Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na březen 2018

6.březen 2018
Sex horoskop na březen 2018

Sex horoskop na březen je tady! Říká se "březen, za kamna vlezem". Teď jde o to, jestli se za nimi budete schovávat sami, nebo jestli tam budete skotačit s někým dalším. Dozvíte se to, když si přečtete horoskop pro své znamení.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Cítíte se v březnu nadržení? Pokud ano, tak vězte, že nejste sami, ale že se takto cítí doslova celý vesmír! Jupiter, planeta expanze, se stane 8. března retrográdním ve znamení Štíra, což bude vyvolávat opravdu intenzivní sexuální vibrace. Najednou budete mít pocit, že byste si chtěli užívat 24 hodin 7 dní v týdnu, ať už máte partnera, nebo ne. Jestliže se vám zdálo, že vaše erotická pomůcka poslední dobou nefunguje tak, jak by měla, pořiďte novou a nekoukejte přitom na peníze. Důležitý bude výsledný efekt. 

Také se vám může stát, že budete sdílní ohledně svých sexuálních fantazií, které jste do té doby drželi pod pokličkou. Nemusíte se bát s nimi svěřit, protože váš partner je přijme velmi dobře. Mars, planeta akce, vstoupí 17. března do znamení Kozoroha, což zvýší váš sex drive. To nemusí být vyloženě jen o sexu, protože na konci měsíce úplněk ve znamení Vah způsobí dobré vibrace ohledně partnerských vztahů a rovnováhy. Měli byste zjistit, zda se ve vašem milostném životě nachází rovnováha v tom, že si oba stejně dáváte a stejně přijímáte. Neplatí to pouze pro věci odehrávající se v ložnici, ale i pro ty mimo ni. 

Zajímá vás, co konkrétně vaše znamení bude tento měsíc prožívat v oblasti sexuálního života? Čtěte dále.

Beran (21. března - 20. dubna)

Na čátku měsíce budete spontánní a budete chtít zkoušet nové věci. Proč byste si nemohli zahrát na nemocné a užít si neděli v posteli se svým partnerem? Pokud jste single, udělejte to stejně, nejdřív si ale najděte nějakého sex partnera. Když půjdete do baru a bude tam někdo zajímavý, jděte k němu a promluvte si s ním. Jestliže budete mít totiž odvahu udělat víc než všichni ostatní, dostane vás to mnohem dál, než si myslíte. Úplněk ve znamení Vah na konci měsíce vytváří čas, ve kterém se ukáže, co ve vašem sexuálním životě funguje a co nikoliv. Měli byste do něj zahrnout nějaké nové pohyby nebo potřebujete s partnerem jenom trochu vypnout? Pouze vy víte správnu odpověď.

Býk (21. dubna - 21. května)

Březen pro vás znamená především spojení, Býci. Můžete opět zaregistrovat nějakou starou lásku, obzvláště okolo 17. března, kdy Mars, planeta akce, se dostává do Kozoroha. Přemýšlejte o tom, jestli je to to, co chcete. Tento měsíc budete také pociťovat silnou touhu vytvářet hlubší spojení s vaším partnerem, a to jak v posteli, tak obecně. I když tomu může pomoci strávit nějaký čas spolu sami, neváhejte jít na dvojité rande s dalším párem, může to pro vás oba být opravdu inspirující. Jestliže jste single, vězte, že právě teď jste připraveni někoho potkat. Může se to stát dříve, než to budete čekat. Jaro přichází a s ním se budou probouzet všechny organismy a možná i orgasmy.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, vesmír si bude pohrávat s tím, jaká energie bude panovat. Kamarádská nebo milenecká? Pokud v současné době žádného partnera nemáte, můžete potkat nějakého kamaráda a váš vztah se může posunout mnohem dále. Jste ve vztahu? Se svým partnerem se vytvoříte hlubší kamarádský vztah, než jste měli doposud. Samozřejmě, můžete to stále pořádně rozjet v posteli, ale zároveň vám bude vyhovovat i společné koukání na váš oblíbený seriál a budete se přitom cítit opravdu příjemně. Mars, planeta akce, se dostává 17. března do znamení Kozoroha, a díky tomu budete se svým partnerem vytvářet kompromisy. Zařiďte si to tak, aby byla výhra na obou stranách a vztáhněte to především na sexuální stránku svého života.

