá?

Ryby (21. února - 20. března)

Někdo vám padne do oka, ale ještě o tom nevíte. Nebojte se zkoumat nové věci a lidi, protože vám to může pomoci přijít na to, kdo by mohl být váš tajemný odbivovatel. Okolo 6. března bude váš mozek zaměstatný velkými fantaziemi. Dostáváte v posteli to, co byste si přáli? Pokud ne, tak si v hlavě srovnejte, o čem sníte, a pokuste se to zrealizovat. Určitě toho nebudete litovat. Když se Venuše 26. března přesune do vašeho znamení, v posteli budete cítit sladkou energii. Jestli jste někdy doufali v nějaké romantické věci, tak je budete mít opět na mysli a to nejlepší na tom je to, že je i velká šance, že by se mohly splnit.

Začněte jaro stejně jako příroda - sexem! Sexuálního partnera si můžete najít i díky erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.