Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na červenec 2020

2.červenec 2020
Sex horoskop na červenec 2020

První měsíc letních prázdnin většině lidí nepřijde nijak oslňující, protože díky koronaviru si užili dovolené nebo pobytu doma až až. Ale nenechte se otrávit, protože tento měsíc bude i tak vzrušující, jen mu musíte dát příležitost! Tak si vyhledejte své znamení zvěrokruhu a přečtěte si svůj sex horoskop na červenec 2020.

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

V červenci budete prahnout po mnoha věcech a budete v tom celkem nekompromisní. Co budete chtít, to také dostanete a nikdo s tím nebude moci nic udělat. Budete se cítit extrémně motivovaní sdělit ostatním, co se vám honí hlavou (ano, třeba partnerovi), a to díky Marsu, který se přesune do Berana. Merkurův směr se 12. července změní na přímý a vy budete donekonečna přemýšlet o tom, co ve vztahu opravdu potřebujete, jak ho zpevnit a díky čemu byste se mohli cítit bezpečně. Díky novoluní, které na obloze spatříme 20. července, se budete cítit láskyplně a budete celí rozněžnělí. Budete svého partnera často objímat a dělat pro něho laskavosti, jako například mu masírovat záda - a on si na to samozřejmě nebude vůbec stěžovat. A pak, až se Slunce přesune 22. července do znamení Lva, se budete cítit o něco lehčí a svůj vztah budete vidět mnohem pozitivněji. To už se vám nějakou dobu nestalo, tak si to užívejte.

Beran (21. března - 20. dubna)

Možná je to trochu otravné, ale občas musíte některé věci vyjádřit různými způsoby, aby druhý správně pochopil, co tím chcete říct. Nebuďte překvapení, když vás tato občas trochu nepříjemná věc bude doprovázet celým měsícem, může za to Venuše, která se bude nacházet ve vaší sféře komunikace. Také budete přemýšlet nad tím, co ve svém vztahu potřebujete, abyste se cítili šťastní a naplnění.

Jestliže jste v současné době single, mějte oči otevřené, a to především v okolí vašeho bydliště. Přesně tam se totiž bude nacházet někdo nový, kdo vás zaujme. Jste-li již ve vztahu, budete oba tlačit toho druhého ke zdravějšímu životnímu stylu. Možná, že spolu začnete cvičit nebo se rozhodnete si každý den po večeři vyjít společně na procházku. Nejsmyslnějším tělocvikem je ale sex, tak na to nezapomínejte! Ať už ale budete dělat cokoliv, sblíží vás to.

Býk (21. dubna - 21. května)

Ano, za hádky jsou vždy zospovědní oba z páru, ale tento měsíc se začnete ptát sami sebe, jestli náhodou nejste vyvolávačem některých z nich vy. Zhruba ve stejnou dobu budete přemýšlet také nad tím, jestli jste připravení na vážný vztah, jestli si změnit status na sociálních sítích na "zadaný/á" nebo budete přemýšlet nad nějakým větším krokem, například nastěhování k sobě, nebo dokonce společná koupě domu nebo bytu. 

Vesmír vás bude tlačit, abyste si od těchto myšlenek trochu odpočinuli a vyrazili si někam na rande (s novým nebo stávajícím partnerem). Když strávíte s někým pěkné chvilky a trochu se uvolníte, uděláte pro své tělo i duši přesně to, co potřebuje. Mimochodem, sex je jednou z nejkrásnějších forem uvolnění.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci, se svým partnerem okolo toho kroužíte už sice celkem dlouho, ale až tento měsíc si uvědomíte, že si opravdu potřebujete spolu promluvit. Možná se bude jednat o problém s rozdělením domácích prací nebo vám třeba chybí trocha náklonnosti od partnera v každodenním životě. Klíčové je, abyste svému partnerovi své požadavky sdělili srozumitelně a navrhli i nápady na vylepšení nebo rovnou řešení problému.

Slunce se přesune 22. července do znamení Lva a bude se nacházet ve vaší sféře komunikace. Díky tomu z vás bude větší extrovert než obvykle. Nebudete mít vůbec žádný problém začít se bavit s člověkem, který vám bude připadat zajímavý. Ostatně, co nejhoršího by se mohlo stát? Ke konci měsíce budete inspirováni svým partnerem, abyste se vrhli do sebezlepšování. Může to být zapracování na sobě v posilovně, ale klidně i začátek s dobrovolnickou prací. Výsledek vás potěší - budete šťastnější a tím i zdravější.

