Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sestřenice

13.říjen 2016
Sestřenice

Tento příběh se mi stal před pěti lety, krátce po mých 16 narozeninách. Moji rodiče právě měli dovolenou a chystali se na víkendový pobyt a lyžovačku na horské chatě v Jizerských horách. Já měl jet samozřejmě s nimi, jenže jsem si jako největší hlupák deset dní před odjezdem zlomil ruku na skateboardu.

I přes mé protesty se nakonec rozhodlo, že nepojedu. Narychlo mi domluvili "hlídání" u sestřenice Lenky, která si ve svých 22 letech stihla projít rozvodem a říkala, že se aspoň nebude nudit. Lenka zůstala bydlet v bytě, který si s bývalým manželem pronajmula. Bylo to asi 15 kilometrů od našeho bydliště a jel jsem za ní autobusem.

I když jsem Lenku viděl naposled v deseti letech, stále jsem si pamatoval prázdniny u tety, kdy mě Lenka brávala do cirkusu, na zmrzlinu, na brusle a hlavně na bazén. Dodnes živě vidím kluky v bazénu, jak pokřikují na Lenku, ať jde za nimi do vody. Ona jim na to řekne jen "Díky, já už tu mám mužskou společnost". Pokaždé, když si tuhle situaci vybavím, tak se mi zvedne sebevědomí. Lenka totiž nebyla jen nějaká holka od vedle. Všichni chlapi se za ní otáčeli, oslovovali ji a flirtovali s ní. Navíc to byla krásná hubená blondýna, a její pevná prsa, i když jsem je nikdy neviděl, způsobovala má první pnutí v kalhotách. Častokrát jsem jí lehával ve výstřihu a ona mě nikdy neodstrčila, jakkoli to mohlo vypadat neslušně.

Jak už jsem řekl, nikdy jsem ji neviděl nahou, ona mne však nesčetněkrát. O prázdninách jsem u tety zůstával třeba i dva týdny a Lenka mi často při koupeli umývala záda. Za tu dobu se nemohlo stát, že by si ani jednou nevšimla mého přirození, navíc poměrně zvětšeného naběhlou erekcí. Nikdy to však nekomentovala. Abych se přiznal, byl jsem z toho všeho v rozpacích. Po velice dlouhé době jsem měl přijít za dnes už dospělou ženou, která mě snad ani nepozná. K tomu všemu u ní budu muset přespat celé dva dny. O čem si budeme celé dva dny povídat? Moc se mi tam tedy nechtělo.

Stojím před vchodem a zvoním na její byt. "Paťooo!" ozve se za mnou. "Ty seš ale obr! A co sis udělal s rukou, ty troubo?" praští mě do ramene levé, nezlomené ruky. Těžko jsem v ženě, která na mě mluvila, rozpoznával sestřenici Lenku. Tatam byla blonďatá hříva, místo toho měla krátké zrzavé vlasy, které působily drsňáckým dojmem. Díky sestřihu a líčení mi trochu připomínala zpěvačku Rihannu. Výstřih ukazoval její ňadra, nyní snad o dvě čísla větší. Už to taky nebyla vyhublá holka, ale pořádná ženská, což ukazovala odhalená stehna v kraťounké sukýnce. "Zlomil jsem si ji," vykoktal jsem a usmál se na ni. "Pojď se mnou, skočíme si nejdřív na oběd," řekla, objala mě kolem ramen a šli jsme. Opět se mě zmocnil ten starý známý pocit, kdy jsem cítil oči všech chlapů okolo civějících na krásnou holku, která drží okolo ramen právě mě.

Na obědě (já hranolky se smaženým sýrem a kofolou, ona salát a červené víno k tomu) se mě ptala na spoustu věcí – na rodinu, na školu, na prázdniny a vzpomínala na to, jak jsem byl malý, jaká se mnou byla vždycky sranda a zmínila i to, jak mě pokaždé ve vaně umývala záda. Mé pravidelné topoření penisu nezmínila. Povídali jsme si dlouho a já se po chvíli osmělil a brzy poté jsem se zase cítil stejně jako před pěti lety, kdy jsem si s Lenkou mohl povídat o všem možném. Lence se asi také dobře povídalo, protože si nechala dvakrát dolít vína. Z obědu se nejspíš stala večeře, protože když jsme vyšli, byla už venku tma.