Rak (22. června - 22. července)

Tento měsíc budete cítit velkou vášeň, Raci. 8. března se Jupiter stane retrográdním a navíc vstoupí do vaší sféry romantiky a lásky, což vzbouří všechny intenzivní (po)city. Co vás doopravdy vzrušuje? A dostáváte to? Jestliže ne, není důvod, proč byste neměli. Chce to ale nějakou akci. Mars, planeta akce a motivace, se 17. března dostane do znamení Kozoroha, a právě díky tomu vás budou ostatní lidé inspirovat k tomu, abyste něco dělali. Ano, váš kamarád nebo kamarádka se sice až moc vychloubali, že zkusili něco nového v sexu, ale to vy přece můžete také, no ne? Jste-li nezadaní, zkuste se chodit bavit více, než máte ve zvyku, obzvláště pak od poloviny měsíce. Najednou bude okolo vás spoustu lidí, kteří by si s vámi rádi vyrazili. 

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, v březnu se vám bude dohromady míchat spoustu emocí a vaše intuice bude super přesná. Vesmír chce, abyste ji poslouchali, snaží se vám totiž něco napovědět. Začnete se na své potřeby zaměřovat mnohem více, než je u vás obvyklé. Dostáváte v posteli to, co chcete? Pokud ne, jak můžete zařídit to, aby to tak bylo? Když se Mars dostane 17. března do Kozoroha, bude to ještě více zdůrazňovat potřebu zaměřit se sám na sebe. Máte-li partnera, začnete přemýšlet o tom, co od něj chcete a co by se dalo zlepšit. Mimochodem, březen pro vás představuje skvělou dobu na cestování. Uniknutí od stresu může být přesně to, co vy a váš protějšek potřebujete. Postrádáte-li partnera, budete mít mnoho příležitostí si nějakého najít. Nejdříve byste se ale měli ujistit, že to je opravdu to, co chcete.

Co vás čeká v prvním jarním měsíci?

Panna (23. srpna - 22. září)

Začátek měsíce pro vás, Panny, bude ve znamení partnerských vztahů. Přistihnete se, jak budete často přemýšlet o tom, zda vás váš partner podporuje, uspokojuje vaše touhy a vás celkově. Jestliže ve vztahu nejste, pak je březen skvělým měsícem na to, abyste to změnili, obzvláště pak od 17. března. Vyrazte si ven a jakmile na někoho narazíte, ihned budete vědět, zda to má cenu, nebo ne. Nebojte se udělat první krok, jen díky tomu budete totiž úspěšní. Nezáleží na tom, zda si chcete užít jenom rychlovku nebo chcete dlouhodobý vztah. Mimochodem, měli byste se v průběhu měsíce trochu šetřit a nabíjet baterky, protože na konci měsíce se budete cítit opravdu hodně nadržení a budete s tím chtít něco udělat.

Váhy (23. září - 23. října)

Pracujete opravdu tvrdě, Váhy, a právě to je důvod, proč už konečně potřebujete nějaký odpočinek. Budete opravdu v pokušení vzít si v pátek 16. března, den před Dnem svatého Patrika, volno a strávit ho se svým partnerem. Budete mít chuť ho strávit pomalým tempem, ráno se jen válet v posteli a mazlit se před tím, než se pustíte do něčeho náročnějšího a namáhavějšího. Je velmi pravděpodobné, že tento měsíc přivítáte někoho nového ve svém domě. Možná je čas poznat partnerovy rodiče? Jste single? Merkur se stane retrográdním ve vaší sféře partnerství 22. března, díky čemuž budete přemýšlet nad tím, co byste od vztahu vlastně chtěli. V průběhu měsíce se může objevit někdo z minulosti, kdo napraví vaši špatnou společnou komunikaci nebo vztahy. A právě to může vést k opravdu hodně zajímavým věcem...