Rak (22. června - 22. července)

Na vašem vztahu vám záleží, ale stejně tak i na ostatních věcech ve vašem životě. Okolo úplňku, který proběhne 5. července, se budete snažit přijít na to, jak najít rovnováhu mezi milostným životem a vším ostatním. V klidu si to všechno promyslete, myslete na svoje osobní potřeby a pak si o tom se svým partnerem promluvte.

Saturn vás přiměje přemýšlet i o tom, kam váš vztah směřuje. Kolik toho ještě dokážete snést? A vidíte s touto osobou svou budoucnost, nebo s ní jen trávíte čas, protože nikdo jiný zrovna není v dohledu? Pokud jste o svém partnerovi přesvědčení, budete připravení na větší závazky. Možná je konečně čas se k sobě nastěhovat. Vše pak bude jednodušší a krásné milostné chvilky v posteli si budete moci užívat každý den.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, budete připraveni si vyrazit ven a randit, i kdyby to bylo "jen" s vaším současným partnerem. Vezměte si deku, nějaké jídlo a udělejte si příjemný piknik. Venuše se tento měsíc bude nacházet ve vaší sféře přátelství, takže je tu určitá šance, že díky svému kamarádovi poznáte někoho nového.

Jste-li ve vztahu, možná budete tento měsíc potřebovat i nějaký ten čas pro sebe. Milujete sice svého partnera, ale každý někdy potřebuje chvilku, kdy je sám. Jakmile se ale nabijete energií, budete zase připraveni trávit veškerý čas společně. Budete nadšení především z nočních chvilek plných vášně. Nejste zrovna ve vztahu? Raději si odpočiňte teď na začátku měsíce, jelikož později přijde spoustu příležitostí někoho potkat.

Zjistěte díky sex horoskopu, co vás čeká v červenci 2020 v sexu a milostném životě!

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny, tento měsíc budete pociťovat touhu vyrazit si někam ven a užívat si. Chcete toho snad tak moc? Snad ne! Ale zatímco váš partner bude prahnout po tom, abyste vyzkoušeli nějaké nové věci (a to i v posteli), vy budete spíše přemýšlet nad tím, jestli se vám líbí stejné věci. Obecně není špatné, když jste odlišní, ale budete čím dál tím víc prahnout po věcech, které si opravdu užíváte. Může se jednat o věci sexuální, ale může to být klidně i něco tak jednoduchého, jako že vy chcete jít na túru do hor, ale váš partner chce jen sedět doma a hrát hry na počítači.

Slunce se 22. července přesune do znamení Lva a vy budete chtít někam utéct. Vezměte partnera na road trip. Jste single? Neváhejte se dát do řeči s někým cizím, pokud se moc stydíte na ulici, zkuste online seznamku. Možná narazíte na někoho zajímavého, když budete zkoumat nějaké místo, které jste ještě nenavštívili.

Váhy (23. září - 23. října)

Když s někým randíte, nemusí to samozřejmě znamenat, že s tímto člověkem strávíte zbytek svého života, ale tento měsíc budete brát trochu vážněji to, abyste si našli partnera, se kterým si budete opravdu rozumět (nejen v posteli). Za to můžete poděkovat Marsu, který se bude nacházet ve vaší sféře vztahů. Tyto vibrace nebudou dávat vůbec žádnou šanci lidem, se kterými si nedokážete představit budoucnost.

Jestli jste ve vztahu, měli byste se trochu přeladit na porozumění, váš partner ho bude tento měsíc potřebovat, protože bude mít několik špatných dní. Udělejte si na něj čas a zjistěte, čím to je - bude vás to stát trochu práce, ale přijdete na to. Venuše se bude nacházet ve sféře cestování a bude ve vás vyvolávat touhu si někam vyrazit. Tak naskočte do auta (rozmrzelého partnera můžete vzít s sebou), stáhněte okénka a navštivte místo, na kterém jste nikdy nebyli a budete se na něm cítit příjemně.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, je těžké vám odolat a tento měsíc to bude všem více než jasné. Nejen, že budete vypadat skvěle a budete se cítit skvěle, ale každý, kdo s vámi přijde do styku, bude toužit alespoň po chvilce dalšího času s vámi. V posteli se vám s partnerem bude neskutečně dařit a nakonec váš partner bude rád, když si bude moci oddechnout.