Po příchodu domů si Lenka zamluvila sprchu. Když jsem sledoval, co za oblečení si vybírá, srdce mi poskočilo. Tenké bílé tílko a růžové kraťásky z jemného materiálu. Po celou dobu jejího sprchování jsem si představoval Lenku, jak si sprchovým gelem potírá svá velká prsa, jak jí u toho tuhnou bradavky a po pupíku míří houbičkou ke své vyholené kundičce. Klacek už byl tak tvrdý, že jsem si levačkou začal rozepínat kalhoty a naběhlého ptáka jsem si chtěl vyhonit. Žalud byl naběhlý k prasknutí, a ani mi nevadilo, že už z koupelny neslyším, jak se Lenka sprchuje. Začal jsem si ho honit a potichu jsem u toho vzdychal. Z opojení mě ale vytrhlo otevření dvěří od koupelny. Vyskočil jsem a penis jsem vší silou narval do kalhot. Odlíčená Lenka vyšla již ve spacím úboru, napůl průsvitné tílko odhalovalo obě ztuhlé bradavky a kraťásky se zarývaly hluboko do její broskvičky. "Mám ti zase umýt záda?" pěstí mě praštila opět do stejného místa, jako když jsme se ten den potkali poprvé. "Zvládnu to sám," řekl jsem, a kráčel jsem do koupelny, držíce si oblečení na rozkroku.

Sprchovat se se zlomenou rukou není žádná sranda. Doma máme vanu, takže jsem si vždycky napustil vodu, a poté jsem do ní vlezl. Lenka měla pouze sprchový kout, takže jsem přemýšlel, jak tento problém vyřeším. Z oblečení jsem se vysoukal docela jednoduše, v zrcadle jsem si také všiml, že penis už je opět bez erekce. S jednou zdravou rukou jsem mohl buďto držet sprchu nebo se mydlit. Měl jsem tedy v plánu udělat to první, potom se namydlit a nakonec se zase spláchnout. Když v tom mi na dveře zaklepala Lenka. "Fakt nechceš pomoct? Vždyť s tou zlomenou rukou se ani neumeješ!" byl jsem tak v šoku, že jsem nebyl schopen slova. "Nebudu se dívat." smála se Lenka. "D… dobře. " přeskočil mi hlas.

Na nic nečekala a vešla ke mně do koupelny. Hlavu měla otočenou na bok a já v zrcadle viděl její zavřené oči a našpulenou pusu. Přitiskl jsem se ke sprchovému koutu, aby se nedotkla mého obnaženého zadku, levou ruku jsem přitom natáhl slepě za záda. Na dlaň mi narazila svým plným ňadrem a já cítil ztuhlou bradavku, která se mi do dlaně tiskla jako větší bobule. "Tak tady jsi!" rozesmála se a nahmatala sprchový gel. "Vlez si do sprchy a já tě namydlím tam, kde nedosáhneš, ok?" souhlasil jsem a pustil na sebe sprchu. Když se její teplé ruce dotkly mých zad, vlna vzrušení mi opět postavila ptáka a obnažený žalud se teď dotýkal studené kachličkové zdi. Záda mi poctivě drhla a občas sjela níže a přejela mi dlaněmi zadek. "Spláchnout a otočit!" řekla, snad jen ze srandy, ale já ji poslechl.