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, Jupiter se stane retrográdním ve vašem znamení 8. března, a to vám přinese jeden pocit - budete chtít všechno. A vězte, že to také dostanete. V posteli se budete cítit opravdu velmi sebevědomí a váš partner to bude milovat! Úplněk na začátku měsíce bude zvýrazňovat především vztahovou rovinu, která bude vytvářet pěkné, romantické vibrace. Tak zapalte svíčky a jděte na to. Schází-li vám nějaký ten vztah, budete mít mnoho příležitostí nějaký začít. Lidé budou přitahováni vaším sebevědomím. Díky novoluní 17. března budete přemýšlet, jak hluboce chcete jít do nějakého vztahu. I když v nějakém vztahu jste, budete přemýšlet o tom, jak vážný ho vlastně chcete. Víkend 17. a 18. března budou skvělými příležitostmi, abyste začali něco nového. Co si třeba pořídit novou erotickou hračku?

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Novoluní 17. března bude ve vaší sféře peněz, tudíž byste se měli zaměřit na to, o čem dlouho přemýšlíte, že byste si to koupili, ale ještě jste to neudělali. Nepokukovali jste náhodou po nějakém spodním prádle nějaké slavné značky? Proč si ho nedopřát? V posteli vám to rozhodně zaručí nový sexy náboj. Když se Slunce dostane 20. března do Berana, budete mít chuť se jen tak sbalit se svým partnerem, někam vypadnout a jen si užívat. Merkur bude v retrográdním stádiu 22. března ve vaší sféře přátelství a vy budete přemýšlet, kolik partnerů dokážete mít najednou. Jestliže se jedná o váš případ a je toho na vás už moc, popřemýšlejte o tom důkladně, protože už je možná na čase někoho z nich odstřihnout. Navíc se někdo z vaší minulosti může objevit na obzoru, a to by mohlo být také zajímavé.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

V březnu to bude hodně o dávání a přijímání různých informací, Kozorozi. Je to dobrá příležitost k tomu, abyste si se svým partnerem udělali čas, pozvěte ho do ložnice a popovídejte si o svých nejtajnějších fantaziích. Povede to k velmi žhavým věcem. Mars se 17. března dostane do vašeho znamení, a díky tomu se budete cítit plni energie. Právě teď bude čas na to, abyste vyzkoušeli ty nejtěžší polohy, na které jste doposud neměli odvahu. Na novoluní 17. března budete cítit potřebu mluvit otevřeně - a také byste to tak měli udělat, jinak by váš sexuální partner nemusel pochopit, co opravdu chcete.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Začátek měsíce vás nastartuje takovou zvláštní energií, Vodnáři, ale není nutno se obávat, nejedná se o nic, co by nepřešlo. Mars se 17. března bude přesouvat do Kozoroha, znamení, které je před vámi, a díky tomu se budete cítit trochu oslabeni. Podporuje vás opravdu váš partner? Klíčem je komunikace - nebojte se vyjádřit své pocity. Úplněk ve Vahách na konci měsíce bude zdůrazňovat vaše fantazie a sny. Vytáhněte kostým, sexy šaty nebo spodní prádlo, co se vám válí někde vzadu ve skříni nevyužité. Je na čase, abyste chmurnou náladu ze začátku měsíce prolomili. Pokud jste single, potkáte někoho a budete mít pocit, že se od něj můžete hodně naučit. Jděte do toho, protože to může změnit váš život více, než si myslíte.

Ryby (21. února - 20. března)

Úplněk v Panně nastartuje váš měsíc a budete se cítit ve vašem milostném životě usazeni. Ať jste, nebo nejste ve vztahu, budete se cítit dobře a spokojeni s tím, jak to teď je. Když se Jupier 8. března dostane do retrográdního stádia, začnete přemýšlet, co vašemu životu dává váš partner. Cítíte se díky němu uvězněni? Vyzývá vás nějak v posteli? Takové otázky uslyšíte ve své hlavě. Jestliže s ním nejste po sexuální stránce spokojeni, je na čase, abyste mu to řekli. Nemáte-li žádného partnera naplánujte si tento měsíc víkend s ostatními holkami/chlapy. V jeho průběhu na někoho narazíte. Březen bude zakončen úplňkem ve Vahách, díky čemuž se začnete zaměřovat na vztahy. Budete chtít tento čas strávit s někým, na kom vám záleží. Někdo na válení se u seriálů a odpočívání?

Užívejte si žhavého března, i když venku ještě mrzne a padá sníh. Využijte toho a zachumlejte se k televizi se svým postelovým kamarádem - mužemženou nebo třeba vibrátorem.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.