Za vše bude moci Venuše, která se bude nacházet ve vaší sféře sexu. Díky tomu budete mít chuť na sex snad všude! Když se Slunce 22. července přesune do znamení Lva, pomůže vám to odhadnout, co by mohlo vyvolat hádku s vaším partnerem. Jste single? Tak to možná nebude na dlouho, protože někdo ve vašem místě bydliště by to rád změnil...

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Mars, planeta akce, se bude nacházet tento měsíc ve vaší sféře randění a pro váš milostný život to bude znamenat opravdu hodně. Budete úplně zavaleni pozvánkami na různé akce na rande, bude jich mnohem víc, než byste dokázali zvládnout a stihnout. Snažte se tedy vybírat jen ty, které vám přijdou nejlepší.

Pokud máte partnera, tak teď v červenci je nejlepší čas na to, abyste s ním prožili nějaké nové dobrodružství. Pokud nebudete mít příležitost vyrazit na nějaké nové místo nebo vyzkoušet novou aktivitu, zkuste si alespoň naplánovat svojí další společnou dovolenou - i to do vašeho života dostane pocit vzrušení. Venuše se bude nacházet ve vašem opačném znamení a vy pocítíte zábavnou a flirtující energii. Nebraňte se tomu, zasloužíte si ve vašem milostném životě trochu odlehčení.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

S vaším partnerem vycházíte už nějakou dobu celkem dobře, ale tento měsíc pocítíte nové, hlubší pochopení sebe navzájem, a to díky Merkuru, jehož směr se 12. července změní z retrográdního na přímý. Najednou se budete cítit tak propojení, skoro jako byste si dokázali navzájem číst myšlenky.

Novoluní 20. července se bude nacházet ve vaší sféře ostatních lidí a vy si jen potvrdíte oddanost ve svém milostném životě. Ve stejnou dobu se Venuše bude nacházet ve vaší sféře každodenního života a vy budete nadšení i z dělání naprostých maličkostí. Jestli jste single, tak neříkejte ne, až vám někdo (pravděpodobně váš kamarád) domluví rande naslepo. Bude se jednat o někoho, koho byste se nechtěli jen tak zříct...

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vztahy mohou být vážné, ale tento měsíc to tak nebudete brát. Úplněk, který budete moci na obloze vidět 5. července, vás naladí na zábavu a na to, abyste nebrali věci tak vážně, ale pěkně s lehkostí. Budete dělat věci, které vy i váš partner milujete a budete otevřeně mluvit o tom, co si doopravdy myslíte a jaké jsou vaše názory. 

Nemáte-li v současné době žádného partnera, tak věnujte pozornost svým kamarádům. Jeden z nich by totiž chtěl být víc než jen kamarád. Nemusíte ale nikam spěchat. Když se Slunce přesune do znamení Lva, začnete přemýšlet, kde byste svůj vztah chtěli mít za 5 let. Vidíte v této vizi po svém boku i vašeho současného partnera?

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, vede se vám dobře, možná i výborně, a vyhovuje vám, jak se teď věci mají. I tak vás ale Merkur 12. července, kdy se jeho směr mění na přímý, donutí znovu přehodnotit váš randící a milostný život. Jak to udělat, aby byly lepší?

Někteří z vás se rozhodnou, že se s partnerem posunou na další úroveň ve svém vztahu, jiní si konečně dodají odvahu zase randit po nepěkném rozchodu či po obavách z pandemie koronaviru. Ať už uděláte cokoliv, všechno bude mít velký pozitivní vliv a vyplatí se vám to. Ale nezapomínejte na to, že i když hluboké, vážné konverzace jsou potřeba, nikdy nesmíte opomenout tu zábavnou stránku vztahu. Také si najednou uvědomíte, co do vašeho vztahu přinášíte a budete po partnerovi chtít podobné zapojení.

Užívejte si léto plnými doušky a nezapomeňte na sex! Někoho na intimní hrátky si můžete najít na online erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.