Už neměla otočenou hlavu do strany, ale stále měla zavřené oči a našpulenou pusu. Měl jsem chuť jí ten krásný obličej celý pocákat svou mrdkou. Začala mi mýt hlavu, díky čemuž si musela stoupnout na špičky – měřil jsem něco kolem 175 centimetrů. Přitom se jí trochu nazdvihlo tílko a pupíkem se jemně dotkla mého žaludu. Cítil jsem, jak má předejakulační tekutina smáčí její tělo, ale na výrazu Lenky nešlo znát, že by si toho všimla. "Spláchnout a otočit!" řekla opět a začala se zase smát. Objala mě rukama a začala mydlit má prsa a břicho. V penisu mi pulzovalo a místo Lenčina pupíku jsem nyní smáčel kachličky na stěně. Nevím, jestli to tak sama chtěla, ale na konci se prsty jemně dotkla špičky mého penisu a mě bylo hned jasné, že tvrdost mého údu zaregistrovala. "Tak já jdu, snad už si poradíš. Kdyby něco, tak na mě zavolej."

Sex se sestřenicí

V koupelně jsem se vzpamatovával asi 15 minut. Lenka už mě takhle pomáhala mnohokrát, nikdy to ale nebylo podobné, nikdy tak hodně kontaktní. Oblékl jsem se do spacího, do trenek a dlouhého trika po otci, a vyšel ven. Lenka ležela na posteli a četla si nějaký časopis. "Takže sprcha super, jako vždycky se mnou, co?" řekla, jakmile mě spatřila. Přitakal jsem a přemýšlel, jestli to řekla na základě mé erekce, kterou před chvílí nemohla minout. "Jestli nechceš spát na zemi, tak si lehni vedle mě, víc postelí tu nemám," usmála se na mě a já si nemohl nevšimnout jejích kraťásků, které byly proklaté nízko a odkrývaly tu část podbřišku, na které normálně rostou chloupky - ty tam však nebyly. "Dobře," lehnul jsem si vedle ní na manželskou postel. "Tak co ty holky, na obědě jsi mi toho moc neřekl." začala se opět vyptávat na mé zkušenosti s děvčaty. "Nic moc, jen jedna. Možná z toho něco bude… ale jinak nic." snažil jsem se to zamluvit, protože jako panic jsem neměl moc o čem povídat. "A už jste spolu něco měli?" zaskočila mě Lenka. "Jen nějaké pusy," zkoušel jsem se vylhat, ale nemyslím, že mi to věřila. Chvíli jsme jen tak leželi, Lenka si četla časopis a popíjela u toho ten den už asi 6 sklenici vína. Já poslouchal písničky v televizi.

"A proč jste ještě nešukali? To neviděla tvý péro?" málem jsem se rozkašlal. Zčervenal jsem, otočil zrak a přemýšlel, co odpovědět. "No tak, přede mnou se nemusíš stydět. Honíš si ho už?" "Někdy." zmohl jsem se na tu nejstupidnější odpověď. "Ukaž toho obra, no tak,“ řekla, stáhla ze mě deku a dívala se mi do rozkroku. "Neukážu," řekl jsem s úsměvem, i když v trenkách jsem pociťoval touhu, která vzrůstala každým okamžikem. "Tak já si počkám," usmála se a upřela svůj pohled na můj stavějící se penis v trenkách. Zavřel jsem oči a snažil se myslet na něco opravdu hodně neerotického, ale její hlas mě donutil opět se na ní podívat. "Pomůžu ti," řekla a rukou začala pomaličku stahovat své už tak mnoho odhalující kraťásky. Ve chvíli, kdy se dostala do míst, kde začínala čárka její kundičky, mi pták ztvrdnul tak, že si jej nemohla nevšimnout. "Vidíš, že to jde," řekla, natáhla si zpět kraťasy a přisunula se blíže ke mně. Ruku jemně položila na mé zakryté pohlaví a začala jej hladit. Penis mi vzrostl rychlostí světla na maximální délku. Pevně ho stiskla a řekla: „S tímto je třeba něco udělat!“

Když mi začala sundávat trenýrky, úplně jsem se přestal bránit. Penis mi trčel jako stožár a čekal na pořádné vzrůšo. Lenka se na něj obdivně dívala. "Na patnáct fakt dobrej kus," přiblížila se k němu ústy a dala přes sebe deku tak, abych neviděl, co pod ní dělá. Cítil jsem, jak mi sundala předkožku a jednou rukou jemně, ale pevně, stiskla mé koule. Poté jsem cítil její dech na odhaleném žaludu a hned na to její vlhký jazýček. Penis mi začal pulzovat z toho nadšení. Laskala se s ním krásněji, než jsem si představoval ve svých snech. Rukama mě nehonila, jen jednou držela mé péro a druhou koule. Jazýčkem kroužila po obvodu žaludu a občas vzala do pusy celý penis. Po pár minutách jsem to nevydržel a deku z ní stáhnul.

