Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Setkání v tramvaji

9.listopad 2016
Setkání v tramvaji

A zase to ráno! Zase musím stávat do práce. To by byly mé první myšlenky po ránu. Ale jelikož mě práce baví a je mým koníčkem, nedělalo mi problémy se jít umýt a připravit do práce. O chvíli později jsem už stál na tramvajové zastávce a čekal jsem do příjezdu tramvaje.

Během několika minut tramvaj přijela a já nastoupil, sedl si na své oblíbené místo a už jsem přemýšleel, co v ten den budu muset udělat. Jen, co jsme dojeli na další zastávku, jsem si všiml postávajícího černocha v druhé půlce tramvaje. Chvilku jsem si ho prohlížel. 

Z dálky byly vidět jeho menší šediny, měl bříško, kulatější typ a pod nosem měl jemný knír. Neváhal jsem už další minutu a přišel jsem nenápadně poblíž a mírně jsem po něm pokukoval, ale nebyl jsem si jistý, jestli i on po mně pokukuje. Takto to trvalo ještě dalších šest zastávek, až jsme společně vystoupili. Velmi mě však překvapila jeho reakce na mé občasné pohledy. "Hello, how are you?".. zcela jsem zalekl a překvapením jsem nestačil vykuckat kloudnou větu.

Až tramavaj odjela, sklidnil jsem se a reagoval jsem na jeho otázky. Představil se a řekl mi, že jde na úřad něco vyřizovat a jestli chci, tak se můžem sejít tak za dvě hodinky v centru města. Souhlasil jsem. Dali jsme si čísla a já už se nemohl dočkat, až mi zavolá. Seděl jsem v kanceláři a ani né za hodinu mi zvonil telefon s jeho jménem. Nemohl jsem to uvěřit. Spíš jsem si říkal, že to za chvilku vzdá a nic z toho nebude.

Zeptal se mě, kde jsem a že ať dojedu na určité místo a počkám na něj. Během několika minut jsem se přemístil na místo a po chvilce čekání jsem ho zahlédl. Mile (a řekl bych i šťastně) se usmíval. Přišel ke mě a navrhl mi, že bychom mohli jít na kávu. Souhlasil jsem a netrvalo dlouho a už jsme seděli jeden vedle druhého v přijemně klidné kavárně. Povídal mi o sobě, o jeho zálibách, samozřejmě došlo na téma postavení ženách v arabské komunitě (on byl Arab) a jejich tradicích. Já už ale přemýšlel, jak z něj jasně dostanu, co vlastně chce a jestli je vlastně i na kluky. Jsem trochu otevřenější povahy, a tak mi nedělalo problémy mu říct, že je velmi hezký a že se mi moc líbí. Na to přikývnul, že se mu taky líbím. Ale pořád jsem si nebyl jistý, jestli mi rozumí (hovořili jsem spolu anglicky a občas měl problémy něco pochopit). Tak jsem dál zeptal opravdu přímo, jestli ho můžu políbit. Na to jen reagoval větou – 'proč ne' a hezky se usmál. Začali jsme se líbat a ještě jsem ho začal hladit po stehně. Ruka mi zvědavě sjížděla dál po stehně až k jeho rozkroku, zastavil jsem a zeptal jsem potichu, jestli můžu a on souhlasil. Prsty jsem ho pohladil po jeho již tvrdém rozrkoku a stále vychutnával jeho rty, jeho jazyk a jeho dech. To už jsme byli oba opravdu nadržení a řekli jsme si, že se někam přemístíme. Navrhl mi, že bychom mohli jít k němu, protože (podotýkám) manželka je na nákupech s kamarádkou a vrátí se až k večeru. Také mě ujistil, že pokud je manželka na cestě k domovu, dá mu telefonicky vědět. Už jsme se blížili k jeho bytu a mě docházelo, že se mi splní sen, po kterém jsem toužil. Během pár minut jsme seděli na válendě a popíjeli colu.

Hrátky na veřejném místě

Strašně mě ale zajímalo, jestli měl někdy kluka a na to reagoval, že nikdy kluka neměl a že do dnešního rána neměl tušení, že by se mu mohl líbit kluk. Také dodal, že nespal s nikým jiným než se svojí manželkou. Pak jsme se dívali hluboce do očí a začli jsme se líbat. Mezitím jsem mu svlékl tričko a začal jsem ho líbat na bradavkách. Bylo očividné, že se mu to líbí.  Pak si stáhl kalhoty a trenky, pod kterýma se opravdu schovávala velká boule, nechal na mě, abych mu je sundal sám. Byl jsem v úžasu a myslel jsem, že vyvrcholím jen při samotném pohledu. Dlouho netrvalo a jemně jsem k němu přičichl, olízl jsem ho celého od koulí a vložil celého do úst, on jen sikl a ruce mi položil na týl.

Pěkně seděl na té válendě a já před ním klečel s jeho ptákem v puse a jemu to očividně dělalo dobře. Je to chlap každým coulem a víceméně se ke mně choval jako k ženě. Pusa mě už začala bolet od jeho průměru, ale dělalo mi to strašně dobře. Uvnitř jsem se chvěl od vzrušení a byl jsem zvědavý, až mě bude chtít šukat. Pak mě chytil za pusu a řekl mi, že si mám lehnout záda. Tak jsem učinil a on se mi nadzvihl nohy. Málem jsem si nestačil naslinit dírku a už rovnou tím žaludem do mě tlačil a zatlačil ho najednou až po koule.

Zajíkl jsem bolestí a on nade mnou se vzrušením pozoroval bolest, která mnou projela, zůstal ve mě, aby se dírka přizpůsobila jeho mírám a já jen držel, pak začal rytmicky přirážet a já jsem začal hlasitě hekat a jen hezky odfukoval... Pak jsem ho požádal, aby spomalil, aby se rychle neudělal, to už bylo pozdě... Jeho třiky jsem cítil ve mně a to do mně zajel ještě víc... Trochu mi to bylo líto, protože jsem se chtěl udělat při mrdání.

Vytáhl ho ze mě, tak 5 minut si dal přestávku a péro mu fakt tvrdě stálo. Takže nic nebránilo tomu, aby do mě zajel ještě jednou. Prdel byla vlhká od jeho semene, které po zvolna vytékalo ven. Lehl jsem si na bok a šup, už jsem ho tam měl... Bylo to vážně senzační... V mým péru začalo cukat a začli jsme oba stříkat, akorát on do mě a já na svoje stehna. Takové střiky jsem ještě neměl jako s ním. Pak jsme se k sobě přitulili a řekl mi, že mě chce mít za "milenku".

Doteď se stýkáme a jsme i velmi dobří kamarádi.

Hledáte trochu odreagování? Ať už jste z Liberce nebo z Českých Budějovic, erotická seznamka je tady pro všechny.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.