Ten nádherný pohled na její tvář, zavřené oči a úsměv při kouření mého penisu nedokážu ani popsat. Otevřela oči a usmála se na mě. "Líbí?" řekla jen. "Chci tě taky takhle potěšit," odpověděl jsem. V tom se vysunula na kolena, opřela o má stehna a prdelkou se otočila ke mně. "Pokud to zvládneš sundat…"

Pod kraťáskama se při stahování začala rýsovat nádherně tvarovaná prdelka. Přesně tak, jak jsem si představoval. Níže už na mě vykoukla její dokonale oholená broskvička, do které jsem hned strčil jeden prst. Nemohl jsem odolat. Byla pořádně vlhká, snad více než já tam dole. "No tak mi to sundej celé, přeci." Nadzvedla jedno koleno, pak druhé a spodní část oblečení letěla dolů z postele. Lenka nohama obejmula mé tělo a vrchní částí těla přiložila k mé části spodní. Pevně stiskla mého stojícího ptáka, dala ho bokem a začala mi lízat koule. Prdýlku přitiskla mě na obličej.

Nevěřil jsem svým očím. Nádherná holka, o které jsem měl své první vlhké sny, teď seděla s mokrou kundou na mém obličeji. Vyplázl jsem jazyk a projel jí štěrbinku mezi dvěma pysky. Chutnala tak, že jsem byl ještě více nadržený, pokud to vůbec bylo možné. Voněla a pouštěla čím dál víc šťávy ze své svatyně. Projížděl jsem jí hluboko vevnitř v pravidelných intervalech a občas jsem jazykem zajel dopředu k jejímu malému, ale pořádně tvrdému klitorisu. Vždy v té chvíli jemně zavzdychala. Po chvíli tohoto neskutečného užívání svůj zadeček rozhýbala a začala mi tím sama určovat, kde jí budu lízat. Také mi začala pomalu penis honit a jazýčkem opět laskala celý můj žalud.

Rukama jsem rozevřel půlky jejího zadečku a do dírky strčil ukazováček po první kloub. Potichu zavrněla a poté mi začala kouřit penis až po kořen. Stejně tak já se snažil svým jazykem dosáhnout co nejhlouběji do její štěrbinky. Vytáhla penis z pusy a začala nahlas vzdychat. Prdelkou přitom dělala stále rychlejší pohyby a můj ukazováček zajížděl hlouběji a hlouběji. Zrychlila honění a já cítil, že to brzy přijde. Začal jsem nahlas vzdychat, jako by v pokoji kromě mě nikdo nebyl. Nevím, kde na to brala sílu, ale pořád zrychlovala, jak svou pánví, tak svou pravačkou. Snažil jsem se to zadržet, ale po pár sekundách jsem začal stříkat snad největší množství spermatu ve svém životě. Sám jsem si díky zlomené ruce nehonil, takže jsem toho měl spoustu. Při výronu mi obličej úplně zasedla a já nebyl schopen ničeho. Většina spermatu šla na její obličej, ale při posledních výstřicích jej vzala opět do pusy a já cítil, jak začala polykat všechny ty zbytky. Chvíli po tom všem se na mě otočila a řekla: "Ty ještě uděláš holkám hodně radosti." Usmál jsem se. Pochopil jsem, že to není seznámení se s jejím tělem. Taky že nebylo, ale to už by byl zase jiný příběh :)...

Kdo by nechtěl takovou sestřenici? Jestli jste měli na sestřenice smůlu, zkuste si najít partnerku na flirtík na erotické seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.